Siła, która ich przyciąga. Żywioły. Tom 4

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Seria
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
330
Nasza cena: 36,71 zł 39,90 zł Taniej o: 8%

Produkt niedostępny

Czwarty tom "Żywiołów"! Ten romans wciąga bez reszty, wzrusza, bawi i oczarowuje! Brittainy C. Cherry wraca w znakomitej formie!

Lucy i Graham nie są parą idealną, choć łączy ich coś wyjątkowego. Ona to marzycielka, która często buja w obłokach. On nie potrafi wyrwać się z apatii. Gdy ona płacze, na jego policzkach nie ma nawet śladu łez. Lucy to kobieta o gwałtownym, porywczym temperamencie. Serce Grahama zaś zdaje się być skute lodem. Mimo to zdarzają się chwile, kiedy oboje sięgają obłoków. Chwile, gdy patrzą sobie głęboko w oczy i czytają z nich o swoich najbardziej skrywanych lękach i nadziejach. Wtedy wyobrażają sobie, że są zakochani. Wtedy są naprawdę szczęśliwi. Jednak brutalna rzeczywistość dopada ich nawet wówczas burząc zamki tak mozolnie budowane z piasku. Jednak gdyby Lucy mogła cofnąć czas, nie kochałaby nikogo innego.

"Siła, która ich przyciąga" łączy w sobie elementy romansu ze świetnie nakreślonymi wątkami psychologicznymi. Napisana została niezwykle lekkim piórem, lektura jej to prawdziwa przyjemność. Z zapartym tchem śledzimy kolejne losy głównej bohaterki i jej uczuciowe rozterki. Trzymamy za nią kciuki czytając o tej niezwykłej, trudnej i pełnej namiętności relacji. Czy to, co ich łączy jest prawdziwą miłością? A może to zwykły, fizyczny pociąg? Jak moglibyśmy postąpić w podobnej sytuacji? I jak skończy się ta pasjonująca opowieść? Jedynym sposobem, by się tego dowiedzieć, jest sięgnięcie po tę powieść!

Jest to czwarty tom serii romansów autorstwa Brittainy C. Cherry zatytułowanej "Żywioły" (tytuł angielski: "Elements"). Składają się na nią, jak do tej pory, następujące części: "Powietrze, którym oddycha", "Ogień, który ich spala", "Woda, która niesie ciszę", "Siła, która ich przyciąga".

Brittainy Cherry to amerykańska autorka bestsellerowych romansów. Od najmłodszych lat zakochana była w słowach i to nie tylko tych pisanych. Uwielbia aktorstwo, taniec, kawę, herbatę chai i wino. Mieszka wraz z rodziną i swoimi zwierzakami w Milwaukee w stanie Wisconsin.
Recenzje (4)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Graham i Lucy poznają się w mało przyjemnych okolicznościach, bo na pogrzebie. Nie spodziewają się jednak, że los splecie ich na dłużej. Oboje są w związku i raczej nic nie wskazuje na to, aby byli razem. To osoby o dwóch różnych charakterach, ona jest uczuciowa i temperamentna, podczas gdy ON nie lubi okazywać uczuć, ludziom ukazuje raczej swoje zimne i oschłe oblicze.

  Brittainy C. Cherry już jakiś czas temu weszła do kręgu moich ulubionych autorów. Jej książki rzadko kiedy zawodzą, dotychczas jedynie "Ogień, który ich spalał" trochę mnie rozczarował. Mimo tego na każdą nową książkę Cherry czekam z wielką niecierpliwością i sporymi oczekiwaniami. "Siła, która ich przyciąga" nadal trzyma poziom i choć według mnie nie jest najlepszą z całej serii "Żywioły" to jest naprawdę dobra. Ostatnio często w moje ręce wpadają książki, w których bohaterowie skrajnie się od siebie różnią. Tutaj również Lucy i Graham są na tyle różni, że aż wydaje się dziwne, że ta dwójka może się ze sobą dogadać. Graham jest oschły i mało kogo dopuszcza do swojego małego kręgu przyjaciół. Trzeba sporego wysiłku, aby zyskać jego zaufanie, nawet małżeństwo, w którym tkwi nigdy nie spełniało jego oczekiwań. Lucy z kolei jest jak promyczek pełen szaleństwa i energii. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, jest dobra dla wszystkich, ale nie każdy to dostrzega. Los nie jest dla nich łaskawy i na każdym kroku stawia przeciwności.

  Uwielbiam te emocje, które towarzyszą każdej książce Cherry! Czasem zastanawiam się jak to jest, że ta kobieta ma tyle pomysłów na książki i praktycznie każdy to strzał w dziesiątkę! Każda jej książka jest inna, a jednak prawie zawsze trafia do serca czytelnika pozostając w nim na dłużej. Zawsze z niecierpliwością czekam na premierę nowej książki Cherry i chyba już nic w tej kwestii się nie zmieni i nadal pozostanie jedną z moich ulubionych autorek. "Siła, która ich przyciąga" jest zwieńczeniem serii "Żywioły", jeśli miałabym określić, który tom był dla mnie najlepszy, to bez wahania stawiam na "Powietrze, którym oddycha", którego lektura po prostu całkowicie mnie rozdarła. Mały spadek formy to dla mnie "Ogień, który ich spala", co do którego miałam kilka zastrzeżeń. Jednak już niebawem ponownie zachwycałam się "Wodą, która niesie ciszę", która do samego końca trzymała mnie w napięciu. "Siła, która ich przyciąga" to kolejna fantastyczna książka, przyprawiająca o melancholię i dająca do myślenia.

  Powtarzam to chyba za każdym razem przy książkach Cherry, ale muszę to podkreślić - język tej autorki jest tak piękny, prosty, ale jednocześnie plastyczny i wyrazisty. Autorka potrafi przekazać ważne wartości. Książkę trudno odłożyć, bo wciąga niesamowicie, czyta się szybko i przyjemnie. Nieważne staje się to, że możemy przewidzieć zakończenie tej historii. Autorka mimo to potrafi zaskoczyć i robi to ponownie tuż przed zakończeniem. "Siła, która ich przyciąga" to piękna, choć przepełniona bólem historia. Polecam gorąco tę książkę oraz całą serię "Żywioły" nie możecie pominąć tak świetnych książek!

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Brittainy C. Cherry rozkochała w sobie wielu czytelników za sprawą powieści "Kochając pana Danielsa". Nic dziwnego, bo to była naprawdę fascynująca opowieść o miłości, bólu i trudach życia. Od tamtej pory nie cichnie zachwyt nad książkami autorki, a jej seria Żywioły doczekała się już czwartego tomu, czyli powyższej "Siły, która nas przyciąga".

  Chociaż seria składa się z czterech części śmiało możecie czytać każdą z nich, z osobna. To powiązanie uczuć ma tutaj kluczowe znaczenie, bo każda kolejna książka to nowi bohaterowie i nowe perypetie. Lubię podobne rozwiązania, bo jak sami wiecie - robi się nudno kiedy autorzy przeciągają wydarzenia w nieskończoność, a tutaj Brittainy C. Cherry zaproponowała nam cały wachlarz emocji zupełnie różnych od siebie, nowych, intrygujących i za każdym razem mocno wciągających. To atut twórczości autorki, która igra sobie ze se swoimi czytelnikami za sprawą burzy emocji, która nie cichnie do ostatniej strony a nawet długo po zakończonej lekturze. Cherry ma naturalny dar do przekazywania czytelnikowi tego, co chce powiedzieć w sposób niezwykle ujmujący i obrazowy.

  Trudno nie uśmiechać się do siebie, gdy poznajemy dwójkę głównych bohaterów. Trochę na zasadzie disneyowskiego przeciwieństwa Lucy i Graham to para idealna. Ona przypomina trochę bohaterkę z komedii romantycznych, która cieszy się chwilą, zachwyca padającym deszczem i nie cofnie się przed niczym by ofiarować szczęście najbliższym. On natomiast ma serce przytłoczone ciężarem prozy życia, drastycznymi chwilami dzieciństwa, które zmusiły go by szybko stał się dorosły. Nic więc dziwnego, że z dnia na dzień zaczyna łączyć tą dwójkę silne i przejmujące uczucie wzajemnego porozumienia. Cherry w swoim charakterystycznym stylu stworzyła pełnowymiarowe postacie z którymi szybko można się utożsamić jednocześnie nawiązując do prostych prawd - że miłość potrafi burzyć mury i warto zrobić krok wstecz, by na nowo ruszyć z miejsca.

  Pozytywne momenty historii szybko przeganiają ponure deszczowe chmury. Ta książka, podobnie jak pozostałe z serii, została napisana po to by cieszyć i nieść radość. Nie po raz pierwszy autorka udowodniła mi, że lekkością i swobodą można wypracować kawał dobrej historii. Zgodzę się z tym, że jest ona trochę przewidywalna, jak to się czasami zdarza w przypadku gatunku New Adult, ale to ten przyjemny rodzaj schematyczności, którą można powtórzyć jeszcze wiele razy nim w końcu nam się znudzi. Nie cichnie zachwyt, chwile skupienia nad losami bohaterów nie mają końca a łzy wzruszenia same cisną się do oczu. Czy więc można za coś tak pozytywnego odebrać autorce prawo do powtarzalności? Myślę, że nie skoro robi to tak umiejętnie.

  "Siła, która ich przyciąga" to czwarty tom w serii i myślę, że najlepszy. Być może dlatego, że to finał, zwieńczenie przygód które tak bardzo lubimy. A może to za sprawą samej autorki, która wciąż nas zaskakuje i kusi potężną dawką emocji jakie charakteryzują się tylko książki dla kobiet. Miłość, nadzieja, szczęście - oto wyznaczniki jakimi kieruje się Cherry. I chociaż nie rzadko w jej powieściach panuje mrok, przegania go nim się obejrzymy niosąc pocieszenie i ucząc wrażliwości na otaczającą nas krzywdę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak ogień i lód.

  To nie będzie zbyt oryginalna recenzja, opinia jakich na temat tej książki przeczytacie wiele. Ale że przeciwieństwa lubią się przyciągać, macie przed sobą parę zdań na temat powieści niezwykłej, takiej z kolei, której nie znajdziecie wszędzie. Brittainy C. Cherry nieraz udowadniała mi, że prozą potrafi zatrząść moim sercem. Czy udało się jej to także i tym razem? Zapraszam Was na recenzję czwartego tomu serii Żywioły – „Siła, która ich przyciąga”.

  ZARYS FABUŁY

  Podczas gdy Graham Russell kroczy przez życie przepełniony wyrachowaniem, goryczą i nienawiścią, Lucy potrafi dostrzec dobro w każdym człowieku, przynosząc spokój i nadzieję. Podczas gdy ON zatracił zdolność kochania, ona z sercem na dłoni przedziera się przez mury smutku i odrzucenia.

  Spotykają się na pogrzebie, jednak okazuje się, że pomimo dzielących ich różnic coś, a raczej ktoś ich łączy. I choć ich relacja nie ma dobrego początku, być może będzie miała dobry koniec, pomimo tego że wiedzą, iż nigdy nie powinno scalić ich uczucie. Bo dane im było roztrzaskać się o skały.

  CAŁKOWITE PRZECIWIEŃSTWA

  Autorka postawiła na pierwszoosobową narrację naprzemiennie przejmowaną, co nietrudno się domyślić, przez Lucy i Grahama. A w tym wypadku to naprawdę duży plus, bo dobrze wejść choć na chwilę w umysł postaci tak skrajnie od siebie różnych. Może i w przypadku kobiety obyłoby się bez takiego literackiego zabiegu, bo uzewnętrzniająca każdą swoją myśl, gadatliwa, pomocna, nieustraszona i przepełniona ciepłem świrnięta hipiska niczego w sobie nie tłumiła. Jeśli chodzi jednak o Grahama, ten typ nie tak łatwo dałby się poznać. Zimny, niegrzeczny, opryskliwy i ekstremalnie powściągliwy jeśli chodzi o emocje i gesty. Polubiłabym ich oboje, choć nie od razu. Kwiaciarka i autor bestsellerów zabrali mnie do środka napędzanej wrażeniami lokomotywy.

  AKCJA BUDOWANA NA EMOCJACH

  Rozmowy o życiu, o nadziei, o tkwiącej w sercu przeszłości, do której i ON i ona mogliby mieć pretensje. Opieka nad dzieckiem, niewinnym, a już niesprawiedliwie w połowie opuszczonym. Pasja związana z kwiatami i praca nad pisaniem książki, opierająca się nie tylko skupieniu, ale przede wszystkim na lubiącej umykać wenie. I rodzące się powoli uczucie, wymagające poznania, czasu, wypowiedzianych i niewypowiedzianych słów. Właśnie te elementy budują akcję książki i choć kolejne newsy nie wyskakują jak królik z kapelusza magika, nie potrzeba ponadprzeciętnych wydarzeń, by stworzyć książkę z angażującą fabułą. Autorka postawiła na emocje i nie zawiodła.

  O MIŁOŚCI SERCA, NIE CIAŁA – ALE NIE TYLKO

  Nie spotkacie tutaj miłości na pokaz uzewnętrznionej, uczucia o wyraźnym kształcie, namiętności czy romantycznych gestów. A na pewno nie na początku. To nie ten typ książki, w której umięśniony mężczyzna na okładce zwiastuje ostry seks kipiący z co drugiej strony. Absolutnie nie. Brittany C. Cherry daje w zamian za to piękne słowa, takie, które wypowiedziane nie tylko wlatywałyby do jednego ucha i wylatywały drugim, ale po prostu pozostały na dłużej. To historia nieschematyczna, choć z przewidywalnym finałem, angażująca, częstująca nadzieją. I nie ma tutaj banalnych decyzji, są popełniane błędy i konsekwencje wyborów. Bo to nie tylko książka o miłości, ale także o przyjaźni, istocie dzieciństwa, śmierci i o tym, że nie oczekując niczego w zamian dostaje się najwięcej.

  PODSUMOWANIE

  Czy to najlepszy tom serii Żywioły? Trudno mi powiedzieć, bo poprzednie podobały mi się równie mocno. Żeby była jednak jasność, to poruszająca, emocjonująca i warta poznania historia, moja książka miesiąca, której i Wam nie radzę sobie odpuszczać – bo stracicie szansę na wyborną, literacką ucztę. Niesztampowa, akcentująca istotę miłości wypływającej z serca, zaś spychająca na bok fizyczne pociągi. Dla wielbicielek powieści różnych gatunków literackich, bo mam wrażenie, że każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie (no może poza fankami krwawych horrorów).

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Powietrze nade mną, ziemia pode mną, ogień we mnie, woda wokół mnie..."

  Z powieściami wychodzącymi spod pióra Brittainy C. Cherry jest tak, że niezależnie od tego, jaką historię opowiada nam autorka, jak bardzo osobista jest ona dla niej samej i z jakimi trudnościami zmaga się w trakcie całego procesu twórczego, zawsze z niezwykłą łatwością rozbudza serca czytelników, nakłaniając je do głębokiego odczuwania. Z książki na książkę Cherry udowadnia, jak wielki i niespotykany dar posiada. Maluje słowem tak, że obrazy same przelatują nam przez głowę, budzi silne, bardzo często skrajne emocje i za każdym razem jeszcze bardziej rozkochuje czytelników w swojej twórczości. Pisząc serię Żywioły zaliczała spektakularne wzloty i drobne upadki, niektóre tomy podobały się bardziej innej mniej, ale to wciąż była Cherry, którą kochają miliony. Z całą pewnością nie jestem w tej kwestii wyjątkiem.

  "Powietrze, którym oddycha" było drugą książką autorki, jaką miałam okazję przeczytać i jej lektura utwierdziła mnie w przekonaniu, że Cherry była, jest i będzie jedną z moich ulubionych pisarek. "Ogień, który ich spala" był mroczniejszy od pozostałych, pełen życiowego rozczarowania, zagubienia i bezradności, słabszy ale wciąż dobry. "Woda, która niesie ciszę" już na starcie po mistrzowsku rozłożyła mnie na łopatki i konsekwentnie trzymała w tym stanie do samego końca, a nawet jeszcze dłużej. Z kolei "Siła, która ich przyciąga" jest… idealnym zwieńczeniem serii i wisienką na torcie. Po lekturze trzeciego tomu serii nie byłam wcale pewna, czy mogę jeszcze bardziej pokochać Cherry i jej książki. A jednak. Autorka przeszła samą siebie, zmiażdżyła emocjonalnie swoich czytelników i bezapelacyjnie umocniła swoją pozycję na rynku czytelniczym. Dla mnie jest Czarodziejką, która używa swojej własnej magii by malować piękne obrazy i zręcznie manipulować emocjami. Żywe srebro. Ot co!

  Nie będzie w tym ani grama przesady, kiedy napiszę, że Siła, która ich przyciąga jest jedną z moich ulubionych powieści Cherry. Tym razem Brittainy C. Cherry złożyła w ręce czytelników historię odrobinę szurniętej hipiski, Lucy, która czuje zbyt wiele oraz oschłego i zamkniętego w sobie pisarza, Grahama, który nie czuje absolutnie nic.

  Ona miała serce na dłoni, jego serce skrępowane łańcuchami spoczywało na dnie duszy i uczyło się na nowo czuć. Było wiele powodów, dla których nie powinni być razem, ale tylko jeden, głośno krzyczący „tak”. Siła, która ich przyciąga to nie jest łatwa historia, znajdziecie w niej wiele bólu i rozgoryczenia, będzie sporo gniewu, dużo strachu, obaw i chwytającego za serce zagubienia, ale w całej tej brzydocie nie zabraknie piękna, światła i długo poszukiwanej nadziei. Podpatrzycie, jak Graham, wychodzi ze swojej strefy komfortu i pozwala skruszyć się tkanej przez lata pancernej skorupie, poznacie powód, dla którego otwiera duszę i serce, które przypomina sobie, jak to jest czuć. Przekonacie się, jak niezwykłą osobą jest Lucy i dowiecie, ile trzeba mieć w sobie siły, by nie pozwolić światu, a nawet bliskim zdeptać swojego wewnętrznego piękna i serca pełnego wrażliwości.

  "Siła, która ich przyciąga" to fenomenalne zwieńczenie bardzo udanej serii Żywioły, którą Brittainy C. Cherry niewątpliwie zyskała sympatię wielu czytelników. Historia Grahama i Lucy to poruszająca, emocjonalna i zapadająca w pamięć opowieść o tym, że prawdziwa miłość nie istnieje tylko w bajkach, że nie można żyć odpychając od siebie ludzi i całkowicie wyzbyć się uczuć. Przypomina, że uczucie rozkwita tylko wtedy, gdy poświęcamy jej czas, że wymaga mnóstwa pracy, niekiedy poświęcenia, ale przede wszystkim rozmów i prób komunikacji. Opowieść o dziewczynie, która pomogła odnaleźć się pewnemu zagubionemu mężczyźnie, miała odwagę zajrzeć pod powierzchnię i dostrzec w nim to, co głęboko ukryte, a potem ocaliła go, gdy najbardziej tego potrzebował. I w końcu to piękne love story z dramatyczną przeszłością, pełna zawodu, bólu i samotności, ale też odzyskanej nadziei, zaufania i prawdziwego oddania.

  Majstersztyk!

  Z czystym sumieniem gorąco polecam.

  Pełna recenzja na blogu - zapraszam ;)

  M.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Landon & Shay. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Landon & Shay. Tom 1

Shay Gable mnie nie znosiła. Zawsze próbowaliśmy się unikać. Rozchodziliśmy się w różne strony.Nawet na siebie nie patrzyliśmy. Wszystko się zmieniło, gdy rzuciłem jej wyzwanie. Zaczęło się od głupiego zakładu: sprawić, by Shay zakochała się we mnie, nim ja zakocham się w niej. Miałem zgarnąć łatwą...
Eleanor & Grey 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eleanor & Grey

Greyson East mnie naznaczył. Zakochałam się w nim jako młoda dziewczyna, która nie wiedziała nic o życiu. Dni były idealne… aż wszystko się zepsuło i musieliśmy się rozstać. Pozostawiając za sobą pierwszą miłość, trzymałam się wspomnień i pragnienia, aby móc go odnaleźć. A kiedy moje marzenie się...
Landon & Shay. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,60 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Landon & Shay. Tom 2

Dawno temu zakochałam się w chłopaku. Pięknym, choć borykającym się z trudami życia. Niektórzy ostrzegali mnie przed rozwijaniem tych uczuć, ale nie słuchałam. Byliśmy młodzi, słabi, głupi. I niebezpiecznie zakochani, ale zupełnie się tym nie przejmowaliśmy. Swoje uczucia owinęliśmy tajemnicą....
eBook Landon & Shay. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Landon & Shay. Tom 1 mobi epub

Shay Gable i ja nigdy nie przypadaliśmy sobie do gustu. Zawsze próbowaliśmy się unikać. Rozchodziliśmy się w różne strony. Nawet na siebie nie patrzyliśmy.Wszystko się zmieniło, gdy rzuciłem jej wyzwanie. Zaczęło się od głupiego zakładu: rozkochać ją we mnie, nim sam się w niej zakocham. Miałem...
eBook Landon & Shay. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Landon & Shay. Tom 2 mobi epub

Dawno temu zakochałam się w chłopaku. Pięknym, choć borykającym się z trudami życia.Niektórzy ostrzegali mnie przed rozwijaniem tych uczuć, ale nie słuchałam. Byliśmy młodzi, słabi, głupi. I niebezpiecznie zakochani, ale zupełnie się tym nie przejmowaliśmy. Swoje uczucia owinęliśmy tajemnicą....
eBook Eleanor & Grey mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Eleanor & Grey mobi epub

Greyson East mnie naznaczył.Zakochałam się w nim jako młoda dziewczyna, która nie wiedziała nic o życiu.Dni były idealne… aż wszystko się zepsuło i musieliśmy się rozstać. Pozostawiając za sobą pierwszą miłość, trzymałam się wspomnień i pragnienia, aby móc go odnaleźć.A kiedy moje marzenie się...
CD MP3 Zawsze i wszędzie 0/5 Nasza cena:
27,55 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CD MP3 Zawsze i wszędzie

Każdego dnia modliłam się, żeby on znów mnie pokochał. Zostawił mnie dla innej, nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić, jak bez niego żyć. Chciałam jedynie, by do mnie wrócił.Ale pojawił się Jackson Emery. To miał być tylko letni romans. Zastrzyk pozytywnej energii dla pogruchotanego serca....
Audiobook Zawsze i wszędzie mp3 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 25,57 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Zawsze i wszędzie mp3

  Każdego dnia modliłam się, żeby on znów mnie pokochał. Zostawił mnie dla innej, nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić, jak bez niego żyć. Chciałam jedynie, by do mnie wrócił. Ale pojawił się Jackson Emery. To miał być tylko letni romans. Zastrzyk pozytywnej energii dla pogruchotanego serca....
180 sekund 5/5 Nasza cena:
36,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

180 sekund

Wystarczyło sto osiemdziesiąt sekund, by w jej życiu wszystko się zmieniło Allison Dennis przeszła przez tak wiele rodzin zastępczych, że nauczyła się do nikogo nie przyzwyczajać. Adoptowana w wieku szesnastu lat nie wierzy w trwałość związków między ludźmi, jednak na trzecim roku college’u...
Gus 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gus

Tego się nie spodziewaliście! Kontynuacja Promyczka, która jest ZUPEŁNIE inna od poprzedniej części. Przeczytaj historię Gusa. Opowiada o zagubieniu. O odnalezieniu. I o powolnym procesie uzdrawiania. Szczerze mówiąc, nie wiem już jak żyć. Promyczek nie była tylko moją najlepszą przyjaciółką, była...
Promyczek 5/5 Nasza cena:
26,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Promyczek

Tajemnice. Każdy jakieś ma. Czasem większe, czasem mniejsze. Kiedy zostaną ujawnione, mogą uzdrowić. Mogą również zniszczyć. Życie Kate Sedgwick nigdy nie było bezbarwne. Dziewczyna pomimo problemów i tragedii zachowała pogodę ducha - nie bez powodu jej przyjaciel Gus nazywa ją Promyczek. Kate jest...
Lucyfer 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lucyfer

Julia Hughes przez całe życie postępuje ostrożnie. Wszystko się zmienia, gdy otrzymuje bolesną lekcję. Postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie. W barze poznaje bardzo przystojnego Taylora. Niesamowicie bogatych braci de Vincent łączy mroczna reputacja. Zatrudniają Julię, aby opiekowała się...
Wybrane bestsellery
Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś

Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta to kolejna książka w serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. W środku mały czytelnik znajdzie aż 45 otwieranych okienek, które kryją w sobie niejedną (świąteczną!) tajemnicę. To idealna okazja, żeby zapoznać dzieci z bożonarodzeniowymi tradycjami. Zbliżają się...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 5/5 Nasza cena:
17,43 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Ocal mnie. After. Tom 3 5/5 Nasza cena:
35,69 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ocal mnie. After. Tom 3

Największy fenomen książkowy ostatnich lat! Bestsellerowa seria o Tessie i Hardinie. Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie wattpad. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i na to, co zdarzyło się później. Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a...
Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie 0/5 Nasza cena:
69,51 zł 79,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie

PAKIET 3 KSIĄŻEK: Powrót do Jedwabnego, Powrót do Jedwabnego 2, Powrót do Jedwabnego 3 - To tylko Polin. Zapis wielkiej gry i manipulacji, dla których fundamentem stały się kłamstwa o zbrodni w Jedwabnem, a paliwem Justice for Uncompensated Survivors Today - Ustawa 447. Kulminacyjna praca...
Sztuka wyrazu 1. Część 1. Starożytność, średniowiecze. Język polski. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
32,13 zł 37,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka wyrazu 1. Część 1. Starożytność, średniowiecze. Język polski. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

Podręcznik przygotowany do podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku. Sztuka wyrazu to seria podręczników do nauki języka polskiego w liceum i technikum. Składa się z siedmiu tomów obejmujących oba zakresy nauczania – podstawowy i rozszerzony. Podręczniki z serii "Sztuka wyrazu"...
Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2

Przygody niepokornej buntowniczki w XVIII-wiecznej Europie! Felicity Montague ma dość udawania, że ciekawią ją towarzyskie herbatki, plotki i pudrowanie twarzy. Woli nastawiać kości, czytać książki medyczne i marzyć o zostaniu lekarką. Minął rok, od kiedy zupełnie przypadkowo wzięła udział w...
Billy Summers 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Gwiazdkowy Prosiaczek 0/5 Nasza cena:
34,36 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazdkowy Prosiaczek

Jack jest bardzo przywiązany do swojej przytulanki, Daj Prosia. DP jest z nim zawsze, na dobre i na złe. Nagle w Wigilię staje się coś strasznego – DP ginie. Na szczęście Wigilia to noc cudów i przegranych spraw. W tę noc życie wstępuje nawet w zabawki. Gwiazdkowy Prosiaczek, nowa przytulanka Jacka...
Dom stu szeptów 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom stu szeptów

Najnowsza powieść grozy brytyjskiego mistrza horroru, Grahama Mastertona. Autorska interpretacja opowieści o nawiedzonym domu. Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów… Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych...
Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5 5/5 Nasza cena:
24,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym...
Sanatorium Zagłada 5/5 Nasza cena:
29,24 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sanatorium Zagłada

Nikt nie miał prawa skazać na śmierć drugiego człowieka, nikt nie miał też prawa odebrać mu bez jego winy wolności. Lew Wilcek to potomek prastarego rodu, wychowywany w całkowitym odosobnieniu i przeświadczeniu, że wciąż trwa belle époque. Człowiek dawnych ideałów oraz minionych wartości, który...
Sapiens. Od zwierząt do bogów 5/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sapiens. Od zwierząt do bogów

Światowy hit. Książka, dzięki której rozpoczęła się międzynarodowa kariera Harariego. Całościowa historia człowieka - od ukrywania się w jaskiniach do podróży na Księżyc i inżynierii genetycznej. Sto tysięcy lat temu ludzie z trudem walczyli o przetrwanie, cały czas żyjąc w strachu przed...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula