Seria Miraculum. Biedronka i Czarny Kot

"Biedronka i Czarny Kot" to kultowy serial animowany, na podstawie którego powstały liczne opowiadania dla młodych Czytelników. Wyrusz z Biedronką i Czarnym Kotem na walkę dobra ze złem.

Biedronka i Czarny Kot, główni bohaterzy książek, to tak naprawdę Marinette i Adrien, którzy wspólnie uczęszczają do jednej klasy w paryskiej szkole Coll?ge Françoise Dupont. Na co dzień są zwyczajnymi uczniami, mają przyjaciół i zmagają się z problemami typowymi dla nastolatków. Wyróżnia ich jedno, są posiadaczami Miraculum.

Miraculum Adriena jest pierścieniem, w którym mieszka kwami o imieniu Plagg. Marinette posiada kolczyki zamieszkiwane przez kwami-Tikki. Plagg i Tikki to mali opiekunowie superbohaterów. Czuwają nad nimi i służą im pomocą. Na co dzień są ostrożni i ukrywają się przed ludźmi, by nikt oprócz właścicieli nie odkrył ich istnienia. Gdy w Paryżu czai się zło, nastolatkowie przy pomocy swoich Miraculum, przemieniają się w superbohaterów: Biedronkę i Czarnego Kota. Biedronka nie ma pojęcia, że Czarnym kotem jest Adrien jej przyjaciel ze szkolnej ławki, w którym się podkochuje, a Adrien również nie wie, że Biedronka, którą kocha to Marinette.

Oprócz książek z przygodami naszych bohaterów w kolekcji znajdziemy również wiele akcesoriów dla wielbicieli serii. Wybierz coś spośród przyborów szkolnych takich jak: kredki, piórniki, bidony, śniadaniówki, plecaki, torebki. Zapisz swoje złote myśli w pamiętniku z Biedronką lub spędź szalone chwile, skacząc na piłce z podobizną Czarnego Kota.