Seria English File

English File wydawnictwa Oxford University Press to seria nowoczesnych podręczników do nauki języka angielskiego, które w łatwy sposób dostosowane są do potrzeb każdej klasy. Długość kursu zawartego w podręcznikach można dowolnie dostosowywać, skracając wymiar godzin lekcyjnych do 60 lub wydłużając go do 120. English File umożliwia opanowanie języka na wszystkich 7 poziomach: Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Intermediate Plus, Upper Intermediate, Advanced.

Podręczniki
zostały napisane przez doświadczonych nauczycieli, a metody w nich użyte zostały sprawdzone przez lata pracy z różnymi grupami. Obok nowych, modnych trendów znajdziemy tu wiele starych, dobrych i sprawdzonych sposobów na wprowadzanie i utrwalanie materiału. Dlatego English File cieszy się tak wielką popularnością wśród nauczycieli.

Poczucie humoru, dbałość o różnorodność zainteresowań uczniów, a nawet uważny dobór piosenek wraz z dodatkowymi informacjami na ich temat, mogą zaskoczyć nawet wielbicieli muzyki rozrywkowej. Całość sprawia, że praca z tymi podręcznikami to prawdziwa przyjemność. Zdecydowanie nie wszystkie językowe podręczniki szkolne są jednocześnie tak merytorycznie, ale i atrakcyjnie napisane. Książki charakteryzuje przejrzysty układ treści, co znacznie ułatwia naukę. Opanować język angielski z pomocą English File jest zdecydowanie łatwiej!
 

Podręczniki z serii English File

Bestsellery

więcej

Nowości - podręczniki do liceum i technikum - język angielski, klasy 1-4