Royal. Królestwo ze szkła

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
4 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2018
Seria
Ilość stron
256
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 19,72 zł
Nasza cena: 24,07 zł 29,00 zł Taniej o: 17%

Poznaj historię, rodem z reality show w niecodziennej odsłonie. "Królestwo ze szkła" to niezwykła opowieść, pełna wzruszeń i niecodziennych sytuacji.

Życie w państwie zamkniętym pod szklaną kopułą rządzi się swoimi prawami, o czym doskonale przekonuje się główna bohaterka powieści, siedemnastoletnia Tatiana. Dziewczyna po utracie rodziców trafia do domu swojego wujostwa. Bardzo pragnie zrealizować swoje marzenia i nauczyć się fachu w zawodzie jubilera. W Królestwie Viterry rozpoczynają się jednak eliminacje, które mają wyłonić przyszłą małżonkę dla księcia. Ciotka Tatiany postanawia zgłosić ją do konkursu, a wkrótce potem dziewczyna trafia do pałacu, gdzie musi zmierzyć się ze swoimi rywalkami w drodze do korony. Na królewskim dworze bohaterka i jej rywalki stają również przed nietypową zagadką. Nie wiedzą bowiem, który z czterech przystojnych mężczyzn na zamku jest prawdziwym księciem.

"Królestwo ze szkła" to pierwszy tom młodzieżowego cyklu "Royal". Akcja powieści rozgrywa się w nietypowych realiach. Czytelnik, sięgający po lekturę, ma okazję odkryć dziwny świat, w którym wszystko obraca się wokół wykwintnego życia na dworze królewskim, eleganckich strojów, występów w telewizji i wielu intryg. Główna bohaterka musi jednak poradzić sobie z nową sytuacją. Czeka ją nie tylko walka z rywalkami, ale również własnymi uczuciami.

Autorka serii "Royal", Valentina Fast, urodziła się w 1989 roku. Zawodowo nie zajmuje się pisarstwem, dlatego swoje powieści tworzy w wolnych chwilach. Jej pasja do pisania zrodziła się podczas wymyślania historii grozy, publikowanych w magazynie dla nastolatków. Seria "Royal" jest debiutem pisarskim autorki, który w krótkim czasie stał się prawdziwym sukcesem.
Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Tatiana żyje w świecie ukrytej pod kopułą. W momencie rozpoczęcia się powieści główna bohaterka została zmuszona przez swoją ciotkę do wzięcia udziału w show, podczas którego zostanie wybrana przyszła żona księcia. Tylko haczyk polega na tym, że para królewska nigdy nie pokazywała syna publicznie i podczas show zostaje pokazanych czterech młodzieńców i kandydatki same muszą się dowiedzieć, który z nich jest księciem.

  Powiem Wam, że jestem miło tą powieścią zaskoczona. Nie spodziewałam, że tak mi się spodoba i że tak mocno wkręcę się w zgadywankę, który to prawdziwy książę. Spodobało mi się to, jaką otoczkę stworzyła autorka wokół swojej powieści. Budowa kopuły, nowe obyczaje, rodziny królewskiej, piękne suknie i diademy. Cała ta parada z wyborami przyszłej królowej. To jakie zadania muszą spełnić kandydatki by móc ubiegać się o względy księcia. To był naprawdę dobre! Bardzo się w to wyciągnęłam i chciałabym jak najszybciej poznać kolejne tomy.

  Bohaterów jest tu bardzo dużo i każda jest inna. Tatiana to ten typ bohaterki, które zrobią wiele by osiągnąć swój cel. Zakładają maski i świetnie odgrywają swoją rolę. Bardzo ją polubiłam, bo nie dawała sobie w kaszę dmuchać i nie zachowywała się jak pusta lala, która liczy tylko na koronę. O młodzieńcach nie chce Wam za dużo mówić, bo nie chce psuć możliwości byście sami ich poznali, ale ogólnie nie da się ich nie lubić. Też przypadła mi do gustu przyjaciółka Tatiany oraz jej powierniczka :D

  Powieść czyta się lekko i bardzo przyjemnie. Opisy nie są długie, za to bardzo plastyczne i łatwo sobie wyobrazić te wszystkie sale, suknie i widoki. Jednak jedyna rzecz, do której się przyczepię to zakończenie! No kurde, zostało w takim momencie urwane, że ja nadal nie mogę się z tym pogodzić! Dlatego chce jak najszybciej dorwać kolejny tom!

  Podsumowując Królestwo ze szkła to bardzo dobry początek serii. Lekka, momentami zabawna i urocza opowieść, która potwierdza, że każda dziewczyna ma w sobie coś z księżniczki. Lekka, przyjemna i niezobowiązująca, idealna na dwa wieczory!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 1/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Spotykamy się z historią, która strasznie przypomina świat stworzony przez Kiere Cass, jednak ukazany w o wiele gorszym wydaniu. Nie jest to mistrzostwo, niekiedy było wręcz tragicznie. Jedynym plusem tej książki okazał się książę oraz jego przyjaciele. Przejdźmy do fabuły, ponieważ to ona najbardziej rozczarowuje. Na wstępie chciałabym zaznaczyć i z góry przeprosić, że cały czas będę porównywać te książki do serii "Rywalki".

  Wszyscy bohaterowie żyją pod szklaną kopułą ulokowaną w jakiejś części Rosji. Dzięki niej przeżyli wojnę i pozostali jedynymi ludźmi na planecie, a przynajmniej tak uważają. Założyciele kopuły postanowili wprowadzić monarchię. W ten sposób powstało Królestwo Viterry. Pominę już fakt, że samo pojawienie się miasta w "Rywalkach" jak i w książce "Royal" jest bardzo podobne, nie wspominając obrazu walki o koronę w obu lekturach. Bardzo mnie to zdenerwowało i zniechęcało do dalszego czytania. Główna bohaterka - Tatiana, jest bardziej irytująca od córki Ami z "Rywalek", a sądziłam, że nie da się być bardziej denerwującym człowiekiem od niej, a tu proszę, jednak się da. Bohaterka jest bardzo złą postacią, mam wrażenie, że autorka na siłę próbuje wykreować super inteligentną, piękną i zabawną postać, ale moim zdaniem, efekt jest kompletnie inny od zamierzonego. Okazuje się, że eliminacje były większą komedią niż wcześniejsze zachowanie bohaterki. Dlaczego tak uważam? To wszystko przez pierwszą konkurencję. Nasza główna postać przechodzi tylko dlatego, że się ukłoniła. Jak wcześniej wspominałam, młodzieńcy są jedynym plusem tej książki, ponieważ w pierwszym tomie ich wątek mnie zainteresował. Niestety w drugim tomie ta opinia uległa zmianie.

  Jestem rozczarowana faktem, iż w drugim tomie (gdzie cała seria posiada ich aż sześć) zostają utworzone pary, co zniszczyło całą fabułę, bo nie ma już "elementu zaskoczenia". Wiemy kto odpadnie, ponieważ dziewczyny, które przyciągnęły uwagę książąt nie zostaną wyeliminowane. Nawiasem mówiąc - zapomniałam wspomnieć o czymś na początku. Autorka stworzyła 4 chłopaków, żeby wprowadzić zamęt. Oczywiście tylko jeden jest księciem, tylko pytanie - który?

  Nie, nie, nie! Mam dość braku organizacji w tej książce. Możecie być zaskoczeni, ale przyczytałam trzeci tom, aczkolwiek na swoją obronę powiem, że zrobiłam to tylko dlatego, żeby zobaczyć, czy autorka postanowiła kontynuować tą historię i może trochę dla księcia. Choć moim zdaniem szokiem i dobrym zakończeniem byłoby to, aby chłopak, który podoba się Tatianie nie był księciem. Ona zdecywonie nie nadaje się na księżniczkę.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Oto historia młodej dziewczyny, właściwie nastolatki.

  Historia strachu, zwątpienia, szalonych zwrotów akcji i nieprzyjemnych zaskoczeń.

  Historia zdrady i gorzkich rozczarowań.

  Historia największego kłamstwa, które bezlitośnie obróciło cały jej świat w ruinę.

  Historia Kopciuszka, który zapragnął być księżniczką...

  Chcecie posłuchać?

  Proszę bardzo!

  Po drugiej wojnie światowej świat się zmienił.

  Każdy tęsknił za spokojem i właśnie wtedy naukowiec, doktor Siergiejewicz Kozłow chciał stworzyć państwo, w którym ludzie żyliby w pokoju i harmonii.

  Państwo „pod szklaną kopułą”- Królestwo Viterry.

  Szesnastoletnia Tatiana Salislaw była wychowywana przez ciotkę. Zapragnęła, aby dziewczyna wzięła udział w wyborze księżnej i wstąpiła na dwór królewski Viterry.

  Tatiana była śliczna, dlatego z łatwością zakwalifikowała się jako pierwsza kandydatka.

  Dwadzieścia dziewczyn i czterech przystojnych mężczyzn.

  Który z nich jest królem?

  Dziewczyny tego nie wiedziały.

  Pałac Królewski był przepiękny, a wzniesiono go na wzór zamku Neuschwanstein w nieistniejących już Niemczech.

  Obok Tatiany kręcili się dwaj kandydaci: Henry i Phillip.

  Który z nich jest królem?

  Który z nich wybierze Tatianę za żonę?

  Tatiana była naturalna, spontaniczna i zawsze przytrafiało jej się coś dziwnego.

  Jednak miała straszny mętlik w głowie:

  ”Tak jak poruszała mnie grzeczność i serdeczność Henry’ego, tak zachowanie Phillipa wyprowadzało mnie z równowagi. Tak jak Henry mnie pocieszał, tak Phillip mnie ranił.”

  Bardzo śmieszna i zabawna historia.

  A właściwie to jej pierwszy tom, bowiem drugi i trzeci-ukażą się w kolejnych miesiącach.

  Świetna książka dla młodzieży, napisana przystępnym językiem, a do tego wykwintnym jaki przystoi przyszłej księżnej.

  Książka zawiera 11 rozdziałów i 250 stron.

  Czyta się ją szybko, a do tego lekko i przyjemnie.

  Zachęcam Was moje drogie (bo to książka specjalnie dla dziewczyn) poczytajcie o pięknej Tatianie by choć przez chwilkę poczuć się jak księżniczka z koroną we włosach.

  ”Prawdziwe piękno jest niewidoczne dla oczu,

  prawdziwe piękno wypływa z duszy”.

  ”Są na świecie ludzie, którzy potrafią poruszyć twoje serce, jeszcze zanim ich naprawdę poznasz”.

  Zachęcam do lektury, czekając na wydanie drugiego tomu Royal pt. ”Kraina z jedwabiu”.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tatiana, młoda dziewczyna, która ma tylko jedno marzenie. Chce wyprowadzić się od ciotki, aby zamieszkać ze swoją siostrą i jej mężem. Niby banalne, możliwe do spełniania, a jednak nie tak łatwo wyrwać się z kontroli.

  Świat stworzony przez naukowców stał się bezpieczną ostoją, ale również i ciągle kontrolowanym przez władze życiem. Jaką cenę trzeba zapłacić, żeby być naprawdę szczęśliwym?

  Kiedy Tania wreszcie ma możliwość spełniania swojego marzenia zrobi wszystko, aby doprowadzić swoje zamiary do wypełniania celu. Jak daleko będzie wstanie posunąć się, aby dostać to, czego pragnie? Czy będzie w stanie oszukać innych i samą siebie?

  DWADZIEŚCIA DZIEWCZYN

  CZTERECH MŁODZIEŃCÓW

  JEDNA KORONA

  Udział w eliminacjach na żonę księcia Królestwa Viterry jest marzeniem większości dziewczyn, ale nie głównej bohaterki. Zmuszona przez ciotkę do wzięcia udziału w show, Tania zaczyna grać w grę, którą sama zaczęła, ale czy aby przez przypadek się w niej nie zagubiła?

  Jeden z młodzieńców jest księciem, ale nikt nie wie który. Tania będzie musiała przejść wiele, aby spełnić swoje marzenie, ale czy podczas pobytu w zamku nie zmieni swoich planów?

  "Czasem słowa wypowiedziane bez zastanowienia są najbardziej interesujące" ~ Royal. Królestwo ze szkła

  Cała recenzja na ---> [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książki te ukazały się stosunkowo niedawno i już do tej pory osiągnęły całkiem spory sukces. Jak wiadomo swoją popularność zyskały dzięki wcześniejszej serii Rywalek, która odniosła ogromny sukces jakiś czas temu. Wiele osób, a szczególnie młodzieży liczyło, że będzie to podobna historia lub chociażby bardzo zbliżona, ale może nieco lepsza. Wyszło na to, że tomy te są bardzo podobne do wspomnianych wcześniej Rywalek, ale no cóż... według mnie nieco gorsze. Autorka po prostu powieliła historię, która już była ukazana w innych książkach, dodatkowo zrobiła to niezbyt umiejętnie. Wątek głównych bohaterów oraz ich miłości również według mnie jest przereklamowany, zwyczajnie niedopracowany. Ponadto każda postać, która występuje w książkach jest raczej nudna, nie wprowadza w fabułę żadnych innowacji...

  Nie skazuje jednak tej książki od razu na porażkę, bo jak się okazuje, nie jest ona aż tak najgorsza. Ma jednak kilka plusów, które nieco podnoszą opinię na jej temat.

  Akcja rozgrywa się w latach 2130 roku. Główną bohaterką jest biedna Tatiana, która została poszkodowana przez los, ponieważ jest samotna, do tego jest sierotą wychowaną przez dalszą rodzinę. Nie ma łatwo, ponieważ Tatiana już od początku nie zaznała szczęścia, wie że w domu jest niechciana, nielubiana i na każdym kroku krytykowana.

  Jednak główna bohaterka dostrzega światełko w tunelu, gdyż na okolicę zostaje ogłoszony pewnego rodzaju konkurs, eliminacje, które będą polegały na wyborze królowej na dworze królewskim, ma to być wybranka, która ma zostać żoną księcia. Jej rodzina od razu chce zakwalifikować ją do konkursu, aby pozbyć się jej, ponadto są zachłanni, liczą na to, że uda im się dzięki temu odnieść jakąś korzyść. Konkurs nie należy do najprostszych, ponieważ zadanie polega na poznaniu prawdziwego księcia, na sianiu intryg, kokietowaniu, itp.

  Zaskakujący jest fakt, że dziewczyna pragnie od razu brać udział w walce, ale do końca nie jest tego pewna. Lecz gdy tylko gra się zaczyna, to Tatiana od razu popada w wir konkursu, od razu zaczyna kokietować mężczyzn, którzy są dookoła. Ciężko nadążyć za tą postacią, ponieważ raz jest pewna swoich decyzji i tego co robi, za chwile zmienia zdanie i robi coś zupełnie innego.

  W 2 tomie jest już nieco lepiej, ponieważ pojawia się intryga, która już zdecydowanie bardziej wciąga czytelnika niż pierwsza część.

  W tej części poznajemy Tatianę od nieco innej strony. Dowiadujemy się, że jest ona praktycznie idealna. Okazuje się być fantastycznym przykładem na rolę królowej. Potrafi zdać wszystkie testy na naprawdę najwyższym poziomie.

  Fabuła okazałaby się nudna gdyby nic nie działo się w tej części, z racji tego Tatiana po pewnym czasie roli królowej zaczyna dostrzegać innych ludzi i tak tym sposobem pewnego razu zauważa chłopaka, w którym się zakochuje. Nie jest to jednak zbyt silne uczucie, ponieważ po pewnym czasie porzuca to pragnienie.

  Dodatkowo dochodzą inne problemy, które trochę zmieniają jej sposób postrzegania roli bycia królową na dworze. Po woli zdaje sobie sprawę, że te wszystkie historie, które słyszała przekazywane od pradziada na temat dworu królewskiego, nie są jednak aż tak cudowne. Ten świat zaczyna ją nudzić, zauważa, że to życie jest męczące i nieidealne.

  Związek Tatiany i jej wybranka staje pod znakiem zapytania, dodatkowo dochodzą inni mężczyźni, którzy również wpadają jej w oko... Jak dalej potoczy się ta gra?

  Zarówno pierwszy jak i drugi tom utrzymane są w tym samym lub nieco podobnym stylu. Z początku miała to być baśniowa historia, ale uważam, że tej baśniowości nie było tam jednak zbyt dużo. W pierwszym tomie jest ukazane wiele miłości, zalotów wobec kochanków, kokietowania, wzajemnego podrywania i flirtowania. Druga część bardziej skupia się i opiera na intrydze, dostrzeganiu prawdy w tym wszystkim.

  Problemem Autorki są bohaterowie, których to Valentina nie umie do końca nakreślić. Mam wrażenie, że każda z tych postaci jest taka sama, na każdą z nich zabrakło Autorce jakiegoś ciekawego pomysłu, planu. Każdy charakter jest taki ,,bezpłciowy", nudny i tak naprawdę każdą z tych postaci ciężko odróżnić od siebie.

  W książce pojawia się problem dotyczący roli kobiet, tego, że powinny one walczyć o względy mężczyzn. Autorka tutaj próbuje obalić ten mit i pokazać, że jest zupełnie inaczej, tymczasem mam wrażenie, że nie do końca jej to wychodzi.

  Bardzo dużym plusem jest to ,że Valentina w wyśmienity sposób buduje fabułę. Robi to na tyle dobrze, że cały czas buduje ludzką ciekawość, przez co czytelnik chce więcej i więcej.

  Może i moja opinia na temat tej książki nie jest za wysoka, jednak uważam, że i tak każdy z Was powinien sięgnąć po tę książkę i zapoznać się z nią. Każdy czytelnik lubi coś innego, także może okazać się, że akurat właśnie Tobie przypadnie do gustu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Royal. Tom 1. Królestwo ze szkła
 • Autor: Valentina Fast
 • Wydawnictwo Media Rodzina
 • Seria Royal
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 256
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380084100
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Das Leben aus Glas
 • Tłumacz: Urban Miłosz
 • ISBN: 9788380084100
 • EAN: 9788380084100
 • Wymiary: 13.0x20.0x1.7 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Dziewczynka ze szkła 5/5 Nasza cena:
23,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczynka ze szkła

Wenecja to zaczarowane miasto – magia płynie w kanałach, unosi się w powietrzu i połyskuje w każdej drobince weneckiego szkła.Mariana dobrze o tym wie – w końcu jej ojciec jest czarodziejem szkła. To, że po śmierci jej siostry Elizy szklarz wykonuje dziewczynkę do złudzenia przypominającą utraconą...
Serce ze szkła. Tom 1 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce ze szkła. Tom 1

Juli nie jest szczególnie zachwycona, gdy ojciec prosi ją, by spędziła zimową przerwę świąteczną na wyspie Martha’s Vineyard. Jej zadaniem ma być rozweselenie Davida, syna pracodawcy ojca Juli, którego narzeczona niedawno zginęła, spadając z klifu. Po przybyciu na wyspę odczuwa budzącą grozę aurę...
Dzikie królestwo 4/5 Nasza cena:
27,92 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzikie królestwo

Pozycja obowiązkowa dla fanów „Spirit Animals”.Zaczęło się od zaginięcia kota. Teraz Drue zaczyna rozumieć, że była to zapowiedź największego konfliktu w historii. Cierpliwość zwierząt się wyczerpała – nie będą spokojnie patrzeć, jak ludzie niszczą Ziemię. Królestwo zwierząt wypowiedziało wojnę...
Zapomnij ze mną T.2 0/5 Nasza cena:
14,90 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapomnij ze mną T.2

Roxy, utalentowana malarka, i młody policjant Reece kochają się, ale ich miłość chodzi krętymi drogami. Prawda o pewnej wspólnej nocy wciąż może ich rozdzielić. A dramat sprzed lat i wyrzuty sumienia wciąż prześladują Roxy.Nagle pojawia się realny prześladowca człowiek, kto już raz zniszczył jej...
Miłość ze snu 3/5 Nasza cena:
26,91 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość ze snu

Alice od zawsze prowadziła podwójne życie. To prawdziwe, w którym mieszka sama z ojcem, i to drugie... we śnie! Wszystkie jej przespane noce wypełniają niezwykłe przygody i podróże, a zwłaszcza spotkania z chłopakiem o imieniu Max... Z czasem oboje szaleńczo się w sobie zakochują i Alice myśli...
Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka 0/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka

Przyjaciele mówią do mnie Maks. A to dlatego, że wszystko robię na maksa, najlepiej jak umiem. No, czasami zdarza mi się trochę przedobrzyć. Wykopałem tunel tak długi, że o dłuższym nie słyszały najstarsze wombaty. I tak głęboki, że bez moczenia futerka pokonałem ocean. Wyszedłem w Himalajach,...
Skrzydła ognia. Księga 3 Ukryte królestwo 5/5 Nasza cena:
26,10 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skrzydła ognia. Księga 3 Ukryte królestwo

Saga SKRZYDEŁ OGNIA trwa! W głębi deszczowego lasu czyha niebezpieczeństwo... Gloria wie, że świat smoków źle ocenia jej plemię. Przecież nie jest wcale „leniwa jak Deszczoskrzydłe”, w ogóle nie jest leniwa! Może i nie miała zostać jednym ze smocząt przeznaczenia, o czym co rusz przypominają jej...
Magowie ze wschodu 0/5 Nasza cena:
6,56 zł 7,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magowie ze wschodu

Leopold Staff (1878-1957) – wybitny polski poeta. Pisarz i eseista. W jego twórczości poetyckiej (m.in. Sny o potędze, Wiersze wojenne) i dramatycznej (m.in. Skarb, Południca) można odnaleźć problemy moralne, refleksję nad naturą boską czy pochwałę prostych wartości ludzkich
Pamiętnik ze starej szafy 4/5 Nasza cena:
20,93 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pamiętnik ze starej szafy

Zabawna opowieść o dorastaniu młodej, zakompleksionej dziewczyny w czasach chylącego się ku upadkowi socjalizmu i początkach wolnej Polski. Zwariowana rodzina, nieobliczalni przyjaciele, a wreszcie proza życia przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, widziana oczami młodości, gdzie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula