Przytul książkę na wakacje! Zniżki do -45%

Przytul książkę na wakacje - złap zniżki >

Jak miło przytulić dobrą historię! Przytul książkę na wakacje i to ze zniżką do nawet -45%!

Wakacje, czas urlopów i odpoczynku... W końcu wszyscy będziemy mieć więcej czasu na czytanie książek. Przejrzeliśmy nasze olbrzymie książkowe zasoby właśnie po to, żeby wybrać książki, które świetnie sprawdzą się w roli wakacyjnych lektur. Nie myśl, że ograniczyliśmy się do przyjemnych obyczajówek. W naszym przytulnym książkowym zakątku każdy książkoholik znajdzie coś dla siebie. To romanse, kryminały, fantastyka, poradniki i wiele innych .

Wakacyjne książki tańsze o nawet 45% możesz przytulić do końca sierpnia.

Sprawdź książki na lato do -45% >


A może skusisz się na...

Syreny - sprawdź > Syreny Anna Langner

Prognozy pogody na lipiec zapowiadają się cudownie, co skłania Majkę do spędzenia czasu nad Bałtykiem. Postanawia pozostawić za sobą wszystkie problemy i skupić się na beztroskim spędzeniu lata ze swoimi przyjaciółkami. Wszystko komplikuje się, kiedy Majka odkrywa ich sekret. Dziewczyny tworzą grupę, o której głośno jest w Internecie. Syreny, jak są nazywane przez ludzi, krążą po nadbałtyckich barach w poszukiwaniu bogatych mężczyzn, których uwodzą i okradają.

Majka, pomimo początkowych wątpliwości, postanawia dołączyć do Syren. Ma w tym swój cel...

Sprawdź książkę >Offline - sprawdź >Offline Mark Boyle

Mark Boyle, znany na świecie jako „człowiek bez pieniędzy”, opisuje swoje życie bez technologii, rządzone rytmami pór roku, na tle krajobrazu dalekiego od miejskiego zgiełku. W swojej książce dzieli się wnioskami, które skłoniły go do „powrotu do korzeni”, oraz osobistą podróżą w poszukiwaniu sensu życia i pielęgnowaniem człowieczeństwa bez udziału urządzeń elektronicznych.

Jego pełna otwartości, podszyta poczuciem humoru opowieść skłania do refleksji: czy jestem w stanie przełączyć się na stałe na tryb offline?

Sprawdź książkę >Nie ufam już nikomu - sprawdź > Nie ufam już nikomu Klaudia Muniak

Iga, świeżo upieczona mama, od lat cierpi na silne zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Po porodzie decyduje się na nowoczesną terapię. Chip wszczepiony w jej ramię, sterowany przez aplikację w telefonie jest dopiero po fazie testów. Mimo to Iga bez wahania podejmuje leczenie – jest współtwórczynią tej innowacyjnej metody i wie, że nic jej nie grozi.

Krótko po wznowieniu terapii zaczynają dziać się rzeczy, których kobieta nie rozumie: stale pogarszające się samopoczucie psychiczne, do którego dochodzą niepokojące przywidzenia i bardzo realistyczne halucynacje, a z biegiem czasu zaniki pamięci. Gdy na ciele synka Iga zauważa sińce, wie, że dzieje się coś złego.

Sprawdź książkę >
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać