Puzzle

Puzzle są chyba najpopularniejszą układanką na świecie! Każdy ma swój ulubiony sposób na ich ułożenie. Jedni zaczynają od ramki obrazka, inni od ułożenia jego najbardziej charakterystycznych elementów. Bez względu na obraną taktykę finał jest ten sam - wielka satysfakcja!

Puzzle i układanki to przede wszystkim doskonała zabawa, ale nie tylko. Puzzle rozwijają zdolności manualne, ćwiczą pamięć i koncentrację, pobudzają kreatywność, rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Potrafią także zredukować stres, a nawet wspomóc proces rehabilitacji. Układanie puzzli z dzieckiem pomoże ukształtować jego spostrzegawczość, zdolności motoryczne i koordynację ręka-oko, ale również dorośli doceniają (albo powinni doceniać!) ich wpływ na utrzymanie sprawności umysłowej.

W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie różnorodne puzzle do układania - zarówno kilkuelementowe puzzle dla dzieci w najmłodszym wieku, bardziej skomplikowane dla starszych dzieci, jak zaawansowane puzzle dla dorosłych. Znajdziesz tu klasyczne układanki 2D oraz puzzle 3D, 4D, a nawet kuliste, z których można stworzyć przestrzenne konstrukcje.

Sprawdź, bo mamy coś dla każdego amatora układanek :)

Bestsellery - puzzle

Nowości - puzzle

Zapowiedzi - sklep dla dzieci, artykuły dziecięce