Rabatorwanie! Topka z Wyd. W.A.B., Wilga do -35%!

Rabatorwanie! Topka z Wyd. W.A.B., Wilga do -35%!

Wyrwij rabat! Zaczynamy rabatorwanie z Wydawnictwami W.A.B i Wilga.

Ich topowe książki możesz złapać nawet do 35% taniej!

Zbliża się koniec wakacji, a wraz z nim - coraz bliżej koniec lata. Przygotowaliśmy coś, żeby osłodzić Ci ten czas. Co powiesz na najpopularniejsze książki od wydawnictw W.A.B i Wilga? Co powiesz na wieczór z literaturą piękną, a może wolisz pełną emocji noc z kryminałem? Szukasz wyjątkowych książek dla dzieci? A może - powieści fantastycznej dla siebie? Tylko sprawdź, z czego możesz wybierać!


Promocja jest ważna do 3 września.


Rabatorwanie! Topka z Wyd. W.A.B., Wilga do -35%!  >>W tej promocji taniej możesz wyrwać te książki:

Serotonina Serotonina Michel Houellebecq

Florent-Claude Labrouste ma czterdzieści sześć lat, poukładane życie i mogłoby się wydawać, że nic go już nie zaskoczy. Oczywiście to tylko pozory, które szybko zostaną zdemaskowane przez rzeczywistość. Pewnego ponurego dnia odkrywa, że jego partnerka zdradziła go z młodymi mężczyznami podczas filmowanych orgii. Nigdy wcześniej nie poczuł się tak bardzo dotknięty, poniżony i oszukany. Wie, że to koniec ich związku, dlatego opuszcza ją i zaczyna całymi dniami snuć się po barach. Tam znajduje kompanów do kieliszka, opowiadając im o związkach miłosnych, zaznaczając, jakimi to oszustkami są wszystkie kobiety. Bohater nie widzi większego sensu dalszego życia. Aby jakoś funkcjonować, regularnie zażywa tabletki Captorix, wywołujące wydzielanie się hormonu szczęścia, czyli serotoniny.

Sprawdź książkę >>Jaga Jaga  Katarzyna Berenika Miszczuk

Jaga, a właściwie młoda Jarogniewa, obejmuje stanowisko szeptuchy w Bielinach po śmierci swojej babki. Choć zna ludowe opowieści i weszła w posiadanie zeszytu z przepisami babci Radomiły, to tak naprawdę ma niewielką wprawę i wiedzę, by móc pomagać miejscowej ludności. Zresztą mieszkańcy Bielin odnoszą się do niej z dość sporą rezerwą. Gdy młoda Jaga ucieka przed niedoszłym narzeczonym, jej rodzina zrywa z nią wszelkie kontakty. Na domiar złego ktoś okrada chatę babki, pozbawiając początkującą szeptuchę praktycznie całego dobytku. Jakby tego było mało, w Bielinach pojawia się nadspodziewanie dużo istot nadprzyrodzonych mających niekoniecznie dobre zamiary.

Sprawdź książkę >>Wielka księga robali Wielka księga robali Yuval Zommer

"Wielka księga robali" to przede wszystkim przewodnik po świecie najmniejszych stworzeń, jakimi są owady. Książka została podzielona na różne rozdziały, dzięki czemu poznamy tu m.in. życie motyli, chrząszczy, ślimaków i wielu innych. Twoje dziecko dowie się, jak porozumiewają się mrówki, a także ile oczu ma pająk. Oprócz tego "Wielka księga robali" może się okazać idealnym przewodnikiem na spacerach. Maluch dowie się, które owady znajdzie w domu, w lesie, czy też w wodzie. Jest to świetna okazja na wspólne obserwacje i nowe odkrycia. W książce nie zabrakło również zadań do wykonania. Przykładowo najmłodsi będą musieli znaleźć robale, które ukryły się pośród różnych ilustracji. Jest to świetna okazja nie tylko do nauki, ale także do ciekawej zabawy.

Sprawdź książkę >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać