Sigma force. Tom 11. Labirynt kości

Autor:

James Rollins

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Ilość stron
526
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 29,81 zł
Nasza cena: 29,81 zł 40,90 zł Taniej o: 27%

Szukacie ciekawej propozycji na długie wieczory? Jeśli czytaliście już kiedyś serię Sigma Force, to musicie wiedzieć, że w księgarniach znajduje się kolejna część tej sagi. James Rollins nie zawiódł swoich czytelników i znowu stworzył naprawdę znakomite dzieło. Jego powieść "Labirynt kości. Cykl Sigma Force. Tom 11" błyskawicznie znika ze sklepowych magazynów. Nie może to jednak dla nikogo być zaskoczeniem, ponieważ książka jest ciekawa i trzyma czytelników w napięciu. Warto wiedzieć, że fabuła rozpoczyna się od wizyty w chorwackich górach. To właśnie tam pewien archeolog dokonuje niespodziewanego odkrycia - pewnie nawet dla niego samego. W podziemnej kaplicy znajduje bowiem szczątki neandertalki. Na ścianach pieczar nie brakuje zaś obrazów, które opowiadają o bitwie pomiędzy plemionami neandertalczyków z tajemniczymi postaciami, których nawet sam archeolog nie jest w stanie zidentyfikować.

Czytelnicy przeniosą się do rzeczywistości, w której jest zdecydowanie więcej pytań, niż odpowiedzi. Do gry wkroczy zespół dochodzeniowy Sigma Force. Trzeba podkreślić, że ludzie z tej ekipy nie będą mieli łatwego zadania do wykonania, ponieważ będą musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, które bardzo będą utrudniać dojście do prawdy. Warto podkreślić, że czytelnicy w czasie wertowania kolejnych stron książki "Labirynt kości. Cykl Sigma Force. Tom 11" będą emocjonować się także sprawą napadu na ośrodek badawczy w Atlancie. Ośrodek ten zajmuje się badaniami nad ssakami naczelnymi. Czy te zdarzenia w jakikolwiek sposób się łączą? A może nie są w żaden sposób powiązanymi częściami? Rozwiązaniem licznych zagadek będzie zajmował się Gray Pierce - agent Sigmy. Jak się dobrze domyślacie nie będzie to wcale takie łatwe. W tym celu będzie musiał cofnąć się aż 50000 lat wstecz. To oczywiście będzie wiązało się że kolejnymi licznymi zwrotami akcji, których - jak dobrze wiecie - nie brakuje w powieściach autorstwa Jamesa Rollinsa. Jedno jest pewne - czytelnicy po raz kolejny zostaną zabrani w fantastyczną podróż, w której nie będą nudzić się ani przez moment.

Trzeba zaznaczyć, że James Rollins ma już na swoim koncie napisanych 10 poprzednich tomów z cyklu Sigma Force. Miłośnicy gatunku podkreślają, że są to jedne z najlepszych książek, które mieli kiedykolwiek w swoich rękach. Wy także możecie zapoznać się z dziełami tego autora - na pewno nie będziecie żałować tej decyzji.
Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Słowo przygoda wywołuje nutkę ekscytacji u ludzi w każdym wieku, począwszy od dzieci, kończąc na dorosłych, w sercach których na zawsze pozostaje część młodzieńczej fascynacji odkrywania i poznawania. Na poszukiwanie przygód wyruszam czasami i ja, nieraz korzystając z mojego odwiecznego, życiowego towarzysza – literatury. A chcąc mieć pewność, że owa wędrówka będzie pełna niesamowitych odkryć i ekscytujących wydarzeń, sięgam po twórczość Jamesa Rollinsa, który tym razem zafundował mi galop wyobraźni pomiędzy słowami powieści „Labirynt kości”. Lubicie stare ryciny, prehistoryczne odkrycia i zagadki, które wymagają rozwiązania? Zapraszam zatem na recenzję.

  Chorwackie jaskinie kuszą nie tylko pięknem. Doktor Lena Crandall, amerykanka pracująca nad pewnym projektem naukowym, dokonuje w nich niesamowitego odkrycia. Natrafia na ukryte szczątki neandertalczyka, a to wydarzenie wywołuje lawinę następstw, które mogą dopomóc w badaniach, ale i zagrozić jej życiu. Rozpoczyna się wyścig z czasem, pogoń za tropem, ale i ucieczka przed nieznanym, niebezpiecznym wrogiem. Co kryje w sobie podziemna kaplica sanktuarium i co z tą sprawą ma wspólnego żyjący w XVII wieku ojciec Kircher?

  Tymczasem doktor Maria Crandall, bliźniaczka Leny również zaangażowana w ów projekt naukowy, zostaje uprowadzona i przetransportowana do Pekinu. Nie ma pojęcia, że zarówno ją, jak i jej wyjątkowego podopiecznego – goryla – będzie tam czekał wielki test przetrwania, podczas którego każdy kolejny krok może zakończyć się śmiercią. Komu zależy na tym, by przejąć informacje pozyskane podczas badań? Co odkryją naukowcy? Czy eksperymenty genetyczne zmienią bieg historii?

  Zaalarmowani rozwojem wydarzeń agenci Sigma Force ruszą na ratunek. Komandor Gray Pierce i Monk Kokkalis zagoszczą w Europie i Azji, rozdzieleni, zdeterminowani, niemający pojęcia, czego się spodziewać. Od powodzenia ich akcji będą zależeć losy wielu ludzi, także kogoś, kto okazuje się być bliską im osobą.

  Sporo tutaj nazwisk i sporo wydarzeń, więc napisanie poprawnego i bezbłędnego streszczenia okazuje się nie lada wyzwaniem. Od tego tematu jednak zaczynam, bo tak wyglądają pierwsze strony książki, przepełnione różnymi osobistościami, spośród których każda jedna wydaje się mieć niemałe znaczenie oraz szybką akcją, która nie pozwala odsapnąć. Trzeba czytać uważnie, by móc się w tym wszystkim połapać, a warto, bo to początek niesamowitej przygody.

  „Labirynt kości” to jedna wielka machina, której każdy trybik, każda nawet niewielka część ma swoje stałe, ważne miejsce. Wszystko ze sobą współgra, chociaż nawarstwiające się tajemnice i zagadki przez długi czas pozostawiają czytelnika w niepewności. Hieroglify, ryciny, znaki. Kości, stary dziennik i nietuzinkowy wizerunek Madonny. Przeszłość wkraczająca w teraźniejszość, historia, która przemawia. A pomiędzy tym współcześni naukowcy i niebezpieczny wróg, ludzie o intencjach czystych, ale i ci, którzy pragną wykorzystać wiedzę do zatrważających celów.

  Jeżeli chodzi o bohaterów, James Rollins postawił raczej na uogólnienie charakterów, na podział postaci poprzez umieszczenie ich po przeciwnych stronach. Trudno byłoby mi wnikliwie opisać osobowości poszczególnych osób tutaj występujących, a jednak nawet przez moment nie odczułam dyskomfortu związanego z tak zwanym występowaniem płaskich postaci. Nie zdążyłam, bo przecież nie o charaktery w tej powieści chodzi, a o kolejne sensacyjne odkrycia. O przygodę, która zabałaganiona opisami zwyczajowych zachowań utraciłaby swój nieprzerwany klimat tajemnicy.

  Książkę wzbogacają pojawiające się co jakiś czas ilustracje symboli, znaków czy przedmiotów, dzięki czemu czytelnik może nie tylko lepiej wyobrazić sobie przebieg tej historii, ale poczuć się także członkiem całej niesamowitej eskapady.

  Tę publikację polecam jako przepełnioną akcją wędrówkę, z sensacją goniącą sensację, niesamowitymi odkryciami i wątkiem kryminalnym. Coś dla fanów skomplikowanych zagadek, podróży pomiędzy ukrytymi zabytkami przeszłości, w labiryncie hieroglifów, malowideł – w labiryncie kości. Na bazie autentycznych postaci James Rollins zbudował swoją własną historię, stawiając znak zapytania w temacie badań nad ludzką inteligencją i wiedzą, którą dotychczas udało nam się zdobyć. Absorbująca, ciekawa, fascynująca. Przednia, chociaż owiana nutą niebezpieczeństwa zabawa. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  "Człowiekiem jestem i nic ludzkie nie jest mi obce".

  Terencjusz

  Jak bardzo różnimy się od innych istot zamieszkujących Ziemię? Czy odczuwana przez tak wielu z nas wyższość wobec innych gatunków powinna być powodem do dumy? Do czego jesteśmy zdolni by zdobyć władzę nad innymi? Każde z tych pytań z osobna nie wydaje się zbyt groźne, ale już ich suma każe się zastanowić nad naszą prawdziwą naturą, nie tą wygładzoną przez cywilizację, lecz jej wersję pierwotną z domieszką ambicji i chłodno wykalkulowanej bezwzględności. Nie liczą się ofiary w drodze do celu, najważniejsze jest by osiągnąć sukces, to zwycięzcy piszą historię. Tylko czy na pewno tak jest?

  Dlaczego zaatakowano amerykańskie laboratorium naukowe i badaczy eksplorujących chorwackie jaskinie? Obie napaści były przeprowadzone w bardzo krótkim czasie, wydaje się je nic nie łączyć. Jedynym punktem wspólnym są dwie kobiety - Lena oraz Maria Crandall. Kim są, że znalazły się na czyimś celowniku? Jedna z nich ma trochę więcej szczęścia i ukrywa się przed napastnikami, druga zostaje uprowadzona wraz z młodym gorylem, który był pod jej opieką i jednocześnie jest obiektem badań. Komu zależało na porwaniu uczonych? Odpowiedź muszą znaleźć agenci Sigmy, zawsze działają niestandardowo, ale tym razem może to być niewystarczające. Przeciwnik jest nieznany, nie zostawił po sobie śladów, krokom jego wysłanników towarzyszy krew i śmierć, a czas nie jest sprzymierzeńcem Sigmy. Lena i Maria w swoich badaniach skupiały się nad gatunkiem naczelnych, ich wyniki są intrygujące, gdyby do tego dodać podziemne odkrycie to sprawa zaczyna wyglądać na więcej niż intrygującą. Czy ludzkość jest gotowa na zmierzenie się z prawdą o sobie? Na pytanie to na razie nikt nie chce odpowiadać, kiedyś już padło, teraz nie da się już uciec przed nim, lecz na razie najważniejsze jest wyprzedzenie wroga. Może prawda jest całkiem inna niż ktokolwiek przypuszcza i ukryta w miejscu od wieków uważane za mit? Komandor Pierce widział już niejedno, niewiele go jeszcze może zaskoczyć, jednak w tym przypadku czeka go co i rusz niespodzianka, zespół działa w grupach. Jedyne wsparcie jakie mogą sobie zapewnić to jak najszybsze rozwiązanie zagadki sprzed tysięcy lat i ocalenie życia ludzi jakim tylko oni mogą zapewnić iluzję bezpieczeństwa. Jednocześnie Sigma jest zwierzyną i myśliwym, role odwracają się jak w kalejdoskopie, każdy błąd jest bezwzględnie wykorzystywany przez drugą stronę, szaleńcza podróż po kilku kontynentach kończy się w nieoczekiwanym punkcie.

  Kiedy siostry Crandall zaczynały swoje badanie nie spodziewały się do czego one doprowadzą. Nie wiedziały, że ich ideały w starciu z rzeczywistością przyniosą efekty odmienne od zamierzeń. Ambicja bywa niezbyt dobrym doradcą, nauka jest o wiele groźniejszą bronią niż jakikolwiek karabin. Z połączenie tych dwóch składników rodzi się zło trudne do powstrzymania i przede wszystkim skrywające swe prawdziwe oblicze aż do momentu gdy może być za późno by je powstrzymać.

  Kolejne spotkanie z agentami oddziału Sigmy już za mną. Jak zawsze z góry było wiadomo, że będzie sensacyjnie z duża dawką fantastyki naukowej, a kolejne wydarzenia będą następowały po sobie z ogromną prędkością. James Rollins pozostał wierny swojemu przepisowi na fabułę i zaserwował czytelnikom opowieść, w jakiej nie brak tajemnic, spisków, faktów wydających się fikcją i niezwykle prawdziwej fikcji. "Labirynt kości" nie zawiódł moich oczekiwań, wprost przeciwnie, szalona pogoń po kilku kontynentach, zagadka licząca kilkadziesiąt tysięcy lat, przerażające badania naukowe i człowiek, wciąż szukający źródeł swego pochodzenia, wciągnęły mnie od razu i nie pozwoliły na dłuższą przerwę w czytaniu niż zaparzenie kubka herbaty. Każdy z tych elementów z osobna byłby dobrym materiałem na książkę, razem dają mieszankę wybuchową, przy czytaniu której trzeba być nastawionym na szybkie tempo akcji, splatanie się rzeczywistej wiedzy z utopijnymi teoriami i intrygującymi niespodziankami, tłem dla nich jest ludzkie pragnienie zapanowania nad światem. James Rollins pod sensacyjno-przygodowym tłem "przemyca" poważniejsze kwestie związane z doświadczeniami na zwierzętach, etyką tego rodzaju badań oraz do czego może prowadzić kierowanie się zasadą - cel uświęca środki. Współcześnie coraz częściej dostrzegamy mroczną stronę nauki, lecz jeszcze zbyt rzadko jesteśmy skłonni z nią walczyć, "Labirynt kości" przedstawia niezwykle interesującą jej wizję, wartą poznania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Pogrzebane sekrety powracają swoim utartym zwyczajem na powierzchnię."

  Czytając książki Jamesa Rollinsa mamy okazję zwiedzić wszystkie kontynenty Ziemi. Podróże te mają szczególny smak, uwzględniają nie tylko piękne krajobrazy, w tym niedostępne miejsca, ale również odniesienia do gospodarczych, społecznych i politycznych trendów. Jakby tego było komuś wciąż mało, poznajemy też historyczne fakty i postaci, prastare legendy i wierzenia, oraz dawne i współczesne osiągnięcia nauki. Taka mieszanka tematyczna, umiejętnie dobrana i zharmonizowana, powoduje, że z przyjemnością i zainteresowaniem zagłębiamy się w powieści. Tym bardziej, że nie brakuje ciekawie rozbudowanej intrygi, sprytnie podsycanego napięcia, zaskakujących elementów akcji, dynamicznych rytmów, różnorodnych postaci. Co prawda, wszystko opiera się na sprawdzonych schematach budowania scenariusza zdarzeń, ale przedstawione jest lekko, płynnie i zgrabnie.

  Jedenasty tom świetnie wpisuje się w klimat serii, przyciąga uwagę zarówno w aspekcie losów bohaterów ratujących świat, jak i angażuje w śledzenie frapujących zagadnień poruszanych przez autora, takich jak biologia molekularna, genetyka, genomika, paleontologia i nauki behawioralne. Zastanawiamy się nad ewolucją ludzkiej inteligencji, świadomości, jaźni, zdolności poznawania. Skupiamy wzrok na zadziwiających prehistorycznych świadectwach sztuki i myśli ludzkiej. Poszukujemy zaginionej cywilizacji pradawnych nauczycieli i zagubionej biblioteki prawiekowych ksiąg z metalu i kryształu, wypełnionych zagadkowymi rysunkami i nieznanym pismem. Próbujemy rozwikłać znaczenie plemiennych totemów. Podróżujemy po Chorwacji, Włoszech, Chinach i Ekwadorze. Wkraczamy w rozległy świat jaskiń, wielowiekowych obiektów sakralnych, nieprzyjaznych dżungli i tajnych ośrodków badawczych.

  Brakowało mi jedynie większego rozbudowania akcji, aby intensywniej odbierać miks fikcji i faktów, tak jak w innych tomach serii, ale i tak sensacyjna przygoda czytelnicza w wykonaniu Jamesa Rollinsa pozwoliła mi sympatycznie zrelaksować się. I nareszcie Joe Kowalski obsadzony został w innej niż zazwyczaj roli ochroniarza i znawcy materiałów wybuchowych, co nadało powieści sporo humorystycznych nut. Zakończyłam poznawanie wydanych dotąd tomów serii o Sigmie, tajnej organizacji zwalczającej zagrożenia wobec Stanów Zjednoczonych i dbającej o bezpieczeństwo globalne, to dobra sensacyjna rozrywka, a zarazem inspiracja do zdobywania wiedzy o osiągnięciach dawnych i współczesnych cywilizacji.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Świetna książka, tak jak wszystkie pozostałe z serii Jamesa Rollinsa SIGMA.

  Akcja porywająca, do tego polączenie faktów historycznych z przygodą i najnowszymi odkryciami naukowymi. Do tego akcja przenosi czytelnika w interesujące mało znane miejsca na świecie. Od Ekwadoru, przez Chorwację, klasztor we Włoszech aż do Pekinu.

  Polecam wszystkim. Książkę można czytać osobno, lub zapoznać się z całą rewelacyjną serią.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Sigma Force. Tom 7. Kolonia diabła 4/5 Nasza cena:
28,79 zł 39,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sigma Force. Tom 7. Kolonia diabła

Uwolniona po wiekach, potężna siła zagraża globalnemu bezpieczeństwu. Klucz do rozwiązania zagadki kryje się w nieznanym liście Benjamina Franklina. Ale to tylko jeden z sekretów Białego Domu...Jaskinia w Górach Skalistych. Setki zmumifikowanych zwłok. Prawo do nich rości sobie indiańska...
Sigma Force. Tom 4. Wirus Judasza 5/5 Nasza cena:
27,71 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sigma Force. Tom 4. Wirus Judasza

Światu grozi zagłada biologiczna wywołana wirusem Judasza, który przybył z otchłani Oceanu Indyjskiego. Ludzkość przetrwa, jeśli uda się odkodować wiadomość zapisaną w pradawnym języku aniołów, pochodzącym sprzed ery starożytnego Egiptu, a więc starszym od pierwszego oficjalnego języka świata......
Sigma force. Tom 9. Oko Boga 5/5 Nasza cena:
28,50 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sigma force. Tom 9. Oko Boga

Na orbicie okołoziemskiej pojawia się nowa kometa. Wysłany w jej kierunku satelita badawczy, zwany Okiem Boga, przesyła na ziemię zatrważający obraz: całe Wschodnie Wybrzeże USA jest zniszczone. Astrofizyk Jada Shaw uważa, że kometa spowodowała zakrzywienie czasoprzestrzeni wokół kuli ziemskiej, a...
Sigma Force. Tom 3. Czarny Zakon 4/5 Nasza cena:
29,09 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sigma Force. Tom 3. Czarny Zakon

Koktajl kryminału, thrillera historycznego i powieści przygodowej – trochę tu Browna, trochę Cusslera i trochę Ludluma. Ponowne spotkanie z agentami elitarnej jednostki SIGMA Force, w której skład wchodzą komandosi i naukowcy. Dziwna epidemia, objawiająca się atakami kanibalizmu, dotyka mnichów w...
Klucz zagłady. Cykl Sigma Force. Tom 6 4/5 Nasza cena:
27,71 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klucz zagłady. Cykl Sigma Force. Tom 6

W strzeżonym laboratorium na Uniwersytecie Princeton umiera znany profesor genetyki. Ojciec Marco Giovanni zostaje zamordowany w samym sercu Watykanu. Syn senatora zostaje znaleziony martwy nieopodal obozu Czerwonego Krzyża w Afryce Zachodniej. Trzy morderstwa, trzy kontynenty, jeden wspólny trop ?...
Sigma force. Tom 14. Tygiel zła 5/5 Nasza cena:
26,61 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sigma force. Tom 14. Tygiel zła

Najnowsza powieść Jamesa Rollinsa, mistrza książek łączących odkrycia naukowe, zagadki historyczne i akcję przyspieszającą bicie serca. Tym razem członkowie zespołu Sigma Force staną do wyścigu z czasem, aby ocalić jednego ze swoich. Powroty do domu nie zawsze okazują się szczęśliwe. Przekonuje się...
Sigma Force. Tom 12. Siódma plaga 5/5 Nasza cena:
27,71 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sigma Force. Tom 12. Siódma plaga

Koktajl kryminału, thrillera historycznego i powieści przygodowej. James Rollins, odkrywa zapisane na kartach biblii pradawne zagrożenie dla współczesnego świata. Nowa powieść z serii sigma force. Jeśli biblijne plagi rzeczywiście spadły na Egipt, Czy ówczesny kataklizm mógłby się powtórzyć...
Sigma Force. Tom 2. Mapa trzech mędrców 0/5 Nasza cena:
29,82 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sigma Force. Tom 2. Mapa trzech mędrców

Druga powieść z serii SIGMA FORCE. James Bond to już przeszłość… Przyszłość należy do Graysona Pierce’a, nieprawdopodobnie sprawnego agenta Sigma Force! Nocne nabożeństwo ku czci Trzech Króli w katedrze w Kolonii zostaje brutalnie przerwane przez grupę przebranych za mnichów napastników. Relikwie...
Sigma force. Tom 13. Diabelska korona 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 38,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sigma force. Tom 13. Diabelska korona

Aby uratować świat, Grayson Pierce musi zawrzeć pakt z diabłem. A przynajmniej ze swoim najbardziej zaciekłym wrogiem...Ziemia na terenie waszyngtońskiego parku National Mall skrywa przerażający sekret. Przed laty grupa naukowców ukryła tam pewien obiekt. Zrobili to, by uratować ludzkość. Ale to,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula