Seria Ich Und Du Neu

"Ich Und Du Neu" to seria materiałów edukacyjnych przeznaczonych do nauki języka niemieckiego. Odpowiednio przygotowane podręczniki i ćwiczenia sprawiają, że nauka staje się łatwiejsza.

"Ich Und Du Neu" oferuje podręczniki do nauki języka niemieckiego w różnych klasach. Materiały edukacyjne rozwijają przez zadania. Znajdują się w nich dialogi do odczytywania, piosenki i zadania na rozumienie tekstu słuchanego. Pozycje te pozwalają rozwijać słownictwo i uczą wymowy wyrazów. Podręczniki z serii "Ich Und Du Neu" są podzielone na rozdziały tematyczne.

"Ich Und Du Neu" to również zeszyty ćwiczeń do języka niemieckiego. Materiały, dostępne również w wersji rozszerzonej, pomagają uczniom utrwalać poznane wyrażenia, słowa i zwroty. Proponowane ćwiczenia są dostępne w różnych formach, by nauka była dla młodych ludzi bardziej atrakcyjna.

Znajomość języków obcych otwiera przed młodym człowiekiem wiele możliwości. Ułatwia nie tylko podróżowanie, ale również znalezienie dobrej pracy. Doskonałą pomocą w nauce języka niemieckiego są materiały edukacyjne z serii "Ich Und Du Neu". Ćwiczenia i podręczniki, dostępne również w wersji rozszerzonej, zostały opracowane w taki sposób, by korzystanie z nich było dla uczniów przyjemnością.

 

Podręczniki i ćwiczenia z serii "Ich Und Du Neu"  do nauki języka niemieckiego zostały opracowane z myślą o skutecznej i przyjemnej nauce. Materiały te są podręcznik zgodne z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku. Autorami książek edukacyjnych są: Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło i Marta Kozubska.