Sekretna kolacja

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
4 dni + czas dostawy
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
400
Inne wersje (1)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,95 zł
Nasza cena: 35,91 zł 39,90 zł Taniej o: 10%

Poszukujesz kolejnej ciekawej powieści? Chcesz znaleźć książkę, w której bohaterzy są uwikłani w tajemnice? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. Sięgnij po publikację "Sekretna kolacja". Autorem tego thrillera jest brazylijski pisarz i prawnik Raphael Montes. Fabuła skonstruowana jest w taki sposób, że ciągle trzyma Czytelnika w napięciu.

Książka "Sekretna kolacja" autorstwa Raphaela Montesa to przede wszystkim historia czwórki znajomych, która opowiadana jest przez jednego z nich - Dantego. Na początku młodzi mężczyźni przybywają na studia do Rio de Janeiro. Każdy z nich ma wielkie marzenia dotyczące zawodu. Kilka lat później okazuję się, że nie udało im się ich spełnić. Popadają w straszne długi. Aby je spłacić chcą zorganizować kolację. W ogłoszeniu zapisują, że serwowane będą dania z ludzkiego mięsa. Szybko jednak usuwają wpis, ale zgłaszają się do nich chętni. Co zrobi czwórka przyjaciół? Czy kolacja się odbędzie?

"Sekretna kolacja" to jedna z książek autorstwa Raphaela Montesa. Kolejną propozycją tego autora jest publikacja "Dziewczyna w walizce". Głównym bohaterem jest Teo Avelar, który jak się okazuje potrafi okazywać uczucia jedynie przy ludzkich zwłokach, jednak to się wkrótce zmieni. Raphael Montes choć budzi swoimi dziełami grozę, zasługuje na to, by sięgnąć po jego literaturę.
Recenzje (6)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie będę Was zwodzić. Ta książka jest rewelacyjna! Szokująca? Tak! Przerażająca w swoim wydźwięku? Tak! Niepokojąca? Jak najbardziej, lecz nie będziecie w stanie się od niej oderwać. Raphael Montes serwując nam "Sekretną kolację" ukazuje niepochlebny obraz współczesnego społeczeństwa, owładniętego żądzą bogactwa, luksusowego stylu życia, beztroską i wieczną zabawą. Ludzie są nienasyceni, ciągle głodni nowych wrażeń, a przy tym nie liczą się z nikim i niczym.

  „Mam na imię Dante. Chcę, żebyś o tym pamiętał. Nawet kiedy dotrzesz do połowy tej opowieści, kiedy dowiesz się, co się wydarzyło, i uznasz, że jestem [motyla nóżka], potworem bez serca, to chcę, żebyś pamiętał: mam na imię Dante i kiedyś byłem fajnym chłopakiem.”

  Czwórka przyjaciół z małego miasteczka Pingo d`Agua przyjeżdża do Rio de Janeiro, aby rozpocząć naukę na uniwersytecie. Każdy z własnymi marzeniami i pragnieniami, każdy z własnym wyobrażeniem o swojej przyszłości. Wynajmują przestronny apartament w dzielnicy Copacabana przekonani, że odniosą w życiu sukces, zdobędą niezależność oraz bogactwo. Są ambitni i wierzą, że świat stoi u ich stóp. Niestety młodzieńcze wyobrażenia o przyszłości, rozczarowanie studiami w połączeniu z kryzysem gospodarczym w kraju, powodują narastającą frustrację i niezadowolenie. Niespełnione ambicje, zderzenie z rzeczywistością oraz problemy finansowe zmuszają bohaterów do sięgnięcia po niekonwencjonalne rozwiązanie ich problemów. Ogłoszenie umieszczone w internecie, choć początkowo traktowane jako żart, w ekspresowym tempie, wbrew sumieniu oraz zasadom moralnym, przekształca się w dochodowy biznes. Jaką cenę przyjdzie im zapłacić? Czy pieniądze, sława oraz uznanie skutecznie uciszą wyrzuty sumienia?

  „Tutaj w Brazylii ludzie jedzą krowy, ale nie jedzą koni. We Francji jedzą konie, ale nie jedzą psów. A wiedziałeś, że w Indiach jedzą psy, ale nie jedzą krów? Każdy naród ma swoje zwyczaje. Prawda jest taka, że jedzenie mięsa jest zbyt dobre.”

  Raphael Montes stworzył niepokojącą historię, która dla części odbiorców może okazać się niesmaczna. Nie jest jednak nieprawdopodobna do zrealizowania, szczególnie w kraju bez zasad moralnych, w którym rządzi pieniądz oraz pozycja społeczna, gdzie prawie każdy jest skorumpowany i gdzie bieda determinuje zachowanie człowieka. Pisarz postanowił zmierzyć się z niezwykle kontrowersyjnym tematem, wobec którego nikt nie przejdzie obojętnie. Zrobił to w bardzo wyrazisty sposób. Jego powieść wstrząśnie Wami i wywoła mnóstwo emocji.

  Montes szczególnie podkreśla hipokryzję ludzkości, która z jednej strony oburza się sposobem traktowania zwierząt, a z drugiej strony co dzień zajada się mięsem. Kucharze na całym świecie doskonalą swoje przepisy, aby z każdej potrawy wydobyć jak najwięcej aromatów, by oszołomić nasze zmysły i dostarczyć niezapomnianych wrażeń podniebieniu. Zwykły kurczak w ich wykonaniu staje się prawdziwym arcydziełem. Nikt nie zastanawia się w jaki sposób został ten kurczak wyhodowany i co się z nim działo, zanim trafił na nasz talerz. Lektura nasuwa nam pytania: Jak daleko kucharz-wizjoner jest w stanie się posunąć, aby zaspokoić rosnący apetyt smakoszy? Czy odważy się przekroczyć granicę dobrego smaku i zatracić swoje człowieczeństwo?

  „Nie zastanawiając się długo, ukroiłem kawałek i włożyłem do ust. Żułem powoli, wyciskając językiem cały sok z mięsa, podczas gdy kubki smakowe wyłapywały każdy szczegół smaku. Nagle nieznana mi błogość zdominowała całą moją jamę ustną, od policzków do podniebienia, ogarnięte przyjemnością ciało rozluźniło się, prosząc o więcej. Bez wątpienia było to najsmaczniejsze mięso, jakie jadłem w życiu. Ukroiłem jeszcze jeden kawałek. I następny.”

  Akcja powieści toczy się wartko. Jest sensacyjnie. Jest mocno i szokująco. Dynamiczne dialogi, plastyczny język oraz intrygująca fabuła nie pozwalają na zwolnienie tempa. Im dalej w las, tym bardziej byłam złakniona kolejnej porcji lektury. Z zapartym tchem śledziłam kolejne wydarzenia i choć zdawało mi się, że wiem, jaki będzie koniec tej historii, to Montes zaskoczył mnie.

  Barwne opisy przesycone aromatami, mroczne, niekiedy brutalne, wręcz obrzydliwe w odbiorze, przeskakiwały w mojej głowie jak kadry wyjęte z filmów Quentina Tarantino. Na pierwszy rzut oka absurdalne, nierealne i przejaskrawione, lecz wcale nie niemożliwe do zrealizowania. Moja krwiożercza natura została całkowicie zaspokojona. A Wy? Odważycie się przyjąć zaproszenie na Sekretną kolację? Ostrzeżenie dla osób o wrażliwych żołądkach – ta powieść może przyprawić o niestrawność.

  Recenzja została opublikowana na blogu Lustro Rzeczywistości [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przed Tobą leży danie. Kawał mięsa. Krwistego. Spodziewałbyś się tego, że ktoś kiedyś mógłby podstawić Ci pod nos ludzkie mięso? Co byś zrobił, gdybyś miał świadomość tego, co właśnie zjadłeś?

  Raphael Montes urodził się w 1990 roku w Rio de Janeiro. Pracuje jako prawnik, tworzy scenariusze do filmów oraz seriali, a także pisze książki… I pisze je w naprawdę interesujący sposób. „Człowiek jest zły z natury. Nieważne, co mówią, wszyscy są tacy sami. Biedny czy bogaty, czarny czy biały, stary czy młody, nieważne. W czynieniu zła wszyscy jesteśmy jednakowi.” Naszym głównym bohaterem jest Dante, który wraz z paczką przyjaciół wynajmuje luksusowe mieszkanie w dzielnicy Copacabana. Mężczyznom wydaje się, że mają u stóp cały świat do czasu, aż popadają w długi. Sposób, który ma zapewnić im dostatek, okazuje się niezwykle prymitywny, a przede wszystkim wysoce niebezpieczny. „Tak naprawdę nie musisz jeść ludzkiego mięsa, żeby dokonywać potwornych czynów, wystarczy pokroić stek i kiełbasę, by przyłożyć rękę do okropności.” Autor nie stworzył zaskakującej powieści. Zarys fabuły, jak i konspekt historii był według mnie do przewidzenia, lecz tematyka książki pozwoliła mi zagłębić się bardziej w pojęcie kanibalizmu, ukazując przy tym sposoby interpretacji ludzkich zachowań, nad względy związane z etyką i moralizmem. Pisarz manipuluje czytelnikiem, pokazuje dwie strony medalu – dobrą, jak i złą. My, czytając tę książkę, mamy szansę wcielić się w różne postaci, które jeden problem widzą na zupełnie innych płaszczyznach. Poczynając od strachu wywołanego swoim bestialskim „dziełem”, po tanią i szybką realizację planu wzbogacenia się. I choć to jedynie fikcja literacka, przeraża mnie wizja świata, którą autor przedstawił w swojej powieści. „Trudno jest żyć dalej, kiedy tracisz najważniejszą osobę w życiu, a w zasięgu ręki masz wszystko, co jest potrzebne, żeby umrzeć.” Obserwujemy tutaj zwykłego, szarego człowieka oraz przemiany, jakie zachodzą w jego psychice, będące wynikiem jego poczynań. Autor nakreślił bohaterów w bardzo przejrzysty sposób. W sposób, który sprawił, że ja, jako czytelnik, zamiast od razu ocenić, wolałam przekalkulować w głowie jeszcze raz – dlaczego do tego doszło? Dlaczego akurat to rozwiązanie? Czy nie macie żadnych wyrzutów sumienia? Pod względem psychologicznym książka wywarła na mnie ogromne wrażenie. Realizacja powieści jest jak najbardziej w porządku, styl autora ciekawy, a historię czyta się z wielkim zainteresowaniem. Z pewnością sięgnę po inne książki Raphael’a Montes’a, ponieważ „Sekretna kolacja”, choć brutalna, niecodzienna, opowiadająca o przemianach ludzkiego umysłu, a przede wszystkim o problematyce kanibalizmu, bardzo przypadła mi do gustu. Z pewnością polecę tę książkę osobom lubiącym powieści psychologiczne, brutalne i skłaniające do przemyśleń. Myślę jednak, że osoby wrażliwe nie powinny po nią sięgać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kilka słów o fabule

  „Sekretna kola­cja” jest drugą powie­ścią Montes’a, wydaną na naszym rynku. Opo­wiada histo­rię o czte­rech mło­dych i ambit­nych chło­pakach, któ­rzy chcieli wyrwać się z mało­mia­stecz­ko­wej spo­łecz­no­ści i spró­bo­wać swo­ich sił w wiel­kim mie­ście, pójść na dobre stu­dia i się usa­mo­dziel­nić. Wynaj­mują eks­klu­zywne miesz­ka­nie w dziel­nicy Copa­ca­bana w Rio de Jane­iro, życie dla nich dopiero się zaczyna. Tak im się przy­naj­mniej wydaje. Sie­lanka trwa do momentu, kiedy wła­ści­ciel miesz­ka­nia poja­wia się, nie­spo­dzie­wa­nie oznaj­mia­jąc, że mają się wynieść w ciągu dwóch tygo­dni, bo zale­gają z zapłatą czyn­szu za dłuż­szy okres. Zszo­ko­wani chłopcy, nie mają poję­cia co zro­bić. Więk­szość z nich ciężko pra­cuje, wią­żąc koniec z koń­cem, pła­cąc rachunki i pró­bu­jąc utrzy­mać się w dro­gim mie­ście. Muszą coś szybko wymy­ślić, żeby zdo­być pie­nią­dze. Pow­rót do domu i przy­zna­nie się do porażki nie wcho­dzi w grę. Ozna­cza­łoby to, że prze­grali. Pod­czas roz­mowy, od słowa do słowa, poja­wia się pewien pomysł, który na zawsze odmieni życie całej czwórki. Orga­ni­zują nie­ty­pową kola­cję, na któ­rej podane będzie mięso mewy, za którą ludzie na bar­dzo wyso­kich sta­no­wi­skach są skłonni zapła­cić grube pie­nią­dze. Po takiej jed­nej kola­cji ich dług u wła­ści­ciela miesz­ka­nia będzie spła­cony. Czy ich biznes zakoń­czy się po tej jed­nej jedy­nej kola­cji? Można się łatwo domy­ślić, że zaro­bie­nie szyb­kich pie­nię­dzy jest przy­jemne i nie będzie łatwo się z tym roz­stać.

  Moje prze­my­śle­nia

  „Sekretna kola­cja” jest jed­nym z lep­szych thril­le­rów, które ostat­nio prze­czy­ta­łam, mimo że było kilka rze­czy, które mi się nie podo­bały. Mon­tes miał rewe­la­cyjny pomysł na fabułę, bar­dzo ory­gi­nalny. Nar­ra­to­rem całej powie­ści jest Dante – chło­pak skoń­czył stu­dia w kie­runku księ­go­wo­ści, ale przez kry­zys, jaki pano­wał w Bra­zy­lii oraz brak doświad­cze­nia, nie wio­dło mu się dobrze i chcąc nie chcąc zatrud­nił się w księ­garni. Muszę stwier­dzić, że go tro­chę polu­bi­łam na początku. Był cichy, nieco zagu­biony, ale wyda­wało mi się, że ma naj­wię­cej oleju w gło­wie z tego całego grona.

  Książka jest mocna, szcze­gó­łowe opisy przy­go­to­wy­wa­nia kola­cji i każ­dego dania są dopra­co­wane pra­wie na sto pro­cent. Szcze­rze, bywały momenty, kiedy mia­łam ochotę odło­żyć lek­turę, bo tych detali było za wiele, ale z dru­giej strony bar­dzo chcia­łam dowie­dzieć się, co będzie dalej. Książka wcią­gnęła mnie total­nie, chcia­łam ją skoń­czyć i zara­zem nie chcia­łam. Co mnie odro­binę roz­cza­ro­wało to to, że podej­rze­wa­łam, kto stoi za tym całym bizne­sem prak­tycz­nie od samego początku. Z czy­ta­niem kolej­nych stron pozna­wa­łam każ­dego boha­tera coraz to lepiej i wyro­bi­łam sobie już pewne zda­nie na jego temat. Nie spo­dzie­wa­łam się takiego obrotu akcji na końcu książki. Naprawdę rewe­la­cyjne zakoń­cze­nie i powiem szcze­rze, że po przeczytaniu ostatniej strony, mia­łam nadzieję, że będzie kon­ty­nu­acja tej historii, bo moim zda­niem ten wątek miałby poten­cjał, żeby go bar­dziej roz­wi­nąć. Może się docze­kamy, kto wie?

  Podsumowanie

  Ogó­łem książka ta nie nadaje się dla osób o słab­szych ner­wach lub takich, które mają słabe żołądki. Słynna żółta piła mecha­niczna, która brała czynny udział w przy­go­to­wy­wa­niu potraw, śniła mi się po nocach. Wykwintne dania, jakie poja­wiały się na sto­łach, mogłyby kon­ku­ro­wać z tymi, jakie widu­jemy w pro­gra­mach typu Master Chef, gdyby nie jedno – rodzaj mięsa. Chyba już każdy wie, co mam na myśli. „Sekretna kola­cja” zapad­nie mi w pamięci na dłu­żej. To bar­dziej niż pewne. Z początku, kiedy prze­czy­ta­łam kilka recen­zji tej książki, pomy­śla­łam, że będzie to coś w typie Han­ni­bala Lec­tera, któ­rego histo­rie bar­dzo lubię, bo budzą grozę i są zagad­kowe, ale ta różni się od nich, co wcale mnie nie zasmu­ciło. Jest to coś nowego, innego, w jakiś spo­sób mrocz­niej­szego, co tylko dodaje tego dresz­czyku emo­cji. A emo­cji w tej książce nie bra­kuje – to pewne. Ta historia pokazuje czytelnikowi, że jedna zła decyzja może doprowadzić do tragedii i zmienić życie o 360 stopni. W tym przypadku decyzja podjęta przez bohaterów zamieniła ich życia w dramat, ale jaki konkretnie, tego musicie się przekonać sami, sięgając po tę książkę. Nie pozo­staje mi nic innego jak zachę­cić wszyst­kich do tej lek­tury. Osoby lubiące lekki dresz­czyk będą usa­tys­fak­cjo­no­wane.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  " - Dante, obiecaj mi, że nie staniemy się potworami.

  - Obiecuję - skłamałem."

  Dante, Miguel, Victor Hugo i Leitao to przyjaciele, którzy wynajmują luksusowe mieszkanie

  w dzielnicy Copacabana. Mieli wielkie ambicje, a jeszcze większe plany, które w większości nie wypaliły. Gdy zaczynają się kłopoty finansowe wpadają na pomysł zorganizowania kolacji. Każdy

  z przyjaciół ma przydzielone zadanie, a kiedy Leitao dla żartu wrzuca dziwne ogłoszenie do internetu - wszystko się zmienia. Okazuje się, że tak kontrowersyjny biznes, którego głównym założeniem jest serwowanie ludzkiego mięsa, ma szansę przyciągnąć wielu klientów. Organizowanie takich kolacji może wyciągnąć ich z długów, a co najgorsze - oni naprawdę się tego podejmą... Ale uwaga! Czterech przyjaciół wplącze się też w niemałe kłopoty, z których wyplątać się nie sposób... W końcu taki biznes wymaga poświęceń i ofiar, prawda? To niesamowite kulturalne wydarzenie jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla wyjątkowych gości,

  a oni kryją różne tajemnice...

  "Człowiek jest zły z natury. Nieważne, co mówią, wszyscy są tacy sami. Biedny czy bogaty, czarny czy biały, stary czy młody, nieważne. W czynieniu zła wszyscy jesteśmy jednakowi".

  Jeśli chcecie dowiedzieć się jak smakuje ludzkie mięso, co przyciąga ludzi i kim są stali bywalcy tych przerażających kolacji oraz jak grupa przyjaciół zdobywa główny składnik - koniecznie sięgnijcie po "Sekretną kolację". Ta książka nie jest zwyczajna, ona nie nie jest nawet w żadnym stopniu normalna. Ale wiecie co? Nie sposób się od niej oderwać. Przekomiczna, porywająca, pełna zwrotów akcji, ale przede wszystkim diabelnie wciągająca, niesamowicie dobra

  i przerażająco fascynująca. Podczas lektury wielokrotnie zadawałam sobie pytanie: co ze mną jest nie tak skoro to wzbudza we mnie aż tak ogromną fascynację?! Zaczynam się siebie bać...

  A strach przed samą sobą jest tym większy, że w wielu opiniach spotkałam się ze zdaniami, że ta książka jest obrzydliwa, wywołująca wymioty, ludzie niemal mdleją w trakcie jej lektury, a ja... czytałam z wypiekami na twarzy. Musieli być bardzo delikatni albo to ja jestem już tak odporna

  i kocham takie klimaty. Myślę, że autor mógł jeszcze trochę nakręcić całe te obrzydlistwo. Żadnych więcej zastrzeżeń nie mam. Książkę czyta się szybko, charakteryzuje ją lekki styl pisania i narrator w pierwszej osobie - Dante. Ponadto książka zawiera ciekawe przepisy i może się zdziwicie, ale nie tylko te z dodatkiem ludzkiego mięsa!

  "Sekretna kolacja" to rewelacyjna książka! Myślę, że będzie jedną z najlepszych, które udało mi się przeczytać w 2017 roku. Wrzucam ją też na listę ulubionych książek, czyli takich, które będę wychwalać pod niebiosa do końca życia i wciskać na siłę innym. Usprawiedliwia mnie to, że jest naprawdę świetna! Niecodzienny pomysł i ważne, wstrząsające, dające do myślenia przesłanie:

  "Tak naprawdę nie musisz jeść ludzkiego mięsa, żeby dokonywać potwornych czynów, wystarczy pokroić stek i kiełbasę, by przyłożyć rękę do okropności".

  Pomimo faktu, że powieść obraca się raczej w mrocznych klimatach to nie brakuje tutaj humoru. Bohaterowie wykreowani są świetnie, autor daje czytelnikowi szansę na wejście w ich umysły, sprawdzenie jak radzą sobie z sytuacją i czy dręczą ich wyrzuty sumienia. Zdecydowanie moim faworytem jest Leitao. Grubas, uzdolniony haker, człowiek, który niczym się nie przejmuje. Uwielbiam go!

  Podsumowując, "Sekretna kolacja" skradła moje serce chociaż nie wywróciła żołądka na drugą stronę, a szkoda. Jednak nie sugerujcie się tym, że książka jest słaba bo nie mdlałam przez barwne opisy polowania i przygotowywania mięsa na kolację. Naoglądałam i naczytałam się już tyle, że na mnie naprawdę nic nie zrobi już wrażenia. Tak czy siak, Wy musicie to przeczytać! Nie będziecie żałować. Jeśli kręci Was krew, zbrodnie, morderstwa, kanibalizm i jesteście zagorzałymi fanami Hannibala Lectera - musicie sięgnąć po "Sekretną kolację".

  Odważcie się i spróbujcie ludzkiego mięsa, które ma najwspanialszy smak na świecie. To kolacja zarezerwowana dla wyjątkowych ludzi, a taka okazja może się więcej nie powtórzyć. Naprawdę warto! Czekamy na Was, Ekipa Mięsa Mewy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sekretna kolacja to książka, po której zostaniesz wegetarianinem!

  To pierwsza taka pozycja, którą przeczytałam w jeden wieczór, styl pisania autora jest bardzo dobry, a fabuła niezwykle wciągająca. Ten, kto mówi, że ta książka jest przewidywalna chyba nie przeczytał końcowego epilogu..

  Wszystko zaczęło się od niewinnej zagadki o mięsie mewy opowiedzianej kiedyś przez pewnego człowieka. Była to zwykła anegdota, a tak wszystko zmieniła. Książka opowiada o czwórce przyjaciół wynajmujących mieszkanie. Wszystko jest cudowne i piękne, póki nie kończą się i studia, i pieniądze. Okazuje się jednak, że sama praca w księgarni nie wystarcza na utrzymanie i trzeba wymyślić coś bardziej opłacalnego. W tym miejscu zaczyna się przygoda z kolacjami, gośćmi i niezwykle smacznym, ciekawym i egzotycznym mięsem...

  Jeżeli lubisz książki intrygujące i nie brzydzi cię widok krwi - to jest wszystko co Ci potrzeba.

  Ta opowieść jest jedną z moich ulubionych i mimo, że znam zakończenie, to na pewno do niej wrócę!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Dziewczyna w lodzie 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna w lodzie

Jej oczy szeroko otwarte. Usta rozchylone, jak gdyby miała przemówić. Ciało zamarznięte w lodzie. A to dopiero początek. Kiedy młody chłopak odkrywa w londyńskim parku zamarznięte ciało kobiety, detektyw Erika Foster zostaje wezwana, by poprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa. Ofiara, piękna...
Żona mordercy 4/5 Nasza cena:
26,63 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żona mordercy

Czuły mężczyzna, kochający tata, seryjny morderca. Mąż Giny Royall okazał się potworem. Czy mogła o tym nie wiedzieć? Wyszłam za mąż za potwora, spałam w jego łóżku. Jakim cudem mogłam tego nie wiedzieć? Świat Giny Royal legł w gruzach w chwili wypadku – nieznajomy samochód przypadkowo uderzył w...
Kokony 0/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kokony

Zapadł wieczór.Obudził się dzień.I nikt ich nie znalazł.Berlin, Plac Poczdamski. Mały chłopiec wspina się na rusztowanie ośmiopiętrowego budynku i dokonuje makabrycznego odkrycia: dostrzega trzy ludzkie ciała owinięte srebrną taśmą i powieszone na stalowych prętach. Wszystkie trzy są skierowane w...
Seria z komisarzem Forstem, tom 4. Deniwelacja 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Seria z komisarzem Forstem, tom 4. Deniwelacja

Gdzie jest Wiktor Forst? To pytanie zadają sobie zakopiańscy śledczy, gdy topniejący w Tatrach śnieg odsłania makabryczny widok na zboczach Giewontu. Odnalezione zostają zwłoki grupy kobiet, których za życia nic ze sobą nie łączyło. Żadna wycieczka nie zaginęła zimą na szlakach, a wszystkie ofiary...
Obce dziecko 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obce dziecko

Przez "Guardian" okrzyknięta sensacją rynku e-wydawniczego."Observer" określił ją jednym z najgorętszych nazwisk branży.Jeden mroczny sekret. Jeden potworny akt zemsty.Gdy Emma Joseph poznaje swojego przyszłego męża, Davida, to zupełny wrak człowieka. Jego pierwszą żonę zamordowano w jej własnym...
Wotum nieufności. W kręgach władzy. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wotum nieufności. W kręgach władzy. Tom 1

Pierwsza polska seria political fiction! Marszałek sejmu, Daria Seyda, budzi się w pokoju hotelowym, nie pamiętając, jak się w nim znalazła ani co się z nią działo przez ostatnich dziesięć godzin. Jest przekonana, że stała się ofiarą manipulacji, ale nie wie, kto ani dlaczego może za nią stać....
Seria z komisarzem Forstem, tom 5. Zerwa 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Seria z komisarzem Forstem, tom 5. Zerwa

Zbocza gór znów spłynęły krwią. W środku sezonu turystycznego na Rysach odnalezione zostają zwłoki starszego mężczyzny, a sposób działania sprawcy prowadzi wyłącznie do jednego wniosku: wrócił ten, którego wszyscy się obawiali. Oprócz monety w ustach, na nagim torsie ofiary znajduje się wycięty w...
Zabij mnie znów 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabij mnie znów

To mogło przytrafić się tobie. Następnym razem, kto wie… Kiedy całe twoje okazuje się kłamstwem, komu możesz zaufać? Nic nie przygotowało Maggie na to, że pewnego dnia wróci do domu, a jej mąż Duncan po prostu zniknie, zostawiając ich dzieci zupełnie same. Jego telefon nie odpowiada, a Maggie nie...
Behawiorysta 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Behawiorysta

Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc, że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo z przedszkola pojawia się w internecie....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula