Seria Czerwona królowa - Victoria Aveyard

Seria Czerwona Królowa autorstwa Victorii Aveyard stała się w ostatnim czasie wielkim hitem na rynku książek nowej fantastyki. Autorka mimo bardzo dużej konkurencji na rynku książek fantastycznych zdołała zaistnieć i zdobyła serca czytelników.

 

Seria Czerwona Królowa zaczyna się tomem o tym samym tytule, w którym poznajemy historię głównej bohaterki Mare Molly Barrow, której postać jest kluczowa dla całej serii, która liczy obecnie trzy tomy. Doskonałym krokiem ze strony autorki było przeniesienie czytelnika do dynamicznej akcji od pierwszych stron książki. Krótki wstęp i rozpoczęcie akcji to najlepszy sposób na to, by przyciągnąć czytelnika zanim ten się znudzi.

 

Cała seria wykorzystuje modny w ostatnim czasie na rynku książek trend, w którym autorzy prezentują nam niekoniecznie pozytywną wizję przyszłości. Obecnie w sprzedaży znajdują się trzy książki, które kontynuują wątki znajdujące sie w poprzedniej części, dlatego należy czytać je w następującej kolejności:

Tom 1 - Czerwona królowa

Tom 2 - Królewska klatka

Tom 3 - Szklany miecz

Tom 4 - Wojenna burza

 • -28%
  Czerwona królowa. Tom 3. Królewska klatka

  Czerwona królowa. Tom 3. Królewska klatka

  Trzeci tom bestsellerowej serii „Czerwona Królowa”. Mare jest pilnie strzeżonym więźniem zdanym na łaskę i niełaskę Mavena. Dręczą ją wspomnienia własnych błędów, a działanie Cichego Kamienia pozbawia ją mocy. Buntowniczka staje się dziewczyną bez błyskawic. Jednak i Maven otoczony jest wrogami. Z...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,68 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -10%
  Czerwona Królowa. Królewska klatka

  Czerwona Królowa. Królewska klatka

  Mare jest pilnie strzeżonym więźniem zdanym na łaskę i niełaskę Mavena. Dręczą ją wspomnienia własnych błędów, a działanie Cichego Kamienia pozbawia ją mocy. Buntowniczka staje się dziewczyną bez błyskawic.Jednak i Maven otoczony jest wrogami. Z trudem utrzymuje kontrolę nad krajem oraz swoim...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 35,91 zł 39,90 zł
  wysyłka w 24 godziny

Bestsellery - książki dla młodzieży - literatura zagraniczna

Nowości - książki dla młodzieży - literatura zagraniczna