Seria Zdasz Na 100%

Seria "Zdasz na 100%" to repetytoria przeznaczone dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 

Każdy z przedmiotów, z jakimi uczniowie mierzą się w klasach maturalnych, został przedstawiony w oddzielnym repetytorium. Dzięki temu maturzyści mogą wybrać nawet kilka publikacji, które pozwolą sukcesywnie, a przede wszystkim efektywnie przygotować się do nadchodzącego egzaminu dojrzałości z wybranych przedmiotów.

Materiały zostały dostosowane do aktualnie obowiązującej podstawy programowej. Repetytoria są przygotowane zgodnie z wymogami, przedstawiają różne typy zadań, wskazówki oraz materiały, z którymi uczniowie będą musieli się zmierzyć podczas zdawania egzaminu maturalnego. Publikacje rozgraniczają ponadto materiały niezbędne do zdawania matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Dzięki temu, że zagadnienia w każdej książce z serii "Zdasz na 100%" zostały podane prostym i zrozumiałym językiem, z zastosowaniem czytelnej formy graficznej, nie tylko nie będziesz mieć problemu z poruszaniem się po książkach, ale też szybko i bezproblemowo powtórzysz i opanujesz materiał.

Nowe wydania charakteryzuje ciekawsza szata graficzna, przyjaźniejsze przedstawienie wiedzy, a także pomoc dla uczniów młodszych klas, którzy w pierwszej kolejności chcą przygotować się do klasówek i sprawdzianów z danego przedmiotu.

 

Dzięki książom z serii "Zdasz na 100%" egzamin maturalny nie sprawi Ci problemu. Powodzenia!
 

Podręczniki z serii Zdasz Na 100%

Może zainteresują Cię również