Saga braci Steelów. Tom 1. Pożądanie

Autor:

Helen Hardt

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Nasza cena: 33,12 zł 39,90 zł Taniej o: 17%

"Pożądanie" to pierwszy tom z serii "Saga braci Steelów". Miłość, która rodzi się między głównymi bohaterami, zostanie wystawiona jeszcze na niejedną próbę przetrwania!

Jak bardzo sekrety z przeszłości mogą zaburzyć szczęśliwe życie zakochanych? Szczególnie trudne są takie sytuacje na początku związku, między osobami, których życie wystarczająco wystawiło na próbę. "Pożądanie" to pełna namiętności i walki powieść, pierwsza część "Sagi o braciach Steel".

Jade Roberts została zostawiona przez swojego narzeczonego przed ołtarzem. Nie chce wracać myślami do tej upokarzającej chwili, dlatego szuka pocieszenia na ranczu swojej najlepszej przyjaciółki. Ciągle jednak nie może zapomnieć o przykrym wydarzeniu i wydaje jej się, że nigdy więcej nie będzie mogła otworzyć swojego serca. Kiedy nieoczekiwanie na jej drodze staje Talon Steel, nie wie jeszcze, jak wiele zmieni w jej życiu. To mężczyzna zraniony, rozbitek z ogromną traumą z dzieciństwa. Nie oferuje nic dla kobiet, uwielbia się nimi bawić i zdecydowanie nie myśli o poważnym związku.

Od kiedy Talon ujrzał Jade, jego postrzeganie i wartości zmieniły się diametralnie. Ma zamiar zrobić wszystko, aby piękna i słodka kobieta stała się jego. Obawia się jednocześnie, że przez upartość, z jaką się spotyka, jego pożądanie może nie zostać nigdy zaspokojone. Namiętność między bohaterami zostaje jednak zasłonięta przez powracające sekrety z przeszłości. Talon nie może się jej wyrzec, chociaż chciałby, aby Jade nigdy się o niej nie dowiedziała. Czy będzie to możliwe? Czy ich tworzący się związek przetrwa w ogóle taką ciężką próbę?

"Pożądanie" to powieść porywająca i elektryzująca zmysły. Wydawało się, że Jade nie będzie już w stanie nikogo pokochać, a tym bardziej zaufać. Niestety, Talon ma równie wiele do ukrycia, a jego sekrety wcale nie pomogą w wizji wspólnej przyszłości.

Helen Hardt jest pisarką, która tworzy głównie powieści romantyczne i erotyczne dla kobiet. Najbardziej znana ze swojej serii "Saga braci Steelów".
Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jade, która została opuszczana przez narzeczonego przed ołtarzem, postanawia wyprowadzić się do Kolorado i tymczasowo zamieszkać na ranczu swojej przyjaciółki, Marjorie. Rodzina Steelów jest bogata i oprócz pieniędzy, posiada w swym rodzie przystojnych mężczyzn. Jednym z nich jest Talon, który odbiera kobietę z lotniska. Początkowe, dobre wrażenie o nim szybko wyparowuje im więcej czasu Jade z nim dzieli. Jednak obydwoje nie potrafią oprzeć się wzajemnemu pożądaniu. Jednak Talon złamany i zniszczony psychicznie nie zamierza jej do siebie dopuścić. Wszyscy myślą, że mężczyzna cierpi na zespół stresu pourazowego, którego nabawił się podczas misji w Iraku. Jednak prawda jest zupełnie inna, skrzętnie ukrywana przez wszystkich mężczyzn z rodziny Steelów, a nawet oni, oprócz Talona nie znają całej prawdy. Nie wiedzą, że to co przeżył było o wiele gorsze i nikt, nawet Jade nie uleczy jego złamanej duszy. Jednak czy na pewno? Czy dla Talona nie ma już żadnej szansy na ocalenie?

  "Pożądanie" to książka, której byłam ciekawa. Nie miałam do niej też większych oczekiwań. Miałam ochotę ją przeczytać, ale z czasem ta chęć zaczęła po prostu znikać. Doszłam do wniosku, że nie ma co jej odkładać i tak oto przystąpiłam do jej czytania. Przyznam, że pomysł na fabułę jest ciekawy, a problem, który autorka porusza dosyć poruszający. Nie od razu też się wyjaśnia, o co chodzi, więc możemy gdybać. Z czasem im więcej informacji autorka przed nami odkrywa, tym łatwej jest nam zobrazować sobie przeżycia Talona. Obok jego wspomnień jako małego chłopca nie da się przejść obojętnie - łamią serce. Jednak minusy w tej książce u mnie przeważyły. Nie przeszkadzają mi sceny seksu, ale tutaj nie dość, że było ich dosyć dużo, to niestety zabrakło w nich różnorodności, przez co czytanie ich wywoływało we mnie znużenie. Nie mogłam też przekonać się do postaci Talona. Nawet, kiedy przeczytałam kolejne dwie części. Jest przedstawiony jako mężczyzna zamknięty w sobie, z emocjami schowanymi za bardzo grubym murem, do tego zgorzkniały i zdystansowany. Niby był wdzięczny, że jego braci ominęło okrucieństwo, które go spotkało, ale z drugiej strony miał pretensje do całego świata o to, co się stało, a problemy innych bagatelizował. Ja rozumiem, że przeżył coś okropnego, ale zdarzają się gorsze rzeczy, a potraktowanie kogoś w olewający sposób jest moim zdaniem słabe. Nie podobało mi się również jego początkowe zachowanie wobec Jade, którą traktował jak śmiecia, który można zużyć i wyrzucić. Można to wytłumaczyć jego psychiką, chęcią trzymania wszystkich na dystans, tym, że uważał, że nie zasługuje na miłość i szczęście, ale ja uważam, że nie można wszystkiego usprawiedliwiać tym, jak dane przeżycie na nas wpłynęło. Mój ojczym znęcał się nade mną, czy w takim razie mam machnąć na to ręką, bo w końcu sam był krzywdzony i ma prawo robić to samo innym? Nie. Czy w takim razie ja mam prawo tak samo traktować innych? Z jednej strony potrafiłam go zrozumieć, to co przeżył mnie poruszyło, ale z drugiej strony trudno mi było zaakceptować jego zachowanie. Kolejna sprawa była taka, że miał wiele "ale" o to, co robiła Jade, ale kiedy ona go prosiła o jakieś wyjaśnienia, to ją zbywał, nie pozostawiając żadnych, nawet znikomych wyjaśnień. Z czasem jego postać zmieniała się na lepsze, ale szczerze mówiąc początkowe wrażenie nie znikło i trwało do końca.

  Z głównym bohaterów bardziej polubiłam Jade, która była silna, twarda i miała własne zdanie. W sypialni była uległa, ale poza nią nie pozwalała innym kierować swoim życiem. Była nieco naiwna i denerwująca, ale szczerze mówiąc łatwiej mi było przejść z tym do porządku dziennego.

  "Pożądanie" to książka pełna minusów i plusów, które można podzielić po połowie. Z pewnością wywołuje jakieś emocje, te negatywne i pozytywne. Nie ukrywam też, że wątek kryminalny, który z czasem zaczął się ujawniać niesamowicie mnie wciągnął, w wyniku czego od razu sięgnęłam po kolejne części. Pierwsze skrzypce w tej książce gra oczywiście pożądanie. Miłości tu nie znajdziecie, przyjażń pomiędzy Marjorie, a Jade jest ledwo liźnięta i mam wrażenie, że autorka potraktowała go jedynie jako pretekst, aby połączyć ścieżki Talona i główniej bohaterki. W tym samym celu pojawiają się również bracia Steel, aby stanowić tło fabuły. Moim zdaniem to trochę przykre, bo ja uwielbiam, kiedy powieść krąży nie tylko wobec głównych bohaterów. Autorka przedstawia historię pełną namiętności, ale też bólu i demonów z przeszłości. Już z góry napiszę, że kolejne części pod względem fabuły są ciekawsze, ale tak samo pełne seksu. Moim zdaniem ta książka miała bardzo dobry potencjał, ale gdzieś po drodze, Helen Hardt źle wyważyła dane składniki, a wiadomo, że co za dużo, to nie zdrowo.

  Czy polecam "Pożądanie"? Jeśli masz mocne nerwy, dla takich bohaterów jak Talon i nie obawiasz się złamania serca, to owszem. Sprawdzi się w sam raz jeśli szuka się czegoś niewymagającego i szybkiego w czytaniu. Myślę, że jest to książka, która znajdzie swoich zwolenników, ja raczej stanę gdzieś pomiędzy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [Adres usunięty]

  Świetna
  powieść bardzo wciągająca. Spodziewałam się zwykłego romansu lecz bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła zawarta w powieści fabuła, szybko tocząca się akcja oraz przepełniające powieść pożądanie pomiędzy głównymi bohaterami. Jode i Talon czują do siebie bardzo silną namiętność co autorka bardzo szczegółowo opisuje. Talon szuka zapomnienia w każdej kobiecie, z którą sypia, jednak po poznaniu Jode wszystko się w nim zmienia, już nikogo więcej nie pragnie tylko ją posiadać w każdym momencie. Jode pragnie bardzo Talona i chce mu pomóc pozbyć się jego demonów, tylko że ON na to nie pozwala. Autorka świetnie wykreowała bohaterów. Dodatkowe opisy małego chłopca, które są wplatane w powieść naprowadzają nas na trop co spotkało Talona w dzieciństwie, ciarki przechodzą na samą myśl dlaczego jest taki zamknięty w sobie. Autorka bardzo sprawnie w fabułę wplotła tajemnice rodzinne, które po ujrzeniu światła dziennego zapewne w kolejnych tomach nie jednego zaskoczą. Autorka nie szczędzi nam szczegółowych opisów scen seksu, bohaterowie nie mają dosyć siebie nawzajem, co może wydawać się dla niektórych uciążliwe w powieści, ale moim zdaniem nadaje jej pikanterii, dzięki temu nie jest to tylko zwykły romans ale świetna iskrząca namiętnością książka. Zakończenie mnie zaskoczyło i narobiło apetytu na kolejne tomy sagi braci Steelów. Dzięki takiemu zakończeniu możemy domyślać się co będzie dalej i to jest bardzo intrygujące znając możliwości Talona z pierwszej części. Pozostaje pytanie czy ukryte tajemnice pozwolą zbudować szczęście, czy miłość przezwycięży demony przeszłości i zburzy zbudowany przed uczuciami mur?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mężczyzna i kobieta z przeszłością…

  „Nikt nie mógł mnie uleczyć. Będę połamany już zawsze” – te słowa dotyczą wielu osób, które w przeszłości przeżyły traumę, które zawiodły się na kimś, które mają za sobą bolesne doświadczenia. Czy jednak rzeczywiście nie mogą być uleczone? Czy te wspomnienia z przeszłości, choć potworne, musza determinować przyszłość? Czy przekreślają szansę na szczęście? Wszystko zapewne zależy od siły danej jednostki i tego, czy tak naprawdę chce być ona uleczona Wygodnie jest bowiem pogrążyć się we wspomnieniach i zrzucać na minione wydarzenia brak działania w teraźniejszości, wygodniej i bezpieczniej jest pozostawać w strefie komfortu, nie próbując nawet pracować nad sobą, leczyć swojego serca i duszy.

  Bolesne przeżycia ma za sobą Jade Roberts, pozostawiona przez narzeczonego przy ołtarzu. Choć została upokorzona, to zdaje sobie jednak sprawę, że związek z Colinem powinien zakończyć się już dawno, że decyzja o ślubie była żałosną próbą ratowania rozpadającej się relacji. Mimo wszystko jednak świadomość bycia porzuconą boli, dlatego też tak chętnie zgadza się na propozycję złożoną przez najlepszą przyjaciółkę, Marjorie, i to nawet nie znając wyników egzaminu – choć to od nich zależy, czy stanie się szanowanym członkiem palestry. Marjorie jednak kusi ją odpoczynkiem w Górach Skalistych, udostępnieniem swojego domu do zamieszkania oraz ewentualną szansą na zatrudnienie w kancelarii mieszczącej się w miasteczku Snow Creek.

  Jade, decydując się na pozostawienie za sobą Denver wraz ze wspomnieniami i wyjazd do Kolorado nie spodziewała się jednak, że spotka tu … miłość swojego życia, a jednocześnie mężczyznę dzikiego, nieprzystępnego i skrzywdzonego przez los. Talon Steel, jeden z braci Marjorie, to mężczyzna-zagadka. Nawet własna rodzina nie zna go zbyt dobrze, zaś jego dzikość i aspołeczność sprawia, że nikt nawet nie próbuje się do niego zbliżyć, choć bez wątpienia jest otoczony miłością rodzeństwa. Niestety nie można tego powiedzieć o matczynej miłości – pani Steel zabiła się, kiedy miał dwanaście lat. Ukojenia dla męczących go demonów Talon nie znalazł nawet na wojnie w Iraku, wręcz przeciwnie – jego traumy pogłębiły się, a na dodatek doświadczył największego okrucieństwa, bestialstwa wojny, braku człowieczeństwa. Teraz z nikim nie nawiązuje bliskich relacji, zaś kobiety traktuje jako środek do zaspokajania swoich fizycznych potrzeb.

  On również nie jest przygotowany na spotkanie z Jade, która wkracza szturmem w jego życie i burzy spokojny, poukładany świat. Oprócz tego, że jest uczciwą i ambitną dziewczyną, która do wszystkiego doszła sama, to jeszcze jest niezwykle piękna. A przynajmniej na Talonie robi wielkie wrażenie, nic zatem dziwnego, że nie może się ON powstrzymać się przed pocałunkiem. To jednak za mało, żeby zaspokoić jego żądzę…

  Jak potoczy się ta historia? Czy Jade i Talon mają szansę na stworzenie normalnego związku, czy też ich relacja – jak wszystkie poprzednie Talona – będzie oparta na seksie? Czy uda mu się ukoić demony przeszłości, czy też przeciwnie, powrócą dręcząc go ze zdwojoną siłą? Przekonamy się o tym dzięki fascynującej i gorącej powieści „Pożądanie”, autorstwa Helen Hardt. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Edipresse powieść, to pierwszy tom wciągającej „Sagi Braci Steelów”, który to cykl nie tylko rozbudza nasze zmysły, ale przekonuje nas, że niekiedy warto jest dać sobie szansę na nowy początek, nowe życie.

  Na toczące się wydarzenia patrzymy zarówno z perspektywy Jade, jak i Talona, dzięki czemu zyskujemy pełne rozeznanie w sytuacji i doświadczamy emocji pary, która może wzajemnie sobie pomóc. Plastyczne opisy sprawiają, że atmosfera jest gęsta od pożądania, zaś wartko tocząca się akcja sprawia, że książka kończy się stanowczo zbyt szybko. Całe szczęście, że mamy na co czekać, bowiem przed nami kolejne części sagi – swoje szczęście muszą znaleźć jeszcze kolejni członkowie rodu Steelów.

  Justyna Gul

  Qultura słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  SPOKOJNE OBRZEŻA

  Zaczyna
  się bardzo ciekawie, zdecydowanie w moich klimatach. Szukająca pocieszenia kobieta wpada na zamkniętego w sobie weterana, który nocą, zamiast spać, wpatruje się w szklankę z wodą. W tle nie tłoczne miasto, pogrążone w nieustannym wyścigu szczurów, a sielska atmosfera, ranczo, winnice. Przez moment miałam skojarzenia z pewną książką mojej ulubionej Mii Sheridan, ale trochę się zapędziłam, bo Helen Hardt to jednak zupełnie inny poziom.

  NIEDOSZŁA PANNA MŁODA vs CZŁOWIEK Z TAJEMNICĄ

  Główna bohaterka to przyszła prawniczka, zestresowana ze względu na przebyte upokorzenie oraz wyczekiwane wyniki egzaminów. Raczej otwarta na nowe znajomości, dociekliwa, balansująca na granicy wiarygodności, a papierowości. Być może dlatego nie do końca potrafiłam się z nią zaprzyjaźnić. Talon z kolei to człowiek zagadka, zdystansowany, powściągliwy w słowach, choć dominujący w tych sytuacjach, kiedy czegoś chce. Bliscy mają na jego temat wyrobione własne zdanie, to dobry chłopak, ale mający swój specyficzny styl bycia. Przecież był w Iraku. Ale, nie wszyscy wiedzą, że nie tylko wojna odcisnęła piętno na jego psychice. Najgorsze są wspomnienia sięgające czasów, kiedy był jeszcze małym chłopcem.

  SEKS NA PIERWSZYM PLANIE

  Tak więc jak na standardową powieść erotyczną przystało, są przebyte traumy i dramaty. Jest także wątek dotyczący rodzinnej tajemnicy, który nie ukrywam, rozbudził moje zainteresowanie. Mogłoby się więc wydawać, że książka oferuje naprawdę ciekawą fabułę, ale… W praktyce sprawa wygląda nieco inaczej, a wszystko przez ten seks, który namnaża się wraz z każdym kolejnym etapem. Bohaterowie cały czas mają ochotę na jedno i to samo, więc ich relacja przez długi czas skupia się wyłącznie na czysto fizycznym przyciąganiu. Pomiędzy dość mocnymi scenami rozgrywanymi w intymnej atmosferze próbują przedrzeć się więc te spychane na boczny tor, a przecież niosące ogromny potencjał. Jakże byłam zaskoczona, kiedy okazało się, że ta książka to nie koniec losów Jade i Talona. Będzie dalszy ciąg.

  KONTYNUACJA

  Od początku miałam świadomość istnienia kolejnego tomu, wszak napis na okładce wspomina o Sadze Braci Steelów. Przypuszczałam jednak, że druga część będzie dotyczyła historii pozostałego rodzeństwa przyjaciółki głównej bohaterki, pozytywnych chłopaków, którzy gdzieś tam w trakcie akcji kręcili się po drugim planie. Tymczasem sprawa wygląda nieco inaczej, więc sięgające po „Pożądanie” czytelniczki muszą mieć świadomość istnienia obowiązkowej kontynuacji.

  PODSUMOWANIE

  Zapowiadało się ciekawie. Wyszło, jak wyszło. Historia ma potencjał, który – mam nadzieję – może zostanie wykorzystany w kolejnych częściach. Tymczasem pierwszy tom Sagi Braci Steelów wypada dość przeciętnie, mieszając intrygujące tajemnice i dramaty z nużącymi elementami niekończących się dzikich pragnień, które w tym wypadku przytłoczyły całą resztę. Przesiąknięta ambiwalentnymi wrażeniami, wkrótce mam zamiar odkryć dalsze karty tej gry.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  RECENZJA POCHODZI Z BLOGA: [Adres usunięty]

  "Chciałem za nią pójść. Chciałem tego duszą i ciałem. Chciałem ją pochwycić, całować i sprawić, by zapomniała, jak bardzo jest wściekła."

  Czytając opis książki byłam zaintrygowana, skoro taki tytuł, taka okładka, no może być ciekawie, może to będzie dobry erotyk. Nadeszła w końcu chwila, aby zająć się czytaniem tej oto powieści "Pożądanie" Helen Hardt. Dodam, że na okładce napis "Chemia buzuje jak ogień - będziesz potrzebować gaśnicy" może rozpalić ciekawość.

  "Boże gdy zobaczyłem, jak ten facet ją obłapia, coś we mnie pękło. Ogarnęła mnie biała gorączka. Musiałem zrobić coś, żeby się od niej odczepił."

  Jednak po paru rozdziałach okazało się jak mylne było moje wyobrażenie na temat tej książki. Owszem jest to romans, i lekki erotyk, ale czegoś brakuje. Autorka nie ujawnia wszystkich swoich asów, od razu w pierwszej części. Przyznam, że miło spędziłam z nią czas, oczywiście nie jakoś długo, bo dość szybko się ją czyta.

  "Jak mogłem o tym zapomnieć? Ta pieprzona szklanka z wodą wciąż mnie dręczyła. Znów siedziałem w kuchni, wgapiając się w nią. Nigdy jej nie piłem, nie licząc tego jedynego małego łyka, który ledwie zwilżył mój język tamtej nocy, kiedy Jade zawracała mi głowę. Ten łyk spowodował, że poczułem się źle; zupełnie jakbym zasługiwał na karę za to, że go wziąłem."

  Jade Roberts to przyszła prawniczka. Facet, z którym spędziła ostatnie parę lat, porzuca ją przy ołtarzu. Oczywiście emocje jakie i w nas by panowały są uchwycone w książce. Czyli upokorzenie jakiego doświadczyła panna młoda, ale była na tyle odważna, że sama powiedziała gościom, że ślub się nie odbędzie. Duży plus dla autorki, bo np. ja nie wiem czy miałabym na tyle odwagi, żeby przyznać się do takiej porażki. Tak więc Jade ucieka do swojej przyjaciółki na rancho. Jak możecie się domyślić, ktoś wpada jej w oko. Niestety to Talon, brat Marjorie. Kiepska sprawa bo to facet z problemami. Ale czy czasem to właśnie nie to pociąga nas w facetach? To, że są zepsuci, mają problemu, a my chcemy ich naprawić za wszelką cenę? Coś w tym jest. Ogólnie w dalszej części książki pojawia się zwrot akcji, który potrafi zaciekawić, więc aby dowiedzieć się co będzie dalej należy zapoznać się z dalszymi Sagami Braci Steelów. Relacja pomiędzy głównymi bohaterami, też jest ciekawa, więc warto sięgnąć po tę pozycję, natomiast jeśli, ktoś z was wyobraża sobie coś podobnego do Greya - to przykro mi, to nie to.

  Czytałam parę opinii na temat tej książki. Wiele głosów jest na "nie", wcale się nie dziwie, bo gdyby nie ten zwrot akcji i tajemnica, myślę, że nie skusiłabym się na dalsze części. Jednak powieść ma potencjał. Jestem ciekawa co będzie dalej. Lekki styl, schemat również się pojawia, ale romanse takie właśnie są. Najczęściej pojawiają się sierotki Marysie, źli, groźni, napakowani przystojniacy. Kobiety lubiące erotyki to właśnie dla tych bad boyów to czytają. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać i sprawić co będzie dalej. Zabrakło mi również emocji, czy napięcia, które jednak powinny towarzyszyć przy czytaniu książek. Mimo wszystko polecam, może w następnej części będzie lepiej!

  Moja ocena 6/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Saga braci Steelów. Tom 2. Obsesja 4/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Saga braci Steelów. Tom 2. Obsesja

Jade Roberts darzy Talona Steela poważnym uczuciem i bardziej niż kiedykolwiek jest zdecydowana pomóc mu uporać się z demonami przeszłości. Kontynuuje swoje dochodzenie w sprawie Steelów… i nieświadomie przyciąga niebezpiecznych wrogów z ich owianej tajemnicą przeszłości. Talon głęboko kocha Jade i...
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie 4/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie

Jade Roberts darzy Talona Steela poważnym uczuciem i bardziej niż kiedykolwiek jest zdecydowana pomóc mu uporać się z demonami przeszłości. Kontynuuje swoje dochodzenie w sprawie Steelów… i nieświadomie przyciąga niebezpiecznych wrogów z ich owianej tajemnicą przeszłości. Talon głęboko kocha Jade i...
Pakiet: Zmysłowa idealna żona / Zmysłowa córka prezydenta 0/5 Nasza cena:
31,84 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Zmysłowa idealna żona / Zmysłowa córka prezydenta

Zmysłowe dziewczyny to seria pikantnych powieści tworzonych i współtworzonych przez najpopularniejsze autorki gatunku. Historie są skandaliczne, świeże i oczywiście niewiarygodnie seksowne. To idealna lektura do poduszki, recepta na „przelotny rumieniec” dla każdej czytelniczki, która lubi...
eBook Obsesja mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,00 zł 23,81 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Obsesja mobi epub

  Jade Roberts darzy Talona Steela poważnym uczuciem i bardziej niż kiedykolwiek jest zdecydowana pomóc mu uporać się z demonami przeszłości. Kontynuuje swoje dochodzenie w sprawie Steelów... i nieświadomie przyciąga niebezpiecznych wrogów z ich owianej tajemnicą przeszłości. Talon głęboko kocha...
eBook Opętanie mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,00 zł 23,81 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Opętanie mobi epub

  Jade Roberts darzy Talona Steela poważnym uczuciem i bardziej niż kiedykolwiek jest zdecydowana pomóc mu uporać się z demonami przeszłości. Kontynuuje swoje dochodzenie w sprawie Steelów... i nieświadomie przyciąga niebezpiecznych wrogów z ich owianej tajemnicą przeszłości. Talon głęboko kocha...
eBook Pożądanie mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,00 zł 23,81 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Pożądanie mobi epub

Pozostawiona przez narzeczonego przy ołtarzu Jade Roberts szuka pocieszenia na ranczu swojej najlepszej przyjaciółki. Jej upokorzenie jest wciąż żywe, więc nie spodziewa się, że jej serce zabije mocniej dla kogokolwiek. Lecz gdy powściągliwy brat Marjorie, cudowny kowboj z Gór Skalistych, całuje ją...
Chaos. Święci grzesznicy. Tom 2 5/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chaos. Święci grzesznicy. Tom 2

Rosie Podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. Zgadzam się z tym. Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności,...
Amulet 0/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amulet

Euforię od katastrofy czasami dzieli tylko jeden krok… Co zrobić, gdy zapatrzenie kobiety w ukochanego nie pozwoli jej zawczasu dojrzeć, że lina, która miała powiązać dwoje małżonków na całe życie, okazuje się być pajęczą nitką? Cudowny szept mężczyzny, przyniesie Marcie w noc poślubną w Gdyni...
365 dni 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

365 dni

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu – w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula