Rozdajemy 100 zł i gorące nowości

100 zł na książki, zobacz, jak je zdobyć!

Dzień dobry!

Jeśli należysz do osób, które lubią dzielić się informacją o tym, jak podobała się przeczytana książka - mam dla Ciebie świetną wiadomość!

Od 01 października każdy, kto na łamach księgarni TaniaKsiazka.pl podzieli się swoją opinią na temat przeczytanych tytułów, obejrzanych filmów, czy doświadczeniami z gier, w które ostatnio zagrał, ma szansę wygrać bon o wartości 100 zł na zakupy w TaniaKsiazka.pl. Kliknij, żeby dowiedzieć się więcej.

Czytaj > Pisz > Wygraj 100 zł! Szczegóły >>
Wolisz czytać niż pisać? Nie zamykaj tej wiadomości! :) Poniżej lista gorących zapowiedzi i nowości, które możesz kupić w TaniaKsiazka.pl. Wśród nich niekwestionowany bestseller tego tygodnia - książka, której autorka odebrała literacką nagrodę Nike.
Redaktor działu z nowościami wzywa do czytania! :)
Hawking
Tyrmand
Feist
Osiecka
Brown
Inferno - Dan Brown

U nas zniżka 25%!
Larsson
Burza słoneczna - Asa Larsson
U nas zniżka 25%!

 
Kalendarz 2014
CzaroMarownik 2014
U nas zniżka 25%!
Pratchett
Więcej gorących nowości >>
Laureatka Nike!
 

To właśnie autorce tej książki przypadł w tym roku zaszczyt odebrania jednej z najbardziej cenionych nagród literackich - Nike. W Ciemno, prawie noc Joanna Bator nawiązuje do konwencji powieści gotyckiej. Nie po to jednak, by bawić czytelnika: w tym, co niesamowite, często ukryta jest prawda o nas, której na co dzień nie chcemy pamiętać...
 
Reporterka Alicja Tabor wraca do Wałbrzycha, miasta swojego dzieciństwa.

Osiada w pustym poniemieckim domu, z którego przed laty wyruszyła w świat. Dowiaduje się, że od kilku miesięcy w Wałbrzychu znikają dzieci, a mieszkańcy zachowują się dziwnie. Rośnie niezadowolenie, częstsze są akty przemocy wobec zwierząt, w końcu pojawia się prorok, Jan Kołek, do którego w biedaszybie przemówiła wałbrzyska Matka Boska Bolesna.
Zarezerwuj egzemplarz książki nagrodzonej Nike >>
 

Tej autorki nie trzeba przedstawiać. Znana jest młodszym i starszym Czytelnikom. Niestety w poniedziałek 7 października odeszła, a nam pozostaje pokłonić się jej twórczości i zapoznać z biografią Joanny Chmielewskiej.

Życie (nie)całkiem spokojne to wyjście naprzeciw tym, którym nie udało się zapoznać z poprzednią, 7-tomową biografią pisarki, która ukazała się w latach 1994-2008.

Z jednej strony, siedem tomów to niewiele, by opisać barwne i obfitujące tak w zabawne, jak i zaskakujące momenty życie, z których wiele znalazło później swe rozwinięcie w powieściach autorki. Z drugiej jednak strony, siedem tomów to sporo do przeczytania. Nie wszyscy dysponują czasem czy cierpliwością w stopniu pozwalającym na zafundowanie sobie takiego luksusu.
Kup teraz biografię Joanny Chmielewskiej >>
Tej jesieni będzie gorąco... Przeczytaj, zanim obejrzysz >>
W listopadzie na ekranach kin, od teraz ze zniżką nawet 32% >>
Czytasz = pomagasz, dziękujemy!
Tu jesteśmy! Dołącz do nas:
Facebook
Twitter
Foursquare
Google Plus
Żeby ten tydzień wypełniony był pozytywnymi zdarzeniami,
Monika Szatyłowicz wraz z ekipą księgarni TaniaKsiazka.pl


P.S.: Już niedługo kolejna odsłona weekendowej obniżki - ten adres warto mieć w ulubionych.

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać