Słodki upadek

Autor:

Tillie Cole

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
368
Rok wydania
2019
Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł Taniej o: 20%

Szczęście to coś wyjątkowo nieprzewidywalnego. Lubimy przypisywać je niektórym osobom, oceniając je w sposób powierzchowny i wychodząc z założenia, że cieszą się wszystkim, co najlepsze. Niekiedy pozory mogą mylić. Doskonałym tego przykładem są Lexi i Austin, główni bohaterowie książki pod tytułem "Słodki upadek" autorstwa Tillie Cole. Sięgnij po tę książkę i przekonaj się, jak złudne potrafi być czasem życie!

Lexi, a właściwie Lexington Hart, to dziewczyna wyjęta wprost z popularnego amerykańskiego filmu - atrakcyjna, ambitna, a na dodatek z osiągnięciami jako cheerleaderka. Wykazała się siłą ducha, gotowością do ciężkiej pracy i walką o marzenia, a także własne zdrowie, pokonała bowiem poważną i zdradliwą chorobę. Austin Carillo również nie jest tylko utalentowanym skrzydłowym drużyny Alabama Crimson Tide. Zmuszony do tego przez trudną życiową sytuację, stał się częścią niebezpiecznego przestępczego świata. Choć wydaje się, że ta dwójka pokonała już swoje demony, te nieoczekiwanie na powrót odnajdują drogę do ich świata.

Gdy Lexi i Austin zbliżają się do siebie, oprócz namiętności i wzajemnej troski pojawia się również ryzyko, że zamiast sobie pomóc, mogą jeszcze bardziej sobie zaszkodzić. Czy odnajdą drogę do wspólnego szczęścia? "Słodki upadek" to drugi tom z serii książek pod tytułem "Słodki Dom". Dotychczas ukazały się w niej takie powieści, jak: "Słodki dom", "Słodki Romeo" oraz "Słodka nadzieja". To pełne ciepła i emocji historie, które przedstawiają losy bohaterów zmagających się z powszechnymi życiowymi problemami.

Tillie Cole, autorka, to popularna brytyjska pisarka, która specjalizuje się w tworzeniu powieści z takich gatunków, jak literatura obyczajowa, kobieca oraz romans. Podróże, które odbyła w swoim życiu, stały się inspiracją do napisania wielu książek. Do tej pory wśród wydanych przez nią pozycji znajdują się między innymi: "Tak, kochanie", "Nieujarzmiona przeszłość", "Nasze życzenie" i "Tysiąc pocałunków".
Recenzje (5)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tillie Cole. Wpadającym na mojego bloga czy fp, tej Pani nie trzeba przedstawiać.

  Czy to w wydaniu słodkim, czy też ostrym, uwiebiam ją tak samo.

  Tytuł Słodki upadek, sugeruje nam, że tym razem spotkamy z łagodny obliczem autorki.

  A czy tak było?

  Zaraz się o tym przekonacie.

  Lexington ,,Lexi" Hart, to cheerleaderla Crismon Tide. Studia to dla niej szansa żeby zacząć wszystko od nowa. Stara się odciąć od tego co na spotkało, co tak naprawdę jest trudne, ponieważ....Nie będę wam pisać dlaczego to wszystko jest trudne, ponieważ nie chcę wam spojlerować książki.

  Jak to bywa w amerykańskim świecie, cheerleaderka spotyka sportowca. I tutaj też tak jest. Chociaż nie wygląda to tak różowo jak może się wam wydawać.

  Austin Carillo też walczy z demonami przeszłości.

  I właśnie przez tą przeszłość ich drogi zaczynają się krzyżować.

  Ich relacja od samego początku przechodzi różne etapu: od strachu, poprzez zrozumienie, do przyjaźni.

  Nie będę wam więcej pisać, ponieważ nie chcę. I nie powinnam.

  Sami musicie się przekonać o czym jest ta książka, i co takiego ma w sobie.

  Muszę zacząć od przedmowy jaką zaserwowała nam autorka.

  Nie wpłynęła ona na mój odbiór tej książki. Jednak dobrze wiedzieć, że autorka napisała ją na podstawie swoich życiowych doświadczeń.

  Polubiłam Lexi. Nie wiem czemu, ale ta zamknięta w sobie i walcząca z demonami przeszłości dziewczyna podbiła moje serce. Może nie chciałabym się z nią zaprzyjaźnić, jednak jako koleżanka, wydaje się być bardzo interesująca.

  Przyznam się wam, że po troszku bolała mnie dusza jak czytałam o walce Lexi z samą sobą i tym demonem z przeszłości, który nigdy tak do końca nie będzie martwy.

  Zawsze będzie się tam gdzieś chować w ukryciu. I tylko czeka na naszą słabość.

  Austin za to w 200% podbił moje nieczułe serduszko.

  Pomimo tego, że ma swoje za uszami i już na dzień dobry jest ukryty złą sławą, to naprawdę stara się wydostać z tego bagna w jakie po się wkopał.

  A jeżeli robi już coś złego, to robi to z naprawdę ważnych pobudek.

  Bo niektóre rzeczy można wybaczyć. I to co czasami robił Austin można mu wybaczyć

  Sami dobrze wiecie, że Słodki dom i Słodki Romeo podbili moje serce.

  Więc ludzie. Te dwie książki chowają się przy tej historii.

  Matko i córko i reszta rodziny.

  Tillie Cole stworzyła coś EPICKIEGO. Bo inaczej nazwać tego nie można.

  Ta powieść to majstersztyk. To coś co każda nastolatka i nastolatek. I w sumie nie tylko, bo każdy dorosły też, powinien przeczytać.

  Ktoś może zapytać.....co takiego jest w tym romansie, że jest lepszy od innych.

  Wszystko moi drodzy. Wszystko.

  I dodając do tego temat jaki porusza tutaj autorka.....To klękajcie narodu.

  Mogę się przyznać bez bicia, że tą lekturą Tillie powaliła mnie na kolana.

  I dosyć długo nie mogłam z nich powstać.

  Zazwyczaj przechodzę z jednej książki w drugą.

  Nawet się nad nią nie zastanawiając.

  Jednak po skończeniu Słodkiego upadku potrzebowałam chwili oddechu.

  Musiałam się zatrzymać i pomyśleć.

  I za żadne pieniądze świata nie zamieniłabym się miejscem z bohaterami.

  Co z tego, że Lexi była fantastyczną cheerladerką, skoro jej życie prywatne było totalną klapą.

  Tak samo Austin. Fenomenalny sportowiec z tam dużym bagażem doświadczeń, że nie jedna dorosła osoba nie dałaby sobie z tym rady.

  Ta książka jak na dłoni pokazuje nam, że życie to często gra pozorów. Gra, w którą grają osoby często podziwiane, które są stawiane na piedestale.

  Ogrom emocji jaki targał mną po przeczytaniu tej książki jest dosłownie nie do opisania.

  Nie ma takich słów w jakiej mogłabym ubrać swoją wypowiedź by miała ona sens.

  Powiem wam tylko jedno: Tillie Cole rozbiła moje serce na kawałki. Na milion drobnych kawałeczków.

  Czy polecam??

  Oczywiście, że tak, gdyż autorka stworzyła coś epickiego. Tak prawdziwego i realnego, że czytelnika boli serce i dusza.

  Koniecznie musicie przeczytać tę książkę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejny tom serii "Słodki dom". Druga część opowiada nak historię innej pary z paczki przyjaciół.

  Bardzo lubię, kiedy autorzy tworząc serię uwzględniają w kolejnych częściach innych przyjaciół.

  To nie jest pierwsza seria Cole, kiedy zastosowała właśnie tę taktykę.

  W tej części możemy czytać o Lexington "Lexu" Hart, przyjaciółce Molly, fenomenalnej cheerleaderce. Lexi mierzy się z demonami przeszłości, którą jest poważna przypadłość, której nie do końca udało się jej ją pokonać.

  Austin Carillo posiadający włoskie korzenie, utalentowany skrzydłowy Alabama Cromdon Tide, najbliższy przyjaciel Romea. Są niemal jak bracia. Austin próbuje pożegnać się z mroczną przeszłością i zacząć nowe życie.

  Niestety, kiedy wydaje się, że oboje wyszli na prostą, przeszłość daje o sobie znać mocniej niż kiedykolwiek.

  Dawno nie czytałam tak emocjonującej i wciągającej książki.

  Więcej na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Już od samego początku autorka piętnuje głównych bohaterów powieści namacalnymi dramatami, które jednak nie przypominają naciąganych na siłę problemów. Jeden z nich nazwałabym wręcz koniecznym do obgadania, wdzięczna za to, że autorka tak wnikliwie pokazała mi go od strony psychiki człowieka zmagającego się z chorobą. Lexi to cheerlederka. Na pozór takie dziewczyny często kojarzą się z powodzeniem wśród chłopaków, z szalonym stylem bycia i beztroską. Nic z tych rzeczy. Lexi walczy z wrogiem, który w jej głowie daje o sobie znać każdego dnia. Bo przecież największe mroki wcale nie muszą przychodzić z zewnątrz. Austin ucieka przed przeszłością. Wychowywany przez matkę, bez ojca – który „się nie sprawdził”, tkwił w środowisku przestępczości, narkotyków i dalekosiężnych macek mafii, teraz marzy o lepszym życiu. Niestety przeszłość i zobowiązania lubią dawać o sobie znać. Pochodzą z innych światów. Czy da się je połączyć? Autorka nakreśliła osobowości bohaterów realną kreską i na pewno wprowadziła ich w krąg postaci, którym z czystym sumieniem bardzo kibicowałam.

  Historia o miłości, o wspólnym stawaniu czoła barierom, o uczuciu, które wynika nie tylko z pociągu fizycznego, ale przede wszystkim z akceptacji drugiego człowieka takim, jakim jest. Z autentyczności, szczerości i wsparcia. I to mnie w tej powieści tak bardzo urzekło. Książce daleko do przesłodzonych opowiastek, pojawia się tutaj cały szereg wątków równorzędnych, a wszystko za sprawą demonów, z jakimi zmagają się główne postaci. Jest kwestia niepewności siebie i poczucia niższości wynikająca z braku wsparcia i odejścia od macierzystego środowiska. Jest świat narkotyków, brudnych interesów, - z którego nie tak łatwo się wywinąć. Nie zabraknie momentów, w których pojawi się wymierzona w postaci lufa. A ten mroczny wydźwięk zostaje skontrastowany z drugim bardzo ważnym, a jakże rzadko pojawiającym się w powieściach tego gatunku motywem, jakim jest anoreksja. Tillie Cole udowadnia, że to wcale nie choroba ciała, ale psychiki. Pokazuje jej poszczególne etapy, kierunek działania, siłę, której nie tak łatwo można się sprzeciwić. Stąd książka jest tak autentyczna i tak angażująca. Cały czas dzieje się coś, co dostarcza odpowiedniej dawki emocji.

  W tle rozgrywki meczowe, od których tak naprawdę wszystko się zaczyna. Środowisko młodych ludzi, którzy obierają dla siebie różne drogi mające potem ogromny wpływ na dalsze życie. Są postaci drugoplanowe mniej i bardziej dramatyczne, jest spisywany pamiętnik, moralny upadek, jest cierpienie, nadzieja i nieśmiałe podrygi czegoś głębokiego. Jedna z lepszych książek autorki, niebłaha, poruszająca, angażująca. Nawet się nie obejrzałam, a byłam już na końcu. Na pewno jedna z bardziej wartych uwagi perełek nurtu New Adult.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Moje serce krwawi, a zarazem raduje się. Jestem mieszanką wybuchową wszystkich emocji, nie to nie z powodu okresu. To z powodu tej książki ! A konkretnie słodkiego upadku, kolejnej nowego tytułu, który wyszedł spod pióra Tillie Cole na polskim rynku, książki która nie była wymyśloną fikcją. Jest prawdą, która była i dalej jest, towarzysząc niejednej osobie na świecie i nie znika od tak. Wiele osób z nią walczy, jedni przegrywają, drudzy wygrywają, ale czy tak naprawdę do końca można się uwolnić ze szponów, które rządzą nami, głosami, które mówią zbyt dużo i prowadzą do naszego…..upadku.

  „Nie chciałam mu mówić, że ktoś może zjawić się bez zapowiedzi w twoim pogmatwanym życiu i wydobyć cię spod gruzowiska, które cię przygniata.”

  Austin jest „mroczny, milczący i trzymający się na uboczu”, ma swoje problemy, które wychodzą z każdego kąta i radzi sobie jak tylko może. Nie chce w swoim życiu kobiety, bo ma zbyt wiele problemów i obowiązków. Lexi pojawiła się przypadkiem, na początku tam gdzie nie trzeba, widziała zbyt wiele, mogła go pogrążyć, ale tego nie zrobiła.

  „Ukrywała łzy, ale dzieliła się uśmiechem.”

  Lexi była na pozór radosną dziewczyną mającą przyjaciół, troskliwych rodziców i robiła co lubi. Ale nie była sama. Każdego dnia towarzyszył jej najstraszniejszy potwór, który skrywał się w jej głowie. Lexi ze wszystkich sił starała się go pokonać, ale może w końcu czas odpuścić i zacząć wypełniać jego rozkazy ?

  Relacja Lexi i Austina jest od początku pogmatwana i ryzykowana. Oboje ryzykują swoje życie zbliżając się do siebie, ale to jest silniejsze od nich. Więź jaka ich łączy, to jak się dogadują i wspierają, otwierają przed sobą jest jednym z piękniejszych elementów przedstawionych w książce. Cała akcja skoncentrowana jest na bardzo trudnym i zdecydowanie niedostrzeganym przez większość ludzi na świecie problemie. Przyznam się, że sama nie miałam pojęcia jak uwikłane w chorobę osoby mogą radzić sobie z codzienności, jak jedno złe zdanie wypowiedziane na temat drugiej osoby, może tą osobą zmienić i popchnąć nad samą przepaść.

  „ I tak się zaczęło: zasypianie, zaufanie, zakochanie.”

  Książka nie jest wyłącznie historią miłosną o dwójce osób, którzy w trudnych momentach w swoim życiu spotykają się. Jest historią walki z samym sobą, walki o drugą osobę i więzi, która łączy najbliższe osoby, które mimo wszystko pójdą za nami w ogień. Uczuciu, które daje siłę, aby podjąć trud walki.

  Uważam, że „słodki upadek” jest emocjonalną rozpierduchą, która złamała mi serca i pokazała, że pomimo, iż niekiedy wydaje się, że to koniec, to jest dopiero początek. Ta część jest zdecydowanie lepsza od „słodkiego domu”, który także był niesamowitą historią, ta bije ją na głowę. Widać, że autorka włożyła tu całe swoje serce i emocje, które w nim płonęły przelała na kartki papieru. Jestem szczęśliwa, że na polski rynku nie wychodzą tylko banalne romanse czy erotyki, ale właśnie książki, które uświadamiają, że inni mają problemy, których my nie dostrzegamy, a potrafimy oceniać nie znając jej historii.

  Jeśli nie przeczytasz tej historii, będziesz żałować. Zdecydowanie żałować.

  „Gdybyśmy znali nawzajem swoje tajemnice, jakąż otuchę byśmy odnaleźli.”

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [Recenzja przedpremierowa]

  "Słodki
  upadek" to książka,która poruszyła mnie bardzo.

  Pokazuje, że nie po każdym upadku podnosimy się tak samo, czasami potrzeba drugiej osoby, która poda rękę, która będzie wsparciem.

  Opowieść o dwójce młodych ludzi z problemami, od których nie ma ucieczki , one zawsze będą z nimi ,nieważne gdzie się udasz, one będą o sobie przypominać .

  Lexington mogliśmy poznać we wcześniejszych częściach słodkiego domu , była przyjaciółką Molly.

  Dziewczyna uchodzi za radosną , pełną życia ,nikt jednak nie wie co ukrywa ,z czym musi się zmagać wewnątrz własnego umysłu .

  Austin także jest nam znany z wcześniejszych części. Ten chłopak sam sobie nie wybrał takiego życia ,jakie wiódł. Wychował się w kiepskiej okolicy z, której jedyna droga, jaka jest ,prowadzi do niebezpiecznego gangu ,w którym życie zmienia się w piekło .

  Chłopak dostał szansę od losu, odszedł od niebezpiecznych ludzi ,jednak taka przeszłość nie daje za wygraną, tym bardziej, że w swoim rodzinnym domu rozstawił rodzinę , a dla Carillo rodzina liczy się ponad wszystko .

  Tych dwoje poznało się w nieciekawych okolicznościach, Austin,musiał delikatnie ,jak na swój sposób postraszyć Lex, niestety tak się kończy, kiedy ktoś,pojawia się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwym czasie, dziewczyna widziała rzeczy, których nie powinna widzieć, ich znajomość zaczęła się bardzo groźnie.

  Oboje nie zadawali sobie sprawy, jak są do siebie podobni, oboje otwierali się powoli przed sobą, jednak problem Lexi był znacznie głębiej, głos,który towarzyszył jej od szesnastego roku życia, nie dawał za wygraną. Jedyną osobą, która z czasem poznała jej skrywaną tajemnicę, był właśnie on, chłopak,który groził jej, Austin Carillo dotarł do zamkniętego świata Lexington Hart.

  Jednak, kiedy przeszłość powróciła do chłopka ze zdwojoną siłą, nie miał innego wyboru, jak chronić tych, których kocha, do tych osób zaliczała również się Lex, chłopak nie zdawał sobie sprawy, że podejmując taką decyzję, otworzył ostatnie drzwi,które powstrzymywały potwora w głowie dziewczyny,przed zawładnięciem jej umysłem oraz ciałem ..

  💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

  Czy Lexington znajdzie w sobie siłę, by walczyć ?

  Czy utrata aż dwóch ukochanych kobiet złamie Austina ?

  💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

  Czy dwie złamane dusze będą mogły sobie pomóc nawzajem ?

  Kochani ta historia jest warta każdej minuty,jednak to, co najbardziej do mnie przemówiło,to słowo od autorki, która przyznaje się,że to, co opisuje w dużej mierze ona sama czuła w pewnym okresie swojego życia . Ja jestem przerażona po raz kolejny, jak ludzka psychika jest słaba,potrzeba tylko małej iskierki, aby czyjś świat zmienił się na dobre, dla tego uważajmy na słowa, które potrafią ranić bardziej niż czyny.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Tillie Cole
 • Wydawnictwo Editio
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 368
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328344327
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Sweet fall
 • Tłumacz: Czub Marta
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328344327
 • EAN: 9788328344327
 • Wymiary: 14.0x21.0x3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Erdbar Mus do wyciskania dla dzieci słodki ziemniak, mandarynka 100g EKO 100 g Bio 0/5 Nasza cena:
5,29 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Erdbar Mus do wyciskania dla dzieci słodki ziemniak, mandarynka 100g EKO 100 g Bio

Idealna przekąska dla dzieci, pełna witamin. Składniki: przecier jabłkowy* 60%, przecier ze słodkiego ziemniaka* 25%, przecier z mandarynki* 15%, koncentrat soku z cytryny* 0,5% *produkt rolinictwa ekologicznego Wartość energetyczna: 301kJ/71kcal, tłuszcz 0,0g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g,...
Upadek Gondolinu. Pod redakcją Christophera Tolkiena 5/5 Nasza cena:
26,48 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Upadek Gondolinu. Pod redakcją Christophera Tolkiena

Powieść, która czekała na publikację ponad sto lat! W opowieści "Upadek Gondolinu" ścierają się dwie największe moce świata: jedną z nich jest Morgoth, ucieleśnienie zła, który nie pojawia się w tekście, lecz ze swej fortecy Angband dowodzi ogromną armią. Przeciwstawia mu się Ulmo, ustępujący pod...
Spirit animals. Upadek Bestii T.7 Szeptacz burz 4/5 Nasza cena:
26,26 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spirit animals. Upadek Bestii T.7 Szeptacz burz

Conor, Abeke, Meilin i Rollan – posądzani o zbrodnię, której nie popełnili – wciąż muszą uciekać. W poszukiwaniu kolejnego symbolu więzi – Szeptacza Burz – wędrują do Nilo, gdzie w tamtejszej bibliotece chcą odnaleźć wskazówki co do miejsca jego ukrycia. Po piętach depczą im Przysięgli. Czy...
Słodki koniec dnia DVD 0/5 Nasza cena:
29,39 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki koniec dnia DVD

Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria ( Krystyna Janda ) — polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Życie Marii toczy się w rytmie włoskiej prowincji, do czasu gdy na jej relacjach z mężem i córką zaczynają się pojawiać rysy,...
Samuraje. Triumf i upadek japońskich wojowników 0/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samuraje. Triumf i upadek japońskich wojowników

Nie sposób wyobrazić sobie historii Japonii bez samurajów. W ciągu siedmiuset lat sprawowania rządów odcisnęli na Kraju Kwitnącej Wiśni niezatarte piętno. Kim byli? Nieznającymi strachu wojownikami czy pozbawionymi skrupułów politykami, którzy siłą podporządkowali sobie cały naród i wprowadzili...
Gospodraka Wzrost i upadek systemu nakazowo-rozdzielczego Wojciech Roszkowski 0/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gospodraka Wzrost i upadek systemu nakazowo-rozdzielczego Wojciech Roszkowski

PWN 2008, ISBN: 978-83-01-15487-5, 165x240, 172 s., oprawa miękka Autor żartobliwym tytułem opatrzył ciekawy wątek historii gospodarczej, mianowicie system nakazowo-rozdzielczy, funkcjonujący w wielu państwach świata. Z kolejnych rozdziałów poznajemy źródła systemu (np. filozoficzne – marksizm),...
Słodki Alfabet miętowy - plakat 0/5 Nasza cena:
76,45 zł 84,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki Alfabet miętowy - plakat

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory. Wysoki standard wydruku został potwierdzony przez tysiące opinii naszych Klientów w niezależnych serwisach. Najlepszym rozwiązaniem jest oprawienie plakatu w ramę. Rama dzięki aluminiowej lub drewnianej...
Słodki Alfabet różowy - plakat 0/5 Nasza cena:
76,45 zł 84,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki Alfabet różowy - plakat

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory. Wysoki standard wydruku został potwierdzony przez tysiące opinii naszych Klientów w niezależnych serwisach. Najlepszym rozwiązaniem jest oprawienie plakatu w ramę. Rama dzięki aluminiowej lub drewnianej...
Słodki Alfabet miętowy - plakat 0/5 Nasza cena:
44,58 zł 48,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki Alfabet miętowy - plakat

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory. Wysoki standard wydruku został potwierdzony przez tysiące opinii naszych Klientów w niezależnych serwisach. Najlepszym rozwiązaniem jest oprawienie plakatu w ramę. Rama dzięki aluminiowej lub drewnianej...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula