Rozstanie.The Kane Trilogy. Tom 2

Autor:

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 6
Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,52 zł
Nasza cena: 30,04 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Wszystko zdaje się być grą, dopóki komuś nie dzieje się krzywda, a to, co Jameson Kane zrobił Tatum O'Shea przekracza granice tego, co wybaczalne. Tate pragnie, żeby zniknął na zawsze z jej życia, a ON szybko uczy się, że stare powiedzenie: Nie doceniasz tego, co masz, dopóki tego nie stracisz jednak ma sens.

Jameson nigdy nie był dobry w przestrzeganiu zasad, a gdy postanawia walczyć o odkupienie, zrobi wszystko, by dopiąć swego. Proponuje ostatnią grę, która jeśli Tate się na nią zgodzi zakończy wszystkie inne. Nie wątpi w swoją wygraną, ale Tate ostrzega go, że nie ma szans; tym razem nie przegra. Nie wie jednak, że Jameson gotów jest na wszystko. Jeśli będzie trzeba, złoży u jej stóp cały świat. A nawet odsłoni swoją duszę.

Nie wziął jednak pod uwagę, że to wszystko się skończy.

Teraz Jameson może jedynie modlić się, by wyrządzone przez niego zło nie odcisnęło na Tate swojego piętna. Czasami trudno powiedzieć, kto tak naprawdę jest złem wcielonym

Czytaj całość

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-06-20
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo nie mogłam się doczekać tego tomu. Poniżenie bardzo mi się podobało, a zakończenie sprawiło, że chciałam kontynuację na już. Jednak musiałam na to trochę poczekać, czy było warto?

  W tym tomie Jameson uzmysławia sobie, co tak naprawdę zrobił i postanawia odzyskać Tatum. Jednak ta nie ułatwia mu tego zadania – tak w skrócie można opisać to, co dzieje się w Rozstaniu. Cała książka skupia się właśnie na tym. Jameson chce być z Tatum, chociaż jeszcze nie do końca zdaje sobie sprawę dlaczego tak naprawdę chce z nią być. Nie wie, że to, co do niej czuje to swego rodzaju miłość. Z kolei Tatum, z jednej strony nienawidzi Jamesona, obwinia, go o wszystko, z drugiej jednak strony ciągnie ją do niego. Dlatego też zgadza się na nową grę, którą ON proponuje. Ma w tym ukryty motyw – Tatum chce, żeby Jameson cierpiał tak jak wcześniej ona. Jednak jej gra w którymś momencie obraca się przeciwko niej.

  Miałam wielkie oczekiwania wobec tego tomu, pewnie dlatego czuję pewien niedosyt. W książce nie działo się dużo, większość Rozstania to rozterki głównych bohaterów. Tatum, po wypadku stała się trochę kimś innym. Ta nowa Tatum walczy z uczuciami, które żywiła kiedyś do Jamesona, rozum nie chce mu wybaczyć, a serce mówi zupełnie coś innego. Natomiast zakończenie, którego zupełnie się nie spodziewałam, daje mi nadzieję, że w trzecim tomie będzie dużo akcji. Zupełnie wbija w fotel, tak samo, jak w tomie pierwszym. Może właśnie dlatego ten tom, jest taki dość spokojny (tzn. było kilka scen, ale było ich niewiele), żebyśmy jeszcze bardziej docenili, to co będzie się działo w przyszłości.

  Cała recenzja dostępna na stronie Kosz z Książkami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-06-12
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie miałam okazji przeczytać pierwszej części książki, na szczęście wątki i dygresje są tak przedstawione, że bez trudu orientuję się w historii. Z tego co wiem pierwsza część przesycona była seksem, pożądaniem i dominacją . Rozstanie nie jest zdominowane przez sceny erotyczne, owszem jest gorąco aż sypią się iskry i pojawia się kilka pikantnych scen; wyobraźnia popracuje. Gra jaką toczą miedzy sobą bohaterowie przesiąknięta jest walką, pożądaniem, gniewem i niepewnością własnych uczuć. Spora dawka humoru w przyjemny sposób podkręca atmosferę.Sami bohaterowie wywarli na mnie w gruncie rzeczy pozytywne wrażenie mimo iż Jameson nazywany przez Tate wymownie demonem miał swoje ,,za uszami`` widać było, że się otwiera przed nią, stara, pracuje na jej zaufanie. Która kobieta nie chciałby aby mężczyzna tak się o nią starał ?! Taka która została okrutnie skrzywdzona i właśnie taką osobą jest Tate, walczy sama ze sobą. Z jednej strony uczucia i pociąg jaki czuje do Demona z drugiej wspomnienia poniżenia i okropnych wydarzeń nocy w basenie. Ciężko jest zaufać, poczuć się bezpiecznie przy kimś kto nas zawiódł i z tym problemem boryka się Tate ..

  Po przeczytaniu tej książki będę z niecierpliwośćcią czekać na kontynuację, zakończenie jest niesamowicie intrygujące i już nie mogę się doczekać zakończenia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-06-12
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Myślę że dużo straciłam nie czytając poprzedniej książki jednak, nawet bez nie można się domyślić co się stało w relacjach pary. Przejdźmy do rzeczy Sanderson młody chłopak, bardzo inteligentny przeszedł już wiele w swoim życiu, tak samo jak Jameson- Demon, bajecznie bogaty i przystojny mężczyzna jednak połączyła ich trudna do zidentyfikowana przyjaźń. Wszystko się pomieszało gdy w życiu Jamesona pojawia się Tatum, kobieta z przeszłości, której nie widział 7 lat. Teraz nie tylko Jameson miał Sandersa, którego traktował jak syna, Tatum też zaprzyjaźnia się z Sanderson. Chłopak jest zagubiony pomiędzy lojalnością wobec "ojca" a przyjaciółka. Sprawy się komplikują, kiedy po imprezie i kłótni pomiędzy "parą" Tatum ląduje w szpitalu z podejrzeniem samobójstwa a Jameson odchodzi od zmysłów kiedy ona nie chce go już nigdy widzieć. Proponuje jej grę, miesiąc na jachcie w Hiszpani i czas aby zrozumiała ze Demon też ma serce i żeby do niego wróciła. Gra się rozpoczęła i każdy z nich walczy o to co dla niego najlepsze.

  Książka opisuje bardzo trudną relację pomiędzy dwojgiem ludzi, gdzie jedna osoba jest tak silnie dominująca że wymaga od drugiej wszystkiego a druga pierwszy raz w życiu postanawia się mu przeciwstawić, ukazuje trudne do zidentyfikowania uczucia, które na pierwszy rzut oka przypominają toksyczną miłość oraz przyjaźń mocniejszą niż komukolwiek się może wydawać, desperacje i walkę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-06-12
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Wszystko zdaje się być grą, dopóki komuś nie dzieje się krzywda, a to, co Jameson Kane zrobił Tatum O’Shea przekracza granice tego, co wybaczalne. Tate pragnie, żeby zniknął na zawsze z jej życia, a ON szybko uczy się, że stare powiedzenie: Nie doceniasz tego, co masz, dopóki tego nie stracisz jednak ma sens."

  .

  Nie wiem czy czytaliście pierwszą część tej trylogii widziałam gdzieś określenie, że to "pornbook" i faktycznie to słowo idealnie opisuje pierwszą część - niegrzeczni bohaterowie i ostre sceny przepełnione seksem...

  Tak było w "Poniżeniu" - w kolejnej części (dla niekórych niestety) to wszystko właściwie znika... Całkowicie znika Demon zostaje tylko Jameson, który chyba zaczyna rozumieć, że to co czuje do Tatum to nie tylko pożądanie - chce żeby byłą szczęśliwa (z Nim oczywiście) a Tate - postanawia się zemścić... On staje się dla niej baaardzo uczynny a ona postanawia go ukarać - nic tam, że sama sobie szkodzi...

  Ja rozumiem, że to co Jameson zrobił na końcu poprzedniej części naprawdę ją upokorzyło i wkurzyło, no ale Ona albo naprawdę ma zapędy autodestrukcyjne albo jest ślepa...

  .

  Nie powiem - książkę czyta się bardzo dobrze i szybko a zakończenie naprawdę mnie zaskoczyło, ale tak jak współczułam Tatum na końcu poprzedniej i na początku tej części tak, zbliżając się do końca, po prostu coraz bardziej przestałam ją lubić. Jameson oczywiście święty nie jest, a wytłumaczenie, że to co robił - robił dlatego, że jest bogaty i rozpieszczony to dla mnie żadne wytłumaczenie. No ale zaczął się starać i to bardzo, widać, że walczy ze sobą, czasami pokazuje się jego mroczniejsza natura ale tylko na chwilę... Teraz rozumiem tytuł serii - The Kane trilogy - tu chyba nie chodzi o Tatum a o Jamesona właśnie...

  .

  No ale, żeby nie było, że mi się nie podobało - podobało i chyba nawet bardziej niż pierwsza część - dobra spodziewałam się, że będzie więcej seksu i ostrych dialogów, było inaczej ale wcale nie rozczarowująco. Ta część bardziej skupia się na uczuciach Jamesona i Tatum - nie brakuje też erotycznych scen, które jednak nie są tak ostre jak w poprzedniej części, ale napięcie i podniecenie jest wyczuwalne na każdej stronie. Zmiana nastawienia postaci może trochę zbyt drastyczna, ale w sumie po tym co przeszli w poprzedniej części jak najbardziej wytłumaczalna - może przy Tate nieco za mocna (jak mówiła sama do siebie, że jest głupią cipą to zdecydowanie jej przytakiwałam)

  .

  Bardzo jestem ciekawa jak Jameson zareaguje na to co Tatum zrobiła na koniec no i co z tym Sandersem? - z chęcią przeczytam następną część - jeśli nie dla samych postaci, to właśnie dla ich historii.

  .

  Pozdrawiam

  julia_recenzuje

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-06-11
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Poniżenie, pierwsza część trylogii The Kane Trilogy, zostawiła czytelników z rozdziawionymi buziami. Sanders odszedł z domu Jamesona i przestał dla niego pracować, Tatum upiła się, rozbiła autem i wylądowała w basenie, będąc w kiepskim stanie. Znalazł ją Ang, gdy było z nią naprawdę źle. W drugiej części w “Rozstaniu” na początku poznajemy bardziej Sandersa. Dowiadujemy się o nim istotnych rzeczy, później na plan wkracza Jameson i Tate.

  Tate dzięki wypadkowi zrozumiała wiele rzeczy, między innymi to, że Jameson i to, co ich łączy jest dla niej toksyczne. Nie chce mieć z nim nic wspólnego, ale Kane oczywiście tak łatwo się nie podda. Rozpoczyna się prowizoryczna gra, która ma zakończyć poprzednie, lecz tym razem Tate obiecuje Jamesonowi, że nie przegra. Jednak coś się zmienia, lecz Tate nie chce uwierzyć w tę zmianę, powtarzając sobie wciąż, że to tylko gra, bo przecież Kane uwielbia gry.

  “Rozstanie” to niemalże przeciwieństwo “Poniżenia”. Pierwsza część była popieprzona, mocna, brutalna, szokująca i ociekająca seksem. “Rozstanie” jest bardziej subtelnie, spokojne po prostu inne. Bohaterowie są inni, miałam wrażenie, jakby ich nie znała, ale gdy trafiła się scena na styl “Poniżenia” czułam, że jestem w domu, że to znam. Jameson w drugiej części stara się odzyskać Tate i pokazać jej, że potrafi być miłym gościem. Tatum też się zmienia, ale żeby wygrać grę, powoli wraca do dawnej siebie, co wywołuje wiele sprzeczek, kłótni i problemów. W dodatku na horyzoncie pojawia się znienawidzona przez Tate Petrushka, która nie szczędzi słów na jej temat i sieje jeszcze większy mętlik w głowie.

  “Rozstanie”, mimo iż jest nieco inne i z pozoru spokojniejsze od poprzedniej części, naszpikowane jest zwrotami akcji i wybrykami Tate. Była to dla mnie zaskakująca i miła odmiana, niby spodziewałam się, że dalej będziemy świadkami brutalności i perwersyjności z pierwszej części, ale absolutnie się nie zawiodłam. Bardziej się ucieszyłam, bo Tate jakby nie było, nigdy nie była łatwą postacią, co widać w tej części szczególnie. Intencje Jamesona mnie kupiły, uwierzyłam mu, nawet zaufałam, przez co tak strasznie wkurzała mnie Tatum. A te ich wiecznie skakanie do gardeł strasznie irytowało, ale oni właśnie tacy są, więc plus dla Autorki za to, że nagle i diametralnie nie zmieniła ich powierzchowności, a zachowała ten znany nam dobrze pazur.

  Podobał mi się początek “Rozstania”, który to Autorka postanowiła napisać o Sandersie. Zrobiła to dobrze, gdyż autentycznie czułam inność bohatera, tak jakbym miała do czynienia z nim w prawdziwym życiu. A potem, gdy Tate zrobiła coś złego, zdawałam sobie sprawę, czym to dla Sandersa jest i ścisnęło mi się serce.

  W ogólnym rozrachunku “Rozstanie” wypada naprawdę dobrze, Autorka wprowadza czytelnika w postać Sandersa, odkrywa przed nami faktyczne uczucia Jamesona i serwuje pod postacią Tate ostrą jazdę.

  W trakcie lektury doszłam do wniosku, że mogłam przypomnieć sobie pierwszą część, ponieważ czytałam ją tuż przed premierą i pewne wydarzenia oraz fakty zatarły mi się w pamięci, przez co, miałam wrażenie, że coś mnie ominęło. Lecz autorka wplata małe przypomnienia w wypowiedzi bohaterów bądź narratora, więc nic nie tracimy.

  Jeśli zastanawiacie się, czy warto sięgnąć po “Rozstanie”, moja odpowiedź mi: oczywiście bowiem to jeszcze nie koniec perypetii Tate, Jamesona i Sandersa.

  Samanta Louis [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula