Przytul książkę na wakacje. 1000 książek -40%

Przytul książkę na wakacje. 1000 książek -40% >> Czy wiesz już, co przeczytasz tego lata? Przytul książkę na wakacje!

Wybraliśmy 1000 książek i teraz możesz je przygarnąć ze zniżką 40%!

Letnia aura sprzyja czytaniu! Dobrą książkę możesz zabrać ze sobą wszędzie, a zwłaszcza w wakacyjną podróż. Bez względu na to, czy wybierasz się w najbliższym czasie na urlop, czy nie, to przecież książek nigdy za wiele ;-) A już zwłaszcza tanich książek!

Wśród 1000 tytułów na wakacje z pewnością znajdziesz takie, które przypadną do Twojego czytelniczego gustu. To powieści obyczajowe i romantyczne; mocne thrillery i kryminały; literatura faktu i książki dla młodzieży, i wiele więcej. Najlepiej przekonaj się na własnej, spragnionej lektury skórze.

Przytul książkę ma wakacje. 1000 książek -40%. Sprawdź >>

Z promocji możesz skorzystać do 16 lipca.


Zatrzymaj się na chwilę przy książkach, które polecamy.

Hate to love you Tijan Meyer

Główna bohaterka, Kennedy Clarke, właśnie zaczyna studia na uniwersytecie. Jest ambitna i chce osiągać, jak najlepsze wyniki. Dlatego nie ma zamiaru tracić czasu na głupoty. Ustaliła sobie również pewne zasady, które mają jej pomóc w osiągnięciu celu i pilnej nauce. Na pierwszym miejscu swojej listy umieściła unikanie atrakcyjnych chłopaków, którzy cieszą się ogromną popularnością w kampusie.

Kennedy woli trzymać się z daleka od wszelkich dramatów. Z czasem zaczyna tracić grunt pod nogami. Wszystko to jego sprawka!

Sprawdź książkę >>Niebezpieczna gra Emilia Wituszyńska

Weronika Kardasz to jedna z najlepszych policjantek w warszawskim Wydziale Kryminalnym. Kobieta ma twardy charakter - jest zadziorna, odważna, pyskata i nieustępliwa. Niestety, podczas jednej z akcji ginie jej partner. Weronika obwinia się o śmierć kolegi i sięga po alkohol, by zagłuszyć wyrzuty sumienia.

W końcu otrzymuje wezwanie z pracy. Musi szybko podjąć się pewnego zadania. Chodzi o sprawę, w którą zamieszany jest znany aktor. Jego życie jest zagrożone.

Sprawdź książkę >>Genialne dziewczyny Roberta Fulci, Vichi de Marchi

Autorki, Roberta Fulci oraz Vichi de Marchi, przedstawiły w swojej książce kobiety, których wspólną pasją była nauka, a ich ponadprzeciętne zainteresowanie wiedzą doprowadziło je do odkryć, które nie pozostały bez echa. Każda z bohaterek od najmłodszych lat podążała za swoją pasją. Jej konsekwencja i determinacja sprawiły, że zapisała się później na kartach historii nauki.

Autorki przedstawiają piętnaście imponujących życiorysów kobiet o różnych pasjach.

Sprawdź książkę >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać