Repetytorium ósmoklasisty. Język angielski. Zeszyt ćwiczeń

Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Nasza cena: 27,00 zł 30,00 zł Taniej o: 10%

"Repetytorium ósmoklasisty. Język angielski. Zeszyt ćwiczeń" to doskonała pomoc dla każdego, kto zbliża się do ukończenia szkoły podstawowej. Ćwiczenia z języka angielskiego podane w przystępnej formie, świetnie przygotują ucznia do egzaminu ósmoklasisty.


Repetytorium ósmoklasisty wydawnictwa Macmillan stanowi kompendium wiedzy i umiejętności niezbędnych uczniom szkół podstawowych do przygotowania się do egzaminu ósmoklasisty z zakresu języka angielskiego. Może z powodzeniem zastąpić podręcznik w klasie ósmej, ale również stanowić materiał dodatkowy dla uzupełnienia wiedzy i powtórzenia materiału.

Repetytorium konsoliduje słownictwo ze wszystkich 14 tematów, które zostały ujęte w nowej podstawie programowej, ponadto pozwala na usystematyzowanie wiedzy dotyczącej struktur gramatycznych i funkcji językowych. Daje też możliwość regularnego ćwiczenia wszystkich umiejętności egzaminacyjnych. Ma uniwersalny charakter, może być stosowane niezależnie od rodzaju podręcznika, z jakiego dotychczas korzystali uczniowie.

Pełny zestaw komponentów repetytorium stanowią: książka ucznia, zeszyt ćwiczeń, książka nauczyciela, audio CD, testy oraz oprogramowanie tablicy interaktywnej.

"Repetytorium ósmoklasisty. Zeszyt ćwiczeń" skorelowany jest z "Repetytorium ósmoklasisty. Książka ucznia". Stanowi ON materiał, dzięki któremu uczniowie mogą systematycznie utrwalać umiejętność mikroprodukcji językowej, która jest gwarantem poprawnego wykonania na egzaminie zadań otwartych.

W każdym z rozdziałów zeszytu znajdziemy zbiór zadań otwartych do wszystkich części egzaminu ósmoklasisty. Każde z ćwiczeń wymaga od ucznia aktywnego przetwarzania materiału językowego w rozmaity sposób. Uczniowie nabierają umiejętności uzupełniania luk w pojedynczych zdaniach bądź tekstach, czy też wypowiedzi w dialogach. Uczniowie uczą się streszczać teksty, tłumaczyć wypowiedzi, dopisywać brakujące litery oraz całe wyrazy, a także tworzyć krótkie wypowiedzi pisemne według podanych wskazówek bądź przedstawionego wzoru.

O autorach

Dr Karolina Kotorowicz-Jasińska jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim stażem. Doświadczenie zawodowe zdobywała na wielu poziomach zaawansowania, zarówno podstawowym, zaawansowanym, jak i akademickim, wykładając w szkołach prywatnych, międzynarodowych czy w instytucie filologii angielskiej. Obecnie pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w Canadian School of Warsaw, od wielu lat jest związana z wydawnictwem Macmillan Education, dla którego stworzyła szereg materiałów dydaktycznych.

Zbigniew Pokrzewiński jest nauczycielem języka angielskiego w renomowanym I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.

Czytaj całość

Recenzje

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula