Słodki upadek

Autor:

Tillie Cole

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
368
Rok wydania
2019
Nasza cena: 28,11 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Szczęście to coś wyjątkowo nieprzewidywalnego. Lubimy przypisywać je niektórym osobom, oceniając je w sposób powierzchowny i wychodząc z założenia, że cieszą się wszystkim, co najlepsze. Niekiedy pozory mogą mylić. Doskonałym tego przykładem są Lexi i Austin, główni bohaterowie książki pod tytułem "Słodki upadek" autorstwa Tillie Cole. Sięgnij po tę książkę i przekonaj się, jak złudne potrafi być czasem życie!

Lexi, a właściwie Lexington Hart, to dziewczyna wyjęta wprost z popularnego amerykańskiego filmu - atrakcyjna, ambitna, a na dodatek z osiągnięciami jako cheerleaderka. Wykazała się siłą ducha, gotowością do ciężkiej pracy i walką o marzenia, a także własne zdrowie, pokonała bowiem poważną i zdradliwą chorobę. Austin Carillo również nie jest tylko utalentowanym skrzydłowym drużyny Alabama Crimson Tide. Zmuszony do tego przez trudną życiową sytuację, stał się częścią niebezpiecznego przestępczego świata. Choć wydaje się, że ta dwójka pokonała już swoje demony, te nieoczekiwanie na powrót odnajdują drogę do ich świata.

Gdy Lexi i Austin zbliżają się do siebie, oprócz namiętności i wzajemnej troski pojawia się również ryzyko, że zamiast sobie pomóc, mogą jeszcze bardziej sobie zaszkodzić. Czy odnajdą drogę do wspólnego szczęścia? "Słodki upadek" to drugi tom z serii książek pod tytułem "Słodki Dom". Dotychczas ukazały się w niej takie powieści, jak: "Słodki dom", "Słodki Romeo" oraz "Słodka nadzieja". To pełne ciepła i emocji historie, które przedstawiają losy bohaterów zmagających się z powszechnymi życiowymi problemami.

Tillie Cole, autorka, to popularna brytyjska pisarka, która specjalizuje się w tworzeniu powieści z takich gatunków, jak literatura obyczajowa, kobieca oraz romans. Podróże, które odbyła w swoim życiu, stały się inspiracją do napisania wielu książek. Do tej pory wśród wydanych przez nią pozycji znajdują się między innymi: "Tak, kochanie", "Nieujarzmiona przeszłość", "Nasze życzenie" i "Tysiąc pocałunków".
Recenzje (5)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tillie Cole. Wpadającym na mojego bloga czy fp, tej Pani nie trzeba przedstawiać.

  Czy to w wydaniu słodkim, czy też ostrym, uwiebiam ją tak samo.

  Tytuł Słodki upadek, sugeruje nam, że tym razem spotkamy z łagodny obliczem autorki.

  A czy tak było?

  Zaraz się o tym przekonacie.

  Lexington ,,Lexi" Hart, to cheerleaderla Crismon Tide. Studia to dla niej szansa żeby zacząć wszystko od nowa. Stara się odciąć od tego co na spotkało, co tak naprawdę jest trudne, ponieważ....Nie będę wam pisać dlaczego to wszystko jest trudne, ponieważ nie chcę wam spojlerować książki.

  Jak to bywa w amerykańskim świecie, cheerleaderka spotyka sportowca. I tutaj też tak jest. Chociaż nie wygląda to tak różowo jak może się wam wydawać.

  Austin Carillo też walczy z demonami przeszłości.

  I właśnie przez tą przeszłość ich drogi zaczynają się krzyżować.

  Ich relacja od samego początku przechodzi różne etapu: od strachu, poprzez zrozumienie, do przyjaźni.

  Nie będę wam więcej pisać, ponieważ nie chcę. I nie powinnam.

  Sami musicie się przekonać o czym jest ta książka, i co takiego ma w sobie.

  Muszę zacząć od przedmowy jaką zaserwowała nam autorka.

  Nie wpłynęła ona na mój odbiór tej książki. Jednak dobrze wiedzieć, że autorka napisała ją na podstawie swoich życiowych doświadczeń.

  Polubiłam Lexi. Nie wiem czemu, ale ta zamknięta w sobie i walcząca z demonami przeszłości dziewczyna podbiła moje serce. Może nie chciałabym się z nią zaprzyjaźnić, jednak jako koleżanka, wydaje się być bardzo interesująca.

  Przyznam się wam, że po troszku bolała mnie dusza jak czytałam o walce Lexi z samą sobą i tym demonem z przeszłości, który nigdy tak do końca nie będzie martwy.

  Zawsze będzie się tam gdzieś chować w ukryciu. I tylko czeka na naszą słabość.

  Austin za to w 200% podbił moje nieczułe serduszko.

  Pomimo tego, że ma swoje za uszami i już na dzień dobry jest ukryty złą sławą, to naprawdę stara się wydostać z tego bagna w jakie po się wkopał.

  A jeżeli robi już coś złego, to robi to z naprawdę ważnych pobudek.

  Bo niektóre rzeczy można wybaczyć. I to co czasami robił Austin można mu wybaczyć

  Sami dobrze wiecie, że Słodki dom i Słodki Romeo podbili moje serce.

  Więc ludzie. Te dwie książki chowają się przy tej historii.

  Matko i córko i reszta rodziny.

  Tillie Cole stworzyła coś EPICKIEGO. Bo inaczej nazwać tego nie można.

  Ta powieść to majstersztyk. To coś co każda nastolatka i nastolatek. I w sumie nie tylko, bo każdy dorosły też, powinien przeczytać.

  Ktoś może zapytać.....co takiego jest w tym romansie, że jest lepszy od innych.

  Wszystko moi drodzy. Wszystko.

  I dodając do tego temat jaki porusza tutaj autorka.....To klękajcie narodu.

  Mogę się przyznać bez bicia, że tą lekturą Tillie powaliła mnie na kolana.

  I dosyć długo nie mogłam z nich powstać.

  Zazwyczaj przechodzę z jednej książki w drugą.

  Nawet się nad nią nie zastanawiając.

  Jednak po skończeniu Słodkiego upadku potrzebowałam chwili oddechu.

  Musiałam się zatrzymać i pomyśleć.

  I za żadne pieniądze świata nie zamieniłabym się miejscem z bohaterami.

  Co z tego, że Lexi była fantastyczną cheerladerką, skoro jej życie prywatne było totalną klapą.

  Tak samo Austin. Fenomenalny sportowiec z tam dużym bagażem doświadczeń, że nie jedna dorosła osoba nie dałaby sobie z tym rady.

  Ta książka jak na dłoni pokazuje nam, że życie to często gra pozorów. Gra, w którą grają osoby często podziwiane, które są stawiane na piedestale.

  Ogrom emocji jaki targał mną po przeczytaniu tej książki jest dosłownie nie do opisania.

  Nie ma takich słów w jakiej mogłabym ubrać swoją wypowiedź by miała ona sens.

  Powiem wam tylko jedno: Tillie Cole rozbiła moje serce na kawałki. Na milion drobnych kawałeczków.

  Czy polecam??

  Oczywiście, że tak, gdyż autorka stworzyła coś epickiego. Tak prawdziwego i realnego, że czytelnika boli serce i dusza.

  Koniecznie musicie przeczytać tę książkę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejny tom serii "Słodki dom". Druga część opowiada nak historię innej pary z paczki przyjaciół.

  Bardzo lubię, kiedy autorzy tworząc serię uwzględniają w kolejnych częściach innych przyjaciół.

  To nie jest pierwsza seria Cole, kiedy zastosowała właśnie tę taktykę.

  W tej części możemy czytać o Lexington "Lexu" Hart, przyjaciółce Molly, fenomenalnej cheerleaderce. Lexi mierzy się z demonami przeszłości, którą jest poważna przypadłość, której nie do końca udało się jej ją pokonać.

  Austin Carillo posiadający włoskie korzenie, utalentowany skrzydłowy Alabama Cromdon Tide, najbliższy przyjaciel Romea. Są niemal jak bracia. Austin próbuje pożegnać się z mroczną przeszłością i zacząć nowe życie.

  Niestety, kiedy wydaje się, że oboje wyszli na prostą, przeszłość daje o sobie znać mocniej niż kiedykolwiek.

  Dawno nie czytałam tak emocjonującej i wciągającej książki.

  Więcej na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Już od samego początku autorka piętnuje głównych bohaterów powieści namacalnymi dramatami, które jednak nie przypominają naciąganych na siłę problemów. Jeden z nich nazwałabym wręcz koniecznym do obgadania, wdzięczna za to, że autorka tak wnikliwie pokazała mi go od strony psychiki człowieka zmagającego się z chorobą. Lexi to cheerlederka. Na pozór takie dziewczyny często kojarzą się z powodzeniem wśród chłopaków, z szalonym stylem bycia i beztroską. Nic z tych rzeczy. Lexi walczy z wrogiem, który w jej głowie daje o sobie znać każdego dnia. Bo przecież największe mroki wcale nie muszą przychodzić z zewnątrz. Austin ucieka przed przeszłością. Wychowywany przez matkę, bez ojca – który „się nie sprawdził”, tkwił w środowisku przestępczości, narkotyków i dalekosiężnych macek mafii, teraz marzy o lepszym życiu. Niestety przeszłość i zobowiązania lubią dawać o sobie znać. Pochodzą z innych światów. Czy da się je połączyć? Autorka nakreśliła osobowości bohaterów realną kreską i na pewno wprowadziła ich w krąg postaci, którym z czystym sumieniem bardzo kibicowałam.

  Historia o miłości, o wspólnym stawaniu czoła barierom, o uczuciu, które wynika nie tylko z pociągu fizycznego, ale przede wszystkim z akceptacji drugiego człowieka takim, jakim jest. Z autentyczności, szczerości i wsparcia. I to mnie w tej powieści tak bardzo urzekło. Książce daleko do przesłodzonych opowiastek, pojawia się tutaj cały szereg wątków równorzędnych, a wszystko za sprawą demonów, z jakimi zmagają się główne postaci. Jest kwestia niepewności siebie i poczucia niższości wynikająca z braku wsparcia i odejścia od macierzystego środowiska. Jest świat narkotyków, brudnych interesów, - z którego nie tak łatwo się wywinąć. Nie zabraknie momentów, w których pojawi się wymierzona w postaci lufa. A ten mroczny wydźwięk zostaje skontrastowany z drugim bardzo ważnym, a jakże rzadko pojawiającym się w powieściach tego gatunku motywem, jakim jest anoreksja. Tillie Cole udowadnia, że to wcale nie choroba ciała, ale psychiki. Pokazuje jej poszczególne etapy, kierunek działania, siłę, której nie tak łatwo można się sprzeciwić. Stąd książka jest tak autentyczna i tak angażująca. Cały czas dzieje się coś, co dostarcza odpowiedniej dawki emocji.

  W tle rozgrywki meczowe, od których tak naprawdę wszystko się zaczyna. Środowisko młodych ludzi, którzy obierają dla siebie różne drogi mające potem ogromny wpływ na dalsze życie. Są postaci drugoplanowe mniej i bardziej dramatyczne, jest spisywany pamiętnik, moralny upadek, jest cierpienie, nadzieja i nieśmiałe podrygi czegoś głębokiego. Jedna z lepszych książek autorki, niebłaha, poruszająca, angażująca. Nawet się nie obejrzałam, a byłam już na końcu. Na pewno jedna z bardziej wartych uwagi perełek nurtu New Adult.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Moje serce krwawi, a zarazem raduje się. Jestem mieszanką wybuchową wszystkich emocji, nie to nie z powodu okresu. To z powodu tej książki ! A konkretnie słodkiego upadku, kolejnej nowego tytułu, który wyszedł spod pióra Tillie Cole na polskim rynku, książki która nie była wymyśloną fikcją. Jest prawdą, która była i dalej jest, towarzysząc niejednej osobie na świecie i nie znika od tak. Wiele osób z nią walczy, jedni przegrywają, drudzy wygrywają, ale czy tak naprawdę do końca można się uwolnić ze szponów, które rządzą nami, głosami, które mówią zbyt dużo i prowadzą do naszego…..upadku.

  „Nie chciałam mu mówić, że ktoś może zjawić się bez zapowiedzi w twoim pogmatwanym życiu i wydobyć cię spod gruzowiska, które cię przygniata.”

  Austin jest „mroczny, milczący i trzymający się na uboczu”, ma swoje problemy, które wychodzą z każdego kąta i radzi sobie jak tylko może. Nie chce w swoim życiu kobiety, bo ma zbyt wiele problemów i obowiązków. Lexi pojawiła się przypadkiem, na początku tam gdzie nie trzeba, widziała zbyt wiele, mogła go pogrążyć, ale tego nie zrobiła.

  „Ukrywała łzy, ale dzieliła się uśmiechem.”

  Lexi była na pozór radosną dziewczyną mającą przyjaciół, troskliwych rodziców i robiła co lubi. Ale nie była sama. Każdego dnia towarzyszył jej najstraszniejszy potwór, który skrywał się w jej głowie. Lexi ze wszystkich sił starała się go pokonać, ale może w końcu czas odpuścić i zacząć wypełniać jego rozkazy ?

  Relacja Lexi i Austina jest od początku pogmatwana i ryzykowana. Oboje ryzykują swoje życie zbliżając się do siebie, ale to jest silniejsze od nich. Więź jaka ich łączy, to jak się dogadują i wspierają, otwierają przed sobą jest jednym z piękniejszych elementów przedstawionych w książce. Cała akcja skoncentrowana jest na bardzo trudnym i zdecydowanie niedostrzeganym przez większość ludzi na świecie problemie. Przyznam się, że sama nie miałam pojęcia jak uwikłane w chorobę osoby mogą radzić sobie z codzienności, jak jedno złe zdanie wypowiedziane na temat drugiej osoby, może tą osobą zmienić i popchnąć nad samą przepaść.

  „ I tak się zaczęło: zasypianie, zaufanie, zakochanie.”

  Książka nie jest wyłącznie historią miłosną o dwójce osób, którzy w trudnych momentach w swoim życiu spotykają się. Jest historią walki z samym sobą, walki o drugą osobę i więzi, która łączy najbliższe osoby, które mimo wszystko pójdą za nami w ogień. Uczuciu, które daje siłę, aby podjąć trud walki.

  Uważam, że „słodki upadek” jest emocjonalną rozpierduchą, która złamała mi serca i pokazała, że pomimo, iż niekiedy wydaje się, że to koniec, to jest dopiero początek. Ta część jest zdecydowanie lepsza od „słodkiego domu”, który także był niesamowitą historią, ta bije ją na głowę. Widać, że autorka włożyła tu całe swoje serce i emocje, które w nim płonęły przelała na kartki papieru. Jestem szczęśliwa, że na polski rynku nie wychodzą tylko banalne romanse czy erotyki, ale właśnie książki, które uświadamiają, że inni mają problemy, których my nie dostrzegamy, a potrafimy oceniać nie znając jej historii.

  Jeśli nie przeczytasz tej historii, będziesz żałować. Zdecydowanie żałować.

  „Gdybyśmy znali nawzajem swoje tajemnice, jakąż otuchę byśmy odnaleźli.”

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [Recenzja przedpremierowa]

  "Słodki
  upadek" to książka,która poruszyła mnie bardzo.

  Pokazuje, że nie po każdym upadku podnosimy się tak samo, czasami potrzeba drugiej osoby, która poda rękę, która będzie wsparciem.

  Opowieść o dwójce młodych ludzi z problemami, od których nie ma ucieczki , one zawsze będą z nimi ,nieważne gdzie się udasz, one będą o sobie przypominać .

  Lexington mogliśmy poznać we wcześniejszych częściach słodkiego domu , była przyjaciółką Molly.

  Dziewczyna uchodzi za radosną , pełną życia ,nikt jednak nie wie co ukrywa ,z czym musi się zmagać wewnątrz własnego umysłu .

  Austin także jest nam znany z wcześniejszych części. Ten chłopak sam sobie nie wybrał takiego życia ,jakie wiódł. Wychował się w kiepskiej okolicy z, której jedyna droga, jaka jest ,prowadzi do niebezpiecznego gangu ,w którym życie zmienia się w piekło .

  Chłopak dostał szansę od losu, odszedł od niebezpiecznych ludzi ,jednak taka przeszłość nie daje za wygraną, tym bardziej, że w swoim rodzinnym domu rozstawił rodzinę , a dla Carillo rodzina liczy się ponad wszystko .

  Tych dwoje poznało się w nieciekawych okolicznościach, Austin,musiał delikatnie ,jak na swój sposób postraszyć Lex, niestety tak się kończy, kiedy ktoś,pojawia się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwym czasie, dziewczyna widziała rzeczy, których nie powinna widzieć, ich znajomość zaczęła się bardzo groźnie.

  Oboje nie zadawali sobie sprawy, jak są do siebie podobni, oboje otwierali się powoli przed sobą, jednak problem Lexi był znacznie głębiej, głos,który towarzyszył jej od szesnastego roku życia, nie dawał za wygraną. Jedyną osobą, która z czasem poznała jej skrywaną tajemnicę, był właśnie on, chłopak,który groził jej, Austin Carillo dotarł do zamkniętego świata Lexington Hart.

  Jednak, kiedy przeszłość powróciła do chłopka ze zdwojoną siłą, nie miał innego wyboru, jak chronić tych, których kocha, do tych osób zaliczała również się Lex, chłopak nie zdawał sobie sprawy, że podejmując taką decyzję, otworzył ostatnie drzwi,które powstrzymywały potwora w głowie dziewczyny,przed zawładnięciem jej umysłem oraz ciałem ..

  💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

  Czy Lexington znajdzie w sobie siłę, by walczyć ?

  Czy utrata aż dwóch ukochanych kobiet złamie Austina ?

  💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

  Czy dwie złamane dusze będą mogły sobie pomóc nawzajem ?

  Kochani ta historia jest warta każdej minuty,jednak to, co najbardziej do mnie przemówiło,to słowo od autorki, która przyznaje się,że to, co opisuje w dużej mierze ona sama czuła w pewnym okresie swojego życia . Ja jestem przerażona po raz kolejny, jak ludzka psychika jest słaba,potrzeba tylko małej iskierki, aby czyjś świat zmienił się na dobre, dla tego uważajmy na słowa, które potrafią ranić bardziej niż czyny.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Tillie Cole
 • Wydawnictwo Editio
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 368
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328344327
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Sweet fall
 • Tłumacz: Czub Marta
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328344327
 • EAN: 9788328344327
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Słodki kłamca 4/5 Nasza cena:
21,40 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki kłamca

Mówią, że kłamstwo ma krótkie nogi. W tym przypadku – uwodzicielski wzrok i przyciągający magnetyzm. Świat Stelli legł w gruzach, kiedy zastała byłego już chłopaka między nogami innej kobiety. Teraz z pomocą przyjaciółki Victorii próbuje uporządkować sobie życie od nowa. Gdy tylko postanawia zrobić...
Słodki drań 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki drań

Stacja benzynowa gdzieś na pustkowiu Nebraski nie jest zbyt romantycznym miejscem, zwłaszcza kiedy jesteś w kiepskim humorze. Aubrey była. Znużona wielogodzinną trasą w perspektywie miała jeszcze wiele godzin dalszej jazdy. Uciekała przed swoją przeszłością, chciała ukoić złamane serce i rozpocząć...
Słodki romeo 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki romeo

Molly Shakespeare i Romeo Prince. Tych dwoje ludzi z zupełnie innych światów połączyło uczucie, które nigdy nie powinno się między nimi pojawić. Średniozamożna Angielka, zbyt wcześnie osierocona i od zawsze samotna, pochłonięta studiowaniem filozofii, kompletnie nie pasuje do rozchwytywanego...
Upadek i wzlot reginalda perrina 4/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Upadek i wzlot reginalda perrina

Jedna z najpopularniejszych brytyjskich komedii literackich!Kiedy Reginald I. Perrin, pracownik Słonecznych Deserów, obudził się pewnego czwartkowego poranka, bynajmniej nie zamierzał nazwać swej teściowej hipopotamem. Lecz później wszystko uległo diametralnej zmianie.Reggie poczuł, że musi zmienić...
Słodki smak miłości 0/5 Nasza cena:
27,71 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki smak miłości

Kimkolwiek jesteś, jeśli kiedykolwiek zdarzyło ci się coś upiec, ta opowieść jest dla ciebie. Weź pięcioro nieznajomych, którzy nie mają ze sobą nic wspólnego, oprócz zamiłowania do pieczenia. Dodaj ostrą walkę o zwycięstwo w konkursie i ubij na sztywno. Podgrzewaj napięcie do właściwej...
Jak niechcący spowodowałem upadek światowego koncernu 0/5 Nasza cena:
25,76 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak niechcący spowodowałem upadek światowego koncernu

Dla kogo jest ta książka? Przede wszystkim dla tych, którzy pracowali, pracują lub chcą pracować w międzynarodowych firmach. Ale także dla tych, którzy pracowali, pracują lub będą pracować... No, może niekoniecznie na stanowiskach prezesów, wiceprezesów czy dyrektorów personalnych. Świat koncernu,...
Słodkie rozkosze. Tom 1 4/5 Nasza cena:
31,23 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie rozkosze. Tom 1

Kiedy trzy przyjaciółki poznają w Las Vegas trzech superatrakcyjnych mężczyzn, wszystko może się zdarzyć... Autorka bestsellerowej serii "Piękny drań" zaczyna zupełnie nową opowieść o przyjaźni, miłości i pożądaniu. Mia uważała dotąd, że bohaterem jednonocnej przygody nie powinna być osoba będąca...
Słodkie życie 5/5 Nasza cena:
32,10 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie życie

Kornelia Rudzka wreszcie opuszcza dom rodzinny. Nie jest to łatwe, jeśli spędziło się w nim prawie 30 lat. Kornelia nie wierzy w siebie, wyprowadzka to dla niej trudny krok. Na szczęście dziewczyna ma kilka pięknych marzeń, które dodają jej skrzydeł. Przed nią wielkie wyzwania, kilka trudnych...
Słodkich snów anno 4/5 Nasza cena:
26,57 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkich snów anno

Anna Rogozińska jest trzydziestoparoletnią, atrakcyjną i bardzo ambitną dziennikarką TV. Kiedy wpada na trop afery lekarskiej, robi wszystko, aby odkryć prawdę. Nawet kosztem prywatnego życia. Annie pomaga Łukasz, dawny kolega ze studiów z tajemniczym tatuażem na przedramieniu. To nie jedyny...
Słodkie szaleństwo. Friend-Zoned. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie szaleństwo. Friend-Zoned. Tom 3

Max Leokov mógł się tylko przyglądać, jak ludzie wokół niego znajdują szczęście w miłości. W jego życiu był taki czas, kiedy nie tylko pragnął miłości, lecz także, co ważniejsze, dla niej żył. Kochał już raz. Z całych sił. Jednak teraz nie ma śladu po tym uczuciu. Zostało złamane serce i córeczka,...
The Perfect Game. Tom 3. Słodkie zwycięstwo 3/5 Nasza cena:
27,05 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Perfect Game. Tom 3. Słodkie zwycięstwo

Nic nie trwa wiecznie. Nic oprócz miłości. Kiedy kariera baseballisty dobiega do fazy schyłkowej, człowiek ma wrażenie, że otrzymał kopniaka w brzuch. Tak jakby w końcu dotarło do niego, że ten sport nigdy go nie kochał. Tyle bezsennych nocy, godzin spędzonych na siłowni, treningów, przygotowania...
Słodkie sekrety 5/5 Nasza cena:
31,17 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie sekrety

Opowieść o trzech pokoleniach kobiet i skrywanych przez nie sekretach… Neva Bradley chce ukryć przed najbliższymi i współpracownikami szczegóły dotyczące swej ciąży, łącznie z tym, kto jest ojcem jej dziecka. Jej matka, Grace, nie spocznie, dopóki nie odkryje tajemnicy córki. Im bardziej naciska,...
Wybrane bestsellery
Biologia 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
42,23 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do biologii, zakres podstawowy dla szkół ponadpodstawowych składa się z 3 działów: 1. Ewolucjonizm 2. Ekologia 3. Różnorodność biologiczna Podręcznik Biologia 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja z zakresu podstawowego zawiera treści...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony 0/5 Nasza cena:
40,66 zł 44,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa

Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
50,51 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Przedstawia najbardziej aktualne informacje na ponad 300 czytelnych mapach. Poszerza wiedzę o współczesnym świecie, wykorzystując wykresy i diagramy. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki mapom zgodnym z wymaganiami nowej podstawy programowej. Zapewnia pełną realizację programu nauczania...
Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,38 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3

Trzeci tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych""! Dwie rodziny mafijne, które nigdy nie będą już takie same. Remo Falcone – capo Camorry – jest spragniony zemsty. Chce zadać cios oddziałowi z Chicago tam, gdzie zaboli najbardziej. Ma zamiar porwać pannę młodą w dniu jej ślubu. Naruszyć to, co...
Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkoły podstawowej 0/5 Nasza cena:
20,01 zł 20,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 Podręcznik „Żyję i działam bezpiecznie” jest przeznaczony dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej. Kształci nawyki ratownicze dzięki praktycznym wskazówkom, czytelnym zdjęciom i przejrzystym instrukcjom postępowania. Oswaja z sytuacjami kryzysowymi poprzez ich szczegółowe...
Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,83 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Informatyka. Zakres podstawowy. Klasa 3 to kolejna część serii skłaniającej do samodzielnego szukania rozwiązań i zachęcającej uczniów do ciągłego rozwijania umiejętności pisania programów. Zawiera atrakcyjne infografiki, które odwołują się do sytuacji z życia uczniów, porządkują zdobyte...
Czarne serce 0/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarne serce

Witaj w świecie, w którym rządzą piraci. Bezduszni, bezwzględni, pozbawieni zasad moralnych ludzie, dla których liczą się tylko pieniądze i zwycięstwo w każdej walce. A wśród nich ON – najgorszy z bestii, które możesz spotkać na swojej drodze. Miguel Calva, przywódca załogi Fantasmas Negros, nie...
Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Ponad słowami" dla klasy 2 część 1, obejmujący romantyzm, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Charakteryzuje się uporządkowaniem poszczególnych obszarów nauczania w czytelnie oznaczonych blokach....
Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
19,60 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Geografia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach 4/5 Nasza cena:
23,19 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach

Nowe wydanie bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke o uczuciach. Bywają czasem dni, kiedy atmosfera w przedszkolu trochę się psuje... Na szczęście dzieci mają panią Miłkę. Ona potrafi dać sobie radę ze wszystkim – ułagodzi naburmuszonego Bodzia, zorganizuje przedstawienie teatralne, a nawet...
Pacjenci 4/5 Nasza cena:
37,34 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjenci

Sztuczna nerka, nowe serce. O początkach transplantologii Autor bestsellerowych Ginekologów i Stulecia chirurgów. Tym razem Jürgen Thorwald opowiada o powstaniu i rozwoju jednej z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących dziedzin medycyny – transplantologii. Opisując historie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula