Reset łódzka trylogia Tom 3

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
560
Inne wersje (3)
Outlet, Książka, op. miękka
za 20,00 zł
eBook, mobi, epub
za 29,74 zł
Audiobooki mp3
za 29,74 zł
Nasza cena: 34,79 zł 39,99 zł Taniej o: 13%

Po roku niecierpliwego wyczekiwania, Czytelnicy Krzysztofa Domaradzkiego zostali nagrodzeni. Właśnie ukazała się trzecia i ostatnia część kryminalnej trylogii autora o przygodach komisarza Tomka Kawęckiego ,"Reset". Kolejny tom łączący w sobie sensację z doskonałym kryminałem, który utrzymuje wysoki poziom, nie ustępując w niczym wcześniejszym częściom. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Mimo wielu wysiłków i szeroko zakrojonych działań, zabójca Martyny Bułeckiej oraz policjantki Magdy Giętkiej znów zniknął - dosłownie zapadł się pod ziemię i nikt nic o nim nie wie. Zarówno policja, jak i główny bohater usiłują go wytropić, jednak nadaremnie. Były komisarz, choć odszedł ze służby, nie porzucił poszukiwań, stawiając sobie za cel ujęcie sprawcy. Podobnie jak za czasów służby, tak i teraz stosuje niekonwencjonalne metody, nieraz balansując na granicy prawa. Wszystko po to, aby ustalić, kim tak naprawdę jest morderca dwóch kobiet, a także dowiedzieć się, co go ukształtowało, że stał się takim potworem.

Po drodze komisarz Kawęcki ma okazję rozwiązać swoje problemy z gangsterami, a także odkrywa sekrety prokuratora Wargi, komendanta Dębca oraz biznesmena Halberta. Przez cały ten czas zabójca w ukryciu planuje kolejną i zarazem ostatnią zbrodnię, którą ma zamiar uczynić najbardziej spektakularną ze wszystkich. Jak zakończy się ten wyścig z czasem? Czy uda się zapobiec kolejnemu morderstwu i ocalić ofiarę? Te pytania trzymają w napięciu do samego końca książki.

Krzysztof Domaradzki to utalentowany pisarz, autor trylogii kryminalnej o przygodach komisarza Kawęckiego. Zadebiutował w 2018 r. powieścią "Detoks", będącą pierwszą częścią serii. Rok później pojawił się drugi tom, "Trans". "Reset" jest częścią finałową i zakończeniem całej opowieści. W dotychczasowym dorobku autora znajduje się też powieść "Sprzedawca", będąca oddzielną historią.
Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Reset” to ostatnia część łódzkiej trylogii kryminalnej. I z wszystkich części, ta podobała mi się najbardziej. Od razu dodam, że nie da się czytać tej książki bez znajomości książek „Detoks” i „Trans”. Jest to ścisła kontynuacja.

  A co na nas czeka w tej części? Tomek Kawęcki nadal ściga seryjnego mordercę, z tym, że już nie jako policjant, a cywil. Sprawca okrutnych zbrodni nadal jest nieuchwytny, a łódzkiej policji zaczyna brakować pomysłów i sił na rozwiązanie śledztwa. Tymczasem morderca szykuje się do ostatniej i najokrutniejszej zbrodni. Czy śledczym uda się go powstrzymać? Czy zdążą na czas? Wszystkiego dowiecie się oczywiście z lektury.

  W moim odczuciu „Reset” to najlepsza część z całej trylogii. Tu, w końcu coś się dzieje, akcja trzyma w napięciu a końcówka zaskakuje. Ciekawym zabiegiem było wprowadzenie narracji z pozycji mordercy, co dodatkowo spotęgowało napięcie. Jednak tak, jak i w poprzednich częściach, uważam, że było za dużo postaci i wątków, których być nie musiało. Z jednej strony mamy wciągający motyw seryjnego mordercy, który jednak co chwilę przerywany jest treściami pobocznymi, które wybijają z rytmu i zwalniają tempo. Szkoda też, że tak dużo poruszonych tematów nie zostało wyjaśnionych. Nie zrażam się jednak i na pewno sięgnę po inne tytuły tego autora.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wiele jest, nawet w skali naszego kraju nierozwiązanych spraw, kradzieży, gwałtów czy morderstw, które nie zostały zamknięte, a sprawca nigdy nie został schwytany. Takie osoby do dziś chodzą bezkarne, żyją w społeczeństwie, asymilują się z nim, niekiedy w ten sposób szukając kolejnej ofiary. Niekiedy co prawda w szeregach policji istnieją specjalne wydziały, które takimi nierozwiązanymi sprawami się zajmują i czasami udaje się nawet – dzięki nowym technikom śledczym – trafić na ślad prawdziwego mordercy. Są to jednak sporadyczne przypadki, bowiem na powodzenie śledztwa wpływa wiele czynników, a w śród nich – czynnik ludzki. W nim na pierwszy plan wysuwa się podejście śledczych do sprawy. Niestety, zaangażowanie, a dokładnie nadmierne zaangażowanie w sprawę, wymaga pełnego poświęcenia, dlatego też wśród policjantów wiele jest samotnych osób, bowiem ta praca nie sprzyja życiu rodzinnemu. Wielu jest również takich, którzy obserwując całe zło tego świata poddają w wątpliwość człowieczeństwo, którzy topią ból istnienia w alkoholu.

  Po równi pochyłej, ku upadkowi, zmierza Tomek Kawęcki. Co prawda w czasach pracy w policji odznaczał się ON niezwykłą wydajnością i skutecznością, ale aspołecznego, ordynarnego mężczyzny, wciąż pijanego, nikt nie mógł już tolerować. Od chwili, kiedy rozpadło się jego życie osobiste, kawęcki nie zważa już na nic, ani nie przestrzega żadnych norm, prowadząc destrukcyjne życie. Teraz, kiedy odszedł z szeregów policji, jest jeszcze gorzej, nie ma już bowiem nic do stracenia szczególnie, że toczy się przeciwko niemu jeszcze wewnętrzne śledztwo, a nagłe odejście ze służby, jeszcze podsyca podejrzenia.

  Niestety nie udało się schwytać podejrzanego o dokonanie trzech morderstw Seweryna Kostki. Tymczasem minęły już dwa tygodnie, od kiedy policjanci z Wydziału

  Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, zrobili nalot na mieszkanie podejrzanego. Wciąż nie ma żadnego śladu, choć prowadzone są szeroko zakrojone poszukiwania. Tym samym ofiary: poćwiartowana i zgwałcona młoda studentka, policjantka Magdalena Giętka i emerytka, która przez pewien czas pomagała Kostce, Henryka Świst, wciąż niemo domagają się sprawiedliwości. Prowadzone w sprawie tych morderstw śledztwo pogrążyło nie tylko kawęckiego, ale i Witolda Ptaka, ucierpieli na nim też cywile, których Kawęcki wciągnął w wir poszukiwań: pisarz Jakub Możejko oraz dziennikarka, Alicja Mioduszewska, która właśnie dochodzi do siebie w szpitalu po tragicznych wydarzeniach.

  Czy w tej sytuacji jest jeszcze miejsce na sprawiedliwość? Czy uda się schwytać mordercę kobiet, a także obnażyć zgniliznę, która dotknęła wielu miejscowych prominentów? Przekonamy się o tym dzięki lekturze trzeciego, ostatniego już tomu znakomitej serii z Tomaszem Kawęckim w rolach głównych. Kryminał „Reset”, autorstwa Krzysztofa Domaradzkiego, to trzecia część łódzkiej trylogii, która przesuwa granice człowieczeństwa, która daje nam wgląd w to, jak kruchy jest człowiek i jak szybko można go zniszczyć. Również niezłomność ma swoją cenę, płaci ją zarówno Kawęcki, jak i Mioduszewska, a opublikowana nakładem Wydawnictwa Czarna Owca pozycja stanowi doskonały obraz współczesnego społeczeństwa, powiązań pomiędzy światem szemranych interesów, a wysokimi stanowiskami, a także odsłania przed nami skrzywione psychiki bohaterów, z których każdy niesie swój krzyż.

  Frapująca fabuła i wartka akcja przyciągnąć mogą do lektury wielbicieli kryminalnych opowieści i adrenaliny krążącej w żyłach. Jednak prawdziwą wartością książki nie są gwałtowne zwroty wydarzeń, trzymające nas w nieustannym napięciu, czy nawet mocne zakończenie. Autor mistrzowsko wykreował uczestników opowieści, z Kawęckim na czele, obdarzając ich wieloma cechami, zarówno dobrymi, jak i złymi, przez co stali się ułomni, podobnie jak każdy z nas. Może dlatego odczuwamy niezwykły realizm powieści, niezwykły, nieco mroczny jej klimat. Po zakończeniu lektury zaś wypatrujemy kolejnej powieści autora…

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Reset" to trzecia i niestety ostatnia część trylogii z komisarzem Kawęckim. Dla mnie była to rewelacyjna przygoda, a książki Krzysztofa Domaradzkiego na pewno znajdą się na wysokiej pozycji w moim czytelniczym podsumowaniu tego roku.

  Trwają poszukiwania seryjnego mordercy, odpowiedzialnego za śmierć między innymi policjantki Magdy Giętkiej. Kawęcki odszedł ze służby, a śledztwo prowadzi Witold Ptak. Niestety, mimo że policji znana jest tożsamość sprawcy, ON sam pozostaje nieuchwytny. Komisarz postanawia prowadzić śledztwo na własną rękę i za wszelką cenę powstrzymać mordercę przed dokonaniem kolejnej zbrodni.

  Ogromnie żałuję, że "Reset" zakończył moją przygodę z komisarzem Kawęckim. Przyznaję, że jest to nietuzinkowy bohater, którego jak już wspomniałam w moich wcześniejszych opiniach, nie da się lubić. Mimo to nie sposób nie kibicować mu na każdym etapie prowadzonego śledztwa, a przynajmniej ja tak robiłam. Zresztą w książkach Krzysztofa Domaradzkiego to właśnie kreacja bohaterów zasługuje na uwagę. Każdy z nich potrafi wzbudzić w czytelniku cały wachlarz emocji. Nie ma tu papierowych i nijakich postaci, a ja to bardzo cenię! "Reset" trzyma poziom poprzednich tomów, a autor kolejny raz udowodnił w nim, że książka nie musi ociekać krwawymi opisami, żeby była mocna i wciągająca. W tej części skupiamy się bardziej na sprawcy, motywach jego działania i obserwujemy jak prowadzone przez policję śledztwo, zamienia się w niebezpieczną rozgrywkę między nim a Kawęckim. Przyznać muszę, że nie spodziewałam się takiego obrotu spraw, a zakończenia nie byłabym w stanie w żaden sposób przewidzieć.

  "Reset", podobnie jak pozostałe części, to świetnie skonstruowany kryminał z misterną intrygą, która wciąga i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Czytajcie, bo warto!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Policjantom łódzkiego pionu kryminalnego udało się poznać tożsamość brutalnego seryjnego mordercy, jednak mimo to jest ON dla funkcjonariuszy nieuchwytny. Przez ponad 2 tygodnie śledztwo nie przyniosło żadnych rezultatów. Czy mordercę trzech kobiet spotka zasłużona kara?

  „Reset” to ostatnia część łódzkiej trylogii spod pióra Krzysztofa Domaradzkiego. Sądziłam, że po lekturze finałowej części serii z Kawęckim towarzyszyć mi będzie smutek, natomiast spotkałam się z poczuciem ulgi. Okazuje się, że niezwykle męczące jest ciągłe czytanie o tym, jak bardzo człowiek może się upodlić i jak wiele razy może sięgnąć dna, by w końcu całkowicie na nie opaść. Poniekąd czytanie o losach gorszych od naszych osobistych może stać się pewnego rodzaju pociechą. W wypadku Kawęckiego raczej nie ma to zastosowania. Podczas lektury każdej z 3 części można zauważyć wystąpienie pewnego rodzaju paradoksu, polegającego na tym, że choć Kawęcki jest do bólu nieprzyjemny i odpychający to odczuwa się wobec niego współczucie i zrozumienie. Uważam, że decyzja podjęta przez autora dotycząca zakończenia opisywania losów Tomasza i Witolda na zaledwie trzech książkach była jak najbardziej słuszna.

  „Reset” w niczym nie odstaje od poprzednich książek, autor trzyma poziom i po raz kolejny udowadnia, że nawet nieśpieszna, mozolna akcja może być ciekawa. Nie sposób opisać bohaterów i fabułę tej pozycji bez jakiegokolwiek spojleru i właśnie dlatego zmuszona jestem do bardzo ogólnikowego wyrażania się. Za nic w świecie nie chciałabym zabierać komukolwiek przyjemności z osobistego odkrywania tej historii.

  Uważam, że trylogia Krzysztofa Domaradzkiego jest jedną z lepszych polskich kryminalnych serii, a zarazem jedną z najmniej rozreklamowanych. „Detoks”, „Trans” i „Reset” zdecydowanie zasługują na to, by było o nich głośno. Dlatego tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności zapoznać się z wspomnianymi wyżej pozycjami – BARDZO zachęcam do nadrobienia zaległości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak wiecie, czytałam już poprzednie części i byłam zakochana w tych tomach. Najbardziej jednak podoba mi się fakt, iż jest to seria kryminalna, która rozgrywa się w Łodzi. Bałam się, że Reset będzie na trochę słabszym poziomie, że moje oczekiwania wobec tej lektury nie zostaną spełnione, a tu proszę! Autor nadal kontynuował historię z dobrą fabułą na poziomie, dodatkowo te dalsze wątki kryminalne i rozwiązanie tajemnicy, no coś niesamowitego. Głównego bohaterka, Kawęckiego bardzo polubiłam, choć nie będę ukrywać, że bardzo mnie ON irytował, miejscami miałam odłożyć książkę i przestać czytać, właśnie przez niego. Ale to dobre zjawisko, no nie? To znaczyło, że emocjonalnie odbudowałam tę książkę. I niestety, ale jest to ostatni, trzeci tom, będzie mi trochę szkoda tej historii, bo bardzo się z nią zżyłam. I trzeba przyznać, że to właśnie chyba Reset jest moim ulubionym tomem. Już od początku możemy zauważyć, że jego konstrukcja i budowa jest nieco inna od pozostałych dwóch części.

  Policjanci, wraz z Tomkiem Kawęckim szukają zabójcy kobiet. Można powiedzieć, że mają o przed nosem. Znają już przecież jego tożsamość, ale co z tego jak oprawca zniknął? Jak się okazuje, sprawca siedzi, ukryty w podziemiach i czeka na odpowiedni moment. Tym razem chce dokonać jednego z największych przestępstw i zabójstw. On czeka na moment zabójstwa, a policjanci przeczesują teren w najdrobniejszych detalach aby tylko go odnaleźć i uchronić przed kolejnym zabójstwem. Ogólnie, bardzo dobre zamknięcie serii, nie będę ukrywać miejscami troszkę się gubiłam, bo było sporo odwołań do poprzednich części, które czytałam ponad rok temu i po prostu nie kojarzyłam już wszystkiego. Najlepiej wszystkie trzy części czytać jedna po drugiej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Reset czyli weryfikacja spisku 5/5 Nasza cena:
30,45 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reset czyli weryfikacja spisku

Powieść zamykająca trylogię, na którą składają się: „Spisek założycielski” i „Weryfikacja”.Kolejna powieść z kluczem dotycząca kulisów działania służb specjalnych w Polsce autorstwa Piotra Wrońskiego, byłego oficera SB, UOP oraz Agencji Wywiadu.Jak komuniści zostawali kapitalistami?W jaki sposób...
Trans łódzka trylogia Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trans łódzka trylogia Tom 2

W Lesie Łagiewnickim zostają znalezione zmasakrowane zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że ofiarą jest młoda policjantka z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. W pogoń za mordercą policjantki ruszają jej koledzy, na czele z kontrowersyjnym, uzależnionym od alkoholu i coraz...
Detoks łódzka trylogia Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Detoks łódzka trylogia Tom 1

W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków. Komisarz Tomek Kawęcki, jeszcze parę lat wcześniej utalentowany śledczy, dziś jest wypalonym samotnym...
Sprzedawca 4/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprzedawca

Prestiżowa praca, wystawne życie, przygodny seks, narkotyki, pieniądze, władza. To warszawska codzienność Kacpra Bergera – błyskotliwego i chorobliwie ambitnego młodego milionera, konsekwentnie wykuwającego swoją drogę w biznesie. Jednak Berger to nie tylko pędzący przez życie człowiek sukcesu. To...
Audiobook Sprzedawca mp3 0/5 Nasza cena:
33,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Sprzedawca mp3

Prestiżowa praca, wystawne życie, przygodny seks, narkotyki, pieniądze, władza. To warszawska codzienność Kacpra Bergera – błyskotliwego i chorobliwie ambitnego młodego milionera, konsekwentnie wykuwającego swoją drogę w biznesie. Jednak Berger to nie tylko pędzący przez życie człowiek sukcesu. To...
eBook Reset mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Reset mobi epub

„Ponure miasto i gliniarz-degenerat na tropie wyjątkowo okrutnej zbrodni. Nie sposób nie polubić tej opowieści” Piotr Bratkowski, „Newsweek” Seryjny morderca kobiet zapadł się pod ziemię. Nikt nie wie, co się z nim stało – ani próbujący go wytropić policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy...
eBook Detoks mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Detoks mobi epub

W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków. Komisarz Tomek Kawęcki, jeszcze parę lat wcześniej utalentowany śledczy, dziś jest wypalonym samotnym...
eBook Pakiet Łódzka Trylogia Kryminalna mobi epub 0/5 Nasza cena:
59,49 zł 69,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Pakiet Łódzka Trylogia Kryminalna mobi epub

DETOKS W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków. Komisarz Tomek Kawęcki, jeszcze parę lat wcześniej utalentowany śledczy, dziś jest wypalonym samotnym...
Audiobook Detoks mp3 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Detoks mp3

W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków. Komisarz Tomek Kawęcki, jeszcze parę lat wcześniej utalentowany śledczy, dziś jest wypalonym samotnym...
Audiobook Reset mp3 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Reset mp3

„Ponure miasto i gliniarz-degenerat na tropie wyjątkowo okrutnej zbrodni. Nie sposób nie polubić tej opowieści” Piotr Bratkowski, „Newsweek” Seryjny morderca kobiet zapadł się pod ziemię. Nikt nie wie, co się z nim stało – ani próbujący go wytropić policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy...
Audiobook Pakiet Łódzka Trylogia kryminalna (mp3) 0/5 Nasza cena:
59,49 zł 69,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Pakiet Łódzka Trylogia kryminalna (mp3)

Łódzka Trylogia Kryminalna w interpretacji Wojciecha Żołądkowicza DETOKS W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków. Komisarz Tomek Kawęcki, jeszcze parę lat...
eBook Sprzedawca mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Sprzedawca mobi epub

Prestiżowa praca, wystawne życie, przygodny seks, narkotyki, pieniądze, władza. To warszawska codzienność Kacpra Bergera – błyskotliwego i chorobliwie ambitnego młodego milionera, konsekwentnie wykuwającego swoją drogę w biznesie. Jednak Berger to nie tylko pędzący przez życie człowiek sukcesu. To...
Wybrane bestsellery
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
26,80 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Uwikłana 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Odejdziesz ze mną? 0/5 Nasza cena:
32,88 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 0/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
27,60 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula