Seria Repetytorium maturzysty

"Repetytorium maturzysty" to seria wydawnicza, w której ukazują się książki ułatwiające szybką i skuteczną powtórkę materiału z najczęściej wybieranych na maturze przedmiotów.

Matura zbliża się wielkimi krokami. Nie ma co się oszukiwać: już za kilka miesięcy czeka na Was sprawdzian wiedzy i umiejętności, od którego bardzo dużo zależy. Dobry wynik uzyskany na egzaminie dojrzałości to przepustka na wymarzony kierunek studiów i oczywiście powód do w pełni zasłużonej dumy. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby był ON możliwie jak najlepszy - a nic nie pomoże uporządkować informacji tak dobrze, jak wartościowe repetytorium maturalne.

Do powtórzenia macie zapewne ogromny zakres materiału. Gdzieś w Waszych głowach kołaczą strzępki informacji: niektóre większe, inne ledwie zauważalne. Czasami macie wrażenie, że gdzieś dzwoni, ale nie do końca wiadomo, w którym dokładnie kościele. Nauka do matury polega przede wszystkim na powtórzeniu i uporządkowaniu zdobytych w ostatnich latach informacji z poszczególnych przedmiotów.

Czytając książki z serii "Repetytorium maturzysty" zauważycie, że wiadomości te tworzą spójną całość. W repetytoriach znajdziecie również pytania sprawdzające oraz przykładowe testy wraz z kluczami odpowiedzi. Życzymy zatem owocnej nauki!

Nakładem wydawnictwa Greg ukazały się:
 

Podręczniki z serii Repetytorium maturzysty

Może zainteresują Cię również