Specjalista ds. marketingu kreatywnego (Białystok)

TaniaKsiazka.pl szuka pracownika na stanowisko Specjalisty ds. marketingu kreatywnego

Cześć :)

Nie lubię zwykłych ofert o pracę. Są nudne, zbyt formalne i w ogóle nieinteresujące. Suche bym powiedział. Czytasz takie ogłoszenie i sobie myślisz: “pewnie szukają kolejnego jelenia, co odwali brudną robotę i zaparzy kawę. Ot oferta, dziękuję bardzo za taką”.

Dlatego ja zacznę trochę z innej mańki. Po swojemu, jak lubię (dobrze, że szef o tym nie wie, znowu musiałby mnie pochwalić, a ciężko to znosi :D).

Do rzeczy…

Często bujasz w obłokach? Nie możesz opędzić się od pomysłów i potrafisz opisać najnudniejszy pojedynek szachowy niczym krwawą, mafijną jatkę w Chinatown? Nie masz problemu z udostępnieniem swojego wizerunku do materiałów reklamowych, nie czujesz tremy przed kamerą, czytasz książki i interesujesz się marketingiem? A może jeszcze bez problemu zrobisz 10 pompek, 20 przysiadów oraz wytrzymasz bez tlenu 90 sekund?! Jeśli tak, to witamy w zespole! :)

Wspominałem już, że wymagamy 300-letniego doświadczenia w branży?

Tylko od razu uprzedzam. Nie, nie czytamy książek w pracy. Nie mamy przerwy na leżakowanie. Papieru toaletowego się nie kradnie, wstydź się. Tak, kawa, herbata, mleko, cukier, prąd i woda (my to jesteśmy wspaniałomyślni) są za darmo, w opór!

Nie zniechęciłem Cię jeszcze? Kurde, twarda sztuka. W takim razie podążaj za poniższymi wskazówkami.

Jeśli chcesz aplikować na stanowisko Specjalisty ds. marketingu kreatywnego prześlij swoje CV, przynajmniej jedną poniższą historyjkę z uzupełnionym dymkiem i co tam jeszcze masz pod ręką na adres praca[małpa]taniaksiazka.pl. Oferta dotyczy pracy na miejscu, w biurze w Białymstoku (gen. W Andersa 40A).

Zdjęcia:

Paweł vs Wojtek vol1 - pobierz zdjęcie!

Paweł vs Wojtek vol2 - pobierz zdjęcie!

 

Paweł vs Wojtek vol3 - pobierz zdjęcie!

 

Listów motywacyjnych nie wymagamy, ale jak chcesz dodatkowo zapunktować to możesz na przykład:

  • polecić nam dowolną książkę, która Ci się podoba (długość dowolna, lubimy czytać),
  • zaproponować pomysł na książkową reklamę (poziom absurdu nieograniczony),
  • nagrać filmik promujący Twoją osobę (może być nawet nagrany słoikiem).

 

Na koniec pozwolę zacytować samego siebie.

"Jak zadzwonię, to zadzwonię".

Dziękuję za uwagę. Idę sobie.

 

Miłego dnia i powodzenia,
Paweł Mieczkowski,
Kierownik akrobata tynkarz psycholog

 

 

Prosimy o przesyłanie aplikacji CV mailowo na adres praca[znak_malpy]taniaksiazka.pl W tytule wiadomości zamieść nazwę stanowiska, a w CV oświadczenie:

    1. Składający/a oświadczenie wyraża zgodę przedsiębiorcy: Glosel spółką z  ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Białymstoku, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000569207, na przetwarzanie jego danych osobowych, w tym wizerunku, podanych przez składającego oświadczenie.

    2. Zakres wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych obejmuje: przetwarzanie i profilowanie, w rozumieniu par. 4 pkt 2 i par. 4 pkt 4 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    3. Składający Oświadczenie wyraża powyższą zgodę jako niezbędną do wzięcia udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez przedsiębiorcę wskazanego w pkt. 1.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać