Real, tom 4. Rogue

Autor:

Katy Evans

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
4 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Seria
Rok wydania
2017
Ilość stron
400
Nasza cena: 31,12 zł 38,90 zł Taniej o: 20%


"Rogue" to kolejna intrygująca powieść Katy Evans - autorki, której poprzednie publikacje były wielokrotnie doceniane przez "New York Timesa" i "USA Today".

Samotność nie zawsze jest kwestią wyboru, jednym taki stan sprzyja, inni z kolei są na ciągłym etapie poszukiwania drugiej połówki. Kiedy patrzymy na szczęście bliskich osób, zastanawiamy się kiedy w końcu przyjdzie nasza pora. To samo odczuwa Melanie, gdy spogląda na to, jak cudownie potoczyło się życie jej przyjaciółki. Bywalczyni klubów wyrusza na łowy, myśląc, że to właśnie w takim miejscu spotka mężczyznę swoich marzeń, a przynajmniej jeśli i to jej się poszczęści takiego, z którym będzie można spędzić więcej niż jedną noc. Pewnego wieczoru los jej sprzyja i wpada na Greysona, który staje się ucieleśnieniem wszelkich aspektów idealnego partnera na przyszłość. Tylko, czy tutaj naprawdę zadziałał przypadek, a ideał nie posiada żadnej skazy?

"Rogue" to czwarty tom z serii "Real", czyli powieści o niepokornych mężczyznach, kobietach z otwartymi sercami, romansie, w którym zaczyna kiełkować wątek erotyczny, bolesne losy, a jednocześnie ogromna dawka emocji. Kolejna część jest tego dowodem i z całą pewnością nie rozczaruje wiernego grona Czytelników. Uczucie, które rodzi się między Melanie, a Greysonem to poniekąd igranie z losem. Bohaterka dosłownie znajduje się między młotem, a kowadłem, bowiem jej ideał okazuje się skrywać mroczny sekret, na tyle mroczny, że powinna jak najszybciej od niego uciec . Czy jednak to będzie możliwe, kiedy żar i namiętność rosną z każdą chwilą?

Katy Evans zadebiutowała wcześniej wspomnianą serią pod tytułem "Real", zresztą takim samym jak pierwsza część cyklu. Po tej publikacji szybko podbiła listy bestsellerów m. in. "New York Timesa" czy "USA Today". Oczywistym z tego względu stało się wydanie kolejnych tomów, czyli "Mine", "Remy" oraz "Rogue", w których od samego początku wtapiamy się w gorący romans między Brooke, a Remingtonem. Mel jest postacią poboczną, która dopiero w czwartej części zostanie uwikłana w więzy namiętności, niczym jej przyjaciółka. Teraz Ty możesz odkryć, czy i do niej los się w końcu uśmiechnie.
Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie mogłabym nie sięgnąć po kolejny, zarazem czwarty tom cyklu Real, który sprawił, że znalazłam książkowego ukochanego. Chociaż historia Brooke i Remyego dobiegła końca, nie wyobrażam sobie, żebym nie chciała poznać historii Melanie. Wydawnictwo Papierowy Księżyc spisało się na medal dbając o swoich czytelników, aby mogli zaopatrzyć się we wszystkie tomy autorstwa ulubionej pisarki.

  „W idealnym świecie kocha się tylko idealnych ludzi”.

  Jak wcześniej wspominałam „Rogue” opowiada historię przyjaciółki Brooke, tą samą, która zabrała ją na nielegalne walki. Melanie jest bardzo pogodną i energiczną osobą, sprawiającą wrażenie, że buźka jej się nie zamyka, jednak to tylko pozory. Skrycie marzy o księciu, takim wyjątkowym mężczyźnie, jednak trafia na jednorazowych, nieodpowiednich kandydatów, z którymi nie ma szans na zbudowanie czegoś poważniejszego. Tak naprawdę to jest bardzo samotna i niekochana, dlatego sypia z wieloma mężczyznami mając nadzieję, że trafi, w końcu na kogoś, kto w przyszłości sprawi, że będzie szczęśliwa. Marzy o ładnym domu, mężu i dziecku, czymś przyziemnym i co wydaje się na wyciągnięcie ręki. Niestety takie nie jest, mężczyźni traktują ją jak kobietę na jeden raz. Przykre, ale niestety prawdziwe.

  Czasem szczęściu trzeba sobie dopomóc, w tym przypadku był to przypadek, oberwanie chmury, a może właśnie przeznaczenie? Pewnego wyjątkowo deszczowego wieczoru na jej drodze staje Greyson King, ratuje damę z opresji, pomaga jej z samochodem. Magnetyzm działa, tego samego dnia dochodzi między nimi do zbliżenia, jednak to nie tylko seks, coś zaiskrzyło. Przyciąganie jest na tyle silne, że nie potrafią o sobie zapomnieć, walczyć z tym, co zaczyna się między nimi dziać.

  „Księżniczko, nie wiesz tego, ale jestem najgorszym ze złych …”.

  Melanie niewiele wie o Greysonie, a ON sam stara się ją trzymać od mrocznej części jego świata z daleka, tylko czy przypadkiem nie spotkali się już wcześniej? Co takiego ukrywa? Co się z nim dzieje? Dlaczego znika na całe dnie i co ważniejsze, czy ich spotkanie na pewno było przypadkowe? Greyson przewraca jej świat do góry nogami, wciąga w niebezpieczeństwo, przed którym nie ma ucieczki. Melanie marzyła o księciu, tymczasem otrzymała coś znacznie bardziej mrocznego, upadłego anioła, za którym ciągną się czarne chmury. Czy ta relacja ma szansę na przetrwanie? Co będzie, kiedy dziewczyna dowie się prawdy? Czy jedna noc pełna czułości ma wystarczająco mocne fundamenty, aby stworzyć coś silniejszego?

  ,,Nigdy nie sądziłem, że będę do tego zdolny. Zbyt młodo straciłem coś, co bardzo kochałem. Zbudowałem wokół siebie fortecę, która nie pozwalałabym okazał najmniejszy nawet ślad emocji.''

  Katy Evans potrafi z banalnej historii zrobić coś, co sprawi, że nie będziecie w stanie zebrać myśli. Nie chodzi tylko o doborową kreację bohaterów, w której wiedzie prym, jak zdołałam się już przekonać w poprzednich tomach, ale także o fabułę. Może nie jest zbyt odkrywcza i podąża znanym schematem, ale robi to w taki sposób, że czytelnik czuje, jakby odkrywał coś zupełnie innego. Wszystko jest interesujące, być może ta odkrywczość nie jest najważniejsza?Mam wrażenie, że w typowych romansach nie chodzi tyle o oryginalność ważne jednak, aby to, co znane przedstawić w inny, świeży sposób. Evans prosty nieskomplikowany wątek miłosny połączyła z brutalnym odrobinę sensacyjny światem.Najmocniejszym punktem powieści jest bardzo dobra kreacja psychologicznapostaci. Melaniewydaje się rozrywkowa, jednak naprawdę jest niepoprawną romantyczką. Greyson zastał wychowany w surowym środowisku z dnia na dzień przeistaczał się w bezdusznego potwora, nieznającego nic poza żądzą mordu i odczuwaną nienawiścią. Ma w sobie ogromne pokłady sprzeczności. Pracuje w Podziemiu, robi straszne rzeczy, a mimo wszystko ma także drugą twarz. Tak, Greyson King ma bardzo dobre serce. Nikt nie jest idealny, każdy błądzi i ma wady, właśnie to przekazuje nam autorka w swoich kipiących erotyzmem powieściach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  To nie jest moja pierwsza książka tej autorki. Twórczość Katy Evans dała mi się poznać już w paru odsłonach, przy czym seria Real zdecydowane należy do tych lepszych. Pikantna - momentami balansująca na granicy wulgarności - a jednocześnie pozytywnie nakręcająca. Nie ma co ukrywać, że pani Evans buduje fabuły dość solidnie nasączone erotyzmem, ale robi to w taki sposób, że nie zniechęca. Z niekrytą ciekawością sięgnęłam więc po kolejny tom serii Real – „Rogue”, który pełniąc rolę kontynuacji, może jednocześnie funkcjonować jako samodzielna historia. Czy autorka sprostała oczekiwaniom? Czy losy nowych bohaterów pochłonęły mnie w równym stopniu, co opowieść o Remingtonie i Brooke?

  ZARYS FABUŁY

  Greyson King, egzekutor i zarazem syn człowieka trzęsącego całym podziemiem, otrzymuje szansę odnalezienia własnej matki. Cena, jaką musi zapłacić za tak wyjątkową nagrodę, okazuje się bardzo wysoka. Mężczyzna musi przyjąć kolejne zlecenie, listę osób, z którymi przyjdzie mu się spotkać. Na pewno nie na uprzejmą pogawędkę.

  Kiedy poszukująca mężczyzny idealnego Melanie natrafia na Greysona czuje, że to ten jedyny. I pomimo jego ostrzeżeń, nie potrafi przestać o nim myśleć. Silny, odważny, przystojny, może zapewnić jej bezpieczeństwo, ale może też stać się jej zgubą. Kobieta nie może przecież wiedzieć, że znajduje się na jego mrocznej liście.

  MROCZNA I TROCHĘ PODOBNA DO…

  To zdecydowanie najmroczniejsza z wszystkich części, z tłem podziemia i niesionej śmieci, z rzeczywistością, w której nie ma miejsca na litość. A jednak, to właśnie tutaj autorka pozwoliła zrodzić się miłości, wcale nie tej krystalicznie czystej i nieskalanej. Zbrukanej, a jednak wygłodniałej… Ale o tym za moment. Aż mam ochotę przywołać tutaj cykl Poranione dusze Tillie Cole, który w ostatecznym rozrachunku wypada jednak korzystniej i o wiele groźniej.

  CHARYZMATYCZNI ONI

  Greyson i Melanie, główni bohaterowie powieści i na przemian zabierający głos narratorzy, w moim przypadku wywołali dość dające się we znaki, sprzeczne odczucia. On, co prawda nie zaczarował mnie tak jak Remington Tate, niemniej jednak przekonał swoją postawą, potęgą, ciemnością, ale i człowieczeństwem ukrytym pod warstwą pozorów. Bohater dobry, choć odrobinę tracący na wiarygodności dzięki idealizowaniu jego osoby przez Melanie. No właśnie, Melanie… Łatwa, momentami postępująca w niezrozumiały sposób, zdecydowanie irytująca. W rzeczywistości na pewno byśmy się nie polubiły. Katy Evans bez dwóch zdań stworzyła postaci o wyrazistych i mocnych osobowościach. Wyrazistych nie znaczy jednak idealnych. Emocje były, sympatia - nie zawsze.

  SEKS

  Autorka już na samym wstępie nie pozostawia złudzeń pokazując, o czym będzie ta książka. Na pierwszych stronach czytelnik zderza się więc ze sceną erotyczną, barwną i kipiącą namiętnością. Dla mnie słaby początek, bo nie lubię zbyt gościnnie kawy wyłożonej na ławę. Mało pochlebne wrażenie zostaje na szczęście częściowo zmazane wcześnie wprowadzonymi wątkami pobocznymi, pragnieniem odnalezienia zaginionej osoby, światem podziemnym i już na pewno informacją o nazwisku bohaterki zapisanym na mrocznej liście. Seksu jest sporo, mało wysublimowanego, ale też nieprzesadnie obscenicznego - jest też jednak coś poza tym. To lubię w twórczości Katy Evans, że nie pozostawia swoich czytelników wyłącznie z jednym tematem.

  PODSUMOWANIE

  Muszę przyznać, że dla mnie to najsłabsze ogniwo tej serii. Książka nie porywa tak, jak poprzednie, choć Katy Evans wciąż pozostaje autorką wpisującą się w grono tych tworzących najlepsze powieści erotyczne. Nieidealne uczucie, zdrada, kłamstwa i mroczny świat z przystojnym bohaterem, który może okazać się niebezpieczny. Pikantna historia z kilkoma skazami. Jestem ciekawa, czy seria będzie miała tendencję spadkową, czy też kolejne jej tomy pozytywnie mnie zaskoczą. Mam nadzieję, że wkrótce się przekonam.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  ksiazka ktora warto przeczytac i czekac na ciag dalszy polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Prawie połowa populacji ludzi na świcie jest samotna, jedni cieszą się z tego, natomiast ci drudzy uważają za nieszczęście, które ich dosięgło aby resztę życia spędzili w otoczeniu czterech ścian.

  Lecz, kiedy znajdujemy miłość, jaką cenę musimy zapłacić za to aby być szczęśliwym i żyć w spokoju ducha. Niekiedy lepiej jest być samotnym i nie cierpieć, niż zakochać się i przepłacić to nawet swoim własnym życiem.

  Wszystko się szczęśliwie zakończyło Brooke urodziła pięknego synka, znalazła miłość swojego życia i bierze ślub.

  Kobieta, która od początku nie szukała w swoim życiu miłości, znalazła ją i teraz może się nazywać największą szczęściarą świata.

  Tym razem historia sięgnie Melanie, przyjaciółki Brooke, która od zawsze była spragniona prawdziwej miłości. Tyle nocy spędzonych w klubie w poszukiwaniu tego jedynego, zawsze spełzały na bezsensownych nocach z nieznajomymi, którzy zawsze ją opuszczali.

  Kobieta wyraźnie dobita samotnością i szczęściem swojej najlepszej przyjaciółki ponownie wita w klubie, a nóż tym razem ten jedyny się trafi.

  Kiedy Melanie już skłania się do wyjścia, nagle spotyka w drzwiach przystojnego mężczyznę, o pięknych oczach, który z uporczywością wpatruje się właśnie w nią.

  Określając ją mianem „księżniczki” przystojniak szybko skrada serce Melanie w efekcie czego oboje lądują w jej mieszkaniu.

  Po raz pierwszy w życiu, kobieta czuje, że się zakochuje i właśnie ten Greyson jest jej wymarzonym ideałem.

  Jednak wcale tak nie jest, wydaje się być ideałem stworzonym tylko dla niej, lecz jeszcze nie wie, co ten ideał ryje w tajemnicy i że ona znajduje się na jego długiej, czarnej liście śmierci.

  Ostatni już według mnie tom serii Real, podbija serca młodych czytelniczek swoją fabułą i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Jako, że każdy rozdział ma przypisanego jednego z dwóch głównych bohaterów, możemy śmiało poznawać tajemnice i myśli każdego z nich. Byłam pewna, że ta książka nie całkiem przypadnie mi do gustu, ponieważ po przeczytaniu wcześniejszych tomów nie mogłam przestawić się na innych bohaterów. Jednak z czasem stało się to łatwe i jednocześnie przyjemne w czytaniu. Historia dorównuje i oddaje klimat poprzedniej i mogę śmiało stwierdzić, że zyskała moją przychylność.

  Nie brakowało w niej krwi i zbrodni, ale także i miłości co dla mnie jest rzeczą obowiązkową w każdej książce.

  Polecamy zespół [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Manwhore +1 5/5 Nasza cena:
22,21 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Manwhore +1

Drugi tom kultowej serii, która już podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Katy Evans po raz kolejny uwodzi grono wiernych czytelniczek historią  Malcolma Sainta. Manwhore + 1 to drugi tom kultowej serii, która zdobyła i stale zdobywa miliony zwolenniczek na całym świecie. W tej...
Manwhore 5/5 Nasza cena:
20,02 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Manwhore

Pierwszy tom bestsellerowej serii, która już podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Książka, o której mówią wszyscy! Ona – delikatna, wrażliwa, kobieca… On – tajemniczy, władczy, męski do bólu… Młoda, piękna i niezwykle wrażliwa Rachel Livingstone jest utalentowaną dziennikarką....
Ms. Manwhore 4/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ms. Manwhore

Jeśli nie mogłaś doczekać się kolejnej części Manwhore’a, będziesz zachwycona. Pełna namiętności i zwrotów love story, która wywołała dozę emocji u niejednej kobiety, wybucha ze zdwojoną siłą na kartach Ms. Manwhore. Co los postawi na drodze najmodniejszej pary w Chicago? Czy między Malcolmem i...
Real, tom 2. Mine 5/5 Nasza cena:
28,12 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Real, tom 2. Mine

Drugi tom serii REAL, międzynarodowego bestsellera, który podbił również serca polskich czytelniczek przynosi jeszcze większą dawka niezapomnianych wrażeń i zmysłowych emocji. W pierwszym tomie serii REAL niepokonany zły chłopak z podziemnego kręgu bokserskiego w końcu spotkał swoją drugą połówkę....
Real, tom 3. Remy 5/5 Nasza cena:
28,12 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Real, tom 3. Remy

REMY to trzeci tom serii REAL, międzynarodowego bestsellera, który podbił również serca polskich czytelniczek. Kontynuacja wydarzeń z poprzednich tomów serii czyli REAL i MINE przynosi jeszcze większą dawkę niezapomnianych wrażeń i zmysłowych emocji.Remington Tate, bokser Podziemnej Ligi, jest...
eBook Ms. Manwhore mobi epub 0/5 Nasza cena:
18,68 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ms. Manwhore mobi epub

MALCOLM SAINT POKAZUJE SWOJE BYNAJMNIEJ NIE ŚWIĘTE OBLICZE PO RAZ OSTATNI Zapoznaj się z ostatnią częścią najbardziej elektryzującej serii. Przepełniona pasją relacja, która wywołała szybsze bicie serca u niejednej czytelniczki, wybucha ze zdwojoną siłą na kartach Ms. Manwhore. Jaki los czeka...
eBook Manwhore mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,18 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Manwhore mobi epub

Pierwszy tom bestsellerowej serii, która już podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie książka, o której mówią wszyscy! Ona – delikatna, wrażliwa, kobieca… On – tajemniczy, władczy, męski do bólu… Młoda, piękna i niezwykle wrażliwa Rachel Livingstone jest utalentowaną dziennikarką....
eBook Manwhore + 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,18 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Manwhore + 1 mobi epub

Niepohamowany pociąg, huragan zmysłowości i rozpaczliwe próby odzyskania rozsądku. Manwhore + 1 to więcej niż zwykła powieść erotyczna. Katy Evans ponownie zniewala historią seksownego Malcolma Sainta. Manwhore + 1 to już drugi tom kultowej serii, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym...
Demonica. Tom 2. Pragnienie wyzwolone 5/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Demonica. Tom 2. Pragnienie wyzwolone

"Pragnienie wyzwolone" to drugi tom bestsellerowej serii Demonica i kontynuacja "Rozkoszy nieujarzmionej". Po raz kolejny spotykamy się z dawką demonicznych przygód przystojnych lekarzy ze Szpitala Podziemnego i zmysłowej erotyki, które sprawiają, że "Pragnienie wyzwolone" to pozycja obowiązkowa...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula