Pruskie Baby

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
308
Rok wydania
2020
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 20,53 zł
Audiobooki mp3
za 31,42 zł
Nasza cena: 23,45 zł 39,00 zł Taniej o: 40%

Masz ochotę oderwać się trochę od rodzinnej i książkowej rutyny? Istnieje na to idealny sposób. Zanurz się w świat podobny do Twojego, lecz być może barwniejszy o kryminalną intrygę opowiedzianą z dużym poczuciem humoru. Odnajdź się na nowo razem z bohaterką książki, z którą łączy Cię o wiele więcej, niż myślisz!

Ta historia mogłaby się przydarzyć każdemu i mogłaby się przydarzyć wszędzie. Tym razem jej bohaterką jest kobieta uciekająca od nieszczęśliwego małżeństwa w rodzinne progi. Małgorzata Starosta za tło do fascynujących wydarzeń wybrała malownicze Podlasie. Chociaż region kojarzy się nam z wakacyjną sielanką, w krótkim czasie młoda autorka pozbawia nas złudzeń.

"Baby Pruskie" to opowieść niezwykle żywa, ale też mroczna, pełna śmiechu i dążenia do odkrycia prawdy o samym sobie. W tej podróży do poznania swojego ja towarzyszą nam bohaterowie, których można by spotkać podczas wyjścia do sklepu. Kto nie zna zawiedzionych małżonków, irytujących kuzynek, policjantów czy nad wyraz błyskotliwych starszych pań? Wszyscy ich znamy, a teraz możemy jeszcze odkryć ich tajemnice z przeszłości.

Żeby ciepła rodzinnego w powieści nie zabrakło, obchodzimy z główną bohaterką Wielkanoc. Jak powszechnie wiadomo, w wielu domach przygotowania do świąt leżą głównie w rękach kobiet, również i ta historia zależy przede wszystkim od silnych, tytułowych "bab". To właśnie one na łamach książki pokazują, kto naprawdę rządzi. Przydaje się to w różnych okolicznościach, czy to w przyrządzaniu ciast, czy też w dementowaniu kłamstw powtarzanych z pokolenia na pokolenie.

Twórcze pole działań Małgorzaty Starosty do tej pory obejmowało opowiadania obyczajowe i kryminalne, za które była wielokrotnie nagradzana. Jej dorobek literacki obejmuje również liczne bajki i wiersze dla dzieci, niezwykle barwne i błyskotliwe. "Baby Pruskie" to książkowy debiut autorki, będący potwierdzeniem łatwości, z jaką manewruje między gatunkami literackimi. Jak sama pisarka zapowiada - jest to jednocześnie pierwsza część z kryminalnej serii komedii kryminalnych z akcją osadzoną wśród mazurskich jezior i kopalń Dolnego Śląska.
Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Dynastia i Moda na sukces to pikuś w porównaniu do sekretów w tej Rodzinie! Chylę czoła dla Tego kto umiejętnie będzie potrafił stworzyć Drzewo genealogiczne Tej rodziny! Niby kryminał, ale z jajem i humorem! Mąż ( o matko dobrze, że na takiego nie trafilam 😂😂😂) Opowiadania babci (Seniora rodu) jest Moim faworytem! przez chwilę zazdrościłam, że takiej babci nie miałam. Pani Małgorzata Starosta (chodź z jednego roku jesteśmy 😉😚)Proszę przyjąć Moje Gratulacje. Nie jestem ekspertem w wypowiedziach czy recenzjach, ale Pani książka a mam ich wiele wywarła na Mnie mega super wrażenia.

  Mila chęcią chciałabym dalszej przygody/losów "Pruskich Bab" Książka Rewelacyjna wciągająca od Samego początku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Komedia kryminalna pełna zawiłych powiązań rodzinnych. Mąż maminsynek, a były chłopak to krzepki i przystojny policjant z Podlasia... Coś iskrzy i chociażby dlatego ciekawa jestem następnych części. Czytało się bardzo przyjemnie, ale w koligacjach rodzinnych trochę się pogubiłam. Zazdroszczę Edycie tak dużej i zżytej rodziny. Takie wsparcie daje ogromną siłę. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po książkę „Pruskie baby”- Małgorzaty Starosty sięgnęłam właściwie w momencie kiedy zorientowałam się, że wychodzi druga część, a ja zgłosiłam się jako recenzentka nie mając bladego pojęcia o pierwszej części. Postanowiłam to nadrobić i tak o to w dniu dzisiejszym skończyłam ją czytać.

  Małgorzata Starosta głównie pisze kryminały, sensacje oraz thrillery. W swojej twórczości głównie porusza wątpi odnajdywania siebie . podejmowania trudnych decyzji, wyborów, a także o budowanych relacjach, z doskonałym humorem opowiada o rodzinie, przyjaźni i miłości.

  Edyta uciekająca od nieszczęśliwego małżeństwa na rodzime Podlasie, niespodziewanie znajduje się w centrum kryminalnej intrygi. Ukrywane sekrety jeden po drugim, wdzierają się w sielską atmosferę Wielkanocy. Na jaw wychodzą zaskakujące koligacje, a zbiegi okoliczności mnożą się niczym grzyby o deszczu.

  Nieszczęśliwa dziewczyna, samolubny mamisynek, zdemoralizowana kuzynka, przebojowa babcia i błyskotliwy policjant, a nawet trzech..

  Książka „Pruskie baby” to przede wszystkim bardzo ciepła, lekka i z poczuciem humoru historia opowiadająca o sile rodziny, o wsparciu, o zrozumieniu siebie, przyjaźni, o poszukiwaniu swojego prawdziwego JA. Okładka książki wpada od razu w oko i nie idzie przejść obok niej obojętnie. Historia przedstawiona w książce to nie tyle opis wielopokoleniowej rodziny, jej zawiłej historii, powiązań i tajemnic, ale jest to również jedyna książka jaką do tej pory czytałam, która sama w sobie przemyca wątek kryminalny, ale nie jest typowym kryminałem. Pomimo tajemnic z przeszłości, morderstw i zagmatwanych powiązań z książki bije dużo ciepła co jest niesamowite ! Serdecznie polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Edyta, jedna z PRUSKICH BAB, najlepiej czuła się w atmosferze kontrolowanego chaosu, który mogła stworzyć jedynie kochająca się i nieco zwariowana rodzina. A taką właśnie była familia Prusków z Augustowa. Młoda kobieta, co prawda, od jakiegoś czasu była w posiadaniu własnej, dość skromnej, bo dwuosobowej rodziny, ale czy była ona spełnieniem jej marzeń? Z pewnością wszystko można powiedzieć o związku Edyty i jej męża Rafałka, ale nie to, że tworzyli szczęśliwy i kontrolowany chaos. Dzieliło ich niemal wszystko. Edyta, tłumaczka literatury kryminalnej, nieco szalona i niezależna osóbka była zupełnym przeciwieństwem swojego męża. Rafał, typowy pracownik korporacji, oczko w głowie swojej mamusi uwielbiał być dopieszczany nie tylko przez swoją rodzicielkę. Niewątpliwą przyjemność sprawiło mu również bycie adorowanym przez inne kobiety. Dlaczego tak niedopasowani młodzi ludzie postanowili wstąpić w związek małżeński? Po trwającym dwa lata mariażu sami nie potrafili już odpowiedzieć na tak postawione pytanie.

  Tymczasem zbliża się Wielkanoc i Edyta postanawia wyjechać na święta do swojej rodziny, do Augustowa. Wyjeżdża oczywiście sama, bo Rafałek, jak przystało na modelowego maminsynka, nie wyobraża sobie, że mógłby nie spędzić świąt ze swoją kochaną mamusią. Jednak czy jest to jedyny powód, który zatrzymuje go we Wrocławiu? W czasie kiedy Edzia, „ładuje akumulatory” w rodzinnym siedlisku, jej mąż umawia się na drinka z Ulą, koleżanką z pracy. Niewierny małżonek, licząc na upojną noc w towarzystwie biurowej piękności, nie przypuszczał, że wplącze się w ten sposób w rodzinno – kryminalną aferę. Nazajutrz, w czasie kiedy Rafałek budzi się z gigantycznym kacem w swoim mieszkaniu, nie pamiętając nic o wydarzeniach jakie miały miejsce w trakcie uroczego tete a tete z Ulą, policja znajduje ciało niedoszłej kandydatki na burzliwy biurowy romans.

  Co tak naprawdę wydarzyło się owego feralnego wieczoru? I kto stoi za morderstwem Uli?

  PRUSKIE BABY Małgorzaty Starosty to świetny debiut pisarski. Książkowy miszmasz w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od wielbiciela powieści obyczajowych po zwolenników kryminałów. Z jednej strony jest to ciepła i nieco nostalgiczna opowieść o historii trzech rodzin, których losy na przestrzeni wieków bezustannie splatają się ze sobą, a z drugiej strony mamy do czynienia z nieźle zakręconą komedią kryminalną z wątkami mafijnymi w tle. PRUSKIE BABY Małgorzato Starosty to nie tylko pełną humoru i zaskakujących zwrotów akcji powieść, ale również opowieść o kobietach, ich sile i roli więzi rodzinnych w życiu człowieka.

  Jeśli sięgniecie po "Pruskie Baby” to z pewnością spędzicie miło czas. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Gdy więzy rodzinne potrafią okazać się naprawdę groźne."

  "Rafałek jest mężczyzną uznawanym za przystojnego (metr osiemdziesiąt sześć) i towarzyskiego (czterystu czterdziestu dziewięciu znajomych na Facebooku)."

  Tylko ta nadopiekuńcza mamusia troszkę psuje mu wizerunek.

  No ale jak od dziecka się mówiło, że mamusia " jest świętsza od papieża", to efekty są, jakie są.

  Aspiracji wiele - cóż z tego, jak "cielę".

  Do tego leniwy żarłok i fan piłki nożnej -

  tak o swoim mężu myśli jego osobista żona Edytka.

  Teraz kobieta jest zaaferowana Wielkanocą, którą spędzi z dala od męża, ze swoją rodziną.

  Książki, zakupy, koleżanki - czego chcieć więcej?

  Każde z nich ma w głowie swój własny plan na spędzenie dwóch tygodni z dala od siebie. Czy z tego może wyniknąć coś dobrego?

  Edyta ma nadzieję na spokojne i rodzinne święta. Nie ma pojęcia, że spokój to ostatnie uczucie, na które może liczyć w ten świąteczny czas.

  Wrażeń natomiast nie zabraknie jej z pewnością. Niespodziewanie trafia w sam środek afery kryminalnej, której początki sięgają dalej niż się wszystkim wydaje, a pewna rodzinna legenda, która wyłania się z mroków historii, udowadnia że świat jest naprawdę mały.

  Czy zabójstwa można rozpatrywać jako nieszczęśliwe sploty wydarzeń? Bo w zbiegi okoliczności w tej rodzinie raczej nikt nie uwierzy.

  To zabawna, ciekawa i ciepła historia o sile kobiet i sile więzi rodzinnych.

  Choć fabuła o charakterze kryminalnym to napisana z humorem. Naprawdę się da🙂

  "Każdy z nas ma jakąś historię, każdy ma rodzinę, ale na szczęście nie każdy bawi się w ślepą Temidę."

  Bardzo interesujący debiut ♥️

  Nie wiem, jak Wy - ale ja się na... Wesele szykuję.

  Wierzę, że jednak się odbędzie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Głupia baba 0/5 Nasza cena:
27,51 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głupia baba

Zagadkowe morderstwo, zakazany romans, satyra na polską wieś, dowcip, trochę folkloru i odrobina pikanterii. Niezbyt atrakcyjna, uwielbiająca słodycze Natalia nie może ułożyć sobie życia. Mieszka kątem u siostry we Wrocławiu, zajmuje się jej dziećmi i musi liczyć się z każdym groszem. Pisze pracę...
Rzuć babą o podłogę 0/5 Nasza cena:
23,78 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzuć babą o podłogę

Ciasto się samo nie upiecze, a morderca się sam nie znajdzie. Trzeba działać.Bohaterka planuje spędzić wraz z rodziną sielankowe wakacje w swoim domu nad jeziorem, które szczęśliwym zrządzeniem losu nie zostało jeszcze odkryte przez turystów. Po rozleniwiającej atmosferze tego miejsca nie zostanie...
Audiobook CD MP3 Jedz módl się kochaj 0/5 Nasza cena:
24,59 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Jedz módl się kochaj

Wydanie specjalne ze wstępem autorki! Bestseller „New York Timesa” i „Publishers Weekly” 1. miejsce w kategorii non-fiction. Ponad 10 milionów egzemplarzy sprzedanych na świecie. Ponad 400 tysięcy wydanych egzemplarzy w Polsce. Przeczytały ją i polubiły Oprah Winfrey, Hillary Clinton oraz Meg Ryan....
Kwestia czasu 5/5 Nasza cena:
23,45 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwestia czasu

Po powrocie do Augustowa Edyta porządkuje swoje sprawy, Pruskowie szykują się na powiększenie rodziny i życie, jak się wydaje, zaczyna biec spokojnym rytmem. Jednak spokój nie jest pisany rodowi Prusków, a norma ma  w odniesieniu do nich zupełnie...
Wesela nie będzie! 5/5 Nasza cena:
23,45 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wesela nie będzie!

Plan Edyty był prosty: rozwieść się z Rafałem, spakować manatki i wrócić na Podlasie. Najpierw jednak należało pożegnać stan wolny Magdusi. Kiedy znika Andzia, a w Szklarskiej Porębie zostają znalezione zwłoki, drogi Edyty Prusko i sierżanta Bączka ponownie się krzyżują. Przypadkowe spotkanie w...
eBook Wesela nie będzie! mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,53 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wesela nie będzie! mobi epub

Plan Edyty był prosty: rozwieść się z Rafałem, spakować manatki i wrócić na Podlasie. Najpierw jednak należy pożegnać stan wolny Magdusi. Kiedy znika Andzia, a w Szklarskiej Porębie zostają znalezione zwłoki, drogi Edyty Prusko i sierżanta Bączka ponownie się krzyżują. Przypadkowe spotkanie w...
eBook Pruskie baby mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,53 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Pruskie baby mobi epub

Nikt tak nie potrafi zepsuć świąt jak własna rodzina. Zwłaszcza gdy znienacka postanawia dać się zabić... Edyta, uciekająca od nieszczęśliwego małżeństwa na rodzime Podlasie, niespodziewanie znajduje się w centrum kryminalnej intrygi. Rodowe sekrety jeden po drugim wdzierają się w sielską atmosferę...
Fragmenty zdarzeń 5/5 Nasza cena:
26,52 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fragmenty zdarzeń

Starając się zamknąć pewien rozdział w swoim życiu, Sara Krejner przybywa do małej miejscowości na pogrzeb wujka. Już po kilku godzinach kobieta wplątuje się w wiele niefortunnych zdarzeń mających związek z przeszłością i tragicznymi wydarzeniami dotyczącymi jej rodziny. Zwykła wizyta zmienia się w...
Fikcja 5/5 Nasza cena:
23,45 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fikcja

Kiedy doświadczona bolesną przeszłością Kaja nareszcie odnajduje bezpieczną przystań u boku kochającego męża, los zakpił z niej kolejny raz. Nagła śmierć Wojtka to dopiero początek dramatu, z jakim przyjdzie się jej zmierzyć. Niespodziewana propozycja pomocy okazuje się śmiertelnie niebezpieczną...
Efektor 5/5 Nasza cena:
24,89 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Efektor

David Ross – starszy detektyw wydziału zabójstw z Cleveland – zostaje zawieszony w obowiązkach służbowych za napaść na aresztowanego. Na prośbę pewnej kobiety jedzie do Michigan, gdzie zniknął jego były towarzysz broni, z którym kilka dni wcześniej odbył dziwną rozmowę.Wynajmowany przez Jamesa...
Bebok 4/5 Nasza cena:
23,45 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bebok

Każdy ma swoje demony. Jedne można oswoić lub uśpić, inne odejdą same, a jeszcze inne trzeba zabić. Demon, który osiedlił się w niewielkiej miejscowości pod Wrocławiem, zdołał przeciąć ścieżki kilkorga bohaterów. Każdy musiał uporać się z własną przeszłością, stając do konfrontacji z tym, co stawia...
Mauzoleum 5/5 Nasza cena:
23,45 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mauzoleum

Ludzie, którzy nie powinni się narodzić...Historia, która nie powinna się wydarzyć...Po tragicznej śmierci rodziców oraz żony, milioner Tom McCain musi zmierzyć się nie tylko z żalem po stracie, ale też z samotnym wychowaniem dwóch synów. Gdy i on ginie, a także młodszy z braci, ostatnim dziedzicem...
Wybrane bestsellery
Zero 0/5 Nasza cena:
35,23 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,56 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
30,44 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Uwikłana 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Samotni 0/5 Nasza cena:
23,46 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
22,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
30,68 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
25,59 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula