Salvatore

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
312
Rok wydania
2019
Nasza cena: 27,07 zł 39,90 zł Taniej o: 32%

“Salvatore” to pierwszy tom niebezpiecznej serii powieściowej Natashy Knight.

Przygotuj się na mocne uderzenie mafii i zobacz, jak rozwija się prawdziwe uczucie.

“Salvatore” rozpoczyna mafijny cykl książek zatytułowany “Benedetti Brothers”. Lucia DeMarco z pewnością nie w taki sposób wyobrażała sobie swoją przyszłość. Należąc do jednej z mafijnych rodzin, musiała nauczyć się żyć z ludźmi, którzy za nic mają słabe charaktery, a okrucieństwo to ich drugie imię. Tyle że nawet ona nie spodziewała się dnia, w którym będzie musiała złożyć podpis pod kontraktem świadczącym o tym, że w wieku 21 lat stanie się niepodzielną własnością jednego z członków innej organizacji. To cena za spokojne życie pokonanej rodziny DeMarco, która musiała zgiąć kark przed potęgą Benedettich.

Lucia nie ma wyjścia, nie chce zresztą zawieść swoich bliskich. Dlatego też decyduje się wypełnić kontrakt i wkrótce staje oko w oko z Salvatorem Benedettim. Nie zamierza być potulną i dać się stłamsić. Choć spodziewa się życia u boku prawdziwego, choć niezmiernie przystojnego potwora, który każdego dnia będzie ją bezlitośnie niszczyć, by znała swoje miejsce, ostatecznie wszystko okazuje się nieco inne. Salvatore, choć wypełnia wolę swojego ojca, pozując na okrutnego, zimnego i wyrachowanego, nie zapomniał jeszcze, do czego służy serce. Czy będzie potrafił utrzymać Lucię na dystans, by nie była dla niego nikim więcej niż byle zabawką? A może ona jedna zmieni wszystko, co do tej pory znał?


Fragment książki

Lucia

Wszystko zaczęło się od podpisania kontraktu, najpierw przez niego, potem przeze mnie. Posłusznie odegrałam swoją rolę. Złożyłam podpis i oddałam życie. Mój ojciec nie odezwał się ani słowem, tylko bezsilnie patrzył, jak staję się własnością tych potworów, Benedettich.

Symbolem ich władzy.

To było pięć lat temu. Teraz nadszedł czas, by Salvatore Benedetti upomniał się o swoją własność. Poprzysięgłam zemstę. Nauczyłam się nienawidzić. Byłam gotowa na wszystko... lecz nie na mężczyznę, który zawładnął moim życiem.

Spodziewałam się potwora i zamierzałam go zniszczyć. Jednak nic nie jest tylko czarne albo tylko białe, a ludzie wyłącznie dobrzy albo wyłącznie źli. W mrocznych zakamarkach jego duszy dostrzegłam blask. Pomiędzy złem - dobro. Gwałtowna nienawiść, jaką go darzyłam, przerodziła się w namiętność gorętszą od piekielnych ogni.

Należałam do niego, a ON do mnie.

Był moim własnym potworem.

Salvatore

Wszedłem w posiadanie księżniczki mafii DeMarco. Teraz należała do mnie. Benedetti wygrali! Czy istnieje lepszy sposób, żeby dać nauczkę, niż odebrać wrogowi to, co dla niego najcenniejsze? Najukochańsze?

Miałem stać się królem. Byłem następny w kolejności do władania rodem Benedetti. Lucia DeMarco stanowiła łup wojenny, a ja mogłem z nią zrobić, co chciałem. Złamać ją, zmienić życie w prawdziwe piekło, oto jak powinienem postąpić. Nie było dla niej odwrotu - ani dla mnie, jeśli miałem pokazać wyższość Benedettich.

Moja rodzina nigdy nie przegrała, zostawialiśmy po sobie jedynie zgliszcza. Zawsze tak było. I wierzyłem, że zawsze tak będzie. Aż spotkałem Lucię.


O autorce

Natasha Knight jest jedną z pisarek, które specjalizują się w literaturze erotycznej. Najczęściej pisze mroczne powieści z silnie zarysowanym wątkiem romantycznym. Bohaterowie, których tworzy, to prawdziwe samce alfa, które często bywają brutalne, ale jednocześnie niesamowicie przyciągają płeć przeciwną.

Recenzje (12)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Pewny, stanowczy mafijny osobnik ten Salvatore. Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Aż zdajesz sobie sprawę że już się skonczyła, a chciało by się wiecej. Polecam ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka jest na serio spoko :) dobra, wciągająca, intrygująca. Pełna dziwnych zwrotów akcji. Pełna pasji i namiętności. Jeżeli szukasz książki która pochłonie cię w całości jest to pozycja dla ciebie :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Rodziny Lucii i Salvatore od dawna walczyły między sobą. Jednak rodzina dziewczyny przegrywa porachunki, a jej wolność zostaje sprzedana w wieku 16 lat. Wraz z synem swoich wrogów, zostaje zmuszona do podpisania kontraktu, który ma spleść ich życie na zawsze i pokazać, że rodzina Salvatora, zwyciężyła nad jej rodziną. Mija kilka lat, kiedy Lucia ponownie wkracza do jego życia. Pełna nienawiści, pragnie dokonać zemsty na swoich wrogach i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Czy to się jej uda?

  "Salvatore" to nieco współczesna wersja "Romea i Julii" obsadzona w mafijnym świecie. Jednak o ile sam motyw wzbudził moje zainteresowanie, a początek wydawał mi się świetny, tak póżniej książka zaczęła się robić absurdalna i nieco nudna. Głównie za sprawą głównych bohaterów, których zachowanie było pełne sprzeczności. Lucia początkowo zachwyciła mnie swoim uporem i zadziornością, ale póżniej, kiedy w grę zaczęło wchodzić pożądanie, nagle straciła wyrazistości w swoim charakterze. Również postać Salvatora budziła we mnie zdezorientowanie. Z jednej strony czuł wstręt do swojego ojca i do jego czynów. Z drugiej strony wbrew swojemu sumieniu robił to, czego ON od niego żądał. Wiedział, że chcąc uległości Lucii, ranił ją, ale niewiele z tym robił. Mówił sobie, że jest potworem, ale nie zmieniał swojego nastawienia. Najważniejsza była dla niego opinia ojca. I tutaj przechodzimy do części, która podobała mi się w tej powieści. Lucia sprawiła, że Salvator dostrzegł, że pragnie od swojego życia czegoś więcej, czegoś innego. Życia innego niż to, które dotąd prowadził. Zrozumiał, że pragnie spokoju i bezpieczeństwa swoich bliskich. Nie pragnął walk i rozlewu krwi. Zrozumiał, że nie musi niczego udowadniać swojemu ojcu. Zerwał łańcuchy posłuszeństwa i odzyskał kontrolę nad swoim życiem. Mogłoby się wydawać, że to Lucia jest "więźniem" w tej historii, ale moim zdaniem to Salvatore był więźniem oczekiwań swojego ojca.

  W "Salvatore" historia byłaby lepsza gdyby autorka bardziej rozwinęła niektóre wątki. Na przykład relację Salvatora ze swoim ojcem, abyśmy mogli zrozumieć dlaczego powstała między nimi przepaść. Również nie do końca byłam przekonana do tego w jaki sposób powstał związek pomiędzy głównymi bohaterami. Tak jakby autorka miała plan, ale problem z naturalnym poprowadzeniem ich relacji. Zabrakło mi tu czynników, które sprawiają, że ludzie stopniowo poznają siebie lepiej i zakochują się w sobie. Ja tu widziałam tylko pożądanie, a moim zdaniem to za mało, aby z tego powstało coś głębszego. Główni bohaterowie byli dla mnie mało wyraziści, ale nie trudno zwrócić uwagę na brata Salvatora, Dominica, który był tajemniczy i chociaż nie pojawiał się wiele razy w fabule, to zarys jego życia zaciekawił mnie bardziej i po kolejną część chętnie sięgnę ze względu na niego. Mam nadzieję, że autorka w kolejnym tomie pokaże większe możliwości i nie zmarnuje potencjał Dominica.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  A teraz coś... P Y S Z N E G O 😋

  Mężczyźni dla których zabijanie to część życia 😈 historia miała potencjał, genialny pomysł, zapowiadała się doskonale... I tak zostało! Dobrze jest czuć w książce emocje bohaterów i dokładnie to otrzymałam. Wraz z pierwszym rozdziałem przepadałam! 🙈

  *

  Akcja zaczyna się od podpisania kontraktu. To umowa dzięki której syn potężnej mafii Salvatore Benedetti otrzymał trofeum- dostał w posiadanie księżniczkę pokonanej mafii DeMarco -16-letnią wystraszoną Lucia- była łupem wojennym. Została zamknięta w szkole katolickiej pod ścisłym nadzorem. Przez 5 lat nikt jej nie odwiedzał, nie miała przyjaciół tylko chodzący cień w postaci ochroniarza. Żyła jak w więzieniu. Przez ten czas zamieniła strach w nienawiść. Dojrzała, stała się silna, drapieżna i pyskata 😈 Salvatore Benedetti? Władczy potwór z zimnym spojrzeniem, twardy, bezkompromisowy, zaborczy,pomysłowy w swoich karach 😈 Lucia będzie jego własnością, jednak nikt nie spodziewa się tak buntowniczego charakterku 😁 ma przyjąć ją pod swój dach.... ojjjj....

  A co z seksem? Na pewno go tu nie brakuje. Jest gorący, namiętny i intensywny. Jak zakończy się wzajemne pożądanie dwóch wrogich rodzin?

  *

  *

  *

  Obowiązkowa dla każdej miłośniczki #powieśćerotyczna mimo że samej mafii trochę brakuje za to czuć na każdej stronie wrogość dwóch potężnych rodzin wobec siebie 🔥😈🔥 dla mnie PETARDA 😈

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Hmm... Ja jednak czuję niedosyt- mam wrażenie, że potencjał historii nie został wykorzystany, albo po prostu tłumaczenie nie jest do końca udane. No i miałam poczucie kilku niespójności. Choć rzeczywiście czytało się szybko.

  Fabuła trochę kojarzy mi się z "konsekwencjami".

  Z pewnością na plus jest główny bohater

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Natasha Knight
 • Wydawnictwo Papierówka
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 312
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366429031
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Salvatore
 • Tłumacz: Podlipska Katarzyna
 • ISBN: 9788366429031
 • EAN: 9788366429031
 • Wymiary: 14.0x20.5x2.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Papierowy łabędź 5/5 Nasza cena:
36,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Papierowy łabędź

Mówi się, że wyrobienie nawyku zajmuje dwadzieścia jeden dni. Wytrzymała tyle. Ale dwudziestego drugiego oddałaby wszystko, żeby znaleźć się w słodkich objęciach niebytu.Ponieważ tego dnia zrozumiała, że droga ucieczki oznacza pewną śmierć dla jednego z dwóch mężczyzn, których kochała.Porywająca...
Bestia w jego oczach 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bestia w jego oczach

Pierwszy tom zmysłowego romansu przepełnionego szaleństwem i rozpaczliwą namiętnością. Trzymająca w napięciu powieść o zabójczym pożądaniu i przekraczaniu granic. Ignazio Vitale nie jest dobrym człowiekiem. Poczułam to już w chwili, gdy po raz pierwszy spojrzałam mu w oczy. Spowijająca go aura...
ACED. Wymarzony 3/5 Nasza cena:
36,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

ACED. Wymarzony

Hollywoodzki gwiazdor Ace Locke doskonale wie, jak działa na kobiety. Ale bardziej niż nimi interesuje się modelem z jednego z billboardów, seksownym, przystojnym i ubranym tylko w skórzaną kurtkę i niewiele pozostawiające wyobraźni białe slipki. Co prawda, minął już rok, odkąd Ace ujawnił się jako...
Dom nad rozlewiskiem 5/5 Nasza cena:
16,45 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom nad rozlewiskiem

Czy są takie babcie i takie domy jak w tej powieści? Są. Każdy może taki dom zbudować i nadać mu taką aurę. Naturalnie to rola nas, kobiet: babć, mam, córek i wnuczek - budowanie atmosfery domu - Rodziny. Tak już jest i już! Naśladownictwo - jak najbardziej polecam. W czasach, gdy wszystko idzie...
Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno

Od zawsze unikam jakiegokolwiek fizycznego kontaktu. Dotykać może mnie tylko mama, mój brat Jake i... Liam. Od ośmiu lat co wieczór chłopak z domu naprzeciwko zakrada się przez okno do mojej sypialni i zasypiamy niewinnie przytuleni. Gdyby Jake wiedział, że Liam spędza u mnie każdą noc, chybaby go...
Kult 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kult

Mistrzowska opowieść o nas samych. 1983, okres największej beznadziei Polski Ludowej. Po prowincjonalnych parafiach rozchodzi się wieść o Maryi ukazującej się na działkach w podwrocławskiej Oławie. Kościół odcina się od objawień, a generał Jaruzelski grzmi o religijnej ciemnocie. Mimo milicyjnych...
Ladies Man 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ladies Man

Najseksowniejsza książka w dorobku Katy Evans, którą największy portal recenzencki GoodReads.com określił jaką najlepiej ocenianą powieść erotyczną w historii. To mężczyzna, z którym nie chodzi się na randki. To mężczyzna, przed którym ostrzegała cię mama. To mężczyzna, który złamie ci serce. Tahoe...
Obsesja. Uwikłani. Tom 2 5/5 Nasza cena:
9,90 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obsesja. Uwikłani. Tom 2

Drugi tom serii określanej jako lepsza od Greya Alayna Withers ma poważny problem. Każdy jej związek z mężczyzną prowadzi do obsesji, niezależnie, na kogo akurat trafi. Pierwsza zmiana następuje jednak, gdy do jej życia wkracza niezwykle przystojny Hudson Pierce, miliarder, który także nie...
Nie chcę cię stracić 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie chcę cię stracić

Nash, gwiazda drużyny piłkarskiej, ma przed sobą świetlaną przyszłość. Jeden błąd kosztuje go karierę sportową i niszczy marzenia. Teraz jest wściekły na cały świat i nie ma zamiaru niczym się przejmować. Tallulah, ambitna dziewczyna z nadwagą. Niewidzialna dla rówieśników, w bibliotece ukrywa się...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula