Seria Czerwona królowa - Victoria Aveyard

Seria Czerwona Królowa autorstwa Victorii Aveyard stała się w ostatnim czasie wielkim hitem na rynku książek nowej fantastyki. Autorka mimo bardzo dużej konkurencji na rynku książek fantastycznych zdołała zaistnieć i zdobyła serca czytelników.

 

Seria Czerwona Królowa zaczyna się tomem o tym samym tytule, w którym poznajemy historię głównej bohaterki Mare Molly Barrow, której postać jest kluczowa dla całej serii, która liczy obecnie trzy tomy. Doskonałym krokiem ze strony autorki było przeniesienie czytelnika do dynamicznej akcji od pierwszych stron książki. Krótki wstęp i rozpoczęcie akcji to najlepszy sposób na to, by przyciągnąć czytelnika zanim ten się znudzi.

 

Cała seria wykorzystuje modny w ostatnim czasie na rynku książek trend, w którym autorzy prezentują nam niekoniecznie pozytywną wizję przyszłości. Obecnie w sprzedaży znajdują się trzy książki, które kontynuują wątki znajdujące sie w poprzedniej części, dlatego należy czytać je w następującej kolejności:

Tom 1 - Czerwona królowa

Tom 2 - Królewska klatka

Tom 3 - Szklany miecz

Tom 4 - Wojenna burza

 • Broken Throne. Wojenna burza. Tom 4.5

  Return once more to the deadly and dazzling world of Red Queen in Broken Throne, a beautifully designed, must-have companion to the chart-topping series from #1 New York Times bestselling author Victoria Aveyard. The perfect addition to the #1 New York Times bestselling Red Queen series, Broken...
  Ocena: 0/5
  Książka obcojęzyczna
  Cena: Nasza cena: 40,00 zł
  wysyłka w 24 godziny