Przebudzenie. Łatwopalni. Tom 2

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2020
Seria
Ilość stron
272
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,35 zł
Nasza cena: 25,94 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

Na nic nigdy nie jest za późno. Czasami potrzeba nam tylko odpowiedniego bodźca: miłości, wsparcia, odwagi lub przebaczenia. Wszystko to znajdziemy w powieści “Przebudzenie”.

"Przebudzenie" stanowi drugą część cyklu "Łatwopalni" pióra Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. W tej odsłonie przyjrzymy się dokładniej losom Moniki i Jarka, których los zdecydowanie nie oszczędzał. Dla czytelników, którzy dopiero zaznajamiają się z historią, nie ma obawy, że pogubią się w wątkach - te są umiejętnie wplecione w fabułę powieści.

Monika wreszcie może znaleźć oparcie w swojej mamie, ponieważ ta uwierzyła, że jej córka nie zaprzepaściła wszystkich szans, jakie dostała od losu. Gorzej czuje się Jarek, który pewnego dnia doznaje olśnienia i zapragnie naprawić wszystkie błędy swojej przeszłości. Ich drogi splotą się dość nieoczekiwanie, pozostawiając ich nie tylko w romantycznych uniesieniach.

Przyjaciółka Moniki, Sylwia, będzie chciała wreszcie przerwać zaklęty krąg jej nieudanego małżeństwa i bezsensownych powrotów. W jej życiu pojawi się wartościowy człowiek, który pozwoli jej na nowo uwierzyć w to, że jest piękna i warta grzechu. Pytanie, czy wystarczy jej odwagi, w końcu związek z alkoholikiem to nie tylko przykrość, ale także obowiązek trwania z kimś, komu się przyrzekało wsparcie również w chorobie. Zakończenie jest nieoczywiste, nie zamyka wszystkich wątków, przez co pozostawia furtkę do rozważań, których koniec poznamy z pewnością w kolejnym tomie.


O autorce

Agnieszka Lingas-Łoniewska to wrocławska pisarka, którą fani okrzyknęli Dilerką Emocji. Na swoim koncie ma prawie pięćdziesiąt powieści, które orbitują w tematyce obyczajowej, romantycznej, a nawet sensacyjnej. Do najsłynniejszych należą: "W zapomnieniu", "Szpilki od Manolo" oraz cykl "Bezlitosna siła".

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pierwszy tom historii Moniki i Jarka mnie zachwycił, więc kwestią czasu był fakt, iż sięgnę po kontynuację. W moje ręce trafiła powieść Przebudzenie, czyli właśnie drugi tom tej trylogii. Moja ciekawość sięgała już górnej granicy, więc czym prędzej zabrałam się za lekturę. Czy ta książka równie mocno mnie chwyciła za serce? O tym w tej recenzji.

  Świat Moniki, który wcześniej był uporządkowany, teraz wywrócił się do góry nogami. Kobieta próbuje poukładać sobie wszystko na nowo, a wsparcia udziela jej matka, były chłopak oraz najlepsza przyjaciółka. Choć wszystko zmierza ku spokojnej stabilizacji, w życiu Moniki może dojść do kolejnej rewolucji. Tymczasem Jarek też próbuje poukładać jakoś swoje sprawy i pragnie odkupić dawne winy. Jest także pewien tego, że o miłość będzie walczył do samego końca. Kiedy w końcu widać jakieś światełko w tunelu, przeszłość nagle da o sobie znać...

  Jeśli chodzi o głównych bohaterów, to tutaj nie mam za wiele do dodania. Zarówno Monika, jak i Jarek zasługują na sympatię czytelników i ja nie jestem tutaj wyjątkiem - polubiłam się z tymi postaciami i tyle, po prostu. Ogromne gratulacje w stronę autorki za tak dobre wykreowanie swoich bohaterów, którzy nie są zbyt idealni, a ich problemy nie rozwiązują się za pomocą pstryknięcia palcem.

  Muszę wspomnieć jednak o Sylwii, czyli najlepszej przyjaciółce Moniki. Ta kobieta to jest tak silna i inspirująca postać, że żałuję, iż nie zdążyłam poznać jej tak dobrze, jak bym sobie tego życzyła. Wątek, który został poruszony przy okazji przedstawienia tej postaci, jest niezwykle ważny i trzeba na jego temat mówić głośno. Nie chciałabym zdradzać, o co dokładnie chodziło, gdyż należy dojść do tych scen samemu i odczuć te emocje na własnej skórze.

  Jak zawsze jestem zachwycona stylem pisania autorki. Przebudzenie, choć nie jest zbyt lekką lekturą i wzbudziło we mnie wiele emocji, w tym i wzruszeń, to czyta się bardzo lekko, przyjemnie i szybko. Można więc stwierdzić, iż będzie to lektura idealna na wolny wieczór - zwłaszcza dla tych, którzy potrzebują odpocząć po całym dniu pracy lub nauki.

  Może to, co tutaj piszę, nie jest zbyt oryginalne, ale jeśli chodzi o powieści pani Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, nie potrafię inaczej. Stwierdzenie, iż ta autorka jest dilerką emocji, potwierdza się w moim przypadku za każdym razem, gdy sięgam po jej powieści, więc całkowicie zgadzam się z tymi słowami. Mam nadzieję, że i Wy jesteście fanami twórczości tej pani, a jeżeli jeszcze nie mieliście okazji poznać żadnej z jej książek - w wolnej chwili to nadróbcie. Zwłaszcza jeżeli lubicie romanse, które nie raz i nie dwa Was wzruszą, rozbawią do łez i które po prostu wciągają do ostatniej strony.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Przebudzenie" to kontynuacja losów Moniki, Sylwii, Jarka i Grześka z "Łatwopalnych" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Moja recenzja będzie tak napisana, by nie zdradzić w niej nic znaczącego z fabuły, co mogłoby zepsuć Wam dobrą zabawę.

  Z dala od siebie Monika i Jarek próbują na nowo znaleźć cel w życiu. Każdy po swojemu radzi sobie z tęsknotą, przeszłością i pragnie móc znów marzyć.

  ONA wreszcie ma wsparcie w matce, która wyznała jej prawdę i nie szuka już przeszkód do wspólnych rozmów; nie obwinia córki o nieudane życie. Co jest cenne zwłaszcza w sytuacji, w której się znalazła.

  ON podejmuje wszelkie starania, by pogodzić się z wydarzeniami sprzed lat, bardzo pragnie odpuszczenia win, chce pamiętać o swojej rodzinie, ale jednocześnie prosi ich o pozwolenie na ponowne szczęście. I choć nie wie czy Monika da mu drugą szansę, to przygotowuje pewną niespodziankę...

  Jednak w obliczu nadchodzących wydarzeń, nie jest pewne czy Monika będzie miała szansę ją zobaczyć. Czy będzie miała szansę na cokolwiek... Bowiem pojawi się zemsta... Zemsta tak silna, że nie zawaha się przed wyrządzaniem krzywdy, nawet niewinnym. W akcję ratunkową włączy się również bohater trylogii 'Zakręty losu' - Lucas i przez epizodyczne pojawianie się w "Przebudzeniu" zdąży troszkę namieszać.

  Spory kawałek tego literackiego tortu autorka poświęciła byłemu chłopakowi Moniki - Grześkowi, który kilkukrotnie mnie w tej książce zaskoczył. Oczywiście pozytywnie. Jego wątek jest znacznie bardziej rozbudowany, możemy poznać emocje nim kierujące, pobudki czy decyzje w naprawdę wielu kwestiach. Bohaterką drugiego planu, której również poświęcono więcej stron - Sylwia - nadal zmaga się z mężem alkoholikiem. Musi podejmować wyzwania i bije się z myślami jak chronić dzieci i siebie w obliczu braku zmian w zachowaniu Marcina. Jaką decyzję podejmie? I czy nie będzie żałowała rozpoczęcia remontu?

  Doskonałe poprowadzenie wątków, ciekawe i różnorodne postacie, pełna napięcia akcja dotycząca Moniki jako ofiary zemsty, pływające w powietrzu drobinki zazdrości, miłości i pożądania. A do tego wciąż powracająca przeszłość, która przepracowana z jednej strony, uderza z innej. Kiedy już wydaje się, że bohaterowie odetchną i rozpoczną planowanie wspólnej przyszłości, nagle wkracza ktoś, kto znów będzie próbował namieszać. Oczywiście z różnym skutkiem, więc za szybko nie cieszcie się z dobrodziejstwa Lingas-Łoniewskiej w tej kwestii. A po niespodziewanym finale nie ma wątpliwości - trzeba poznać trzeci tom!

  Łatwopalną serię autorki określiłabym jako powieść obyczajową z elementami romansu i szczyptą sensacji. Nie brakuje uczuć i emocji, które są tutaj kluczowe, by móc przeżywać wydarzenia wraz z bohaterami. To książka, którą czyta się niezwykle szybko - idealna czcionka, wartka akcja, zaskoczenia, nie przesadzona liczba stron i w jedno popołudnie można przeżyć kilka wzlotów i upadków z literackiego świata. A któż nie lubi takiego relaksu...

  Podsumowując - "Przebudzenie" to kontynuacja ze sporą liczbą wrażeń, które utrzymują właściwy poziom zaintrygowania, co do dalszych losów bohaterów. To historia o ucieczkach, błędnych decyzjach, niedotrzymanych obietnicach, gniewie i frustracji; jest żal do siebie i świata; walka o siebie i rodzinę a także pożądanie i pogmatwane życie. Na przykładzie tej powieści potwierdzają się dwie znane prawdy - czasem na wszystko jest za późno oraz że wtrącająca się rodzina nie zawsze dopomoże w szczęśliwym rozwiązaniu problemów. W oczekiwaniu na tom trzeci, polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Recenzja Przebudzenie

  Tytuł
  : Przebudzenie

  Autor : Agnieszka Lingas - Łoniewska

  Wydawnictwo : Burda Książki

  Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

  Przebudzenie to druga część serii Łatwopalni, dalsze losy Moniki Jarka i Grzesia, autorki Agnieszki Lingas - Łoniewskiej.

  Monice życie wywraca się do góry nogami, we wszystkim pomaga jej matka, która w końcu przejrzała na oczy, że córka jednak nie przegrała swojego życia.

  Kobieta stara się poukładać swoje sprawy i nie myśleć o tym, że odrzuciła Jarka, a w tym pomaga jej Grzesiek, który w końcu zdecydował się i wniósł sprawę o rozwód. Mężczyzna chce zacząć nowe życie, i ma nadzieję, że zacznie je właśnie u boku Moniki. Przyjaciółka kobiety także ją wspiera, lecz niestety ma też własne problemy, alkoholizm męża zaczyna ciągnąć całą rodzinę na dno.

  Jarek porządkuje swoje sprawy i pragnie życia u boku Moniki, znajduje cel, który musi osiągnąć, próbuje odkupić swoje winy i walczy o miłość swojego życia.

  Kiedy w końcu Monika i Jarek odnajdują drogę do szczęścia, można by pomyśleć, że wszystko jest na dobrej drodze, właśnie wtedy dawne zatargi wracają.

  Czy Jarek i Monika w końcu będą szczęśliwi?

  Jaki los czeka Grześka?

  Tego dowiecie się sięgając po kolejną książkę pani Agnieszki.

  Świetna książka o miłości która, jednak pokona wszystkie złe rzeczy, o problemach ludzi z alkoholizmem i tym, że przez tę chorobę można stracić wszystko, od swojej dumy, po własną rodzinę.

  Nie na darmo książka nosi tytuł Przebudzenie, ludzie budzą się i zdają sobie sprawę, jak toczy się ich życie, przykład Grześka, który trwał u boku kobiety, której nie kochał, bo tak narzucili mu rodzice. Jarek który, zdał sobie sprawę że przegrywa życie i to że, dane mu jest jeszcze być szczęśliwym.

  Polecam serię Łatwopalni, może ktoś z was także się przebudzi, jak nasi bohaterzy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po „Łatwopalnych” przyszła pora na nadrobienie drugiego domu trylogii „Przebudzenie”, byłam ciekawa jak potoczą się dalsze losy poznanych już wcześniej Moniki Rudzkiej i Jareka Minca, nic dziwnego, że zaczęłam się zastanawiać, czy ta powieść wypadnie równie dobrze, co pierwszy tom. Czy „Przebudzenie” wznieci w czytelniku tyle samo emocji, co „Łatwopalni”? Czy autorka jeszcze nas czymś zaskoczy? Jak wypadło „Przebudzenie”?

  W życiu bohaterów bardzo wiele się zmienia. Monika potrzebuje czasu na przemyślenie i podjęcie decyzji, waha się czy powinna być z Jarkiem. Nie jest pewna tego, czy będzie w stanie narażać siebie i dziecko na stres. Nie chce też często zastanawiać się, czy mężczyzna będzie potrafił być z nimi na dobre i złe. Monika boi się, że w którymś najmniej oczekiwanym momencie znowu będzie musiała ścierać się z przeszłością, że ona nie zapomni, nie zniknie i upomni się o niego. Strach przed pozostanie samej ze złamanym sercem zaburza jej osąd. Może powinna wybrać kogoś innego? Mawiają, że stara miłość nie rdzewieje i w końcu upomni się o tą jedyną osobę na całym świecie, która gdzieś jest i pozostaje bliska. W sytuacji Moniki związek z Grześkiem może się okazać tym wygodniejszym, lepszym rozwiązaniem. Czasami człowiek musi swoje przejść, aby zrozumieć swoje błędy, może i Grzesiek dojrzał do tego, aby stać się wsparciem dla kobiety? Jak poradzi sobie Grzesiek z niespełnioną miłością i żoną Roksaną? Czy Monika posłucha serca i co jej ono podpowiada? Jarek, a może Grzesiek?

  W „Przebudzeniu” musicie się przygotować na zawirowania, zwroty akcji i potyczki emocjonalne bohaterów. Nic, co dobre nie trwa wiecznie, a problemy potrafią zaatakować ze zdwojoną siłą, zwłaszcza wtedy, kiedy się ich nie spodziewamy. Autorka stanęła na wysokości zadania i ukazała nam, że miłość nie jest pewnikiem, a związek to ciężka praca, nie można uciekać, chcieć i nie chcieć w niego wejść. To przede wszystkim książka, która zapewni nam odskocznię od rzeczywistości, którą jesteśmy bombardowani, na co dzień. Agnieszka Lingas – Łoniewska potrafi pisać w sposób emocjonujący, taki, który sprawi, że zostaniemy wciągnięci w historię i nie będziemy mieli ochoty jej skończyć. „Przebudzenie” to powieść idealna dla wszystkich fanów twórczości autorki ale też tym, którzy po prostu chcą coś przeżyć, poczuć prawdziwe emocje i dobrze się przy tym bawić.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nieporozumienia. Uprzedzenia. Brak dialogu. I można stracić wszystko. Niemal stracili wszystko. "

  Monika z całych sił pragnie szczęścia, ale wspomnienia wciąż wracają. Jarek nie chce już uciekać, chce odzyskać to, co jest dla niego najważniejsze, czyli miłość Moniki. Nie wszyscy są jednak z tego powodu zadowoleni. Rosnąca od lat nienawiść, zbiera swoje żniwo.

  ______________

  Druga część cyklu Łatwopalni za mną. Jest jeszcze lepsza niż pierwsza. Dalsze losy Moniki i Rafała nadal tworzą główny wątek, ale jest jeszcze kilka innych postaci wartych uwagi. Oni wszyscy mają jeden poważny problem. Chcą być szczęśliwi i kochani, ale nie zawsze potrafią o to zawalczyć. Tak właśnie dzieje się w realnym życiu. Nieporozumienia i niedomówienia, szukanie wymówek - idealny sposób na bycie nieszczęśliwym. A miłość stoi za rogiem i nie warto zwlekać. Zamiast myśleć trzeba zacząć działać i czerpać pełnymi garściami. Opinia innych, czy nasze uprzedzenia często stanowią problem. Miłość jest trudna tylko wtedy, gdy sami ją sobie komplikujemy, tak jak robią to poniekąd bohaterowie książki "Przebudzenie".

  Każda pozycja Pani Agnieszki jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Romans z wątkiem sensacyjnym, który stworzyła dla nas autorka, czyta się lekko, szybko i przyjemnie. Jak zawsze pełen emocji, dramatycznych sytuacji i chwil szczęścia. Polecam wam serdecznie i dziękuję @burdaksiazki za egzemplarz.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Przebudzenie Morfeusza 5/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebudzenie Morfeusza

Po zniknięciu Adama Cassandra względnie uporządkowała swoje życie. Znów zamieszkała w Toronto, a iskierką nadziei jest dla niej synek Tommy. Dziewczyna pragnie zapomnieć o przeszłości, ale nie potrafi. Jej serce, choć roztrzaskane na kawałki, nadal bije dla najbardziej nieodpowiedniego faceta na...
Saga rodu Forsyte`ów. Tom 3. Przebudzenie. Do wynajęcia 0/5 Nasza cena:
26,57 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Saga rodu Forsyte`ów. Tom 3. Przebudzenie. Do wynajęcia

Powieść wszech czasów w nowym, pięknym wydaniu! Londyn, 1886 rok. Spotkanie na zaręczynowym przyjęciu staje się początkiem dramatycznych zdarzeń, które na zawsze dzielą zamożną mieszczańską rodzinę Forsyte'ów, a ich losy przez następne kilkadziesiąt lat śledzimy w trzech tomach tej...
Bestia. Przebudzenie Lizzie Danton 5/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bestia. Przebudzenie Lizzie Danton

Nazywają go potworem. Zimne jak lód bladoniebieskie oczy prześwietlają cię na wylot.Jest bezwzględny. Jest okaleczony. Jest niebezpieczny. Żyje w zamku godnym baśni, ale nie jest księciem. Jest bestią. Jest brutalem. Jest zabójcą. Przeznaczenie sprawi, że nasze światy zderzą się ze sobą. Nazywają...
Przebudzenie Stacha 0/5 Nasza cena:
33,60 zł 40,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebudzenie Stacha

Fenomeny kulturowe ostatnich dekad, takie jak popularność ideologii materialistycznych i zaufanie abstrakcyjnym teoriom nauki, wyerodowały treści filozoficzne z literatury. Główny nurt prozy zachodniej, w tym polskiej, zmierza w kierunku dostarczania nieskomplikowanych doznań zmysłowych i...
Przebudzenie Lukrecji 4/5 Nasza cena:
26,94 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebudzenie Lukrecji

Lukrecja wywróci do góry nogami twoje przekonania o tym, co znaczy „zmienić swoje życie”! Wydawnictwo Lira prezentuje perypetie miłosne singielki przed czterdziestką. Jest to miłość in spe, bo ciągle nieuchwytna. Jak się okazuje, o wiele łatwiej jest zrobić karierę za granicą, niż znaleźć...
Przebudzenie. Nienasycenie. Część 1 0/5 Nasza cena:
25,67 zł 31,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebudzenie. Nienasycenie. Część 1

Młody chłopiec, syn srogiego barona-browarnika, wraca po maturze do rodzinnego dworu. Wydarzenia rozgrywają się bardzo szybko. W ciągu jednej nocy śmierć ojca i podwójna inicjacja seksualna oraz szereg dziwacznych znajomości, które zniechęcają naszego bohatera do sztuki, filozofii i religii, potem...
Costello przebudzenie 0/5 Nasza cena:
31,84 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Costello przebudzenie

Drapieżna, bardzo zmysłowa próba zmierzenia się z cielesnością Elizabeth Costello, postać wykreowana przez J.M. Coetzeego, jest znaną pisarką. W trakcie serii wykładów i spotkań autorskich niespodziewanie dla samej siebie odkrywa, że bardziej od filozoficznych dywagacji fascynuje ją doświadczanie...
Przebudzona 4/5 Nasza cena:
23,15 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebudzona

Podróż pełna pożądania właśnie się rozpoczęła. Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Lilianna i Honorata przekonały się o tym wielokrotnie. Tym razem jednak los wystawi je na próbę, na którą nie są gotowe. Spokojna i poukładana Lilka nie przypuszcza, że całe jej dotychczasowe życie stanie na...
Zofia szukaj mnie wśród lawendy Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,17 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zofia szukaj mnie wśród lawendy Tom 2

Kontynuacja lawendowej trylogii! W tomie II poznajemy historię trójkąta miłosnego średniej siostry Zuzanny i Gabrieli. Zosia staje twarzą w twarz z własną przeszłością i pierwszą wielką miłością. Maks Krall wraca do jej życia i nie pozwala o sobie zapomnieć. Czy Zosia zrozumie własne pragnienia?...
Wszystko wina kota 4/5 Nasza cena:
21,21 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko wina kota

Czasami życie pisze najlepsze scenariusze!Romantyczna komedia omyłek. Bestsellerowa pisarka, Lidia Makowska, od lat tworzy popularne wśród kobiet powieści, wydając je pod pseudonimem Róża Mak. Właśnie kończy pisać kolejną książkę i już zaczyna się martwić, co tym razem zarzuci jej Jack Sparrow –...
Molly 5/5 Nasza cena:
27,24 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Molly

Zapnijcie pasy. Agnieszka Lingas-Łoniewska zafunduje wam emocjonalną przejażdżkę, jakiej jeszcze nie znacie! Powiedzieć, że Molly – Melania Tarczyńska – przeszła w życiu piekło, to nie powiedzieć nic. Osierocona przez matkę, została zupełnie sama, gdy jej ojciec wylądował w więzieniu za finansowe...
Kolacja z Tiffanym 4/5 Nasza cena:
26,53 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kolacja z Tiffanym

Agnieszka Lingas-Łoniewska po mistrzowsku prowadzi czytelników przez zawiłą intrygę, bawi, wzrusza i oszałamia! Komedie romantyczne są do bani - twierdzi Natalia Lisek. Może i racja, ale jej życie zaczyna niepokojąco przypominać jedną z nich. Tu niespodzianka goni niespodziankę, a śmiech walczy ze...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula