Seria Vademecum Matura 2019

Seria "Vademecum Matura 2019" (czy też "Czarna Seria") od Wydawnictwa Greg to zestaw książek z 10 przedmiotów, które pomogą Ci przygotować się do matury. Co więcej, możesz korzystać z nich podczas przygotowań do różnego rodzaju sprawdzianów wiedzy w ciągu całego roku szkolnego.

Wszystkie zagadnienia poruszone w książkach "Czarnej Serii" są zgodne z obowiązującą podstawą programową, zatem te podręczniki polecają nie tylko nauczyciele, ale też egzaminatorzy.

W książkach z serii "Vademecum Matura 2019" nie tylko wyróżniono treści, których znajomość jest wymagana do zdania matury podstawowej i rozszerzonej z poszczególnych przedmiotów, ale też wskazano tematy, które w ostatnich latach pojawiły się podczas egzaminów maturalnych.

Wszystkie zagadnienia są opisane przystępnym językiem. Są też wzbogacone o przejrzyste tabele, wykresy, zdjęcia, mapy, rysunki i schematy. To wszystko, żeby jeszcze łatwiej było Ci je zrozumieć i zapamiętać.

Ponadto do każdej książki serii dołączono oryginalny arkusz maturalny, więc jeszcze lepiej zapoznasz się z samą formą egzaminu.
 

Dzięki tym skutecznym pomocom naukowym poradzisz sobie z każdym egzaminem. Powodzenia!

Nowości

więcej