Sezon na cuda

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2017
Ilość stron
400
Nasza cena: 23,19 zł 34,90 zł Taniej o: 34%

Uroczysko - to tutaj anioł zagląda przez okno, a czasem zdarzają się cuda.

Gdzieś u podnóża Sudetów, w Malowniczem, jest pensjonat Uroczysko. Jego nowa właścicielka Majka na dobre zadomowiła się w miasteczku. To miejsce ma dla niej magiczny, niepowtarzalny klimat, tu można rozwinąć skrzydła i na dobre zapomnieć o przeszłości.

Majka szybko dostrzega jednak, że jej sąsiedzi i przyjaciele mają problemy, o których czasem boją się mówić. Czuje, że powinna wziąć sprawy w swoje ręce i ruszyć z pomocą. Lecz aby pomagać, potrzeba czasem nie lada sprytu i umiejętności. Majka nie spodziewa się nawet, jakie przeszkody przyjdzie jej pokonać.

Może wesprze ją pewien anioł, który ponoć czuwa nad Malowniczem, a może znajdą się też ziemscy ochotnicy?

Czy w Uroczysku naprawdę mogą zdarzyć się cuda?

Sięgnijcie po tę niezwykłą, mądrą i przezabawną opowieść, a ona z pewnością rozgrzeje Wasze serca nawet w bardzo mroźny dzień.


O autorce

Magdalena Kordel jest autorką bestsellerowych serii „Uroczysko” i „Malownicze”, które sprzedały się już w ponad 100 000 egzemplarzy. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników.

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  "Sezon na cuda" to bezpośrednia kontynuacja "Uroczyska" i styl obu książek wyraźnie to pokazuje. Język jest prosty i lekki, co pozwala poznać tę historię błyskawicznie. Bohaterowie pomimo swoich problemów są sympatyczni i nie da się ich nie lubić. Sytuacje, które się pojawiają w tym tomie, życiowe historie są z jednej strony prawdziwe, z drugiej jednak napisane tak, żeby nie odczuwać ich ciężaru.

  To jedna z tych lektur, która powala poprawić sobie humor po ciężkim dniu w pracy, czy domu. Książka, która odrywa od trudnych spraw i kłopotów i choć na chwilę daje możliwość wytchnienia. Pisarka stworzyła miejsce, które emanuje dobrą energią i wspaniałymi ludźmi. Warto po nią sięgnąć i samemu odkryć wszystkie jej walory.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Sięgając po tę książkę, sama nie wiedziałam jak bardzo potrzebowałam takiej lektury ku pokrzepieniu serc.

  Seria "Uroczysko" jest znana pewnie wielu czytelnikom. Ja niestety, poznałam ją dopiero teraz. "Sezon na cuda" do kontynuacja losów Majki, bohaterki znanej z pierwszej części. Kobieta prowadzi pensjonat i jest wychowawczynią bardzo pomysłowej i nieokiełznanej klasy maturalnej. To wszystko stanowi podstawę do niespodziewanych zwrotów akcji w życiu właścicielki Uroczyska. Jakich? Dowiecie się oczywiście czytając tę powieść.

  O czym jeszcze jest ta książka?

  O niesieniu pomocy. O ludziach którzy wyciągają dłoń, ale również o tych, którzy przed tą dłonią się wzbraniają. O uczuciach i odwadze by się z nimi zmierzyć. A przede wszystkim, o dobru jakie jest w nas. "Sezon na cuda" to ciepła, mądra, pozytywna, zimowo-świąteczna powieść. To książka o cudzie życia i codzienności, często zaskakującej, pełnej lęku. Ale jest to też książka, o pokonywaniu trudności. Malownicze bowiem, jak każda mała miejscowość, nie pozbawione jest swoich tragedii i samotności. Jednak wszystko to, podane jest czytelnikowi w zabawny sposób. Często uśmiech mieszał się u mnie ze wzruszeniem, aż w końcu wybuchnęłam śmiechem, w momencie rozwiązania zagadki, dotyczącej zmiany zachowania nastoletniej córki bohaterki.

  W powieści poznamy wielu ciekawych bohaterów. Postacie stają się nam niczym dobrzy przyjaciele, z którymi chciałoby się usiąść i napić kawy, lub najlepszej lokalnej nalewki.

  I ktoś zarzuci pewnie, Tak to jedna z tych powieści o kobiecie zmieniającej swoje życie i zakładającej pensjonat. Tak, to właśnie taka powieść. Ale z drugiej strony, jest w tej książce coś wyjątkowego. Coś nieuchwytnego, co wyróżnia ją od innych tego typu powieści na rynku.

  Sezon na cuda to zimowa lektura, przywracająca wiarę w ludzkie dobro, w wartościowe znajomości, wiarę w otwartość serca, dlatego gorąco Wam ją polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyznam, że po raz pierwszy czytałam książkę świąteczną latem... Trochę teraz żałuję, że wzięłam się za nią o tej porze roku, bo jest w takim fajnym zimowym i świątecznym klimacie, który na 200% obudziłby się we mnie już nawet w listopadzie (wtedy z reguły zaczynam czytać tego typu powieści). Kocham Święta Bożego Narodzenia i budzi się wtedy we mnie ta magia i jeszcze więcej miłości i mega dużo ciepła i te książki wtedy tak mocno sentymentalnie mnie nastrajają...

  Na pewno ta część jest dużo fajniejsza od pierwszej, dalej tak samo zabawna, wzruszająca i pozwalająca oderwać się od smutków dnia codziennego. Uwielbiam bohaterów, których perypetie, podejście do życia i poczucie humoru przywołują masę ciepła w serduchu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sezon na cuda jest kontynuacją Uroczyska. Pierwsza część niesamowicie mnie urzekła, podobnie było z tą. Autorka w niezwykły sposób opowiada o losach mieszkańców Malownicze oraz przede wszystkim właścicielki pensjonatu Uroczysko. Maja ma niesamowicie rozwiniętą empatie. Stara się każdej osobie potrzebującej pomocy, coś poradzić. Jest niezwykle pomocna, ale także bardzo zakręcona. Dzięki jej cudownym przemyśleniom, lub porównaniom, czytelnik nie ma prawa się nudzić. Książka pozwala oderwać myśli od codziennych problemów, bądź obowiązków. Mieszkańcy Uroczyska skutecznie pomagają poprawić zły humor. Książka jest bardzo wciągająca, przeczytałam ją w rekordowym tempie. GORĄCO POLECAM :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Majka i jej zwariowane losy powracają w wielkim stylu. Kto z nas nie chciałby przenieść się do równoległego świata i poznać swoje życie z perspektywy innych osób? Sezon na cuda jest kontynuacją losów bohaterki z cyklu Uroczysko. Znając już styl pisania Magdaleny Kordel wiem, że książka trafi w gusta wielu kobiet. Spodobał się Wam Anioł do wynajęcia? Gwarantuję, że ta seria sprawi, że jeszcze bardziej polubicie autorkę. Jeśli szukacie bohaterów z mocnym charakterem, planem na życie oraz wesołymi perypetiami, to ta pozycja jest idealna dla Was. Autorka wie jak problemy świata realnego przenieść na karty książki i wprowadzić w zachwyt nie jednego czytelnika. Jeśli zaś szukasz literackiej fikcji, która odciągnie Cię od problemów dnia codziennego, musisz poszukać innej książki. Sezon na cuda, to nie tylko codzienne sytuacje, które przeżywamy z bohaterami, ale również ich życiowe dylematy. Zatem po raz kolejny udajmy się do pensjonatu Uroczysko w urokliwej miejscowości w Sudetach.

  Jest grudzień. Gdzieś u podnóża Sudetów, w Malowniczem, poznajemy Majkę. Właścicielkę pensjonatu Uroczysko, nauczycielkę języka polskiego, która walczy z uciążliwą zimą, panią dyrektor i brakiem gości w pensjonacie. Okazuje się że pani Leontyna właścicielka sklepu z antykami, producentka i promotorka „konfliktu pokoleń” prosi Majkę o kilka przysług. Jedną z nich jest zorganizowanie w pensjonacie wigilii dla starszego pokolenia. Majka nie spodziewa się nawet, jakie przeszkody przyjdzie jej pokonać, gdy ukradnie księdzu wigilię. Ponadto w szkole organizowany jest rok rocznie konkurs na szopkę bożonarodzeniową. Niepokorna klasa 3b bierze sobie do serca zagadnienie i wykonuje własną niestandardową szopkę, która sprowadza gniew dyrektorki na Majkę. Współczesna szopka staje się głosem młodego pokolenia w szkolnym sporze, ale czy będzie to kubeł zimnej wody dla pań, czy iskra dla wielkiej katastrofy?

  W międzyczasie Leontyna robi listę gości na wigilię, a ksiądz proboszcz zaoferował jej pomoc w przetransportowaniu gości i obiecuje spotkanie z Mikołajem. Przy planowaniu wigilijnego stolu jest wiele problemów, kłótni i przekomarzań. Czaruś, ksiądz, Kazimierz każdy dolewa oliwy do ognia. Ogólnym planem gastronomicznym zajmuje się Pani Ewa - odzyskana przyjaciółka Leontyny. Pomysł na zaangażowanie każdego uczestnika w gotowanie przerósł organizatorkę i aż strach się bać, co tak naprawdę znajdzie się na tym stole. Chęć podania bobrzego ogona przez jednego z panów przerasta wyobrażenie o tradycyjnej potrawie wigilijnej. Czy w tym tłoku i zamieszaniu zdarzą się cuda i wszystko się poukłada? Czy komplikacje się rozwiążą? Czy szopka zostanie pokazana w konkursie? Czy dyrektorka nie wytrzyma i zwolni Majkę? Czy Majka utrzyma swój pensjonat? Jaką rolę odegra weterynarz Czaruś, a jaką Jeremi Krawiec – ojciec „różowego” Filipa? – tego musicie dowiedzieć się sami.

  Magdalena Kordel lubi komplikować życie czytelnikowi jak i swoim bohaterom. Waleria leczy w pensjonacie ziołami, ale czy zdolna kobieta wyleczy też pecha i psychiczne problemy bohaterów? Tego dowiecie się z lektury. Zapewniam Was jednak, że bohaterowie żyją własnym życiem jednak każdy z nich ma swój udział w całej sprawie. Jedni pomagają w danej sytuacji inni zaś w codziennych problemach. Majka ma ich tyle, że każdy bohater znajdzie pracę dla siebie. Ile można mieć problemów i pechowych dni w roku? Główna bohaterka wpada z deszczu pod rynnę, a pech nie opuszcza jej na krok.

  Moc przyjaźni oraz dobro, które ponoć zawsze wraca ze zdwojoną siłą widać w relacji Majki i Kaśki. Przyjaciółka, która dostaje szansę zajmuje się sprawami organizacyjnymi zaniedbanego pensjonatu. Majka jest zdecydowanie nieogarnięta, a jej lekkomyślność działa na jej niekorzyść. Jednak przy pomocy Kasi okazuje się, że pensjonat to nie tylko budynek, ale tętniące życiem miejsce.

  Majka została przedstawiona jako zapracowana mama, rozczepana polonistka, czasami lekkomyślna i pechowa osoba z dobrym sercem. Przyjaciółka i szefowa o której każdy marzy. Autorka doskonale bawi się bohaterami i pokazuje ich przeróżne problemy. Szczególny nacisk kładzie na pomoc bliźniemu, która w dzisiejszych czasach zanika. W tej książce widzimy jak pęd pracy i nawał obowiązków może przytłoczyć człowieka. W ten przedświąteczny czas, jak i w codziennym życiu, czasem trzeba poprosić o pomoc. Nie da się samemu zrobić dosłownie wszystkiego. Nikt z nas nie jest robotem, bez uczyć. Sezon na cuda podkreśla to na każdym kroku. Przyjaźń i miłość - ta prawdziwa - idą zawsze w parze.

  Wielowątkowość jaką tworzy autorka poprzez ciekawe perypetie bohaterów oraz okres świąteczny pobudza zmysły czytelnika. Czy taka kumulacja będzie wybuchowa? Będzie to zależało od Ciebie Drogi Czytelniku. Jeśli podobają Ci się wątki, z których nie wiadomo do końca, czy zakończą się wielką katastrofą, czy niezwykłym cudem musisz przeczytać tom drugi Uroczyska.

  Na zakończenie dodam, że jest to lekka, dobra książka do przeczytania w jeden wieczór. Przystępny język tylko ułatwia czytanie całości. Dobry humor i zabawny opis sytuacji rozbawi cię do rozpuku. Nie zastanawiając się szczególnie, możemy przeżyć historię, którą nie tylko ukazuje współpracę pokoleń, sprzedaż i promocję „konfliktu pokoleń”, kradzież wigilii, ale również cuda jakich możemy doznać przy odrobinie dobroci. Sezon na cuda możecie czytać jako kontynuację losów Majki z pierwszego tomu, ale również jako osobną książkę o przyjaźni i zagubionych wartościach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Sezon na lisa 5/5 Nasza cena:
23,86 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezon na lisa

Przy mnie możesz być tym, kim zechcesz, i to mi wystarczy.Paula rozpoczyna pracę w mazurskim pensjonacie Lisia Dolina. Jej jedynym celem jest zdobycie funduszy na rehabilitację chorego brata, za którego czuje się odpowiedzialna. Nie spodziewa się jednak, że te wakacje zmienią jej życie, ponieważ po...
Sezon na szczęście 0/5 Nasza cena:
46,61 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezon na szczęście

Czasem wymarzone gwiazdki spadają z nieba. Warto się nimi dzielić, bo darowane szczęście wraca z nawiązką. Opowieść o trzech kobietach, które wygrały losy na loterii życia. Anna, Kaśka i Eliza zarzuciły w "Iskierce" kotwicę - dobiły do portu, który stał się ich nowym domem. Na Kaszubach znalazły...
Sezon na ptaszka 0/5 Nasza cena:
8,53 zł 24,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezon na ptaszka

Vitali w Sezonie na ptaszka, bestsellerowej powieści, która doczekała się już 20 wydań, prześciga sam siebie w nieprzebranym gąszczu wątków i żartów, rodzinnych tajemnic i politycznych intryg, sprośnych gagów, miłostek i plotek.Mniej lub bardziej świadomymi bohaterami są mieszkańcy małego,...
Na przekór przeznaczeniu kroniki dziwnego królestwa Tom 3 0/5 Nasza cena:
34,24 zł 43,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na przekór przeznaczeniu kroniki dziwnego królestwa Tom 3

"Na przekór przeznaczeniu" to trzeci tom niezwykłego cyklu fantasy autorstwa Oksany Pankiejewej, który spodoba się wszystkim fanom Olgi Gromyko i miłośnikom fantastyki pochodzącej zza naszej wschodniej granicy. Poprzednie tomy to: "Przekraczając granice" i "Pierwszy dzień wiosny". "Kroniki Dziwnego...
Nielegalni 5/5 Nasza cena:
36,08 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nielegalni

Sensacyjna powieść o tajnikach polskiego wywiadu. „Bycie podwójnym agentem to kontrolowana schizofrenia.” Klaus Fuchs Oficer polskiego wywiadu, pracujący przez wiele lat poza granicami kraju, pod przybraną tożsamością, pisząc pod pseudonimem Vincent V. Severski, odsłania warsztat pracy służb...
Serce w obłokach 4/5 Nasza cena:
24,53 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce w obłokach

Wspaniała opowieść o tym, że kiedy dajesz szansę marzeniom, nic nie jest zbyt trudne. Nowa powieść autorki bestsellerowego Pejzażu z Aniołem. Mieszkańcy Miasteczka nie mogą doczekać się otwarcia cukierenki, ale czego tak naprawdę pragnie Klementyna? By spełniły się jej dziecięce marzenia o...
Wymarzony dom 5/5 Nasza cena:
21,86 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wymarzony dom

Każdy ma swój Wymarzony Dom. Miejsce, w którym może znaleźć ukojenie, szczęście i miłość. Kiedy Magda podejmuje szaloną decyzję i kupuje stary dom w Malowniczem, miasteczku u podnóża Sudetów, nie wie jeszcze, jak bardzo zmieni się jej życie. W pierwszym odruchu chce się go pozbyć, ale dom nie chce...
Serce z piernika 5/5 Nasza cena:
24,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce z piernika

Zatrzymaj się i rozejrzyj dookoła. Czasami tyle wystarczy, by w twoim życiu zaczęły się dziać cuda.Nowa, magiczna powieść autorki Anioła do wynajęcia Klementyna – mistrzyni pachnących pierników – całe życie spędziła na walizkach. W najbardziej niespodziewanych momentach babcia Agata brała ją za...
Wymarzony czas malownicze 5/5 Nasza cena:
21,48 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wymarzony czas malownicze

Każdy ma swój wymarzony czas. To czas na miłość, na szczęście. Czas radości, ale i zmian.Magda ma już swój wymarzony dom i cieszy się na myśl o tym, że już wkrótce stworzy prawdziwą rodzinę dla Marcysi i Ani. Wie jednak, ile przeszkód musi jeszcze pokonać, zanim nadejdzie ich wymarzony czas.Przed...
Wino z malwiną 4/5 Nasza cena:
25,19 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wino z malwiną

            Powieść autorki bestsellerowych powieści z serii „Malownicze" W życiu Majki nareszcie wszystko się ustabilizowało. Wygląda na to, że po wielu perypetiach znalazła nie tylko swoje miejsce na ziemi, ale też miłość i przyjaźń. Ale nie jest dobrze, jak jest za dobrze.  Nad Uroczysko...
Malownicze. Nadzieje i marzenia 5/5 Nasza cena:
24,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Malownicze. Nadzieje i marzenia

Zajrzyj do Malowniczego. Tu czas płynie wolniej, a marzenia stają się rzeczywistością Magda otrzymuje tajemniczy list z francuskiej kancelarii. Niebawem Malownicze zatrzęsie się od plotek o spadku. Wszyscy będą chcieli wiedzieć, czy z dnia na dzień Magda stanie się bajecznie bogata. Ona jednak ma...
Tajemnica bzów malownicze 5/5 Nasza cena:
23,19 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica bzów malownicze

Malownicze, ciche miasteczko ukryte w Sudetach. Miejsce, gdzie czas i miłość leczą rany. Pewnego dnia przed sklepem ze starociami zatrzymuje się tajemniczy mężczyzna. Pani Leontynie ginie pierścionek przekazywany z pokolenia na pokolenie. Czy to przeszłość zaczyna się o nią upominać? Leontyna...
Wybrane bestsellery
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Boginie 4/5 Nasza cena:
33,09 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Metro 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,63 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
38,98 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Uwikłana 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Zero 0/5 Nasza cena:
35,23 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
25,59 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula