Royal

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 28
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
14.0 x 20.5 x 4.0 cm
Wydawnictwo
Rok wydania
2022
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 30,52 zł
Audiobooki mp3
za 40,42 zł
Nasza cena: 24,55 zł 41,90 zł Taniej o: 41%

Ta dziewczyna pokaże, że nieokrzesany książę nie może mieć każdej.

Amerykanka Vivian Jones, dwudziestoletnia studentka, otrzymała szansę, o jakiej marzy wielu młodych ludzi. W ramach rocznego stażu może studiować ekonomię w Londynie. Wszystko zapowiada się wspaniale, dopóki dziewczyna nie uświadamia sobie, że życie w stolicy Wielkiej Brytanii będzie bardzo drogie.

Na szczęście z pomocą przychodzi jej przyjaciółka, dzięki której Vivian dostaje pracę w kuchni – to nie byle gdzie, bo w pałacu królewskim. Mimo początkowych obaw okazuje się, że rodzina królewska jest bardzo przyjazna i traktuje pracowników z szacunkiem. Prawie cała…

Dwudziestotrzyletni Lucas Robert III Hemsworth, brytyjski książę, to niezły numer. Zmienia dziewczyny jak rękawiczki, jest arogancki i chamski. Jakby tego było mało, postawił sobie za cel uprzykrzanie Vivian życia. Szczególnie kiedy przypadkowo spotykają się w nocy w kuchni… Czarę goryczy przelewa fakt, że podczas imprezy w klubie książę nawet jej nie rozpoznaje i po prostu bezczelnie podrywa. Jeżeli myśli, że ta dziewczyna to jedna z wielu, jest w dużym błędzie.

Recenzje (28)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Zwę­zi­łam oczy, pa­trząc na niego z taką wro­go­ścią, ja­kiej jesz­cze nigdy w sobie nie czu­łam.

  – Wizja, w któ­rej chwy­tam cię za szyję i skrę­cam kark, jest tak ku­szą­ca, że za­czę­łam spraw­dzać w in­ter­ne­cie wa­run­ki pa­nu­ją­ce w an­giel­skich wię­zie­niach.

  – Uro­czo. – Uśmiech­nął się pół­gęb­kiem."

  Miłość jak z bajki. On, przystojny, przyszły następca tronu i ona, zwykła dziewczyna jakich wiele. Cóż mogłoby tak być, gdyby nie fakt, że nasz książę to zbuntowany i arogancki playboy, a jego wybranka to silna, twardo stopająca po ziemii młoda kobieta, która nie raz sprowadzi go do parteru.

  "Royal" to z jednej strony bardzo romantyczna historia, z drugiej natomiast, dziejąca się tu i teraz, współczesna opowieść o odnajdywaniu własnego miejsca w świecie i trudnych wyborach jakie się z tym wiążą. Mimo, że oparta na dobrze znanym schemacie nie nuży, dobrze poprowadzona fabuła i ciekawi bohaterowie sprawiają, że czyta się ona praktycznie sama i naprawdę trudno jest się oderwać przed końcem.

  Jedyne czego się obawiam, to czy pozostałe części będą równie dobre i utrzymają poziom, a planowane są jeszcze dwie.

  Jednak postaram się być dobrej myśli, ponieważ Vivian i Lucas naprawdę mnie kupili.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  👑👑👑Recenzja👑👑👑

  Premiera 25.05.2022

  „Royal”
  – Sylwia Zandler

  Życie jak z bajki. Pieniądze na swoje fanaberie, w przyszłości król, ma wszystko co chce i może robić na co tylko przyjdzie mu myśl. Ma to o czym marzy większość ludzi. Ale czy aby na pewno tak jest ? Czasem prawda może okazać się inna.

  Vivian, młoda amerykańska studentka, której udało się wyjechać do innego kraju na wymianę studencką. Jest bardzo ambitna, inteligenta, nie da sobie w kaszę dmuchać i nie boi się ciężkiej pracy. Uczy się i pracuje. Niczego się nie boi. Ma twardy charakter, ale miękkie serce. Nie umie się długo gniewać, ale kiedy ktoś z nią zadrze to potrafi nieźle utrzeć nosa. Ma w sobie wieli wary w ludzi. Stara się dostrzec dobro w człowieku. Taka z niej fajna dziewczyna z którą można pogadać o wszystkim. Umie ocenić człowieka to nie po tym co słyszy, tylko po jego zachowaniu. Jeśli ktoś nie zasłuży sobie na jej szacunek to traktuje go tak jak sobie zasłużył, a gdy zasłuży to zyskuje coraz więcej.

  Lucas Robert III Hemsworth, brytyjski książę który ma wszystko o czym zamarzy. Niestety nie umie tego docenić i woli gustować w imprezach, alkoholu, panienkach na jedną noc. Swoim urokiem myśli, że każdą może oczarować. Niestety czasem ten podryw zmienia się w czyste chamstwo. Na samym początku mało go polubiłam, był nieznośny i niby książę a za grosz kultury. Traktuje wszystkich jak śmieci przez co nie raz miałam ochotę go mocno uderzyć w głowę i nie umie docenić tego co ktoś dla niego robi. Z czasem jednak coraz mocniej zyskuje i się zmienia. A może nawet zobaczymy jego inne dużo lepsze oblicze i wydaje mi się, że prawdziwe. Zaczyna się okazywać, że to całkiem miły i czarujący chłopak. Ma swoje zachwiania, ale to wynika tylko z tego powodu, że był trzymany w złotej klatce.

  Ich relacja jest niezbyt fortunna. On ją dosyć specyficznie podrywa, niestety czasem traktuje z góry, a ona za wszelką cenę nie chce mieć z nim nic wspólnego. Chce tylko w spokoju popracować i się uczyć. A przez niego ciągle ma jakieś atrakcje. Nie raz przez niego płacze, ale ona ze swoim dobrym sercem i twardym charakterem umie go utrzymać w ryzach i to dzięki niej zaczyna się coś w nim zmieniać. Miałaby to tylko przyjaźń, które nawet nie wiadomo kiedy zmieniła się w coś więcej, ale najpierw musiała przeżyć wzloty i upadki.

  Ich historię miałam okazję czytać na platformie Wattpad i już wtedy byłam w nie absolutnie zakochana. Historia jest bardzo ciekawa i inna. Niby wątek księcia i zwykłej dziewczyny to motyw dosyć znany, ale jakoś mam wrażenie, że jest inna. Lekka i delikatna. Okraszona nutą chamstwa księcia, ciętego języka amerykanki i romansu, który kwitnie pomimo różnic. Śmiechu także nie zabraknie, miejscami buzia sama się cieszy z ich docinków. Ale łzy także się pojawią, bo to co on czasem powie, to nawet czytelniczce robi się smutno.

  Pokazuje, że życie królewskie wcale nie jest takie jak w bajkach. Jest dużo cięższe. Lucas cały czas wychowywany w klatce i na nic mu nie pozwalano więc nic dziwnego, że się buntuje i robi wszystkim na przekór. Miejscami było mi go bardzo szkoda, nie miał niczego zwyczajnego, same zakazy i nakazy.

  Kochani jeśli macie ochotę na romantyczną, zabawną ale także poruszającą trudny temat książkę, to śmiało możecie po nią sięgnąć. Ja jestem zachwycona kunsztem autorki, jej stylem i nietuzinkowymi bohaterami. Ale pikanterii także nie zabraknie, ponieważ pomiędzy nimi czuć napięcie namiętności.

  9/10🔥

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  👑Recenzja👑

  "Naszym morałem
  było to, że nie powinno się lokować, uczuć w kimś, kto uczestniczy jednocześnie w innej bajce. W takiej, w której od dawna ma już swoją księżniczkę."

  Vivian to dziewczyna, której los pozwolił spełnić swoje marzenie. Wyjeżdża do Londynu na wymianę studencką, gdzie będzie studiowała ekonomię. Jest w euforii, przepełnia ją radość, jednak nie zdaje sobie sprawy, że ta bańka mydlana szybko pęknie, a kosztowne życie w stolicy da o sobie znać. Z pomocą przyjaciółki uda jej się dostać dobrze płatną pracę jako pomoc kuchenna u rodziny królewskiej. Mimo wcześniejszych obaw polubiła tę pracę, do czasu aż nie pojawił się w jej życiu najstarszy syn pary królewskiej, a zarazem dziedzic tronu... Lucas Robert III Hemsworth. Czy jego poznanie zmieni tę pracę w piekło? Jak poradzi sobie z jego wybujałym ego? Czy wpadnie w jego sidła?

  Lucas to najbardziej egoistyczny, chamski i nieznośny bohater, jakiego miałam okazję poznać. Ale za tym wszystkim krył się skrzywdzony i uroczy chłopak, który zyskiwał przy bliższym poznaniu. Od najmłodszych lat był pod ciągłą presją. Nie miał normalnego dzieciństwa. Były nakazy, zakazy i żadnych sprzeciwów. Tak w skrócie wyglądały jego dziecięce lata. Czy chcielibyście być na jego miejscu? Był dziedzicem tronu, jednak gdyby miał wybór, nigdy by nim nie został. Niestety wyborów dokonywali za niego inni. Jednak zmieniło się to przy poznaniu pyskatej amerykanki. Dziewczyna go zaciekawiła do takiego stopnia, że nie potrafił przestać o niej myśleć... Czy stanie się dla niego kimś więcej? Czy będąc przyszłym królem, mógł liczyć na szczęśliwe zakończenie?

  "Royal" to książka, która pokazuje, że z pozoru idealne życie wcale takie nie jest. Wystarczy małe zachwianie, aby wszystko rozsypało się niczym domek z kart.

  Relacje pomiędzy bohaterami były niczym wzburzone fale na oceanie. Niby niepozorne, ale kiedy dochodziło między nimi do spięć, sprawiali, że zatapiali wszystko dookoła. Byli niczym ogień i woda. Przyciągali siebie, ale jednocześnie się odpychali. Ich relacja tak naprawdę nie miała prawa bytu. Ona zwyczajna dziewczyna, on książę. Jednak walczyli mimo przeciwności losu. Chcieli, aby ich relacja miała przyszłość, jednak pogubili się... Czy przetrwają?

  Bohaterowie zostali wytworzenia w sposób wręcz idealny. Vivien jest dziewczyną z charakterem, która potrafi powiedzieć tak, że pójdzie w pięty. Niejednokrotnie pokazała, że nie interesuje ją to, że Lucas jest księciem. Dla niej był człowiekiem takim jak każdy inny. Nie interesowały ją jego pieniądze, tytuł i wszystkie korzyści, jakie się z tym wiązały. Jednak była też bardzo uczuciowa i szybko przywiązywała się do drugiego człowieka, nawet jeśli wmawiała sobie, że jest inaczej. Przyszło jej później przez to cierpieć.

  Lucas natomiast był to typowy bad boy i play boy w jednym. Prowadził bardzo rozrywkowe życie. Lądował na niejednej okładce magazynu i tym samym działał na nerwy swojej mamie. Nie zważał na uczucia innych. Ciężko było mu zaufać, gdyż niejednokrotnie się na tym przejechał. Tylko że Vivian wzbudzała w nim fascynację. Wydawała się inna niż dotychczas poznane dziewczyny. Miała w sobie to coś, co go do niej ciągnęło. Pożądał jej, lecz ona go odpychała. Trafił na dziewczynę, która tak szybko nie wpadnie w jego sidła. Czy będzie stanowiła dla niego wyzwanie?

  Woow. Tyle byłam w stanie powiedzieć, kiedy przeczytałam ostatnie słowo w tej książce. Ta książka nie jest dobra, wyjątkowa, niesamowita. Dla tej historii nie jestem w stanie znaleźć idealnego słowa, które by ją określało. Autorka przeniosła mnie do świata, który z każdej strony mnie zaskakiwał, a w szczególności postać głównej bohaterki... Nie wyobrażacie sobie, jaki ta dziewczyna ma cięty język. Nie raz polecą wióry. Nie zabraknie tutaj tajemnic, dzięki którym lepiej zrozumiemy Lucasa. Pojawią się postacie, które będziecie mieli ochotę unicestwić, ale też takie, które skradną wasze serce. Nie zabraknie momentów, gdzie opanuje was smutek, ból, radość, ale także złość, którą poczujecie nie raz. Książka wywoła was masę emocji. Od dobrych aż po krańce tych złych. Kiedy pomyślicie, że wszystko będzie dobrze, zostaniecie zaskoczeni. Wszystko zmienia się niczym w kalejdoskopie. Tutaj niczego nie możecie być pewni.

  Kiedy brałam tę książkę do ręki, myślałam, że będzie to po prostu książka o księciu i dziewczynie, która się w nim zakocha i będą żyli długo i szczęśliwie. Jakże się myliłam. Nie spodziewałam się tego, co tutaj zastałam. Miałam już okazję czytać historię o podobnej tematyce, ale żadne z nich nie dorównują tej książce. To jest po prostu fenomen. Dawno nie czytałam tak dobrej książki, która jest debiutem.

  Jeśli chcecie przeczytać książkę, która przeniesie Was do królewskiego świata, to załóżcie koronę i dajcie się ponieść tej historii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Royal” to pierwszy tom trylogii „Royal Trilogy”, który skupia się na historii Vivian Jones i księcia Lucasa Roberta III Hemswortha. „Royal” czytałam na Wattpadzie spory czas temu, stąd też ten mój ogromny sentyment do tej trylogii, bo już wtedy zawładnęła ona moim sercem i ulokowała się w nim na długo. Czytając papierową wersję czułam się jakbym wróciła do domu i to było tak świetne uczucie, że przez większość książki uśmiechałam się jak głupi do sera. Jednak gdybym nie wiedziała, że to debiut a ktoś by to powiedział, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że bym mu nie uwierzyła. Sylwia Zandler ma genialny styl pisania. Opisy i przede wszystkim lekkie i zabawne dialogi sprawiały, że przez tą książkę dosłownie się płynie. Krótko mówiąc przepadłam bezapelacyjnie po raz kolejny i cały czas chcę więcej. Historia Luke’a i Vivi bardzo odbiega od historii znajdujących się obecnie na rynku wydawniczym dlatego, że dzieje się ona na królewskim dworze. Osobiście uwielbiam książki z takim klimatem zwłaszcza gdy są dobrze napisane i tak jak tutaj – dzieją się w naszych czasach. Znajdujemy się tutaj na dworze u rodziny królewskiej Hemsworthów i poznajemy wszystko od… kuchni. Fabuła jest naprawdę pochłaniająca i zaciekawiająca jednak szczególnie skupia się ona na relacji naszych głównych bohaterów, która cóż do łatwych nie należy. Do łatwych nie należy ponieważ nasza blondyna a raczej książę Lucas to ciężki orzech do zgryzienia. Przyszły następca tronu, który zdecydowanie nie zachowuje się jak na przyszłego króla przystało. Kapryśny, arogancki, bezczelny i obrzydliwie bogaty. Tak w kilku słowach z pozoru można opisać księcia Luke’a. Jednak mimo tych wad jest też niezwykle uroczym, zagubionym i nieporadnym w relacje z innymi chłopakiem, który by udowodnić Vivi, że wcale nie jest aż taki zły jest w stanie zrobić naprawdę sporo. Vivian, czyli nasza Amerykanka, która przyjechała na wymianę uczniowską do Wielkiej Brytanii i zaczyna pracować w królewskim pałacu, właśnie na kuchni. Dziewczyna tak naprawdę nieświadomie wpada relację z naszych księciem, który od samego początku nie robi dobrego wrażenia. Vivi od początku ma opory co do znajomości z księciem zwłaszcza, że wie jaką sławę wokół siebie roztacza i to co mówią o nim inni. Luke nie mając obycia w relacjach między ludzkich, prawie na każdym kroku rani Vivian, przez co ta coraz bardziej się od niego odsuwa, nie mówiąc już o zaufaniu. Często też robi tak głupie i nie przemyślane rzeczy, że gdy czytałam miałam ochotę nim potrząsnąć by się ogarnął! I chyba w końcu mnie wysłuchał, bo tak jak pisałam powyżej, że gdy na czymś mu zależy stara się robić co w jego mocy żeby tą osobę przy sobie zatrzymać i udowodnić zarówno jej jak i samemu sobie, że nie jest taki jak wszyscy zakładają. Kocham Luke’a i kocham Vivi, ta dwójka jak i ich historia jest dla mnie tak urokliwa, że ile razy bym jej nie czytała to i tak zakocham się w niej na nowo. Wiem, że dla niektórych Luke może nie być idealny ale dla mnie właśnie to w nim jest wyjątkowe. Pomimo, że często jest bucem to jest też słodkim i troskliwym bucem, który sprawia, że kocham go całym sercem. Tak samo jak Vivi. Błagam was ona jest tak świetnie wykreowaną postacią; pewna siebie, wygadana, nie dająca sobą manipulować i co najważniejsze – ustawiająca księcia Lucasa do pionu. Za to powinna być przyznana jej nagroda! Relacja Luke’a i Vivi jest wyjątkowa na swój sposób i nie da się jej tego zarzucić. Tu nie znajdziecie miłości po stu stronach, tutaj wszystko dzieje się stopniowo i w odpowiednim tempie. Przez większość czasu nasi bohaterowie są dla siebie przyjaciółmi, którzy przyjemnie spędzają ze sobą czas i między którymi nie brakuje przepychanek słownych i elektryzującego napięcia. Z czasem jednak ta przyjaźń chcąco czy nie chcąco przeradza się w coś więcej. W tej książce nie zabraknie wam humoru oraz sarkazmu (dosłownie ja się dusiłam ze śmiechu bo to było tak ikoniczne!), momentami smutku bądź zdenerwowania (np. gdy pojawia się Gwen czy królowa Margot). Nie zabraknie wam również emocji pomiędzy bohaterami oraz chęci czytania tej historii cały czas! Bo to właśnie zrobiło, ze mną zakończenie „Royal”! Gdybym mogła sięgnęła bym po drugi tom od zaraz, zwłaszcza po ostatnim zdaniu jakie padło w „Royal”🙊💜

  „Royal” to książka, która nie wciąga. Ona pochłania czytelnika od pierwszych stron i zabiera w barwny świat królewski, który stworzyła Sylwia Zandler. To książka z genialną, zabawną i pełną emocji fabułą i przede wszystkim z bohaterami, którzy na długo zapadają w pamięć! Bo o kimś takim jak książę Lucas Robert III Hemsworth i Vivian Jones nie da się zapomnieć! Polecam wam tą historię z całego serducha! Sięgnijcie a zapewniam, że nie pożałujecie💜

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Vivian przyjechała na roczny staż do Londynu, by studiować tutaj ekonomię. Nie przewidziała jednak, że życie w stolicy jest takie drogie, dlatego z pomocą przyjaciółki zatrudnia się jako pomoc kuchni w pałacu królewskim. Prawie wszyscy z rodziny królewskiej traktują Vivian dobrze, jest jednak pewien wyjątek - Lucas, książę brytyjski. Młody mężczyzna jest arogancki i chamski, dodatkowo od początku uprzykrza życie Vivian. Jak potoczy się ich relacja? Czy Vivian zmieni zdanie o księciu?

  Jak już wiecie bardzo lubię debiuty, kiedy tylko pojawiła się zapowiedź tej książki wiedziałam, że będę chciała ją przeczytać, zachęciła mnie do tego piękna okłada oraz intrygujący pomysł na fabułę. Autorka ma niezwykle lekkie i przyjemne w odbiorze pióro, co sprawiło, że książkę przeczytałam bardzo szybko, zostałam wciągnięta do królewskiego świata już od pierwszych stron. Historia ta jest przedstawiona z perspektywy Vivian, co pozwala na bardzo dokładne poznanie głównej bohaterki, jej myśli, uczuć i zrozumienie jej decyzji. Szkoda, że nie było tutaj chociaż kilku rozdziałów oczami Lucasa, bo jestem ogromnie ciekawa jego spojrzenia na niektóre kwestie. Bohaterowie zostali ciekawie wykreowani, chociaż zdarzało się, że działali mi swoim zachowaniem na nerwy. Oboje są z zupełnie innych światów, jednak jakaś niewidzialna siła ich do siebie przyciąga i wynikają z tego różne intrygujące sytuację, które dostarczają czytelnikowi masę emocji. Mam wrażenie, że pierwszy tom jest dopiero takim wstępem do "prawdziwej" histori bohaterów, zakończenie jakie serwuje autorka jest zapowiedzią niezwykle ekscytujących dalszych losów Vivian i Lucasa. Jestem pewna, że autorka jeszcze nie jednym mnie tutaj zaskoczy. Polecam! Moja ocena 8/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 23 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -40%
  Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię

  Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię

  Ta dziewczyna. Ten chłopak. Nie ten czas... Dwoje licealistów z małego miasteczka nieopodal Londynu: Josephine, wzorowa dziewczyna z tak zwanego dobrego domu, oraz Chase, chłopak, o którym można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest ideałem. Dom rodzinny Chase`a też trudno byłoby nazwać dobrym ......
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,06 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -42%
  Kill Switch

  Kill Switch

  Seria ,,Devil's Night" powraca!Winter zrozumiała, że przyczynienie się do tego, że Damon trafił do więzienia, było najgorszą rzeczą, jaką zrobiła w życiu. I nie miało to żadnego związku z tym, czy był winny i zasłużył na karę. Myślała, że kiedy on będzie odsiadywał wyrok, jej uda się ukryć tak, aby...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,78 zł 54,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  11 papierowych serc

  11 papierowych serc

  11 utraconych tygodni. 11 szans, żeby je odzyskać. Rok temu: Życie Elli było idealne. Miała cudownych przyjaciół i niesamowitego chłopaka. Wszystko się zmieniło w momencie wypadku samochodowego. Kiedy Ella obudziła się w szpitalu, nie pamiętała ani tragicznego wydarzenia, ani tygodni przed nim. Nie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

  All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

  Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,81 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Spark

  Spark

  Nowe miejsce, nowy dom, nowi ludzie... i uśpione demony przeszłości Elizabeth Parker zostawia słoneczne kalifornijskie plaże, w samym środku roku szkolnego, dla deszczowej Anglii. W dodatku zamieszkuje u zupełnie obcych ludzi, wśród których ma spędzić nadchodzące miesiące. Trochę dużo tych zmian...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,09 zł 49,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -37%
  Punk 57

  Punk 57

  Bestsellerowa autorka "New York Timesa" wraca z kolejną powieśćią! Razem byliśmy idealni. Dopóki się nie spotkaliśmy. Misha Nie mogę się powstrzymać od uśmiechu, gdy czytam jej list. Tęskni za mną. W piątej klasie nauczyciele dobrali nam korespondencyjnych przyjaciół z innych szkół. Mam na imię...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,97 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -23%
  Amethyst. Of course, Sir

  Amethyst. Of course, Sir

  Nowy thriller erotyczny autorki bestsellerowej powieści Emerald! 1 milion odsłon na Wattpadzie! Czy cena za wolność może być za wysoka? Verina Berry, przez przyjaciół zwana Rin, od dwudziestu jeden lat - czyli odkąd pamięta - ma tylko jedno marzenie. Chce uciec. Uciec od uzależnionych od hazardu...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 38,42 zł 49,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -33%
  Angry Goddess. Gods of Law. Tom 2

  Angry Goddess. Gods of Law. Tom 2

  Mijają dwa lata, od kiedy Oliver Sanclair i Violet McMillan widzieli się po raz ostatni. Ich drogi znów się skrzyżują, choć teraz przyjdzie im stanąć po przeciwnych stronach sądowej barykady. Violet obiecała sobie, że uczyni wszystko, by zostać pierwszą osobistą porażką Olivera. Skupiając się na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,13 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Start a Fire. Runda druga

  Start a Fire. Runda druga

  Płoniemy w ogniu, który sami rozpaliliśmy W życiu Victorii Joseline Clark zapanował chaos. A wszystko to za sprawą chłopca o pięknej twarzy i destrukcyjnym wnętrzu. Od dnia, w którym go poznała, niczego nie była już pewna. Wiedziała tylko, że z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej zatapia się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,09 zł 49,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  It Ends with Us

  It Ends with Us

  Czasem te osoby, które najmocniej nas kochają, potrafią też najmocniej ranić. Lily Bloom zawsze płynie pod prąd. Nic dziwnego, że otworzyła kwiaciarnię dla osób, które… nie lubią kwiatów, i prowadzi ją z pasją i sukcesami. Gdy poznaje przystojnego lekarza Ryle’a Kincaida i rodzi się między nimi...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,53 zł 45,00 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Red, White & Royal Blue 4/5 Nasza cena:
26,35 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Red, White & Royal Blue

Co się stanie, gdy Pierwszy Syn Ameryki zakocha się w księciu Walii? Podczas wesela na brytyjskim dworze królewskim wybucha kłótnia. W jej wyniku książę Henry i Alex - syn prezydentki USA - lądują w torcie weselnym, co wywołuje kryzys dyplomatyczny między państwami. Żeby go zażegnać, PR-owcy...
Royal. Dzikość i krew. Savage & Ink. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Royal. Dzikość i krew. Savage & Ink. Tom 1

Royal Savage sprawiał wrażenie groźnego i nieprzystępnego. Była w nim jakaś dzikość. I gniew. Prowadził salon tatuażu i był w tym najlepszy, ale zmagał się z traumą. Jakiś czas temu w dramatycznych okolicznościach stracił narzeczoną. Nie potrafił się z tego otrząsnąć i wrócić do normalnego życia....
Pakiet: Red, White & Royal Blue, One Last Stop 0/5 Nasza cena:
52,18 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Red, White & Royal Blue, One Last Stop

Najpierw był RED, WHITE & ROYAL BLUE – debiut, który pokochały miliony czytelników na całym świecie. Na brytyjskim dworze wybucha skandal: książę Henry i Alex – syn prezydentki USA – w wyniku kłótni lądują w środku weselnego tortu. Aby zażegnać kryzys, mężczyźni będą musieli udowodnić mediom, że...
Kulti 5/5 Nasza cena:
35,28 zł 43,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kulti

Wierz mi, miałam ochotę walnąć cię raz czy dwa albo pięć.Gdy mężczyzna, którego uwielbiałaś będąc dzieckiem zostaje twoim trenerem, spodziewasz się, że okaże się to najwspanialszą rzeczą, jaka przytrafiła ci się w życiu. Słowo klucz: spodziewasz się.Wystarczył tydzień, by dwudziestosiedmioletnia...
Pakiet Made Men. Tomy 5-6: Angel, Drago 0/5 Nasza cena:
49,11 zł 74,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Made Men. Tomy 5-6: Angel, Drago

Angel. Made Men. Tom 5 Kiedy Adalyn po raz pierwszy zobaczyła Angela, wydał jej się wcielonym demonem. Kobieta przypuszczała, że ten facet oznacza same kłopoty, a jego niewinne imię nie ma nic wspólnego z prawdziwą naturą. Nie myliła się. Angel był synem człowieka, który wyrządził Chloe krzywdę,...
Blood FROM Blood. Domenico. Mancuso Family. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,29 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Blood FROM Blood. Domenico. Mancuso Family. Tom 3

Historia Domenico Mancuso – zbuntowanego syna Federico Mancuso, bossa Camorry. Domenico Mancuso różni się od swoich braci. Jest lekkoduchem lubiącym spędzać czas na imprezach w towarzystwie pięknych kobiet. Panujące w mafii zasady traktuje z przymrużeniem oka, co sprawia, że ciągle podpada ojcu....
Zdrajca 5/5 Nasza cena:
25,56 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zdrajca

Z mafią jest jak z miłością. Gdy zostaniesz przez którąś z nich wybrany, nie ma drogi odwrotu.Lisa doskonale wiedziała, z kim się wiąże, mimo to każda chwila spędzona u boku gangstera nakręca w jej sercu spiralę strachu. Wydaje się, że oboje wiodą normalne życie, jednak ?normalność? w ich świecie...
Miłość po sąsiedzku. Friend-Zoned. Tom 2 5/5 Nasza cena:
38,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość po sąsiedzku. Friend-Zoned. Tom 2

Asher „Duch” Collins i Natalie Kovac spędzili ze sobą namiętną noc. Noc, o której oboje nie potrafią zapomnieć. W takim razie dlaczego tak trudno jest im przebywać w swoim towarzystwie? Nie ma szans na to, że dojdą do porozumienia, więc postanawiają iść każde swoją drogą. I jakimś cudem kończą...
Hideaway. Devil's Night. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,25 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hideaway. Devil's Night. Tom 2

Kryjówki i pościgi. Cała Zzbawa zacznie się od początku… Seria „Devil’s night” powraca! Widziałem już twoją kryjówkę, mała. Czas, żebyś zobaczyła moją.-Kai Mroczne zakątki miasta skrywają tajemniczy hotel. Stoi opuszczony, zapomniany i pogrążony w ciemności. Spowija go sekretna aura dotycząca...
Pocałunek diabła. Dziedzic podziemia. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pocałunek diabła. Dziedzic podziemia. Tom 2

Drugi tom serii mafijnej, której akcja rozgrywa się w Warszawie! Miłość, wierność, prawda – to się dla niej liczyło. On nie potrafił jej tego dać. Serce Catriony jest złamane. I to przez samego diabła. Kobieta mogła spodziewać się po Grigoriyu wielu rzeczy, ale na pewno nie tego, że ma żonę… Jakby...
Córka mafii. Elena 4/5 Nasza cena:
26,06 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córka mafii. Elena

Elena Montenegro nigdy nie podejrzewała, że całe jej życie ulegnie zmianie w dniu zaręczyn siostry. To wtedy spotyka mężczyznę, który kiedyś uratował ją przed natarczywym kuzynem. Jakby tego było mało, to właśnie ON ma zostać jej szwagrem. Dla Gabriela DeLuca – capo dei capi chicagowskiej mafii –...
Inwestor. Do jego dyspozycji. Tom 1 4/5 Nasza cena:
26,29 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Inwestor. Do jego dyspozycji. Tom 1

Romans z szefem swojego przełożonego to prawdziwa nikczemność. Ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ale nie potrafi się oprzeć. Alice Law jest asystentką prezesa upadającego domu mody. Mimo że jej szef często przekracza granice relacji służbowej, co staje się męczące, kobieta kocha swoją pracę...
Wybrane bestsellery
Agla. Alef 0/5 Nasza cena:
39,61 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agla. Alef

Długo wyczekiwana książka Radka Raka – laureata Nagrody Literackiej Nike Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o...
Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel 0/5 Nasza cena:
38,24 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel

Mali konstruktorzy mogą ruszyć do akcji z zestawem konstrukcyjnym Psi Patrol Radiowóz patrolowy Chase’a, w którym jest 1 figurka Chase’a do ustawiania w różnych pozach i 9 miniklocków oraz elementów specjalnych. Zbuduj radiowóz Chase’a i posadź figurkę za kierownicą, aby wyruszyć na patrol. Potem...
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Mój ostatni miesiąc 5/5 Nasza cena:
25,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój ostatni miesiąc

WZRUSZAJĄCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie nastoletniego Sebastiana. Pogrążony w depresji chłopak oddala się od bliskich i wpada w podejrzane towarzystwo. Gdy pewnego dnia pod wpływem używek...
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,44 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
27,77 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum 5/5 Nasza cena:
18,44 zł 22,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym. Hasła #szukam oraz...
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość 0/5 Nasza cena:
27,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula