Słodki Romeo

Autor:

Tillie Cole

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
400
Rok wydania
2019
Nasza cena: 28,05 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

“Słodki Romeo” to współczesna wersja historii miłosnej Romea i Julii, typowy romans o miłości “złego chłopaka” i “grzecznej dziewczyny”.

Ona jest typową introwertyczką, która lubi dużo czytać, uczyć się i ma poukładane, spokojne życie. On jest wielkim, umięśnionym chłopakiem, zawodnikiem sportowym z dość wybuchowym charakterem, który już nie raz wpadał w tarapaty. Jak ta miłość wpłynie na bohaterów?

Molly Shakespeare to 20-letnia dziewczyna, która jako dziecko została osierocona. Wyjeżdża z rodzinnej Anglii, aby studiować filozofię na Uniwersytecie Alabamy w Stanach Zjednoczonych. Dostosowanie się do amerykańskiego stylu życia jest dla niej trochę kłopotliwe, a jej nowe koleżanki koniecznie chcą wziąć ją pod swoje skrzydła i pokazać, jak należy korzystać z życia. Molly zauważa też, że mieszkańcy stanu Alabama bardzo kochają amerykański futbol. Kiedy poznaje zawodnika miejscowej drużyny, zakochuje się w nim bez pamięci i to z wzajemnością. Romeo to największa gwiazda całego kampusu, jest nie tylko przystojny, utalentowany i bardzo pewny siebie, ale ma również odziedziczyć w przyszłości wielką fortunę. Zachowuje się jak typowy samiec alfa, inni chłopcy czują przed nim respekt, a dziewczyny rzucają mu się do stóp. Niestety ma też wiele problemów. Pochodzi z dysfunkcyjnej rodziny i często wpada w gniew. Oczywiście chowa przed światem to, że czuje się bardzo samotny, ale kiedy wpada na Molly, całkowicie się zmienia i przewartościowuje swoje zachowanie. Dla niej chce się być lepszym człowiekiem.

Czy dwoje ludzi z dwóch różnych światów da radę stworzyć normalny związek mimo odmienności charakterów? W powieści nie zabrakło podstępnych intryg, brutalności oraz wątku rodziców, którzy zaplanowali przyszłość swojego dziecka. Jaki los czeka Molly i Romea?


Cytat z książki

Jesteś dla myśli jak dla życia jadło lub słodkie deszcze wiosenne dla ziemi...


O autorce

Autorką powieści “Słodki Romeo” jest brytyjska pisarka Tillie Cole, która pochodzi z północno-wschodniej Anglii. Kiedy ukończyła studia z religioznawstwa, pracowała jako nauczycielka i podróżowała po całym świecie razem ze swoim mężem rugbystą. Cole obecnie mieszka w USA w stanie Teksas, gdzie poświęca wiele czasu pisaniu swoich powieści. Tworzy współczesne romanse oraz książki dla młodzieży i młodych dorosłych. Za swoje powieści otrzymała liczne wyróżnienia w  serwisie Amazon i “USA Today”.

Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Słodki Romeo" to tom połówkowy. Opowiada dokładnie tę samą historię, co tom pierwszy, ale z perspektywu Romea.

  W pierwszej części mogliśmy czytać o samotności, odwadze i o stawianiu czoła konsekwencjom podjętych decyzji przez Molly.

  Romeo Prince, przystojny footballista, wschodząca gwiazda sportu, potomek rodziny z tradycjami i dziedzic ogromnej fortuny.

  W teorii czytałam już tę historię i przyznam się z ręką na sercu, że część scen, dialogów, przeskakiwałam, bo nie miałam ochoty czytać tego samego.

  Więcej: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Molly Julia Sheakespeare i Romeo Prince to para z uczuciem przewidzianym jeszcze wiele lat przed ich narodzinami. Dwa różne światy, dwa zupełnie różne charaktery i dwa młode serca. Molly to studentka z Anglii zakochana w swoim kierunku, zupełnie sama na świecie, a Romeo to gwiazda sportu z Alabamy rozchwytywana przez dziewczyny.

  W "Słodkim domu" poznaliśmy wersję Molly, tym razem autorka zaserwowała nam rozbudowaną perspektywę Romea. Znając historię Molly wiemy, że jej życie nie było usłane różami, jednak losy Romea także nie były łatwe. Mimo bogatego domu, talentu sportowego i popularności, o której marzy wielu jego życie jest zbyt kontrolowane, niż powinno. Chłopak nie może być w pełni sobą i najchętniej wszystko by oddał za możliwość trenowania w spokoju i zajęcia się samym futbolem w przyszłości, na co nie ma szans.

  Rozpoczynając lekturę szczerze dziwiłam się, że ten tom jest grubszy od pierwszej części, w końcu nic nie mogło mnie tu zaskoczyć. Rome jednak nie wpisuje się w stereotyp głupiutkiego sportowca i ma milion myśli na minutę, a co kilka chwil podejmuje decyzje, które mogą zaważyć na jego dalszym życiu. Chłopak przeżywa wiele i często jego emocje mogą i nam, czytelnikom, sie udzielić, dlatego ostrzegam tych, którzy zdążyli zapomnieć - pani Cole przepełniła historię Molly i Rome'a gamą emocji.

  Dobra kreacja bohaterów, lekki styl pisania i wartka akcja są przepisem na książkę, od której nie sposób się będzie oderwać, przynajmniej przed ostatnią stroną. Dodatkowo, tak na zakończenie opowieści o naszym duecie, autorka przygotowała mały bonus.

  Choć "Słodki Romeo" nie zaskoczył mnie za bardzo, to cieszę się, że poznałam drugą perspektywę tych wydarzeń, a o niektórych czytałam po raz pierwszy. Gdybym nie czytała tych dwóch tomów w tak krótkim okresie czasu, to pewnie jeszcze przyjemniej odebrałabym książkę pani Cole, jednak nawet teraz nie nudziłam się w trakcie lektury. Jeśli chcecie poznać tę historię na nowo z perspektywy Rome'a lub też wolicie męską perspektywę, to ta książka z pewnością jest dla Was. Pozwala choć na chwilę wczuć się w rolę chłopaka o pozornie idealnym życiu, któremu do szczęścia brakowało jedynie jego Julii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ISTORIA ROMEO – CZYLI JEGO PERSPEKTYWA

  Młody, przystojny, rozchwytywany. Podrywacz, który jednak ma tak naprawdę bardzo nikłe pojęcie o prawdziwej miłości. Chłopak, mogłoby się wydawać, dobrze ustawiony, utalentowany i wysportowany. Mało kto wie jednak, jakie tajemnice skrywa i jak podstępni potrafią być jego najbliżsi, którzy zamiast wsparcia kładą mu pod nogi prawdziwe kłody. Do czasu… Kiedy na jego drodze staje Molly, dziewczyna z zupełnie innego świata. Nielubiąca się wychylać, pochłonięta nauką, ułożona, choć ciągnąca za sobą niezbyt cudowne dzieciństwo. To ona uczy go, jak kochać. To ona pokazuje mu nowe perspektywy i szanse na prawdziwe, a nie udawane szczęście. To dla niej będzie musiał zaryzykować i przejść przez piekło. Jako że pierwszy tom należał do narracji pierwszoosobowej dziewczyny, w tym autorka pozwala się wypowiedzieć właśnie Romeo. Bohater staje się więc czytelnikowi jeszcze bliższy, a jego zachowania, jeszcze bardziej zrozumiałe. Sportowiec z bagażem problemów, ale i wyjątkowych zalet, znowu stopił moje serce.

  INNA PERSPEKTYWA, NOWE EMOCJE

  Ta sama historia, a jednak zupełnie inna. Dla mnie tym bardziej, bo sięgam po nią po upływie czasu, zapominając już o niektórych szczegółach z poprzedniej części. Wielkie emocje, wiarygodni bohaterowie, niesamowite uczucie. Tak pięknie o miłości potrafi pisać właśnie Tillie Cole. Pomiędzy tym osobiste dramaty, ambicje rodziców, którzy są w stanie dopuścić się naprawdę podłych czynów. Brak poczucia bezpieczeństwa i rodzinnej miłości, przemoc, a pomiędzy tym różnorodne wspomnienia przeszłości – z pierwszej ręki.

  DLA KOGO?

  Powieść o zakazanej miłości, o przeciwieństwach, które naprawdę zdają się przyciągać. Książka o wielkim cierpieniu przeżywanym w samotności, tłamszonym i dekorowanym sztucznym uśmiechem. Emocjonująca, pokazująca znaną już historię z zupełnie innej perspektywy. Może to nie jest obowiązkowa lektura, ale na pewno sprawiająca ogromną przyjemność tym, którzy przeżyli u boku Molly i Romea z pierwszego tomu niezapomnianą przygodę. Jest i rozdział bonusowy napisany z perspektywy dwudziestosześcioletniej Molly. Autorka na pewno spełniła moje oczekiwania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Słodki Romeo” to drugi tom serii Słodki dom. Powiem Wam, że się obawiałam tego, że Tillie zaserwuje swoim czytelnikom odgrzewanego kotleta, ponieważ tym razem to Romeo jest narratorem całej tej historii, którą znamy z książki „Słodki dom”. Jednak to by było zbyt proste, jak na tę autorkę i pomimo wielu powtórzeń akcji, bo tego nie można było uniknąć, to powieść „Słodki Romeo” nie jest za grosz nudna i nie jest na pewno odgrzewanym kotletem. Muszę też przyznać, że ta książka jest o wiele bardziej emocjonalna niż jej poprzedniczka. Nawet nie wiecie ile razy przeklinałam oraz wzruszałam się nad tą historią. Nie sądziłam, że drugi tom tej serii będzie, aż tak dobry. Cieszę się, że miałam taką przerwę pomiędzy pierwszą a drugą częścią serii Słodki dom, ponieważ najprawdopodobniej to sprawiło, że „Słodki Romeo” wywarł na mnie tak dobre wrażenie.

  Kiedy przeczytałam tę książkę to otrzymałam pełen obraz relacji, która nawiązała się pomiędzy Romeem a Molly. Zrozumiałam również wiele zachowań tego młodego mężczyzny, które momentami wydawały mi się dziwne, kiedy czytałam książkę „Słodki dom”. Współczułam dla Romea, jego dzieciństwa, ponieważ według mnie było ono nawet gorsze niż te Molly. Powieść „Słodki Romeo” sprawiła, że jeszcze bardziej polubiłam postać Romea. Fajne jest też to, że Tillie w tej historii tak dokładnie opisała uczucia bohaterów, ponieważ sprawiło to, że mogłam poczuć to samo, co oni.

  Romeo to bohater, który wiele przeszedł w swoim krótkim życiu. Uwielbiam w nim tę jego pasję oraz ogromne zaangażowanie, ponieważ sprawia to, że jest ON cudownym facetem. Gdyby na jego drodze nie stanęła Molly, to nadal nie zaznał by ON szczęścia oraz miłości. Ta dwójka jest, jak yin i yang, ponieważ idealnie się uzupełniają.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Twórczość Tillie Cole kocham i z ogromną przyjemnością sięgam po książki jej autorstwa. Lubię sposób w jaki kreuje swoich bohaterów, nigdy nie są ani do końca źli, ani też dobrzy. Czytałam „Słodki dom”, dlatego też bardzo chętnie sięgnęłam po książkę „Słodki Romeo”. Byłam ciekawa, co nowego przygotowała dla nas autorka? Czego możemy się spodziewać po Molly Shakespeare i Romeo Prince, to już wiemy, jednak jak wyglądała cała historia z perspektywy Romeo?

  Główną bohaterką książki „Słodki Romeo jest Molly Shakespeare, dziewczyna, która przeszła w swoim życiu bardzo wiele. Pochodzi z Anglii i postanowiła zmienić swoje życie, zależy jej na jego uporządkowaniu. Studiuje filozofię, wcześnie straciła rodziców, wychowywała ją babcia, która uczyła wnuczkę, żeby wykorzystać w pełni swoją szansę i stać się kimś, musi pracować o wiele ciężej niż inni. Przyjazd do Alabamy był dla niej zetknięciem z zupełnie innym światem, zwłaszcza, kiedy na jej drodze staje Romeo Prince. Molly jest niezwykle pracowitą i inteligentną dziewczyną, która całe dnie spędza z nosem w książkach, dlatego świat sportu nie należał do niej. Temperamentni, głośni fani footballu byli dla niej nieco niezrozumiali w swoich zapędach, zbyt żywiołowi dla kogoś, kto marzy o doktoracie z filozofii, jednak pewien pan ma, co do niej zupełnie inne plany.

  Romeo Prince jest spełnieniem marzeń kobiet, uniwersytecką gwiazdą, która nie tylko odnosi sukcesy na boisku, ale także w sercach kobiet. Oceniany przez swoją powierzchowność otrzymał łatkę, której po części się trzymał. Wewnętrznie jest zepsuty, uszkodzony, ukrywa się za tym, kim chcą widzieć go inni. Popularny mężczyzna radzi sobie z tym, tak jak potrafi, ukrywając się za talentem i przygodnymi romansami. Wszystko do czasu, kiedy w oko wpada mu pewna Brytyjka, która nie ma zielonego pojęcia kim jest. To spotkanie zmieniło całe ich życie, a miłość rozkwitła łącząc ze sobą bohaterów, którzy doskonale znają smak samotności, chociaż Romeo może się wydawać ostatnią osobą, która czuje się osamotniona, tak właśnie jest.

  Romeo miał trudne dzieciństwo i sytuację w domu, gdzie powinien otrzymać opiekę i bezpieczeństwo. Nigdy nie otrzymał od rodziców miłości i akceptacji, a wszystko, co kiedykolwiek dostał, to znęcanie się fizyczne i psychiczne. Pozornie szczęśliwa, dobrze sytuowana rodzina ukrywała grzeszki w domowym zaciszu, gdzie Romeo cierpiał w osamotnieniu. Mężczyzna jest zniszczoną duszą, jednak potrafi kochać w tak intensywny sposób, że Molly, stała się dla niego całym światem. To jest człowiek, który potrafi ofiarować kobiecie miłość bezwarunkową. Marzy o domu, który będzie tym właściwym, bezpiecznym z kobietą u boku, która go zaakceptuje i pokocha.

  „Słodki Romeo” jest przedstawieniem wydarzeń z „Słodkiego domu” z perspektywy męskiego bohatera Romeo Pirce’a. Czy ta książka była potrzebna? Myślę, że tak, bardzo lubię czytać w jaki sposób męscy bohaterowie odbierają świat i wydarzenia, które się rozgrywają. Lubiłam „wpraszać się” do myśli Romeo i poznać nowy punkt widzenia na ich walkę z duchami przeszłości i własnymi zwątpieniami. Co mogę powiedzieć o bohaterach? To dwie złamane dusze, które się wzajemnie uzdrawiały. A po emocjonalnej podróży i łzach, czego potrzebujemy? Epilogu, który był dla mnie wisienką na torcie, dla niego warto sięgnąć po tą powieść, zwłaszcza, jeśli bohaterowie przypadli Wam do gustu i kochacie twórczość Tillie Cole.

  „Słodki Romeo” to opowieść o przeciwieństwach, ich przyciąganiu i odnalezieniu prawdziwej miłości, kiedy się tego nikt nie spodziewa. Walka z własnymi słabościami, odbudowa samego siebie po traumatycznych przeżyciach sprawia, że człowiek otrzymuje wolność wyboru. Romeo był dzieckiem, które desperacko pragnęło tego, czego jego rówieśnicy nie doceniali, miłość rodziców i akceptację. Dorastając miał w sobie nadzieję, że jego rodzina w końcu stanie na wysokości zadania i ofiaruje mu to, czego potrzebował. Miał nadzieję na to, że życie się odmieni, a te, które zbuduje będzie szczęśliwsze i takie, jakiego potrzebuje.

  „Słodki Romeo” to emocjonalna opowieść oczyma skrzywdzonego mężczyzny, który wart jest miłości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Hotel słodko-gorzkich wspomnień wyd. kieszonkowe 0/5 Nasza cena:
7,45 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hotel słodko-gorzkich wspomnień wyd. kieszonkowe

Piękna historia uczucia, którego nie zniszczyły ani wojna, ani czas... Henry, amerykański Chińczyk, wdowiec, dowiaduje się że w starym hotelu w Seattle odnaleziono rzeczy japońskich rodzin, internowanych po ataku Japonii na Pearl Harbour. Henry znajduje tam parasolkę, należącą do Keiko, jego...
Hotel słodko-gorzkich wspomnień wyd. kieszonkowe 0/5 Nasza cena:
11,92 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hotel słodko-gorzkich wspomnień wyd. kieszonkowe

Piękna historia uczucia, którego nie zniszczyły ani wojna, ani czas... Henry, amerykański Chińczyk, wdowiec, dowiaduje się że w starym hotelu w Seattle odnaleziono rzeczy japońskich rodzin, internowanych po ataku Japonii na Pearl Harbour. Henry znajduje tam parasolkę, należącą do Keiko, jego...
Przebaczenie. Kaci Hadesa 5/5 Nasza cena:
29,13 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebaczenie. Kaci Hadesa

Rudowłosa Phebe o pięknych oczach urodziła się i wychowała w Zakonie Dawida. W życiu miała tylko jeden cel: uwodzić. Nauczono ją sprawiać, by mężczyźni uzależniali się od niej i pragnęli jej dotyku, jak dotyku bogini. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności dziewczyna zostaje podarowana w prezencie...
Reap. Seria Poranione dusze. Tom 2 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reap. Seria Poranione dusze. Tom 2

Krew za krew... Życie za życie... Dusza za poranioną duszę. Drugi tom serii PORANIONE DUSZE . Przetrzymywany przez gruzińskich gangsterów i faszerowany nowym narkotykiem, zmuszającym do posłuszeństwa, 221 nie potrafi już myśleć, działać i żyć samodzielnie. Jest posłuszną marionetką swojego pana,...
Uleczę twe serce. Kaci Hadesa. Tom 2 4/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uleczę twe serce. Kaci Hadesa. Tom 2

Kiedy uroda staje się przekleństwem, wiara kajdanami, a otaczający świat nurza się w odrażających grzechach, tylko miłość może przynieść wyzwolenie i ulgę. Ale gdy uczucie łączy istoty z innych światów, muszą się one wyrzec swej przeszłości, swych przekonań i całkowicie zawierzyć sercu.Piękna...
Uleczone dusze. Kaci Hadesa. Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uleczone dusze. Kaci Hadesa. Tom 3

Kto uwolni piękną, ciemnowłosą dziewczynę od demona z przeszłości, musi liczyć się z tym, że ocalona piękność przy nim pozostanie. Nawet jeśli wybawicielem jest Flame - morderczy szaleniec, czujący w żyłach tylko płomienie, które nigdy nie gasną. Płomienie, które karmią się wspomnieniami...
Nasze życzenie 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasze życzenie

Dziewiętnastoletni Cromwell Dean jest wschodzącą gwiazdą muzyki. Uwielbiają go tysiące, choć tak naprawdę nikt go nie zna. W końcu pojawia się dziewczyna w fioletowej sukience, która potrafi przebić się przez nieprzenikniony mur. Kiedy Cromwell porzuca Anglię, by studiować muzykę w upalnej...
Odkupienie. Kaci Hadesa 5/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkupienie. Kaci Hadesa

Prorok Kain słucha tylko objawień Boga. Jego przeznaczeniem jest przewodzić swojemu ludowi. Dla niego i w imię swojej wiary opuścił dom, by przeniknąć do Katów Hadesa - motocyklowego gangu handlarzy bronią, najbardziej przestępczego klubu w USA. Żył z nimi, służył im swą wiedzą i stał się zaufanym...
eBook Nasze życzenie mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Nasze życzenie mobi epub

Dziewiętnastoletni Cromwell Dean jest wschodzącą gwiazdą muzyki. Uwielbiają go tysiące, choć tak naprawdę nikt go nie zna. W końcu pojawia się dziewczyna w fioletowej sukience, która potrafi przebić się przez nieprzenikniony mur.Kiedy Cromwell porzuca Anglię, by studiować muzykę w upalnej Karolinie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula