Raw

Autor:

Belle Aurora

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
320
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,64 zł
Nasza cena: 27,85 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

“Raw” to trzymający w napięciu thriller o kryjącym się pod kapturem prześladowcy, który chce wyrównać rachunki za przeszłość.

Czy główna bohaterka zdoła przetrwać?

Czasem nie da się całkowicie odciąć i uciec od przeszłości. Wraca ona w najmniej spodziewanym momencie i na dodatek zabiera to, co zdołaliśmy przez lata zbudować. “Raw” to książka ukazująca moc zemsty.

Alexa Ballentine nie mieszka w domu rodzinnym, odkąd skończyła 16 lat. Żyła na ulicy, łapała się każdej pracy, ale nigdy nie żałowała swojej decyzji. Teraz, po 10 latach, wykonuje ukochany zawód, jest wykształcona i pomaga tym, którzy podobnie jak ona kiedyś nie mają szczęścia w życiu. Wszystko układa się dobrze, ale jest ktoś, kto prześladuje Alexę. Mężczyzna noszący na głowie kaptur i obserwujący ją z daleka nie odstępuje jej na krok. Kobieta powinna zadzwonić na policję, ale czuje, że tak naprawdę stalker nie chce zrobić jej krzywdy. Tylko dlaczego wszędzie za nią chodzi? To właśnie ON pomaga bohaterce, kiedy zostaje napadnięta. Wtedy dowiaduje się, kim jest tajemniczy nieznajomy. Wyjaśni się również, że wcale nie kierują nim szlachetne pobudki i chce on, by Alexa zapłaciła za to, co zrobiła w przeszłości. Czy i tak czeka ją śmierć? A może coś o wiele gorszego?

“Raw” to powieść tajemnicza i mroczna. Nieznajomy mężczyzna chce dopiąć swego za wszelką cenę i nie cofnie się przed żadnym ruchem.


O autorce

Belle Aurora jest pisarką pochodzącą z Australii. Wydała takie książki, jak “Dirty”, “Friend-Zoned”, “Miłość po sąsiedzku” i “Słodkie szaleństwo”. Tworzy pikantne romanse, a także powieści pełne radości i z dużą dawką humoru.

Recenzje (10)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Raw jak zaczęłam czytać tą książkę kręciłam nosem, uważałam ją za słabą, bez wartości, wielki chaos, ale... zwracam jej honor.

  Ta książka nie jest łatwą lekturą, ale jeśli przebrnie się przez niektóre fragmenty i doczyta się do końca wtedy ten chaos w książce można zrozumieć.

  Pan T i Lexi dwójka dzieci które wychowali się na ulicy, ich dzieciństwo to koszmar. Lexi trafiła jednak do rodziny zastępczej dzięki której poczuła co to miłość, i normalność. Lexi pomaga innym dzieciakom takim jak ona, pracuje jako pomoc społeczna.

  Pon T agresywny, gwałtowny, dominujący, każdy się go boi.

  Początek książki był, słaby dziwny i mało zachęcający ale... Lexi jaki i Pan T często powtarzają aby nie myśleć stereotypowo, nie przyklejać etykiet, nie myśleć co jest normalne a co nie... Więc kiedy otworzyłam umysł ukazała mi się dość mocna, brutalna historia.

  Choć czasami miałam wrażenie iż autorka się zapomniała, i wtedy historię w książce zdominował tylko seks jak i "brudna" relacja Lexi i Pana T.

  Książkę polecam, ale dla osób które potrafią "widzieć więcej" i nie przyklejać etykiet.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ~

  𝑾𝒔𝒛𝒚𝒔𝒄𝒚 𝒋𝒆𝒔𝒕𝒆𝒔𝒎𝒚
  𝒖𝒛𝒂𝒍𝒆𝒛𝒏𝒊𝒆𝒏𝒊 𝒐𝒅 𝒄𝒛𝒆𝒈𝒐𝒔, 𝒄𝒐 𝒑𝒐𝒛𝒘𝒂𝒍𝒂 𝒏𝒂𝒎 𝒛𝒂𝒑𝒐𝒎𝒏𝒊𝒆𝒄 𝒐 𝒃𝒐𝒍𝒖

  ~

  Czasami prawdziwe poczucie bezpieczeństwa otrzymujemy od osób, które najmniej byśmy o to podejrzewali. Pozory jednak potrafią mylić. I to w ten najokrutniejszy sposób.

  Lex wiodła spokojne, poukładane życie, na co dzień pomagając wykraczającym w dorosłość młodym ludziom. Pewnego wieczoru to właśnie ona staje się ofiarą brutalnej napaści, a kiedy stopniowo zaczyna tracić nadzieję i siłę walki, rozpoznaje dobrze znany jej kształt. Zakapturzona postać, która niczym cień pojawia się i znika z jej życia, niespodziewanie ratuje ją z opresji. Lex nie wie jeszcze jednak wówczas, że prawdziwe niebezpieczeństwo wciąż kryło się tuż obok niej...

  Nie miałam wcześniej styczności z twórczością Belle, ale słyszałam sporo dobrego o tworzonych przez nią romansach. Ta historia jednak jest kompletnym przeciwieństwem słodkich miłosnych relacji - albo ją pokochacie, albo znienawidzicie. Aurora wykreowała skrajnie różne postaci, tworząc tym symam mocno wybuchową mieszankę. Lex jest młodą, pełną optymizmu kobietą z sercem na dłoni, która byłaby w stanie wskoczyć w ogień za swoimi podopiecznymi. Twitch to z kolei bezlitosny, pozbawiony ludzkich odruchów realista, któremu na nikim nie zależy. I chociaż brzmi to tak bardzo znajomo, a oczami wyobraźni niemal widzimy jak kolejna szara myszka zmienia zimnego potwora w czułego mężczyznę... uwierzcie mi, "Raw" jest zaprzeczeniem wszelkich schematów. Zakończenie dwukrotnie wprawiło mnie w większe osłupienie niż niejeden thriller, a gdyby ktoś kiedykolwiek powiedziałby mi, że popłaczę się na książce z gatunku dark romance, nigdy bym nie uwierzyła - a tak się właśnie stało.

  "Raw" to mroczna, brutalna i niejednokrotnie szokująca historia, ukazująca ciemne strony ludzkiej duszy, o której istnieniu często nie mamy bladego pojęcia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Bo miłość do kogoś jest oznaką słabości, Lex. Wręczasz komuś swoje serce na srebrnym talerzu, by robił z nim, co chce. Musisz naprawdę ufać tej osobie, by to zrobić."

  Alexa Ballentine uciekła z domu w wieku szesnastu lat. Niestety, już będąc dzieckiem doświadczyła wiele przykrości ze strony najbliższych jej ludzi. Pomimo trudnego startu w dorosłe życie, teraz jest mądrą i wykształconą 26-letnią kobietą, spełniającą się w zawodzie, który wykonuje na co dzień. Lexi robi to, co kocha; pomaga dzieciakom jak i młodzieży.

  Jest też i ON. Tajemniczy mężczyzna z kapturem na głowie, który od dłuższego czasu obserwuje ją z daleka. Dziewczyna jest tego świadoma, a mimo wszystko, gdy znajduje się w zasięgu wzroku stalkera, czuje się... bezpiecznie.

  Pewnego dnia zostaje napadnięta, a dzięki tajemniczemu nieznajomemu uchodzi z życiem. Taki jest początek ich nietypowej znajomości. Jak ona się rozwinie? Kim jest Twitch i dlaczego obrał sobie za cel właśnie Lexi?

  "Raw" jest pierwszym tomem serii zatytułowanej Raw Family z gatunku dark erotic. Pióro autorki jest mi znane jedynie z cyklu "Friend-zoned" (swoją drogą genialna seria! :D), więc zważywszy na to, że tym razem mamy do czynienia z dużo mocniejszym klimatem, nie miałam do końca pojęcia, czego tak naprawdę mogę się spodziewać. Zapoznałam się z pierwszymi opiniami i liczyłam na coś "WOW"! Czy się zawiodłam? Po części tak. Dlaczego? Cóż... ze strony na stronę mój entuzjazm coraz bardziej opadał. W zasadzie to kompletnie nie zaiskrzyło, liczyłam na coś ekstra, a niestety zdarzało mi się przysypiać podczas lektury. A potem... coś się wydarzyło! Gdzieś w okolicach połowy tak się wkręciłam w tę historię że nie mogłam przestać czytać. Co tam się działo?! Akcja zdecydowanie nabrała tempa. Pierwszą połowę czytałam praktycznie bez emocji, a druga dostarczyła ich tyle, że w pewnym momencie się wzruszyłam. A zakończenie? Nie chcecie wiedzieć, jakie niecenzuralne słowa cisnęły mi się na usta ;). Takiego obrotu spraw się nie spodziewałam, jestem pod wrażeniem. Chociaż wolę Belle Aurorę w słodkiej i humorystycznej wersji, którą serwuje nam we wcześniej wymienionej przeze mnie serii "Friend-zoned" to i przedsmak nowego cyklu wywołał u mnie całkiem niezłe odczucia. Z chęcią sięgnę po kolejny tom. Po takim zakończeniu żałuję, że "Dirty" nie znajduje się w zasięgu mojej ręki. Nie pozostaje mi nic innego, jak cierpliwie czekać na kontynuację :).

  "Niektóre wydarzenia są tak przygnębiające, że brakuje słów na opisanie ogromu smutku, żalu oraz cierpienia, których się doświadcza.

  Zakładam, że właśnie dlatego Bóg obdarował ludzi prostą umiejętnością płakania."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy książka może powodować rumieńce na twarzy czytelnika? Może. Tego przykładem jest Raw. Ta książka to rasowy erotyk, który mógłby osiągnąć popularność równą historii o pięćdziesięciu twarzach i odcieniach szarości. Dużo elementów z owej książki jest tutaj powielonych - doświadczony przez bolesną przeszłość mężczyzna, który jest niepoprawnie bogaty i lubiący dobrze się zabawić oraz kobieta, która coraz bardziej poddaje się jego gierkom o co sama zresztą wcześniej by się nie podejrzewała. Jest też jednak wiele wątków, które są charakterystyczne tylko dla tej książki jak chociażby stalking, handel narkotykami czy cała masa przemocy. Lexi niestety przedstawiona jest jako naiwna i zbyt ufna dziewczyna, która zamiast rozsądku posiada tylko ogromne pokłady pożądania i ja tak właśnie tą postać odbieram, ale na jej korzyść odrobinę przemawiają jej myśli, które zastosowała autorka. Bohaterka gani w nich samą siebie za swoje postępowanie, identycznie jak ja ją kiedy czytam na co się decyduje. Podoba mi się więc, że chociaż trochę rozsądku zostało ukazane. Co do Twitcha - wykreowano mrocznego typka znikąd mającego fobię na punkcie kontroli, co jest typowe dla erotycznych historii i nie świadczy o oryginalności. Sceny erotyczne są naprawdę pikantne, ostre, mocno brutalne i brak jest w nich czułości, bardziej opiera się to na układzie uległości i dominacji. Co najważniejsze, ten erotyk trzymał mnie w napięciu, że sięgałam po niego w każdej wolnej chwili. Co chciałam odłożyć książkę, zaczynało się dziać coś co zmuszało mnie do czytania kolejnego rozdziału. Chyba lubię skomplikowane i popaprane ludzkie charaktery książkowe. Zakończenie to totalna jazda bez trzymanki, niewiarygodna sytuacja za sytuacją! Ostatni podrozdział spowodował, że kamień spadł mi z serca, domyślam się zatem, że kolejna część będzie jeszcze ostrzejsza, a trup będzie ścielił się gęsto. Nie pogardziłabym większą ilością fabuły, która w mniejszej części będzie się opierała na łóżkowych ekscesach bohaterów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Raw" to książka mocna, brutalna, pełna intryg kłamstw i seksu. Wywołała we mnie kompletnie skrajne emocje.

  "Dopóki nikt cię nie pokocha, jesteś nikim"

  Lexi to młoda, wykształcona, samodzielna kobieta, ma za sobą bardzo trudne dzieciństwo. Zły ojciec, obojętna matka, poniżanie, ucieczki. W wieku szesnastu lat znalazła się na ulicy. Los się do niej uśmiecha, dostaje swoją szansę. Kończy szkołę, dostaje pracę o jakiej marzyła, jest opiekunką socjalną, zajmuje się trudną młodzieżą. W pewnym momencie uświadamia sobie, że jest obserwowana. Ma stalkera, jest to facet, który swoją twarz chowa za kapturem. Lexi czuje z jednej strony, poczucie zagrożenia i przerażenie, a z drugiej jakiś dziwny, racjonalny spokój i pewność, że ten facet jej nie skrzywdzi. Dziwne, prawda? W końcu staje twarzą w twarz ze swoim prześladowcą. Od tego momentu nic już nie będzie takie samo. Jej życie zostanie przewrócone do góry nogami, dosłownie.

  Ta opowieść dała mi nieźle popalić, czegoś takiego kompletnie się nie spodziewałam. Nie mogłam oderwać się od tej pokręconej opowieści. Akcja mknie bardzo szybko, zaskakuje, działa na nerwy, pobudza wyobraźnię. Zdecydowanie nie jest miło, słodko i romantycznie. Język jakim posługuje się autorka jest pełen wulgaryzmów i mocnych epitetów. Rewelacyjnie wykreowani bohaterowie, są swoim przeciwieństwem. To z ich perspektywy toczy się akcja w książce. Przez co mamy swobodny i dokładny wgląd w ich myśli, serca i uczucia. Lexi jest dobrą, szczerą, empatyczną osobą. Twitch ma władzę, pieniądze, budzi respekt i żyje według swoich zasad. Nie przejmuje się i nie liczy z nikim. Arogancki, pewny siebie, inteligentny socjopata, niesamowicie przystojny. Co skrywa pod maską obojętności?

  Jest mocno, intrygująco, niebanalnie, mało przewidywalnie. Książka ma bardzo specyficzny klimat, nie każdemu może się spodobać. Dla mnie była to niezapomniana wędrówka w głąb ponurych ludzkich dusz i serc, które spragnione są zainteresowania i miłości. Ten mroczny przekaz autorki bardzo mi się podobał. Zakończenie spowodowało, że miałam ogromną ochotę rzucić książką! Wywołało we mnie niedowierzanie, irytację i szok. Jak długo przyjdzie mi czekać na drugi tom?

  Niekochane dzieci, krzywdzone, wykorzystywane, poniżane. Poprawczak, szansa na nowe, lepsze życie, samotność. Duże pieniądze, handel narkotykami, przemoc, okaleczenia, pobicia, morderstwa. Mroczny przestępczy świat. Gniew. Seks bardzo brutalny, gwałtowny, pełen przemocy, dominacji. Bez jakichkolwiek zahamowań, wyuzdany i... niosący spełnienie. Spodobała mi się i spowodowała, że chwilami moje serce biło szybciej, wstrząsnęła mną i dała do myślenia. Polecam :) Tatiasza i jej książki :

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Kakao raw kruszone ziarna 0/5 Nasza cena:
55,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kakao raw kruszone ziarna

Suplement diety Czekolada to jeden z najbardziej lubianych produktów spożywczych na świecie. W swej surowej postaci jest niezwykle korzystna dla naszego zdrowia.  Theobroma cacao jest małym, wiecznie zielonym drzewem uprawianym w tropikalnym klimacie, głównie w Ameryce Południowej. Jego owocem są...
Friend-Zoned. Tom 1. Friend-Zoned 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Friend-Zoned. Tom 1. Friend-Zoned

Nikolai Leokov nigdy nie sądził, że zakocha się w jedynej dziewczynie, z którą kiedykolwiek się zaprzyjaźnił. Valentina Tomic ma problem z zaangażowaniem po tym, jak została okrutnie zdradzona. Kiedy Tina postanawia, że wywoła uśmiech na twarzy posępnego Nika, nie przypuszcza, że zaprzyjaźni się z...
Friend-Zoned. Tom 2. Miłość po sąsiedzku 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Friend-Zoned. Tom 2. Miłość po sąsiedzku

Asher „Duch” Collins i Natalie Kovac spędzili ze sobą namiętną noc. Noc, o której oboje nie potrafią zapomnieć. W takim razie dlaczego tak trudno jest im przebywać w swoim towarzystwie? Nie ma szans na to, że dojdą do porozumienia, więc postanawiają iść każde swoją drogą. I jakimś cudem kończą...
eBook Friend-Zoned. Tom 1. Friend-Zoned mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,08 zł 25,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Friend-Zoned. Tom 1. Friend-Zoned mobi epub

Nikolai Leokov nigdy nie sądził, że zakocha się w jedynej dziewczynie, z którą kiedykolwiek się zaprzyjaźnił.Valentina Tomic ma problem z zaangażowaniem po tym, jak została okrutnie zdradzona.Kiedy Tina postanawia, że wywoła uśmiech na twarzy posępnego Nika, nie przypuszcza, że zaprzyjaźni się z...
Nigdy nie pozwolę ci odejść 5/5 Nasza cena:
28,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy nie pozwolę ci odejść

Książka autorki bestsellerów New York Timesa, Katy Regnery, opowiadająca historię o żalu, zdradzie, porwaniu, przemocy, stracie, pasji oraz miłości.W tej współczesnej wersji Jasia i Małgosi trzynastoletnie sieroty, Griselda i Holden, po trzech latach niewoli uciekają od porywacza i próbują przejść...
Weteran 5/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Weteran

Savannah Carmichael, zdradzona i porzucona przez mężczyznę, któremu zaufała, traci wymarzoną karierę dziennikarki w Nowym Jorku i musi wrócić do Danvers, swojego rodzinnego miasteczka w Wirginii. Gdy otrzymuje propozycję powrotu do branży i napisania reportażu o interesującym człowieku, nie waha...
Skradzione laleczki 5/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skradzione laleczki

Czy podjąłeś kiedyś decyzję, która zaważyła na całym twoim życiu? Dwanaście lat temu czternastoletnia Jade Phillips oraz jej młodsza siostra, Macy, zostały uprowadzone z pchlego targu. Dziewczynki były więzione przez psychopatycznego potwora imieniem Benny (znanego także jako Benjamin Stanton),...
Piękno oddania 5/5 Nasza cena:
30,07 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękno oddania

Porzuciwszy miłość swojego życia, Laurelyn Prescott wraca do Nashville, żeby podążać za jedynym marzeniem, które jej pozostało. Pełna determinacji, by nie myśleć o bólu, który sprawiło jej rozstanie z Jackiem Henrym, zagłębia się w muzyce. Ale razem z jej dawnym życiem pojawiają się dawni znajomi i...
Drogi Martinie 4/5 Nasza cena:
23,38 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drogi Martinie

„Nie możecie przegapić!” – Angie Thomas, autorka bestsellera „New York Timesa”, The Hate U Give. To surowa, fascynująca i niezaprzeczalnie prawdziwa książka. W swoim oszałamiającym debiucie, w którym odważnie mierzy się z zagadnieniem stosunków międzyrasowych w Ameryce, Nic Stone dołącza do tytanów...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula