Seria Aha! Neu

Aha! Neu to seria podręczników i książek ćwiczeń do nauki języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, wydana przez WSiP. 
 
Podręczniki z serii zostały wyposazone w dodatkowe materiały, które ułatwiają uczniom przygotowywane się do egzaminów kończących szkołę. Książki ćwiczeń wzbogacone o płyty CD z ćwiczeniami pomagają utrwalać materiał leksykalno-gramatyczny, wzbogacać słownictwo oraz trenować rozumienie testów czytanych i pisanie. Zeszyty ćwiczeń zawierają różne typy zadań, np. zdanie z luką do uzupełnienia, testy wyboru, krzyżówki, wypowiedzi sterowane obrazkiem. W podręcznikach i książkach ćwiczeń znajdują się także wskazówki, pomagające skutecznie przyswajać wiedzę. Na końcu każdego rozdziału zamieszczone zostały działy powtórzeniowe.
 
Nowatorskim rozwiązaniem jest dołączony do każdego podręcznika kod dostępu do elektronicznej wersji ćwiczeń na platformie wsipnet.pl. Dzięki platformie online nauczyciel może kontrolować pracę uczniów i uzyskane przez nich wyniki. Pozwala to na szczegółową analizę porównawczą, np. w odniesieniu do innych klas lub z wcześniejszymi pracami uczniów. 

W serii znajdują się podręczniki i książki ćwiczeń przeznaczone dla klas gimnazjalnych.

Produkty z serii Aha! Neu

Może zainteresują Cię również

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej