Seria Royals - Geneva Lee

"Royals" to pełna namiętności, sekretów i napięcia bestsellerowa seria autorstwa Genevy Lee. Zobacz, jak rozwinie się ryzykowne uczucie.

"Royals" to seria, która opowiada historię zaskakującego związku księcia Alexandra i zjawiskowej dziewczyny, Clary. W skład cyklu wchodzą trzy tomy: "Kochanka księcia", "Sekret księcia" oraz "Korona na zawsze".

W pierwszym tomie Clara Bishop spotyka Alexandra na przyjęciu. Szczególnie zwraca uwagę na jego oczy, które mają magnetyczną moc przyciągania. Wcale nie mieli się ze sobą wiązać, jednak mężczyzna wydał się jej wyjątkowo bliski. Clara czuje się tak, jakby znała go od lat. W końcu do jej domu przyjeżdżają reporterzy, a ona zdobywa pewność, że dała się wciągnąć w grę nie byle jakiego faceta. Książę Alexander nie przywykł do odmowy. To, że piastuje tak ważne stanowisko, nie znaczy, że jest grzecznym chłopcem, który się pilnuje. Wręcz przeciwnie: w jego słowniku nie ma wyrazu "niedozwolony". Tym razem obrał sobie za cel Clarę. Proponuje jej, żeby została jego tajemną kochanką. Czy Clara zgodzi się na taki układ?

"Sekret księcia" opowiada o rozczarowaniu, jakie przeżywa Clara. Choć Alexander nigdy niczego jej nie obiecywał, naiwnie uwierzyła, że uda jej się zbudować z księciem coś pięknego, co utrzyma się na zawsze. Tymczasem on nosi w sobie sekret, którym wcale nie zamierza się dzielić, nawet z nią. W końcu ich drogi się rozchodzą, a skrzywdzona kobieta poświęca się pracy. Alexander nie zamierza rezygnować ze związku i postanawia podjąć wszelkie kroki, by Clara zdecydowała się jeszcze raz mu zaufać.

Ostatnia część serii tylko pozornie prowadzi do finału satysfakcjonującego dwoje kochanków. Clara zaczyna się poważnie martwić o własne bezpieczeństwo, gdy tajemnice Alexandra wreszcie wychodzą na jaw. Dziewczyna nie czuje się dobrze w nowym środowisku, które coraz lepiej poznaje u boku księcia. Jak zakończą się ich wspólne losy?

Geneva Lee to bestsellerowa pisarka, która chętnie tworzy fikcyjne opowieści o nowoczesnych książętach. Jej cykl "Royals" fascynuje kobiety na całym świecie i wywołuje ogromne emocje.
 • -41%
  Royals. Tom 3. Korona na zawsze

  Royals. Tom 3. Korona na zawsze

  Alexander i Clara planują swój królewski ślub. Jednak nadal nie wszystko układa się po ich myśli. Jest wciąż wiele osób, które nie życzą im szczęśliwego zakończenia. Wkrótce Clara odkryje ponury sekret, który na zawsze zburzy jej poczucie bezpieczeństwa. Czy przetrwają także tę burzę i doczekają...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,92 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Royals. Tom 2. Sekret księcia

  Royals. Tom 2. Sekret księcia

  Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę Alexander nigdy nie obiecywał Clarze, że będzie jej księciem na białym koniu, a ona zostanie jego księżniczką z bajki. Okazał się księciem z mrocznymi sekretami i z ciemnym sercem, które być może nigdy nie będzie potrafiło...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,92 zł 36,90 zł
  w magazynie