Przedsiębiorczość - podręczniki do liceum i technikum - klasa 2

W kategorii znajdują się podręczniki do 2 klasy liceum do przedsiębiorczości.

 

Przedsiębiorczość jest przedmiotem obowiązkowym. Dzięki niemu młodzież może zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi gospodarki rynkowej, ekonomii, czy też prowadzenia własnego biznesu. Zagadnienia opisane w podręcznikach wspierają proces przyswajania wiedzy z zakresu funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw.

 

Podręczniki do przedsiębiorczości (2 klasa liceum). Zakres nauczania Podręczniki do przedsiębiorczości na poziomie 2 klasy liceum mają przede wszystkim w jasny i zrozumiały sposób wyjaśnić, jak kształtuje się gospodarka rynkowa. To również zbiór praktycznych faktów związanych z prowadzeniem własnego interesu. Wiedza umieszczona w podręcznikach pozwala lepiej zrozumieć, jak działa konkurencja, a także, jakie czynniki kształtują cykl życia firmy. Jest to kompleksowe objaśnienie tego, jak procesy zachodzące w świecie oddziałują na przedsiębiorcę.

 

W TanioKsiążkowych zasobach znajdują się podręczniki do przedsiębiorczości dla 2 klasy liceum, w korzystnych cenach. Zapewniamy nie tylko dogodne warunki zakupu, ale również liczne akcje promocyjne. Zobacz książki z tego działu:

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej