Słodka nadzieja

Autor:

Tillie Cole

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Rok wydania
2020
Nasza cena: 28,05 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Nowa odsłona "amerykańskiego snu", nietuzinkowa i intrygująca historia o miłości dla zwolenników powieści romantycznych.

Specjalistka od książek romantycznych i erotycznych wraca z najnowszą pozycją na rynek literacki. Sięgnij po "Słodką nadzieję" i poznaj historię mrocznej miłości.

Każdy człowiek, nawet ten mądry i z dobrym sercem, miewa trudne dni. Mimo, że ma wiele powodów do radości, w sercu czuje pustkę i smutek. Taka właśnie jest Ally Lucia – kuzynka gwiazdy futbolu amerykańskiego, Romea Prince'a. Dziewczynę otacza wianuszek cudownych przyjaciół, sama zresztą jest osobą, na której zawsze można polegać. Mimo tak okazałego grona zaufanych ludzi dziewczyna czuje się niezwykle samotna i pragnie niezwykłej miłości jak z bajki, która wywróci jej życie do góry nogami.

Ally pracuje jako kuratorka muzealna i jest specjalistką od sztuki nowoczesnej. Otrzymuje duże wyzwanie, jednocześnie będące dla niej ciekawym doświadczeniem. Jej zadaniem jest przygotowanie pierwszej wystawy Elpidio – tajemniczego rzeźbiarza, o którym mało kto wie więcej ponad to, że jest typem samotnika. Ally jednak należy do tego niewielkiego grona, które podziwia twórczość Elpidio i chciałoby go poznać od zupełnie innej strony.

W zupełnie innym świecie żyje Axel Carillo. Przestępstwa, gang i niebezpieczne życie to jego codzienność. Dla niego życie w otoczeniu gangsterów wcale nie jest niczym złym. Sam przecież zniszczył życie swojej rodzinie. Jednak sprawiedliwość w końcu dopadła i jego. Odbył swoją pokutę w więzieniu, a teraz po warunkowym zwolnieniu postanowił dotrzeć do miasta, w którym mieszkają skrzywdzeni przez niego bracia. W dalszej części to przeznaczenie odgrywa znaczącą rolę. Co wydarzy się w Szmaragdowym Mieście? Jak ogromną siłą okaże się miłość?

"Słodka nadzieja" to historia o innej miłości – która nie ma prawa bytu i od której najlepiej trzymać się z daleka. To opowieść o życiu, w którym sprawiedliwość dosięgnie każdego, a odpowiedzialność za błędy przeszłości nie ominą nikogo.


O autorce

Tillie Cole to brytyjska pisarka, tworząca książki z wielu gatunków literatury. Na liście jej twórczości znajdują się zarówno kryminały i thrillery, jak literatura piękna czy romanse. Umie trzymać czytelnika w napięciu. W swoich książkach często nawiązuje do kultury miejsc, z którymi czuje się związana – Anglii i Szkocji. Autorka zasłynęła przede wszystkim serią "Poranione dusze", jednak czytelnicy znają ją także z książek takich jak "Słodki upadek" czy "Nasze życzenie".

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ależ z ogromną niecierpliwością czekałam na premierę tej książki. Przy wcześniejszych recenzjach wspominałam już, że Cole wybitnie udaje się pisać serie, gdzie każdy tom opowiada historię innych bohaterów. Tutaj też nie było inaczej.

  Główną bohaterką jest Ally Luciax którą mieliśmy okazję poznać w poprzednich tomach. Znamy ją jako Ally Prince, która jest kuzynk gwiazdora footballu amerykańskiego Rome'a Prince'a i najlepszą przyjaciółką Molly.

  Jest typem osoby na którą zawsze możemy liczyć. Od zawsze pragnęła namiętności, bajkowej miłości i uczucia, które zwali ją z nóg. Jest już na takim etapie życia, że czuje się samotna, nawet pomimo wiernych i oddanych przyjaciół.

  Jej pasją od zawsze była sztuka, dlatego też została kuratorką muzealną i jest specjalistką od sztuki nowoczesnej. Jest najlepsza. Udaje się jej zdobyć wymarzoną pracę i jednocześnie najpoważniejsze zadanie w życiu. Musi przygotować pierwszą w życiu wystawę tajemniczego rzeźbiarza Elipida, który jest samotnikiem, a którego prace fascynują ją od lat, podziwia go i wielbi całą sobą.

  Więcej na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Słodka nadzieja

  Ally
  to młoda, piękna i niezwykła mądra dziewczyna pełna pasji. Sztuka nowoczesna to jej mocna strona i zarazem ukochana praca. Jest kuzynką amerykańskiego gwiazdora futbolu którego znamy już z poprzedniej części. Za swój autorytet uznaje Elpidia. Mimo wbrew pozorom idącego w dobrą stronę życia ma też małe problemy w życiu prywatnym. Marzy o wielkiej miłości na całe życie.

  Axel przeciwieństwo dziewczyny. Były członek gangu, przestępca bez skrupułów potrafił złamać serce własnej mamie i bez wahania zawieść rodzinę. To ciąży na nim i nie pozwala mu prowadzić normalnego życia. Bohaterkę czeka nie lada wyzwanie związane z pracą, jednak w pewnym momencie połączy się to także z jej życiem prywatnym. Jak wiadomo przeciwieństwa się przyciągają ale czy taka dobra dziewczyna będzie potrafiła ujrzeć światło w tak ciemnym, przepełnionym złem mężczyźnie? Czy grzechy jakie popełnił będą stanowiły przeszkodę dla miłości? Kto i w jaki sposób zmieni się w tej historii i dlaczego właśnie tak a nie inaczej się poznali? W niektórych przypadkach pasją również łączy ludzi bardzo mocną więzią która nie raz przeradza się w miłość.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tillie Cole jest wirtuozem słowa, potrafi z ogromną precyzją poruszac się po klawiszach wrażliwości mojej duszy, jak żaden inny autor. Jest bardzo pomysłowa i nie boi się przedstawiać czytelnikom nawet bardzo trudnych i szokujących tematów, jednak z każdą piękną, emocjonalną i oszałamiającą historią, którą opowiada, trafia na szczyt mojej listy ulubionych książek. Stl Tillie jest całkowicie urzekający, potrafiący sprawić, że jej opowieści poruszają mnie dogłębnie. Może nie udało mi się przeczytać całego cyklu Słodki dom, nie miałam jeszcze okazji sięgnąć po „Słodki upadek”, ale nic straconego. Postawiłam to sobie za cel, aby nadrobić takie haniebne zaległości. O czym opowiada „Słodka nadzieja”? Z jakimi bohaterami zetknęła nas autorka?

  Główną bohaterką książki „Słodka nadzieja” jest Ally Lucia, która jest spokrewniona z naszym footbollowym ulubieńcem, Romero Princem. Jest urocza bohaterką, zna się na sztuce nowoczesnej, dlatego też pracuje jako kuratorka w muzeum. W swojej dziedzinie zna się, jak nikt inny, jest wrażliwa i pełna pasji, a także wiary w ludzkość. Obecnie przygotowuje się do wielkiej wystawy rzeźb artysty ukrywającej się pod pseudonimem Elpido. Ally stara się ukazać jego prace w jak najlepszym, najwłaściwszy sposób, aby odzwierciedlić wszystko, o czym mówią. Chciała, aby ich sens i przekaz trafił do szerokiego grona wrażliwych odbiorców, miłośników sztuki nowoczesnej. Pracę Elpido przemawiały do niej, widziała w nich emocje, jakby były nimi wypełnione. Ally dawno nie była pod tak ogromnym wrażeniem prac. Czy ich autor będzie równie emocjonalny, co dziewczyna?

  Axel Carillo to mężczyzna ukrywający się pod pseudonimem Elpido. To człowiek, który popełnił wiele błędów, jest zepsuty, chociaż bardzo stara się wprowadzić zmiany w swoim życiu. Potrzebuje odkupienia za błędy przeszłości, która nie była chwalebna. Nie jest pewien, czy kiedykolwiek może naprawić złe uczynki w swoim życiu, ale próbuje zrobić coś dobrego. Wyraża ból, przyznaje się do swoich win i błędów popełnionych w przeszłości, które chce ukazać poprzez swoje rzeźby. Nigdy nie zależało mu na rozgłosie, w swoich pracach ukazuje wszystkie swoje uczucia i emocje, to, co go boli, smuci, cały mrok, który się w nim kryje. Axel był w więzieniu, zdaje sobie sprawę, że zniszczył rodzinie życie, jednak zrozumiał swoje błędy. Ma w sobie wiele ciemności, z której chce się uwolnić, jednak to nie jest tak proste, jakby sobie można było wyobrazić. Ally wtargnęła do jego życia bez zaproszenia, dotarła głębiej niż ktokolwiek wcześniej. Rozniosła po jego duszy odrobinę światła i nadziei, tylko czy na to zasłużył? Nie potrzebuje przecież, ani miłości, ani tego, by ktokolwiek się nad nim litował.

  „Słodka nadzieja” jest wspaniałą opowieścią, która zawiera w sobie nie tylko elementy romansu, ale także przebaczenia, dążenia do uzdrowienia samego siebie. Życie w poczuciu winy, tego także trzeba się nauczyć, jeszcze trudniejsze będzie ich odkupienie i przebaczenie samemu sobie. Historia, którą przekazała nam autorka jest pewnego rodzaju starciem dwóch tak odmiennych bohaterów, słodkiej Ally i złamanego, uszkodzonego Alexa. Mieszaniną światła i ciemności, wysuwając na sam środek nadzieję na lepszy los.

  Bohaterowie są wspaniali, Ally jest niezłomna w swojej wierze, uwielbia marzyć, a mimo wszystko potrafi twardo stąpać po ziemi. Jest bardzo wrażliwą i dobrą dziewczyną, która potrafi dążyć do obranego celu. Bardzo łatwo zyskała moją sympatię. Alex jest postacią bardziej rozbudowaną, złożoną, człowiek, który utknął gdzieś w swojej przeszłości, z której nie jest dumny. Jest także człowiekiem wrażliwym i utalentowanym, o czym świadczą, jego prace. Nie jest świadomy tego, że potrzebuje pomocy, a samotność nie jest dobrym doradcą.

  „Słodka nadzieja” jest powieścią emocjonującą, która z równą siłą potrafi zmiażdżyć serce, co je posklejać na nowo. Tillie Cole opanowała tą sztukę do perfekcji, a tytuł książki jest idealny, dla historii Ally i Axela.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przedstawiam Wam historię, która wdarła się w moje serce, wyszarpała je żywcem, zdeptała i rozpieprzyła na kawałki całą mnie. Dusze i serce pochłonęła w całości. Najbardziej emocjonalna historia jaką miałam okazję ostatnio czytać, płakałam i przeżywałam losy bohaterów, którzy mieli piękne wnętrza, jednak życie niszczy i potrafi wyrządzić wiele szkód.

  „Czasami to ludzie, o których nikt nie ma dobrego wrażenia, dokonują niewyobrażalnych czynów.”

  Ally Price znamy z poprzednich części, kuzynka Romea, jest dziewczyną skromną, ale już dojrzałą. Po studiach oddała się sztuce i jest kustoszem. Jest zakochana w pracach pewnego autora i jest w stanie zrobić wszystko, aby pracować u jego boku, przy jego wystawie. Los daje jej szanse, ale czy Ally ją wykorzysta ?

  „Czułam, że moje serce żyje. Czułam, że moja dusza jest…zespolona…stopiona z duszą Elpidia.”

  Axel Carillo zawsze był tym złym. Wszyscy spisali go na straty, nie ma już dla niego nadziei, ale głęboko w sercu pragnie, aby najbliżsi mu wybaczyli wszelkie krzywdy. To nie będzie łatwe, Axel zdaje sobie z tego sprawę, ale musi spróbować, bo będzie zawołał do końca życia, że nie spróbował odzysac zaufania braci.

  „Mam naprawdę czarna duszę i więcej grzechów na koncie niż sam diabeł. Powinnaś ode mnie uciekać, a nie dobrowolnie biec za mną w ciemność, trzymając mnie za rękę.”

  Kiedy Ally i Axel się spotykają, czują do siebie coś więcej, ale szczególnie Axel zdaje sobie sprawę z tego, że taka dziewczyna jak Ally nie zasługuje na życie obok niego. Obok potwora, który wszystko niszczy. Który wyrządził tyle zła, tyle krzywd, że powinien smażyć się w piekle. Ale Ally sprawia, że duchy przeszłości powoli odchodzą, pozwalają zapomnieć, ale czy życie w mafii pozwoli o sobie zapomnieć, czy rodzina, która ciągle widzi w nim zło potrafi wybaczyć ?

  „Przeniknęła do mojej cholernej duszy…do mojej skażonej duszy, której nie chciałem nikomu pokazywać.”

  Słodka nadzieja jest trudną, emocjonalną historią, która uczy, że warto wybaczać, że człowiek potrafi się zmienić, gdy jego życie zajdzie już za daleko, potrafi walczyć o lepszą przyszłość i o najbliższych. Jednak potrzeby jest jakiś impuls, jakaś osoba, która pomoże nam zwalczyć mrok i ujrzeć światło. Myślałam, że historia Austina i Lexi wbiła mnie w fotel, myliłam się, ta historia wbija porządnie w fotel i powoduje, że człowiek nie da rady wstać, nie da rady myśleć i powrócić ze świata Ally i Axela.

  „Grzesznik to człowiek, który nie rozumie, że uczynił zło. A ty rozumiesz, querido, rozumiesz to i zrobiłeś wszystko, co w twojej mocy, aby to naprawić…Nie jesteś grzesznikiem. Jesteś odkupiony.”

  Jeżeli szukasz opowieści, która wstrząśnie Tobą do szpiku kości, to ten tytuł jest idealnym wyborem. Radzę ci, nie przechodź obok tego tytułu obojętnie, bo będziesz żałować.

  Jeżeli mam oceniać, to brak mi skali.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie każdemu udaje się wyjść z bagna, jakim jest przynależność do gangu oraz przestępczego świata, w którym przyszło wychowywać się braciom Carillo

  Axel Carillo, jest najstarszym braci, który trafił do więzienia, za swoje czyny, jednak więzienie nie było w stanie przynieść mu odkupienia, męczą go wyrzuty sumienia, czas, który miał do namysłu, uświadomił mu, ile złego zrobił.

  Mężczyzna odkrywa w sobie talent do rzeźbienia, w swoje rzeźby wkłada wszystkie emocje, które są widoczne gołym okiem, świat sztuki pokochał artystę o pseudonimie Elpidio.

  Ally to kobieta z dobrego domu, która robi to, co kocha, obraca się w świecie sztuki, jest kuratorem i tworzy wystawy, w ten sposób poznaje mężczyznę, którego rozumie bez słów, czyta z jego rzeźb, ona je czuje.

  Wszystko komplikuje konflikt w rodzinie Carillo, najmłodszy z braci nie może mu wybaczyć, tego, czego dopuścił się w przeszłości, Axel strasznie przeżywa sytuację, jednak nie mówi, im co musiał przeżyć, by zapewnić im bezpieczeństwo.

  Jedyną osobą, która poznała prawdziwego Axela Carillo jest Ally, widzi w nim więcej niż każdy inny, czuje jego ból i chce pomóc uporać mu się z przeszłością.

  Czy rodzina wybaczy zbłąkanemu bratu? Czy zrozumie, dlaczego to wszystko robił?

  Czy Axel będzie w stanie trzymać się z dala od niebezpieczeństwa?

  Kochani po raz kolejny autorka zabrała mnie w niezwykłą podróż, przez ogrom emocji, które czuję do dziś, gdy patrzę na okładkę, przypomina mi się cała historia, która naprawdę jest trudna.

  "Słodka nadzieja" daje nadzieję, że każdy może przejść przemianę, jeśli tylko chce.

  Potrzeba tylko drugiej osoby, która poda ci rękę, okaże wsparcie i będzie z tobą pomimo sprzeciwu innych. W tej książce tą osobą była Ally, kobieta, która miała odwagę ustać przed przyjaciółmi i powiedzieć, że pomimo ich sprzeciwu ona dalej będzie z Axelem, ON jest jej przebudzeniem a ona jego nadzieją.

  Niezwykła, poruszająca, pełna bólu historia, którą warto przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Tillie Cole
 • Wydawnictwo Editio
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 352
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328344341
 • Język: polski
 • Tłumacz: Czub Marta
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328344341
 • EAN: 9788328344341
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Słodka dusza 5/5 Nasza cena:
30,72 zł 40,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodka dusza

Elsie Hall musi walczyć o przetrwanie na ulicach Seattle. Jest bezdomna i codziennie rozpaczliwie poszukuje ciepła i jedzenia. Świat dookoła wydaje się niebezpieczny, a ludzie bezwzględni. Delikatna Elsie żyje uwięziona w ciszy. Jest krucha i słaba - i bezbronna, z łatwością może paść ofiarą...
Moja słodka Audrina 5/5 Nasza cena:
25,24 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja słodka Audrina

W pięknym, położonym w lesie domu mieszka z pozoru szczęśliwa, zamożna rodzina. Dom jednak kryje w sobie mroczną tajemnicę... Audrina zawsze chciała być taka jak siostra, wiedziała jednak, że rodzice nigdy nie pokochają jej tak, jak kochali tamtą. Nieżyjąca siostra Audriny była ukochanym,...
Nadzieja na końcu świata 5/5 Nasza cena:
28,49 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nadzieja na końcu świata

Porywająca historia miłosna z dramatycznym tłem historycznym pióra autorki licznych bestsellerów Sarah Lark. Persja, obóz uchodźców w okolicy Isfahanu, 1944: Tu właśnie znalazła się osiemnastoletnia Polka ze swoją młodszą siostrą Lucyną, najpierw po deportacji całej rodziny ze Lwowa na Syberię i...
Nadzieja 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nadzieja

Nadzieja jest jak pierwszy powiew wiosny: serce jeszcze zmrożone, ale w duszy już kiełkuje jasny promień… Mała, samotna dziewczynka, i półdziki chłopiec, odrzucony przez rówieśników: tych dwoje odnajduje się w mrocznym świecie, gdzie dorośli, zamiast kochać – ranią. Dzieci mają tylko siebie, ale...
Nadzieja winne wzgórze Tom 2 4/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nadzieja winne wzgórze Tom 2

Na Winnym Wzgórzu zapanował spokój. Niestety tylko przez chwilę. Dorota niemal całkowicie utraciła zaufanie do męża. Gdyby nie dzieci i wspólna restauracja, z pewnością odeszłaby od niego. Liliana wspiera Wiktora po śmierci jego żony. Szybko orientuje się, że kobieta nie do końca odeszła. Obecna...
Nadzieja + CD 5/5 Nasza cena:
29,75 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nadzieja + CD

Nigdy nie jest tak, żeby było cały czas źle, i nigdy nie jest tak, żeby było cały czas dobrze. Radość i smutek to wzajemnie przeplatające się emocje życia. Musi być smutek, żebyśmy docenili radość, i musi być radość, żebyśmy zapomnieli o smutku.Doceńmy każdą iskierkę w naszym życiu – cieszmy się...
Wiara, nadzieja, miłość 4/5 Nasza cena:
20,42 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiara, nadzieja, miłość

Diana jest uczennicą trzeciej klasy gimnazjum. Trudny okres, niby jeszcze człowiek nie jest dorosły lecz już nie dziecko. Moment przejścia okazał się być dla niej zgubny. Dziewczyna ma problemy z emocjami. Boi się otworzyć na ludzi. Jest typem szarej myszki, która nawet jedynej zaufanej...
Cała nadzieja w korupcji. Felietony i rysunki 0/5 Nasza cena:
23,21 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cała nadzieja w korupcji. Felietony i rysunki

Dariusz Kozłowski jest warszawskim wydawcą książek naukowych, nauczycielem akademickim, a okresowo także muzealnikiem i antykwariuszem. Jest też blogerem wykazującym temperament polityczny z zacięciem satyrycznym - bywa na portalu Salon24.pl. Pisuje felietony, opowiadania i humoreski oraz rysuje....
Słodki kłamca 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki kłamca

Mówią, że kłamstwo ma krótkie nogi. W tym przypadku – uwodzicielski wzrok i przyciągający magnetyzm. Świat Stelli legł w gruzach, kiedy zastała byłego już chłopaka między nogami innej kobiety. Teraz z pomocą przyjaciółki Victorii próbuje uporządkować sobie życie od nowa. Gdy tylko postanawia zrobić...
Słodki drań 5/5 Nasza cena:
29,13 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki drań

Stacja benzynowa gdzieś na pustkowiu Nebraski nie jest zbyt romantycznym miejscem, zwłaszcza kiedy jesteś w kiepskim humorze. Aubrey była. Znużona wielogodzinną trasą w perspektywie miała jeszcze wiele godzin dalszej jazdy. Uciekała przed swoją przeszłością, chciała ukoić złamane serce i rozpocząć...
Słodkie rozkosze. Tom 1 4/5 Nasza cena:
29,80 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie rozkosze. Tom 1

Kiedy trzy przyjaciółki poznają w Las Vegas trzech superatrakcyjnych mężczyzn, wszystko może się zdarzyć... Autorka bestsellerowej serii "Piękny drań" zaczyna zupełnie nową opowieść o przyjaźni, miłości i pożądaniu. Mia uważała dotąd, że bohaterem jednonocnej przygody nie powinna być osoba będąca...
Słodkie życie 5/5 Nasza cena:
30,26 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie życie

Kornelia Rudzka wreszcie opuszcza dom rodzinny. Nie jest to łatwe, jeśli spędziło się w nim prawie 30 lat. Kornelia nie wierzy w siebie, wyprowadzka to dla niej trudny krok. Na szczęście dziewczyna ma kilka pięknych marzeń, które dodają jej skrzydeł. Przed nią wielkie wyzwania, kilka trudnych...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula