Seria Trening Przed Maturą

Trening przed maturą jest to seria skomponowana specjalnie z myślą o uczniach klas maturalnych, którzy chcą precyzyjnie przygotować się do egzaminu dojrzałości. Znajdujemy tu zbiory zadań maturalnych z biologii i poszczególnych jej działów, chemii, języka angielskiego, języka rosyjskiego, języka niemieckiego, języka polskiego oraz geografii. Uczniowie mogą skorzystać ze zbiorów zadań bądź ćwiczeń maturalnych, a także książkowych propozycji opatrzonych dodatkowo płytami CD.

Seria zawiera ćwiczenia rozmaitych typów, o odmiennych poziomach trudności, które pomagają uczniom zaznajomić się z tematami, jakie spotkają podczas egzaminów maturalnych. Całość została stworzona zgodnie z obowiązującymi normami programowymi oraz z uwzględnieniem aktualnych wymagań względem matury na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Poszczególne publikacje zostały opracowane w taki sposób, by odpowiadać na potrzeby uczniów prezentujących różny stopień zaangażowania oraz możliwości przyswajania wiedzy. Trening przed maturą to idealny sposób na zdobycie wiedzy, utrwalenie zdobytych wiadomości, wyłapanie tematyki, nad którą trzeba jeszcze popracować. Seria pomaga w nauce samodzielnej pracy, wyciągania wniosków, konstruowania prawidłowych odpowiedzi i przede wszystkim daje możliwość oswojenia się z materiałem, który maturzyści spotkają w arkuszach podczas egzaminów dojrzałości.

Podręczniki z serii Trening Przed Maturą

Może zainteresują Cię również

Bestsellery - podręczniki do matury

Nowości

więcej