Rozstanie. The Kane Trilogy. Tom 2

Autor:

Stylo Fantome

Średnia: 3.9 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,67 zł
Nasza cena: 30,04 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Pierwsze skojarzenie? Erotyk. Sięgnij po “Rozstanie” Stylo Fantome i zapoznaj się z historią Tatum O’Shea i Jamesona Kane’a.

Bohaterowie serii “The Kane Trilogy” sprawią, że nigdy o nich nie zapomnisz.

Tatum to pozbawiona skrupułów i zahamowań dwudziestolatka, typ niegrzecznej dziewczynki. Jameson to mężczyzna zdeterminowany i stanowczy, typ zwycięzcy stawiający na swoim. Skomplikowana relacja między dawnymi kochankami prowadzi na kartach “Rozstania” do podjęcia niebezpiecznej gry, w której wygraną jest zdobycie przeciwnika i ostateczne pokonanie rywala - zadawaniem bólu, szantażem emocjonalnym, kłamstwem. Pachnie zbrodnią i grzechem? Być może. Niebezpiecznie i groźnie będzie na pewno. 

Skąd tyle negatywnych skłonności u bohaterów? Tego można dowiedzieć się z “Poniżenia” - pierwszej części trylogii, uchodzącej za jedną z najodważniejszych powieści erotycznych. Przesyconej scenami ostrego seksu, brutalnością i bólem fabule towarzyszy pikantny, momentami wręcz wulgarny język. Tatum jest wówczas osiemnastoletnią dziewczyną. Jej siostra ma niebawem wyjść za mąż za... Jamesona. Do ślubu jednak nie dochodzi, a to za sprawą niezdrowej fascynacji, jaką do młodszej siostry ukochanej poczuł niedoszły pan młody. Konsekwencje nieokiełznanej namiętności ponoszą oboje. Ale to Tatum pragnie zemsty.

“Rozstanie” to lektura dla spragnionych mocnych wrażeń czytelników. Psychologiczne chwyty, którymi bohaterowie próbują siebie podejść i zniszczyć. Gra na emocjach, by wprowadzić przeciwnika w błąd, a przede wszystkim atmosfera gęsta od pożądania i zmysłowości sprawiają, że po odłożeniu tej książki historia Grey’a przestanie być synonimem popularnego erotyka. Zamiast Grey’a po nocach śnić się Wam będzie Kane. Jameson Kane.


O autorce

Autorka, Stylo Fantome, to niemal równie ciekawa i intrygująca postać, jak jej bohaterowie. Sama o sobie mówi, że jest twórcą niezależnym, co zdają się potwierdzać jej książki: wyjątkowo odważne i łamiące tabu. "Poniżenie" i "Rozstanie" to zaledwie część dorobku pisarki. Okładki książek wydanych w oryginale nie pozostawiają wątpliwości, że mamy i tutaj do czynienia z prowokacją, grzechem i wyuzdaniem. Ich tytuły, jak na przykład "Church", "Preach", "What we do in the night",  tylko to poczucie potęgują.

Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Rozstanie" to historia o walce ze samym sobą i z uczuciami, ale również o walce o drugą osobą. O tym, że miłość oznacza bezwarunkowe oddanie siebie drugiej osobie i skok w przepaść bez wiedzy o tym, co czeka nas po upadku. Miłość to ryzyko. Pozwalając sobie na to uczucie godzimy się nie tylko na szczęście i motylki w brzuchu, ale również na ból.

  Związek Tatum i Jameson'a zaczął się od gry, ale z czasem przerodził się w coś więcej. Po tragicznych wydarzeniach mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego jak wiele znaczy dla niego Tate. Jednak ona żywi do niego urazę. Pożądanie i miłość mieszają się z nienawiścią oraz z przerażeniem. Z lękiem przed zranieniem. Jednak Jameson nie cofnie się przed niczym aby odzyskać kobietę. Prosi ją o wspólny miesiąc, podczas którego chce jej udowodnić, że nie jest złym człowiekiem.

  Autorka coraz bardziej odkrywa przed nami postać Jameson'a w pierwszej części jest ON skryty, nie pokazujący swoich słabości. Tu odsłania swój smutek, niepewność i zagubienie. Jednak nadal jest takim samym mężczyzną, którego poznaliśmy w "Poniżeniu". Przyznam, że ta mieszanka jest upajająca. Tatum po swoim upadku nabrała twardości. Przekonała się, że jest wartościowa i zasługuje na lepsze traktowanie. Z kolei ON rozumie, że nie wszystko można dostać na pstryknięcie palców. Uświadamia sobie też, jak mało wie o osobach, które wiele dla niego znaczą.Tragiczne wydarzenie zmieniło ich oboje i otworzyło im oczy na parę spraw, których wcześniej nie dostrzegli. Jameson próbuje naprawić wyrządzone krzywdy, ale Tatum mu tego nie ułatwia. Cały czas uważała, że mężczyzna kontynuuje swoją grę, chociaż nie raz swoimi czynami pokazał, że wcale tak nie jest. Nieustannie próbowała złamać jego dobre chęci, prowokując go do kłótni. Czasami nie potrafiłam zrozumieć jej zachowania, ale myślę, że wynikało one głównie z braku zaufania do niego i ze strachu przed ponownym zranieniem.

  Ta część jest inna niż poprzednia, trochę nudniejsza, ale nadal wzbudzająca emocje. Jednak brakowało mi tej popieprzonej nutki, która dodawała mroku i niebezpieczeństwa tej historii. Mam nadzieję, że kolejna część zapewni mi więcej wrażeń. Przyznam, że ta część była mało zaskakująca, chociaż nie brakowało tu zwrotów akcji i komplikacji. Jest mniej emocjonalna niż jej poprzedniczka, ale i tutaj ich nie brakowało.

  "Rozstanie" to historia walki o ukochaną osobę, o ponownym budowaniu zaufania. To powieść o tym, że nie można zdobywać swoich pragnień kosztem innych ludzi. Będąc z kimś w relacji, nieważne czy dotyczy ona miłości czy przyjaźni, warto postawić na szczerość i rozmowę

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Wszystko zdaje się być grą, dopóki komuś nie dzieje się krzywda, a to, co Jameson Kane zrobił Tatum O’Shea przekracza granice tego, co wybaczalne. Tate pragnie, żeby zniknął na zawsze z jej życia, a ON szybko uczy się, że stare powiedzenie: „Nie doceniasz tego, co masz, dopóki tego nie stracisz” jednak ma sens.

  Jameson nigdy nie był dobry w przestrzeganiu zasad, a gdy postanawia walczyć o odkupienie, zrobi wszystko, by dopiąć swego. Proponuje ostatnią grę, która – jeśli Tate się na nią zgodzi – zakończy wszystkie inne. Nie wątpi w swoją wygraną, ale Tate ostrzega go, że nie ma szans; tym razem nie przegra. Nie wie jednak, że Jameson gotów jest na wszystko. Jeśli będzie trzeba, złoży u jej stóp cały świat. A nawet odsłoni swoją duszę.

  Nie wziął jednak pod uwagę, że to wszystko się skończy.

  Teraz Jameson może jedynie modlić się, by wyrządzone przez niego zło nie odcisnęło na Tate swojego piętna. Czasami trudno powiedzieć, kto tak naprawdę jest złem wcielonym…”

  Po bardzo szokującym zakończeniu, jakie zaserwowała nam autorka w Poniżeniu, czyli w pierwszym tomie The Kane Trilogy, byłam ciekawa, jak dalej potoczą się losy tych pokręconych bohaterów, więc niecierpliwie wyczekiwałam kolejnej części. Teraz gdy lekturę tego tomu mam już za sobą, z czystym sumieniem mogę napisać, że warto było czekać, by poznać dalszą część tej historii. I tym razem autorka postawiła na mocne zakończenie i niecierpliwie przebieram nóżkami, bo jak najszybciej chcę poznać finał tej pełnej emocji opowieści.

  Uważam, że ten tom jest troszkę lżejszy od poprzedniego, bo choć dalej to historia mocna, brutalna, mroczna i popieprzona na maksa, to jednak jest także subtelniejsza, spokojniejsza i na pewno łagodniejsza. W tej części zaszła duża zmiana w głównym bohaterze, który za wszelką cenę próbuje odzyskać Tatum. Jameson, by odzyskać kobietę, która w pewnym stopniu zawładnęła jego sercem, stał się delikatniejszy i próbuje jej pokazać, że popełnił błąd i się zmienił. Mężczyzna wymyślił kolejną „grę”, ale nie przewidział, że Tatum będzie teraz mocnym przeciwnikiem. Poza tym w pewnym momencie gra zamieni się w prawdziwe życie, a Tatum kolejny raz zostanie zraniona…

  Choć ta część jest delikatniejsza, to nadal nie jest to historia dla grzecznych dziewczynek, gdyż nie znajdziecie w niej cukru, lukru, serduszek oraz kwiatków. Autorka kolejny raz dostarczyła mi mnóstwa niezapomnianych emocji oraz wrażeń, które zawładnęły mym czytelniczym serduchem. Kolejny raz zakończenie książki pozostawiło mnie w zawieszeniu i niecierpliwie czekam na kolejny tom, który mam nadzieję będzie tak dobry, jak dwa poprzednie. Poza tym podejrzewam, że w finałowej części to Tatum pokaże pazury i rozpocznie swoją własną grę z Jamesonem. To, co wyróżnia tę powieść na tle innych z tego gatunku, to jej wielka nieprzewidywalność, uwierzcie mi, że naprawdę nie raz będzie przewracać strony ze zdziwieniem wymalowanym na twarzy, bo trudno będzie Wam przewidzieć kolejny krok bohaterów. Muszę jeszcze wspomnieć o Sandersie, który w tej części jest bardzo ważnym ogniwem łączącym bohaterów. Dla mnie cały czas jest ON zagadką i mam nadzieję, że w kolejnej części autorka poświęci jego postaci bardzo dużo uwagi.

  Bardzo podobało mi się to, że tym razem autorka nie postawiła tylko na seks, a bardziej na emocje pojawiające się między bohaterami. Dzięki temu łatwiej zrozumieć ich samych i decyzje, które podejmowali.

  Kolejny raz podkreślam, że nie jest to książka dla grzecznych dziewczynek, które szukają w romansach pięknych, baśniowych i cukierkowych historii. To opowieść bardzo odważna i mimo tego, że jest łagodniejsza od poprzedniego tomu to i tak znajdziecie w niej mrok, który nie raz przebije się przez powłokę delikatności Jamesona. Oczywiście i tym razem znajdzie w niej namiętność, pożądanie i zapierające dech w piersi doznania.

  Kreacja bohaterów wyszła autorce świetnie i to nie tylko tych głównych, ale i drugoplanowych. Każdy z nich jest wielowymiarowy, charakterystyczny i niezwykle wyrazisty. Poza tym każdy z nich ma w sobie jakiś mrok i demony ukryte na dnie duszy. Tym razem Jameson zmiękł, ale mam nadzieję, że w kolejnej części znów pojawi się okalający go mrok i autorka, nie zamieni go w ciepłe kluchy, bo tego chybabym nie przeżyła. Każdy z nich wzbudza w czytelniku wiele skrajnych emocji, ale nie każdego z nich da się polubić. Jednakże każdy z nich jest bardzo ważny i zapewniam Was, że dzięki nim wszystkim ta historia jest tak dobra i tak pochłaniająca. Uważam, że najbardziej pozytywną postacią jest Sanders, chłopak małomówny i pełen tajemnic, którego poznaliśmy tym razem trochę lepiej, ale jeszcze wiele skrywa przed nami.

  Jeżeli czytaliście „Poniżenie”, to koniecznie musicie sięgnąć po „Rozstanie”, by przekonać się, jak dalej potoczyły się losy bohaterów.

  Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Dawna Tatum była słodka, dobra do zabawy. Tę nową chciał mieć na własność. Zdominować, zawładnąć nią. Była dla niego godnym przeciwnikiem, a Jameson uwielbiał wyrównaną walkę.”

  W wieku osiemnastu lat nieśmiała i naiwna Tatum popełniła błąd, który skutkuje odcięciem się od rodziny i ich pieniędzy. Przespała się bowiem z Jamesonem Kanem, który jest chłopakiem jej siotry. Kiedy po siedmiu latach Kane spotyka Tatum, okazuje się że dziewczyna nijak ma się do osoby z przeszłości. Z niewinnej i grzecznej dziewczyny stała się wulgarną i pragnącą dobrze się bawić kobietą. Rozpoczyna się pomiędzy nimi gra, jednak wkrótce granice zaczynają się zacierać. Jak zakończy się ta niebezpieczna gra?

  „Poniżenie” to dużo mroczniejsza książka niż się spodziewałam. No i powiem, że w pewnym momencie myślałam, że nie udźwignę tego co się dzieje dalej. Nie dlatego, że książka jest taka zła. Przyznaje, są w niej rzeczy które niekoniecznie przypadną do gustu wszystkim i ludzie o słabych nerwach mogą tego nie znieść. Chyba po prostu ostatnio miałam przesyt erotyków, także tych mocniejszych i nie trafiłam w czas z czytaniem tej książki. Niemniej jednak, końcowo jestem zadowolona. Zarówno Tatum jak i Kane to silne osobowości. Mamy jedynie przebłysk tego, jaka Tatum była wcześniej, ale różnica po tych siedmiu latach jest ogromna. Tatum dokładnie wiedziała czego chce, i chociaż niektóre z jej zachowań były dla mnie trochę niezrozumiałe, to i tak jestem przekonana, że właśnie taka postawa najwięcej wniosła do tej historii. „Związek” tych dwojga z pewnością nie należy do konwencjonalnych. Sytuacja między nimi jest mocno pokręcona i ostra, ale wciąż pełna emocji i tajemnic. Jestem przekonana, że dla fanów erotyków, zwłaszcza tych nieco mroczniejszych książka idealnie się wpasuje. Stylo Fantome kusi przejmującą i grzesznie seksowną fabułą, dlatego przygotujcie się na ostrą i nieprzewidywalną jazdę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnio zastanawiam się nad opisywaniem książek jednym zdaniem i to chyba dobry pomysł.

  Jak opisać "Rozstanie" Stylo Fantome? „Nie doceniasz tego, co masz, dopóki tego nie stracisz”.

  Rozstanie jest drugą częścią cyklu The Kane Trilogy, który tak właściwie wcale nie był w planach i niestety mnie nie zachwycił.

  Każdy kto czytał "Poniżenie" zdążył poznać osobowość Jemsona i Tatum dzięki czemu wie czego się spodziewać, wie że relacja tych dwojga ludzi jest jedną wielką grą. Pytanie tylko czy jeśli ktoś został skrzywdzony to czy to nadal jest gra? Czy wybaczenie ma granice?

  Książka tj. odpowiada o walce o odkupienie, a motywem przewodnim jest gra, w której pionkami są ludzkie uczucia. Jameson, który nie przestrzega zasad i zrobi wszystko aby wygrać i Tatum, która pragnie z całego serca zwycięstwa. Czy ich walka jest równa? Sami sprawdźcie.

  Co byście zrobili wiedząc że wasze uczucia, zachowanie, po prostu wasza osoba jest przyczyną cierpienia ukochanej osoby? Odpuścilibyście?

  Książka tak naprawdę nie jest zła, po prostu nie jest dla mnie. Wy oceńcie sami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo nie mogłam się doczekać tego tomu. Poniżenie bardzo mi się podobało, a zakończenie sprawiło, że chciałam kontynuację na już. Jednak musiałam na to trochę poczekać, czy było warto?

  W tym tomie Jameson uzmysławia sobie, co tak naprawdę zrobił i postanawia odzyskać Tatum. Jednak ta nie ułatwia mu tego zadania – tak w skrócie można opisać to, co dzieje się w Rozstaniu. Cała książka skupia się właśnie na tym. Jameson chce być z Tatum, chociaż jeszcze nie do końca zdaje sobie sprawę dlaczego tak naprawdę chce z nią być. Nie wie, że to, co do niej czuje to swego rodzaju miłość. Z kolei Tatum, z jednej strony nienawidzi Jamesona, obwinia, go o wszystko, z drugiej jednak strony ciągnie ją do niego. Dlatego też zgadza się na nową grę, którą ON proponuje. Ma w tym ukryty motyw – Tatum chce, żeby Jameson cierpiał tak jak wcześniej ona. Jednak jej gra w którymś momencie obraca się przeciwko niej.

  Miałam wielkie oczekiwania wobec tego tomu, pewnie dlatego czuję pewien niedosyt. W książce nie działo się dużo, większość Rozstania to rozterki głównych bohaterów. Tatum, po wypadku stała się trochę kimś innym. Ta nowa Tatum walczy z uczuciami, które żywiła kiedyś do Jamesona, rozum nie chce mu wybaczyć, a serce mówi zupełnie coś innego. Natomiast zakończenie, którego zupełnie się nie spodziewałam, daje mi nadzieję, że w trzecim tomie będzie dużo akcji. Zupełnie wbija w fotel, tak samo, jak w tomie pierwszym. Może właśnie dlatego ten tom, jest taki dość spokojny (tzn. było kilka scen, ale było ich niewiele), żebyśmy jeszcze bardziej docenili, to co będzie się działo w przyszłości.

  Cała recenzja dostępna na stronie Kosz z Książkami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Stylo Fantome
 • Wydawnictwo NieZwykłe
 • Seria The Kane Trilogy
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788378899846
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Separation
 • Tłumacz: Wyrwińska Klaudia
 • ISBN: 9788378899846
 • EAN: 9788378899846
 • Wymiary: 2.5 x 20.6 x 14.0
Warto zwrócić uwagę na...
Poniżenie. The Kane Trilogy. Tom 1 4/5 Nasza cena:
36,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poniżenie. The Kane Trilogy. Tom 1

Osiemnastoletnia Tatum O’Shea jest naiwną, nieśmiałą, niezbyt zamożną dziewczyną. Dwudziestotrzyletni Jameson Kane to inteligentny i bogaty uwodziciel. Przeżywają wspólnie jedną noc, jedną falę namiętności. Był to jeden błąd, po którym Tate musi odnaleźć się w rzeczywistości bez rodziny, pieniędzy...
eBook Poniżenie. The Kane Trilogy. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,99 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Poniżenie. The Kane Trilogy. Tom 1 mobi epub

Osiemnastoletnia Tatum O'Shea jest naiwną, nieśmiałą, niezbyt zamożną dziewczyną. Dwudziestotrzyletni Jameson Kane to inteligentny i bogaty uwodziciel. Przeżywają wspólnie jedną noc, jedną falę namiętności. Był to jeden błąd, po którym Tate musi odnaleźć się w rzeczywistości bez rodziny,...
Terapia 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapia

Terapia to historia, która pozostawia czytelnika bez tchu, porywając jego serce. A poezja pojawiająca się w tej książce jest po prostu niesamowita".Colleen Hoover, autorka bestsellera HopelessCzasami trzeba się zgubić, by się odnaleźćJestem samotna.Rozbita.Żyletką tnę swoje odrętwienie, lecz...
Niebezpieczna znajomość, niebezpieczna miłość 5/5 Nasza cena:
33,00 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebezpieczna znajomość, niebezpieczna miłość

Poruszający i pokrzepiający bestseller Amazona pióra autorki romansów – Jane Harvey-Berrick. Z dziewiętnastoletnim Danielem Coltonem chcą się umawiać wszystkie dziewczyny, a każdy facet mu zazdrości. Jest humorzasty, wybuchowy, zimny i ponury, ale też piękny, ma wspaniałe tatuaże, kolczyk w brwi i...
Bestia. Przebudzenie Lizzie Danton 5/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bestia. Przebudzenie Lizzie Danton

Nazywają go potworem. Zimne jak lód bladoniebieskie oczy prześwietlają cię na wylot.Jest bezwzględny. Jest okaleczony. Jest niebezpieczny. Żyje w zamku godnym baśni, ale nie jest księciem. Jest bestią. Jest brutalem. Jest zabójcą. Przeznaczenie sprawi, że nasze światy zderzą się ze sobą. Nazywają...
Złamane dusze 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane dusze

Vermont, 1950 rok. Jest takie miejsce dla dziewcząt, których nikt nie chce… Dla awanturnic, dla córek z nieprawego łoża, dla dziewczynek zbyt mądrych jak na swoje czasy. Nazywa się Idlewild Hall. W pobliskim miasteczku krążą plotki, że szkoła jest nawiedzona. Cztery współlokatorki z internatu łączy...
Walcząc z ciszą. On the Ropes. Tom 1 5/5 Nasza cena:
30,11 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Walcząc z ciszą. On the Ropes. Tom 1

Dla większości ludzi dźwięk jest pojęciem abstrakcyjnym. Spędzamy całe życie, próbując odciąć się od szumu, żeby móc skupić się na tym, co uważamy za ważne. Ale co, jeśli-gdy jasność umysłu zostaje przypłacona zupełną ciszą, to ten niewyraźny szmer w tle staje się czymś, za co oddałoby się...
Hold you close 5/5 Nasza cena:
29,29 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hold you close

Najnowszy romans Corinne Michaels, autorki bestsellera „New York Timesa”, napisany we współpracy z Melanie Harlow, autorką bestsellera „USA Today”, zgłębia problem drugiej szansy.Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc...
The Raven King. All for the Game. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,29 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Raven King. All for the Game. Tom 2

Zawodnicy drużyny Lisów są nieszczęsnymi życiowymi rozbitkami, ale ich ostatnia porażka może okazać się cudem, którego potrzebowali, by w końcu zjednoczyć się i stworzyć zgrany zespół. Jedyną osobą, która stoi im na drodze jest Andrew. Istnieje jednak ktoś, kto potrafi przebić się przez jego...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula