Slammed. Tom 3. This girl. Ta dziewczyna

Średnia: 3.7 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Seria
Ilość stron
282
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Nasza cena: 22,74 zł 34,99 zł Taniej o: 35%

"Ta dziewczyna" to historia pełna wzruszeń i zabawnych chwil. Ostatnia część bestsellerowej serii o miłości "Pułapka uczuć", którą pokochało liczne grono wiernych Czytelniczek.

Layken i Will to para, która wiele przeszła w swoim życiu. Mimo upadków i przeciwności losu, wciąż jednak przy sobie trwają. Ich związek jeszcze bardziej umacnia ślub, choć na dalszej drodze nadal czekają na nich nowe przeszkody. Podczas "weekendu miodowego" Layken zyskuje wreszcie okazję, by dowiedzieć się od ukochanego, jak wyglądała ich historia z jego punktu widzenia. Will zdradza małżonce swoje najskrytsze sekrety, nie pomijając żadnych szczegółów.

"Ta dziewczyna" to trzeci, a zarazem ostatni tom popularnej serii "Slammed - Pułapka uczuć". Każdy, kto zdecyduje się sięgnąć po książki, opowiadające o losach Layken Cohen i Willa Coopera, powinien również przeczytać dwa poprzednie tomy: "Pułapka uczuć" oraz "Nieprzekraczalna granica".

Colleen Hoover, autorka książki "Ta dziewczyna", jest amerykańską pisarką, zajmującą się literaturą kobiecą. Swoje teksty zaczęła tworzyć dla przyjemności, jednak szybko zdecydowała się pokazać je światu. Dzięki pisarskim sukcesom zrezygnowała z posady na stanowisku pracowniczki socjalnej, by móc całkowicie poświęcić się swojej pasji. Autorka napisała już wiele książek, które otrzymały status bestsellerów według "New York Timesa". Wśród propozycji Colleen Hoover można odnaleźć, takie tytuły, jak: "November 9", " Maybe Someday", "Maybe Now", "Losing Hope" czy "It Ends with Us".
Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  PERSPEKTYWA WILLA

  Pamiętacie
  z jakim bagażem emocji wkraczała Layken w nowy związek? Jesteście w stanie przywołać w pamięci jej uczucia, które targały nią w momencie odkrycia zawodu Willa? A czy nie bylibyście ciekawi tego, co działo się w jego głowie? Czy przekraczanie tych wszystkich przeszkód dotknęło go równie mocno? „This girl” to książka, w której autorka wraca do początku, tym razem ukazanego jednak z perspektywy Willa. Mężczyzna przywołuje obraz zerwania z Vaughn, a potem skupia się na tym, jak to było, kiedy pierwszy raz przyszło mu spotkać Layken. Powieść w dużej mierze okazuje się powieleniem fabuły, która czytelniczkom powieści „Slammed” jest już dobrze znana. Można by więc trzeci tom nazwać dodatkiem, częścią 1.5 – jak to często bywa w przypadku różnego rodzaju książkowych serii. A jednak jest coś, co uniemożliwia takie potraktowanie sprawy. A mianowicie przeplatający się pomiędzy wspomnieniami przeszłości czas teraźniejszy.

  MIESIĄC MIODOWY

  Zdecydowaną mniejszość stanowią fragmenty dotyczące obecnej sytuacji powieściowej pary. Nic dziwnego, ileż można byłoby pisać o miesiącu miodowym? No chyba że autorka postanowiłaby swoim bohaterom rzucić pod nogi kolejne granaty, ale przecież już dość się wycierpieli. Nadmiar dramatów mógłby nadszarpnąć wiarygodnością tej lektury. Być może w tym momencie rzuciłam zbyt wielkim spojlerem, ale chciałabym byście sięgali po tę książkę ze świadomością, że nie ma tutaj żadnych wielkich, odkrywczych newsów. To raczej powielenie znanej już historii ukazane z innej perspektywy, z kilkoma świeżymi wiadomościami, które nie wnoszą w treść żadnych rewolucji.

  JEGO EMOCJE

  Co myślał Will, kiedy zobaczył Layken z planem lekcji w dłoniach? Jak wyglądały jego rozmowy z Julią? Jak trudno było mu przywyknąć do myśli, że nie może spotykać się z dziewczyną, którą kocha? Ból, rozstania, powroty, radość, nadzieja i slam. Tego nie zabrakło w pierwszym tomie historii, nie brakuje i w tym.

  NIEZOBOWIĄZUJĄCY DODATEK

  Nie ukrywałam już kiedyś, nie będę ukrywała teraz, że „Slammed” nie jest dla mnie szczególnie wyjątkową powieścią, a zarazem serią, Colleen Hoover. Podczas gdy wiele jej książek zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie, ta okazała się po prostu dobra. „This girl” to trochę zbędny dodatek, pod względem warsztatu utrzymany na podobnym poziomie jak poprzednie powieści serii, ale zdecydowanie mniej oryginalny, niewzbudzający już takich emocji. Bo przecież w większości i tak wiadomo, co następnie się wydarzy. Nic się nie stanie, jeśli poznawanie tej historii zakończy czytelnik na „Point of Retreat” chociaż ci, którzy pokochali losy bohaterów, a już na pewno ci, którzy pokochali Willa – mogą uznać lekturę za smakowity kąsek i szansę na to, by pobyć u boku ulubionych postaci chociaż chwilę dłużej.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Byłam przeogromnie ciekawa, jak skończy się cała ta trylogia. Znając Colleen, spodziewałam się czegoś okrutnie zaskakującego, a dostałam wielkie rozczarowanie... Zacznijmy może od początku.

  W tej części Will, który kilka godzin wcześniej poślubił Layken, wspomina, jak rozpoczęła się ich znajomość. Opowiada jej o tym, co poczuł, gdy ją pierwszy raz zobaczył oraz o czym dokładnie wtedy myślał. Brzmi to znajomo, co?

  Tak, brzmi bardzo znajomo. Bo cholerka jasna, jest to niemal dokładnie to samo, co było w Pułapce uczuć. Wiecie, czytanie pierwszy raz danej historii jest niezwykłe. Poznajemy wszystkich bohaterów po raz pierwszy, zapoznajemy się z nowym światem. Jednak, kiedy czytamy tę samą historię po raz kolejny, nie odczuwamy już tego samego co za pierwszym razem, ponieważ już to czytaliśmy.

  Miałam wrażenie, że autorka nie miała już czego wcisnąć do tej historii, a prawdopodobnie bardzo chciała przedstawić jej zakończenie w jakiś spektakularny sposób. Wpadła więc na przegienialny pomysł, aby przedstawić poprzednie wydarzenia z perspektywy Willa. Nóż mi się w kieszeni otwiera no.

  Wiem doskonale, że jest to debiutancka seria Colleen, ale nie zmienia to faktu, że Ta dziewczyna jest napisana na siłę. Możliwość większego zarobku? Najprawdopodobniej. Okej, przyznaję, że momentami ciekawie było poznać spojrzenie innego bohatera na całą sprawę, ale bez przesady...

  Nie zrozumcie mnie źle. Broń Boże, nie chcę tutaj kogokolwiek obrazić, czy też całkowicie skreślić tej książki, ale jak wspomniałam wyżej, jest to dokładnie ta sama historia, co wcześniej. Wyjątki stanowiły króciutkie rozdziały, których akcja toczyła się w czasie teraźniejszym i pokazywała pierwsze chwile po ich ślubie.

  Ja z chęcią uznam, że ta pozycja jest jedynie dodatkiem do całej tej historii, a cykl zakończył się na drugim tomie. Niemniej jednak, zdecydowanie polecam te książki osobom, które lubią cukierkowe, urocze opowieści miłosne, które mają za zadanie odprężyć po ciężkim dniu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  This girl Colleen Hoover to zwieńczenie serii Slammed, opowiadające uroczą, momentami zabawną i mocno wzruszającą historię miłosną dwójki młodych ludzi u progu dorosłości. W tej części autorka postanowiła przedstawić fabułę oczami Willa, przeplatając teraźniejszość z… przeszłością. Zatem poniekąd mamy tutaj powtórkę z pierwszej oraz drugiej części trylogii, która niestety, w moim odczuciu nie sprawdziła się w 100%, dlaczego? Już wyjaśniam.

  Fabuła powieści rozpoczyna się od miesiąca miodowego, w trakcie którego główny bohater powraca wspomnieniami do momentu poznania swojej świeżo poślubionej żony, czyli Layken i jej rodziny. Za namowami swojej (już) żony stopniowo opowiada jak dane sytuacje wyglądały z jego perspektywy. Wszystko byłoby znośne gdyby… nie powroty do teraźniejszości. Akcja mająca miejsce w tym przedziale czasowym była nudna, mało emocjonalna i sztuczna. Dodatkowo mocno irytowało mnie zachowanie Layken, która zmuszała Willa do zwierzeń. Nie powiem, zachowanie dziewczyny trochę nadszarpnęło moją cierpliwość, zresztą chłopak również dorzucił to tego swoje trzy grosze… Natomiast wspomnienia Willa… Super! Mieliśmy możliwość dowiedzieć się kilku rzeczy, które w dwóch poprzednich częściach były osnute tajemnicą (jak na przykład sytuacje związane z mamą Layken). Podobnie, a nawet bardzo podobnie Colleen Hoover napisała Losing hope, czyli drugą część Hopeless, dzięki której autorka stała się w Polsce bardziej rozpoznawalna. Z tego co wiem Losing hope powstało po This girl i wydaje mi się, że Hoover wyciągnęła wnioski z pierwszej powieści napisanej w ten sposób, bowiem tam również mamy powtórkę z wydarzeń oczami drugiej postaci, lecz bez powracania do teraźniejszości, co moim zdaniem wyszło kontynuacji Hopeless na dobre. Moim zdaniem This girl jest trochę przekombinowane i w sumie seria Slammed mogła się skończyć spokojnie na Point of retreat.

  Co jeszcze zgrzytało mi w zakończeniu historii Layken i Willa? Tłumaczenie. Szczerze powiedziawszy rzadko zwracam na to uwagę, bardziej interesuje mnie to czy historia jest spójna, przemyślana, stworzona w sposób logiczny i czy wywołuje w czytelniku emocje. W tym jednak przypadku zwróciłam uwagę na tłumaczenie, a to za sprawą wierszy, które zachwyciły mnie m. in. w Slammed. W This girl pojawiają się te z pierwszej części, ale… mają one już inny wydźwięk, bo książkę tłumaczyła inna osoba. Slammed przełożyła Katarzyna Puścian, natomiast zakończenie trylogii przetłumaczył Jarosław Mikos. I niestety pojawił się problem, ponieważ to, co mnie zauroczyło w pierwszej części rozczarowało mnie w trzeciej, bo „przecież inaczej to brzmiało”! Moim zdaniem najbardziej ucierpiał slam Layken o tym, że dostała wiele lekcji, w This girl stracił ON swój urok i moc. Nie znaczy to, że pan Jarosław źle przetłumaczył książkę, tylko że pojawiły się różnice w zwrotach, może gdybym jako pierwszą poznała wersję pana Jarosława to narzekałabym na tłumaczenie pani Katarzyny. A jak są różnice, to automatycznie pojawia się porównywanie obu wersji. Wiersze, które pojawiają się w obu częściach jak dla mnie ucierpiały, natomiast slamy, które pojawiły się tylko w This girl są zachwycające! Jednakże wniosek jest jeden: lepiej, aby daną serię tłumaczyła jedna osoba, bo jak widać oczywistym jest fakt, że pojawią się nieścisłości, które mogą odebrać czytelnikom radość z czytania. Jak było w moim przypadku? Byłam rozczarowana i to bardzo, bo slam Layken w przełożeniu Katarzyny Puścian był mocny, powalający i bardziej do mnie przemówił, niż w tłumaczeniu Jarosława Mikosa. Przez to historia przedstawiona w This girl straciła swoją moc, chociaż przekaz jest taki sam.

  Jak wspomniałam, w powieści pojawiają się nowe, nieznane z poprzednich części wiersze i są one powalające! Mimo niefortunnej zmiany tłumacza poezja jest nadal dużym plusem tej serii. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała możliwość zakosztować tego rodzaju twórczości Colleen Hoover w innych jej książkach.

  Wbrew pozorom na nowo przeżyłam trudną drogę do szczęścia Layken i Willa, ale to już nie było to samo, jak w przypadku Slammed. Owszem, przyjemnie mi się czytało zakończenie trylogii, a wersja Willa powoli kradła moje serce, to jednak, jak napisałam wcześniej, historia mogła się skończyć na Point of retreat. This girl za wiele do serii nie wniosła oprócz przeżyć i przemyśleń głównego bohatera. Książka nadal zachowuje klimat stworzony na początku historii, a nawet jest, jak dla mnie, trochę przesłodzony.

  […]

  Dla fanów twórczości tej autorki seria ta jest jak najbardziej obowiązkowa. Jeśli chodzi o This girl nie mam zarzutów do stylu autorki, bo pisze ona w sposób prosty i potrafi rozbudzić w czytelniku emocje, tylko do sposobu kontynuowania losów Layken i Willa. I tak jak pisałam wcześniej, lepiej byłoby, aby serię tłumaczyła jedna osoba, bo później pojawiają się zgrzyty i rozczarowania. Fajnie było poznać wersję wydarzeń Willa, ale równie dobrze mogło tego nie być.

  [[Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Colleen Hoover myślę, że wszyscy tu znamy, że ją uwielbiam też już wiemy, więc nie będę zbytnio przedłużać, tylko od razu przejdę do krótkiej recenzji na temat trzeciej części trylogii - „Ta dziewczyna” lub też „This girl”, jak kto woli.

  Na samym wstępie powiem, że w zasadzie ta książka nie wnosi zbyt wiele do całej historii, co też nie znaczy, że jest niepotrzebna. Domyślam się, że czytając tę recenzję macie za sobą pierwszy, a także drugi tom, więc wiecie jak potoczyła się znajomość Willa i Lake. Teraz, po dwóch latach znajomości, po kilku tygodniach od wypadku, w końcu mogą być bez przeszkód razem, a przez weekend nawet tylko we dwoje. Poza wiadomymi rzeczami spędzają go też na długich rozmowach. Ale nie byle jakiej! Layken należy do ciekawskich dziewczyn i zależy jej na tym, by ukochany opowiedział jej własne odczucia z ich pierwszych spotkań, z bardziej i mniej przyjemnych wspólnych chwil. Chce, by opowiedział jej o przeszłości z jego punktu widzenia.

  Można się więc domyślić, że „Ta dziewczyna” to nic innego, jak powtórzenie historii głównie z pierwszej części, tyle że z punktu widzenia Willa. Ale nie myślcie sobie, że tylko to stanowi podstawę fabuły! Nie jest tego dużo, ale jednak autorka dała nam szansę poznać wydarzenia sprzed akcji trylogii, których wcześniej nam nie przybliżyła. Generalnie rzecz biorąc, ta książka faktycznie składa się w dużej mierze ze wspomnień, ale też są poprzetykane teraźniejsze momenty, a w szczególności pod koniec.

  Wiem, że o „This girl” krążą skrajne opinie, jedni twierdzą że była okej, inni – że ta książka w ogóle nie powinna powstać, że jest nudna i tym podobne. Moje zdanie leży gdzieś pośrodku, nie twierdzę, że ta konkretna część była arcyciekawa, bo tak naprawdę to nie dorównywała poprzedniczkom, ale też z drugiej strony nie uważam, że nie powinno jej być. „Ta dziewczyna” idealnie domyka historię Willa i Layken. Jest to jednak na takiej zasadzie, że chcesz sobie uzupełnić całość fabuły? To śmiało czytaj, nie pożałujesz. Ale jeśli po „Nieprzekraczalnej granicy” masz dość i nie chce ci się czytać ostatniej części – odpuść, świat się nie zawali, a ty i tak już wiesz, jak to się skończyło.

  Ta recenzja chyba jest najkrótszą ze wszystkich, które napisałam, ale.. no co tu dużo pisać. Wszystko zostało zawarte w poprzednich dwóch częściach, ta jest tylko uzupełnieniem i tak naprawdę nie ma co się rozpisywać :) Tak na koniec powiem, że do „Pułapki uczuć” i „Nieprzekraczalnej granicy” mam spory sentyment, to jedne z moich pierwszych książek Colleen Hoover i w dodatku jedne z nielicznych, które czytałam dwa razy.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Finał ulubionej serii może być wyzwaniem - nigdy nie wiadomo jak wszystko się zakończy i czy bohaterowie otrzymają szansę na zakończenie, jakie dla nich wymarzyliśmy. Czy seria Pułapka uczuć od Colleen Hoover zaskoczyła mnie zatem w finale i spełniła moje oczekiwania?

  I tak, i nie. Znacie te momenty w serialach, kiedy kończy się pewien rozdział i bohaterowie wspominają przeszłe wydarzenia? Taka migawka z ich życia, z dołożonym aktualnym komentarzem postaci. Powyższa powieść jest właśnie takim serialowym powrotem do tego co było kiedyś. Will i Layken na przemian opowiadają wydarzenia z dwóch przeszłych tomów dodając swoje uwagi do wybranych scen i widać, że dobrze się bawią powracając do tego co już się wydarzyło. Nie ma w nich tego tragizmu, niemal przekroczonej granicy depresji, która wisiała nad nimi przy lekturze dwóch pierwszych tomów. Tym razem otrzymujemy obraz szczęśliwych bohaterów, którzy nie boją się na moment powrócić do przeszłości.

  Jest to ciekawe posunięcie, jakby uhonorowanie całej trylogii. Jednak moim zdaniem trochę niepotrzebne. Gdyby powieść zamknęła się w dwóch tomach, również byłaby kompletna. "Ta dziewczyna" to bardziej gratka dla fanów serii niż pełnowymiarowa powieść, ponieważ tak naprawdę zaledwie kilka stron składa się na coś nowego - reszta to zbiór fabuły z dwóch wcześniejszych tomów. Całość oczywiście została utrzymana w charakterystycznym dla autorki stylu - z lekkością i swobodą czytelnik śledzi wspomnienia głównych bohaterów, ale jest w tym także pewien niedosyt, bo przecież wszystko poznaliśmy już wcześniej.

  Nie jest to jednak zła powieść. Utrzymana na poziomie dwóch wcześniejszych części w niczym nie odbiega od całej serii, jest tylko czymś innym, niż oczekiwałam. Siadając do lektury byłam pewna, że czeka mnie ostateczna rozgrywka losów moich ulubionych bohaterów, która w przypadku powyższej lektury zamknęła się w ostatnich stronach. Całość była sympatycznym przypomnieniem i to wszystko - nic mniej, nic więcej. Nie żałuję jednak takiej decyzji autorki, ponieważ sama myślałam przy lekturze drugiego tomu, że to wystarczy i nie trzeba nic więcej. Cieszę się również, że spotkałam w finale bohaterów szczęśliwych i roześmianych, którzy z nadzieją patrzyli na przyszłości. Po tym wszystkim co przeszli, właśnie to im się należało.

  "Ta dziewczyna" to lektura dedykowana wszystkim miłośnikom serii. Dobrze jest zrobić sobie przerwę po lekturze dwóch pierwszych tomów i wybrać trzeci po pewnym czasie - to doda historii uroku. I chociaż spodziewałam się czegoś zupełnie innego, nie żałuję wyboru lektury. Pamiętajcie tylko, że nie jest to konkretna kontynuacja losów bohaterów. To jedynie przypomnienie wszystkich najbardziej emocjonujących chwil. Dlatego możecie być pewni, że śmiech i wzruszenie w finałowym tomie także na Was czekają.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Slammed. Tom 1 5/5 Nasza cena:
24,56 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Slammed. Tom 1

Bestsellerowa trylogia Colleen Hoover Przepiękne i ciepłe opowieści o miłosnych perypetiach Layken Cohen i Willa Coopera. Oboje wcześnie stracili rodziców i teraz muszą poradzić sobie wychowaniem rodzeństwa. Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni, jednak los postawi przed nimi wiele trudnych...
Never Never 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Never Never

Nie kocham cię. Nic a nic. I nie pokocham. Nigdy, przenigdy. Czasem wspomnienia mogą być gorsze niż zapomnienie. Charlie i Silas są jak czyste karty. Nie wiedzą, kim są, co do siebie czują, skąd pochodzą ani co wydarzyło się wcześniej w ich życiu. Nie znają swojej przeszłości. Pomięte kartki,...
Confess 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Confess

Znajdź w sobie odwagę, by wyznać… SEKRET PRAWDĘ MIŁOŚĆ Niewypowiedziane pragnienia, bolesna przeszłość i głęboko skrywane grzechy są dla Owena największą inspiracją. Utalentowany malarz kolekcjonuje anonimowe wyznania i przenosi je na płótno, zamieniając słowa w obrazy, w których ukrywa też własne...
Maybe Someday 5/5 Nasza cena:
28,49 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maybe Someday

Nowa książka autorki powieści HopelessBestseller „New York Timesa”Drugie miejsce w plebiscycie Goodreads Choice Awards 2014 w kategorii RomansOn, Ridge, gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki,...
Ugly Love wyd. 2016 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ugly Love wyd. 2016

Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera. Miles ustala tylko jedną regułę ich związku: nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje...
November 9 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

November 9

Kryminał kończy się, gdy zabójca zostaje schwytany. Biografię wieńczy ostatnie słowo o opisywanym życiu. Historia miłosna powinna połączyć zakochanych, prawda? W takim razie to chyba nie jest opowieść o miłości... 9 listopada to data, która zaważyła na losach Fallon i Bena. Tego dnia spotkali się...
Wszystkie nasze obietnice 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie nasze obietnice

Idealna miłość. Nieidealni ludzie. Quinn i Graham przysięgali sobie miłość, wierząc, że wspólnie poradzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Ma to upamiętniać szkatułka, którą Graham podarował ukochanej w dniu ślubu. Przez kilka następnych lat wzajemne przyrzeczenia stają się źródłem...
Gdyby nie ty 5/5 Nasza cena:
28,08 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdyby nie ty

Gdyby nie ona, moje życie wyglądałoby inaczej. Gdyby nie on, nie dałabym sobie rady. Gdyby nie ty… Gdyby nie córka, przyszłość Morgan wyglądałaby inaczej. Nie planowała ciąży w młodym wieku i szybkiego ślubu. Teraz jest zdeterminowana, żeby uchronić Clarę przed błędami, które sama popełniła. Gdyby...
Maybe Now. Maybe Not 4/5 Nasza cena:
28,07 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maybe Now. Maybe Not

Maybe now Ridge najchętniej nie rozstawałby się z Sydney, jednak musi pomóc swojej byłej, z którą się przyjaźni. Po rozstaniu z nim Maggie postanowiła żyć pełnią życia i zrobić to wszystko, na co wcześniej nie miała odwagi. Kiedy skacze ze spadochronem, poznaje niezwykle inteligentnego i przystojne...
Too Late 5/5 Nasza cena:
28,49 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Too Late

Asa prowadzi nielegalny biznes, jest obsesyjnie zakochany w Sloan. Nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć każdego, kto choć spróbuje stanąć między nimi. Sam natomiast pogrąża się w uzależnieniu od imprez, narkotyków, seksu.Sloan jest gotowa znieść wiele, nawet jeśli ceną jest jej godność. Tkwi w...
Without Merit 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Without Merit

"Without Merit" to powieść poruszająca temat trudnych relacji i problemów rodzinnych. Opowiada o nastolatce, która chciałaby zacząć zupełnie nowe życie, z dala od przykrej przeszłości. Kiedy czujemy, że gdzieś nie pasujemy...
Coraz większy mrok 4/5 Nasza cena:
28,49 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Coraz większy mrok

Verity Crawford, sławna autorka thrillerów, zostaje sparaliżowana wskutek tragicznego wypadku. Jej mąż zatrudnia pisarkę Lowen Ashleigh, by dokończyła bestsellerową serię książek chorej żony. Podczas przygotowań do pracy w posiadłości Crawfordów Lowen w stosie notatek znajduje niepublikowany dotąd...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula