Seria Dziś I Jutro


Seria Dziś i jutro to podręczniki do nauki wiedzy o społeczeństwie, przeznaczone dla klas 1-3 szkół gimnazjalnych. Aktualna wiedza została przedstawiona w nowoczesny sposób, by interesować, budować fundament życia w społeczeństwie, prawidłowego funkcjonowania i również aktywnego uczestnictwa. To kształtowanie umiejętności, które są niezbędne, by stać się świadomym obywatelem i żyć we współczesnym, bardzo zróżnicowanym społeczeństwie.

Uczniowie w serii znajdą mnóstwo informacji odnośnie ustroju państwa, samorządu, relacji międzynarodowych. Ponadto, znajdą się tu zagadnienia związane z dziedzinami, które każdemu z nas są bardzo bliskie, czyli edukacja, praca oraz działalność gospodarcza.

W praktyce szkolnej świetnie sprawdza się połączenie podręcznika wraz z ćwiczeniami. Tematyka poszczególnych jednostek lekcyjnych jest w stanie zaciekawić uczniów ze względu na atrakcyjną szatę graficzną. Na końcu każdego rozdziału zostały zamieszczone testy oraz podsumowania, dzięki którym uczniowie mogą utrwalać nabyty materiał, jak i skutecznie przygotowywać się do egzaminu na zakończenie gimnazjum.

Produkty z serii Dziś I Jutro

Może zainteresują Cię również