Seria Vademecum Matura 2022

Egzamin maturalny to pierwszy i prawdopodobnie jeden z najważniejszych egzaminów w życiu dorosłego człowieka. Powtórki przed przystąpieniem do niego mogą okazać się dużym wyzwaniem. Zebranie istotnych wiadomości i materiałów z poprzednich lat szkoły średniej to proces, który może zająć sporo cennego czasu. Rozwiązaniem jest Vademecum Matura 2022. Jest to seria 10 książek stanowiących kompendium wiedzy wymaganej na maturze z danego przedmiotu. Obejmują zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony znacząco ułatwiając powtórkę i usystematyzowanie posiadanej już wiedzy.

Vademecum Matura - ulga dla maturzystów

Wydawnictwo Greg po raz kolejny przygotowało kolekcję książek ułatwiających powtórki do matury. Przez lata vademecum maturzysty pojawiające się w Czarnej Serii pomagały kolejnym rocznikom maturzystów w uzyskaniu jak najlepszego wyniku z egzaminów. To zatem sprawdzony sposób, by na spokojnie rozpocząć powtórkę.

 

Treść każdego z vademecum obejmuje najważniejsze informacje w pełni zgodne z podstawą programową. Ma uporządkowaną formę i przekazuje wiedzę w sposób prosty, niepozostawiający wątpliwości i niewprowadzający w błąd. Ważną zaletą tej serii jest też zawartość tabeli i diagramów, które znacznie ułatwiają naukę i zapamiętywanie. Dodatkowym atutem są zawarte w widocznych ramkach szczególnie ważne informacje, co jest rozwiązaniem charakterystycznym dla książek z wydawnictwa Greg.

Czarna Seria to aż 10 przedmiotów maturalnych

Seria Vademecum Matura zostało pomyślane w taki sposób, by maksymalnie ułatwić maturzyście powtórkę do egzaminu. Vademecum maturalne to zwarte i kompletne źródło wiedzy i informacji, jakie mogą znaleźć się na maturze.

 

Ważną zaletą jest też fakt, że Vademecum Matura 2022 zostało, jak każdego roku, opracowane przez doświadczonych nauczycieli według podstawy programowej oraz wymagań stawianych na egzaminie maturalnym. Obejmuje wszystkie przedmioty, które pojawiają się na egzaminach maturalnych obowiązkowych i dodatkowych, zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym.

 

Czarna Seria wydawnictwa Greg obejmuje następujące tytuły:

 

Z Vademecum Matura 2022 zdasz egzamin celująco!

Seria Vademecum Matura to sprawdzony sposób na rzetelną powtórkę i okazja do usystematyzowania posiadanej wiedzy. Jej autorzy poświęcili dużo uwagi także egzaminom maturalnym z ubiegłych lat. Dzięki temu Vademecum Matura bazuje na tym, jakich pytań i zadań można spodziewać się na teście. Z tą serią można przygotować się do każdego egzaminu i wybrać się na maturę z większą pewnością siebie oraz wiarą w zasób posiadanej wiedzy. Ważną zaletą jest też przystępna cena książek z tej serii.