Prosta zemsta

Autor:

Agata Polte

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2023
Wydawnictwo
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 40,42 zł
Audiobooki mp3
za 53,20 zł
Nasza cena: 34,86 zł 49,90 zł Taniej o: 30%

Kontynuacja niesamowitej historii bohaterów Prostego zakładu!

Szkolne życie Caleba runęło w gruzach. Chłopak ma zszarganą opinię, w dodatku cała sytuacja odbiła się również na jego rodzicach. To jednak nie znaczy, że zamierza się poddać. Przeciwnie – jest wyjątkowo zdeterminowany, by odnaleźć dziewczynę, która przyczyniła się do jego upadku. Wie, że za głównym planem stała Cassidy, której bronią wpływowi rodzice, więc skupia się na osobie pozbawionej ochrony: Octavii.

Octavia zdaje sobie sprawę, że popełniła błąd i przyjdzie jej za niego zapłacić. Caleb ją odnajduje i powoli zamienia życie dziewczyny w prawdziwe piekło – dokładnie takie, jakie jego zdaniem mu zgotowała.

Zemsta wydaje się bardzo prosta.

Tylko czy wciąż tlące się uczucie pozwoli na jej dokonanie?

Recenzje książki Prosta zemsta (3)

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Prosta zemsta” jest kontynuacją „Prostego układu" książki, która całkowicie skradła moje czytelnicze serce. Dlatego też, aby w pełni zrozumieć i delektować się tą historią przeczytajcie najpierw pierwszy tom 😉.

  Ja czekałam na tę kontynuację, wyłamując sobie palce z niecierpliwości. Byłam szalenie ciekawa jak dalej potoczą się losy jednych z moich ulubionych książkowych bohaterów ❤️.

  Po ciosie zadanym przez O Caleb jeszcze długo nie będzie potrafił się pozbierać. Jego życie w jednej chwili legło w gruzach. Plan, który wymyśliła Cassidy zrujnował mu opinię i mocno odbił się na bliskich mu osobach. Najbardziej jednak bolał Caleba fakt, że we wszystkim pomagała mu O. Jego O. Dziewczyna, której zaufał jak nikomu innemu. Dziewczynie, którą pokochał.

  Caleb jest wściekły. Wie, że nigdy nie będzie w stanie odzyskać dobrego imienia. Kiedy wpada przypadkowo na O, wszystkie złe emocje uderzają ponownie. Caleb przysięga sobie, że nie spocznie póki nie zniszczy tej dziewczyny. Marzy o tym, by zapłaciła za wszystko, do czego doprowadziła i, by cierpiała równie mocno jak on. Plan zemsty wydaje się być banalnie prosty. Ale co, gdy w grę ponownie wejdą uczucia, a gdzieś z tyłu głowy zaczną pojawiać się wyrzuty sumienia?

  Octavia zrozumiała, że popełniła błąd, ufając niewłaściwym osobom, ale czasu nie da się cofnąć. Rozumie wściekłość Caleba i jego przyjaciół i wie, że zasłużyła na karę. Zaciska więc zęby, gdy Caleb stopniowo zamienia jej życie w piekło. Jest pewna, że zniesie wszystko. Ale czy aby nie przeliczyła swoich sił? O postanawia zebrać dowody na to, iż tak samo jak Cal została zmanipulowana. Ale czy to wystarczy, by odzyskać zaufanie chłopaka?

  Jeżeli czytaliście” Prosty zakład” i podobała się wam ta książka, to „Prostą zemstą będziecie zachwyceni.

  Co tu się zadziało. 😱

  Nie spodziewałam się, że dostanę jeszcze więcej emocji. Myślałam, że limit na nie został już wyczerpany, a tymczasem zostałam nimi wręcz zasypana po samiuśki czubek nosa. Uwielbiam takie książki i niesamowicie się cieszę, że ta seria wpadła w moje ręce. Agata Polte to autorka, której książki chcę przeczytać, wszystkie bez wyjątku. Polubiłam jej styl i wierzę, że pozostałe historie również zagnieżdżą się w moim sercu.

  Prosta zabawa to seria opisująca historię wcale nie taką prostą i lekką, jakby się mogło wydawać. Związek Octavii i Caleba od samego początku był testowany, wystawiany na wiele prób. Tak, ci młodzi ludzie wiele w życiu przeszli, wiele przykrości doświadczyli, ale wbrew wszystkiemu to ich tylko wzmocniło.

  „Prosta zemsta" to książka nie tylko o miłości i zemście. To przede wszystkim opowieść o zaufaniu. O tym, jak łatwo je stracić i jak trudno odbudować. To historia o przyjaźni i relacjach rodzinnych. Opowieść o tęsknocie, żalu i bólu, który jest najsilniejszy, gdy zadaje go najbliższa ci osoba.

  Wspaniała książka. Wspaniała seria. Polecam gorąco 🔥

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Moje serce jeszcze długi czas będzie musiało leczyć się po tej historii, a żeby głowa przestała o niej myśleć to też zapewne nieprędko się wydarzy. „Prosta zemsta” nieraz przysporzyła mi cierpień, wywołała ogrom łez, jednocześnie wprowadzając w stan niezwykłego upojenia, radości i szczęścia. Ciężko mi w jednym zdaniu opisać, co czułam podczas czytania całej tej historii, bowiem tyle emocji ile ona we mnie wywołała, jest po prostu nie do opisania. Żebyście doskonale mnie zrozumieli, musielibyście chyba wejść w moją skórę! Serio! Ta książka…ta historia… pochłonęła mnie tak bardzo, że podczas czytania miałam wrażenie, że po raz kolejny mam naście lat, a wszystkie wzloty i upadki bohaterów to coś tak namacalnego, że wszystko czułam na całym ciele. Co tu dużo mówić, autorka doskonale wie jak wykreować genialnych bohaterów i doskonale opisywać ich emocje. A wierzcie mi, to nie jest takie proste. Żeby czytelnik został tak mocno pochłonięty w ten fikcyjny świat, trzeba naprawdę dobrze pisać…ba! Trzeba być do tego stworzonym. I ja tu w żaden sposób nie słodzę, ja po prostu pisze to co czuje i co myślę. Zresztą osoby, które już trochę mnie znają i obserwują doskonale wiedzą, że Agata jest jedną z moich ulubionych autorek, a za jej książki z chęcią dam się pokroić 😈

  „Przy Calu to wszystko znikało, a ja pragnę, by znowu tak było. Pragnę, by patrzył na mnie zawsze tak jak wtedy. Pragnę, by mój Caleb wrócił….”

  Najpierw był „Prosty zakład”, który pomimo swojej prostoty do łatwych nie należał. Jego celem było rozkochanie w sobie najprzystojniejszego siatkarza ze szkoły, po to aby ten dostał nauczkę, za rzekome postępowanie i traktowanie niewinnych dziewczyn. To zadanie przypadło Octavii, która Bogu ducha winna dała się wmanewrować w ten nikczemny plan. I to tak w skrócie jeśli chodzi o pierwszą część tej genialnej historii. A to czy Olivii udało się wykonać zadanie, musicie dowiedzieć się sami, no bo przecież nie będę Wam tu zarzucać spojlerami 😂 Druga część rozpoczyna się od razu po wydarzeniach z poprzedniego tomu, także dzieje się już od samego początku. A wiecie co to oznacza prawda? Jeśli myślicie, że zaczniecie czytać wieczorem i skończy się na dwóch, trzech rozdziałach, to niestety, ale muszę wyprowadzić Was z błędu. Ciężko będzie Wam się nawet na chwile od niej oderwać! Nie pamiętam kiedy ostatnio dla książki siedziałam do drugiej w nocy. Odkąd mam dzieci naprawdę się to nie zdarza, bo przecież te małe szkraby wstają rano i nie ma zmiłuj. Także możecie sobie wyobrazić, jak wyglądałam rano po 4 h snu ( dodam również, że przez myśl przeszło mi całkowite niespanie dla tej historii, ale wzięłam to na chłodno i jednak poszłam spać, co i tak nie było łatwe, bo nawet jak się położyłam to wciąż zastanawiałam się co dalej w książce).

  „Chciałem, żeby była moja w całości. By się dla mnie uśmiecha, by mój widok ja rozweselał, by chciała spędzać ze mną ciagle czas. Chciałem po prostu jej.”

  Nie chciałabym Wam w żaden sposób ujawnić jak potoczyły się losy bohaterów pod koniec „Prostego zakładu”, jedyne co na myśl mi przychodzi to stwierdzenie, że wszystko się popieprzło… Boże przenajświętszy, ile ja się nacierpiałam razem z głównymi bohaterami - nie z jednym - z obojga! Po pierwsze czułam się jakbym przy każdym ich spotkaniu, była tym trzecim kołem u wozu, który najchętniej na zmianę by bił jednego i drugiego po głowie. W momencie, gdy już widziałam to światełko na końcu tunelu, naraz znowu przychodził kryzys i ktoś to światełko skutecznie wyłączał… i to wtedy targało mną najbardziej!

  „-Mam być … kim? (…) Czego ty ode mnie właściwie chcesz?

  Unosi kpiąco kącik ust.

  - Miesiąca z twojego życia. Ty zabrałaś mi miesiąc, więc w zamian wezmę sobie inny. Tylko tym razem role się odwrócą.”

  Niektóre fragmenty tak mnie zaskakiwały, że nieraz otwierałam buzię z niedowierzania. Wiecie takie „WTF? połączone z łoooooo, teraz to dopiero będzie hardcore”. Dlatego nieraz moja cierpliwość została wystawiona na próbę przez autorkę, a jak wiecie ta cierpliwość jest już trochę nadszarpnięta przez dzieci. Także brak powietrza, wzmożona aktywność serca i dreszcze towarzyszyły mi nieraz. Mamy sporo zwrotów akcji, które zaskakują i szokują, no i w moim przypadku wyprowadzają z równowagi. Kilka rozdziałów nawet wycisnęło ze mnie łzy, najpierw te cierpiętnicze, a potem już nawet płakałam ze szczęścia, finalnie czując się wyzuta z życia. I to właśnie po tym akcie słabości poszłam spać. Każdy bohater tej książki jest fantastycznie wykreowany. Jednych się kocha, a drugich się nienawidzi. Pomijając głównych bohaterów, przyjaciół Caleba ogromnie polubiłam, a zwłaszcza Dennisa. W sumie gdyby tak pomyśleć - o każdym mogłaby powstać osobna książka - ja bym z przyjemnością takowe przeczytała! Droga autorko, proszę ten pomysł wziąć pod uwagę 😈

  Pomimo tego, że „Prosty zakład” i „Prosta zemsta” to romans YA, ja się w nim zatraciłam! Ta historia skradła moje serce, jednocześnie rozrywając je i naprawiając na nowo. Będzie mi ogromnie brakować głównych bohaterów i tych ich wszystkich wzlotów, upadków i niezdecydowań. Z pewnością sięgnę po nią jeszcze nie raz. Ogromnie Wam je polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zakład, który nie zakończył się dobrze dla obu stron. Czy czasami nie jest tak, że każdy jest przegranym, każdy coś stracił ? Czy czasem nie mamy ochoty zemścić się za coś, co nas zraniło ? Octavia wie jak smakuje zemsta, ale też wie jak smakuje strata zaufania. Nienawiść jaką obudziła w Calebie sprawia, że nic już nie jest takie jakie było. Ale tak naprawdę kto mówi prawdę, kto jest tym złym, a kto jest tu najbardziej zranionym ?

  „Moje serce drga niepokojenie, wyrywając się w jego kierunku, bo nie, nadal go nie zapomniało. Nadal za nim tęsknię. Nadal go kocham.”

  Octavia ma w planie trzymać się od wszystkich z daleka, chce żyć w spokoju, pomimo, że jej serce krwawi. Ale Jenkins nie da o sobie zapomnieć, zwłaszcza, że zraniony chłopak postanawia się odegrać i to nie będzie nic przyjemnego. Zakład, który zamienił się w coś więcej. W gamę uczuć, które wywołują w czytelniku wiele emocji, wiele niewiadomych i jeszcze więcej...

  „Pieprzone serce, chociaż zmiażdżone, nadal bije dla niej."

  Agata stworzyła serię, która przedstawia bohaterów wchodzących w życie i jednocześnie poprzez młody wiek już doświadczonych. Każde z nich oberwało, każde z nich zna czym jest ból, cierpienie, ale także strata. Ale czy miłość, która kiedyś się zaczynała tlić zwycięży nad tymi uczuciami ? Czy miłość mimo wszystko wygra ?

  „Jest moją używką, specjalną odmianą, bo żadna inna nie wpływa na mnie w ten sposób.”

  Seria naprawdę, która wciąga, powoduje wiele znaków zapytania i jest ciekawie rozegrana. Styl Agaty nie męczy, nie sprawia, że czytelnik się nudzi. Autorka ma lekkość i od zawsze to u niej podziwiam. Dodatkowo nie zabraknie kreatywnych zwrotów akcji i takiej kropki nad i, co zawsze dopracowuje i sprawia, że dlatego tak lubię sięgać po jej książki.

  Agata nigdy nie zawodzi pokazuje klasę i ten swój dar do pisania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 • Start a Fire. Runda pierwsza

  Wznieciliśmy ogień, nad którym nie byliśmy w stanie zapanować Victoria Joseline Clark nigdy nie należała do szczególnie rozważnych dziewczyn, choć nie można jej było zarzucić braku inteligencji. Przez siedemnaście lat swojego życia uważała się za osobę przeciętną i taką również prowadziła...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 32,58 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 32,00 zł
 • Start a Fire. Runda druga

  Płoniemy w ogniu, który sami rozpaliliśmy W życiu Victorii Joseline Clark zapanował chaos. A wszystko to za sprawą chłopca o pięknej twarzy i destrukcyjnym wnętrzu. Od dnia, w którym go poznała, niczego nie była już pewna. Wiedziała tylko, że z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej zatapia się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 32,52 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,64 zł
 • Burn the Hell. Runda trzecia

  Victoria Joseline Clark próbuje żyć nowym życiem. Życiem, w którym nie ma miejsca na chaos i mrok. Na problemy, krzyki, niepewność i strach. Na ból duszy i ciała. Na to wszystko, co wniósł w nie Nathaniel Shey. Tyle że nie jest łatwo uwolnić się od magii spojrzenia czarnych oczu tego toksycznego...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 32,13 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,65 zł
 • Burn the Hell. Runda czwarta

  Victoria Clark wie, że nie zdoła dłużej uciekać przed tym, co nieuniknione. Dorosłość zbliża się wielkimi krokami, a podejmowanie decyzji staje się coraz trudniejsze. Kolejne dni przybliżają ją do nieuchronnego ― dziewczyna musi wreszcie zdecydować, co dalej. Wyjazd na renomowaną uczelnię...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 32,32 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,30 zł
 • For Sure Not You

  Natalie Forbes właśnie zaczęła swój ostatni rok w prywatnym liceum Westwood Academy. Dziewczyna jest perfekcyjną uczennicą, ulubienicą nauczycieli i w dodatku przewodniczącą szkoły. Jedyną rysą na tym idealnym obrazku jest Blaise Daniels. Natalie od lat toczy z nim walkę, szczerze go nienawidząc....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 30,07 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 27,77 zł
 • Orszak śmierci. Bieszczadzkie demony. Tom 3

  W Bieszczadach licho nigdy nie śpi, a tajemnice rodzą kolejne tajemnice Sprawa morderstwa dziennikarki, której ciało zostało pogrzebane zgodnie z dawnym obrzędem wampirycznego pochówku, porusza bieszczadzką społeczność. W śledztwo angażuje się Damian, były policjant, który wciąż nie uporał się z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 24,88 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 24,04 zł
 • It Ends with Us

  Czasem te osoby, które najmocniej nas kochają, potrafią też najmocniej ranić. Lily Bloom zawsze płynie pod prąd. Nic dziwnego, że otworzyła kwiaciarnię dla osób, które? nie lubią kwiatów, i prowadzi ją z pasją i sukcesami. Gdy poznaje przystojnego lekarza Ryle'a Kincaida i rodzi się między nimi...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 35,69 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 35,39 zł
 • Flock

  Czy potrafisz dochować tajemnicy? Cecelia od zawsze naiwnie wierzyła, że wielka, wszechogarniająca miłość jest jedynym, czego pragnie w życiu. Do czasu. Aby pomóc matce, musi zamieszkać w Triple Falls ze swoim ojcem, który jest dla niej obcym człowiekiem. Nie spodziewa się przeżycia niczego...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 35,69 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 36,89 zł
 • Tamto lato

  Dwadzieścia lat temu dziesięcioletni Milan i Armin Van Lander przebywają nad jeziorem wraz z młodszą o pięć lat siostrą, Aleksą. Zdarza się tragiczny wypadek, po którym życie braci diametralnie się zmienia. Po latach Wiktoria Kopik, której brat, Wojtek, zaginął w tajemniczych okolicznościach,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 28,85 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,75 zł
 • A Million Kisses in Your Lifetime

  Dla fanów Punk 57, Przybranego brata, Dręczyciela oraz Rywala! Niezwykle wyczekiwana zagraniczna premiera! Wren Beaumont zdecydowanie ma powody, by czuć się królową szkoły. Ludzie z liceum ją uwielbiają, dziewczyny, chcą być takie jak ona, a chłopcy podążają za nią pełnym pożądania wzrokiem....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,90 zł 36,78 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 46,67 zł
 • The American Roommate Experiment

  Autorka bestsellerowego „The Spanish Love Deception“ powraca z historią, która sprawi, że twoje serce zabije szybciej! Czasem miłość potrzebuje jedynie odrobiny inspiracji! Rosie Graham ma problem. A właściwie kilka. Rzuciła dobrze płatną pracę dla kariery pisarskiej. Tyle że właściwie nie pisze, a...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 35,69 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,59 zł
 • Prokurator Outlet

  Trzydziestoletnia, niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo, jako błyskotliwa adwokatka, odnosiła sukcesy na sali sądowej. Teraz jednak fortuna przestała jej sprzyjać: nie dość, że przyłapała męża na...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 15,99 zł 8,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 6,03 zł
Najczęściej kupowane razem
 • Epilog

  Zwieńczenie szesnastu tomów uwielbianej przez czytelników sagi z cyklów powieściowych: Zemsta i przebaczenie, Zanim nadejdzie jutro, Prawda zapisana w popiołach i Duchy minionych lat. Przełom lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych to dla Polski okres nowego początku i powiewu wolności. Obrady...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 31,37 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 31,25 zł
 • Dżuma

  Metaforyczny obraz świata walczącego ze złem, którego symbolem jest tytułowa dżuma, pustosząca Oran w 194... roku. Wybuch epidemii wywołuje różne reakcje u mieszkańców, jednak stopniowo uznają słuszność postępowania doktora Rieux, który od początku aktywnie walczy z zarazą, uznając to za swój...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,00 zł 25,63 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 25,62 zł
 • Sploty o Ukraińcach z Polski. Rozmowy z Piotrem Tymą

  Bycie Ukraińcem z Polski to ciągłe odnajdywanie nici i splotów łączących mnie z historią, kulturą i tradycją mojej małej ojczyzny. To też przyjmowanie aktywnej postawy w poszukiwaniu tych splotów, poznawanie i zachowywanie kultury i języka ukraińskiego, poznawanie przeszłości terenów, z których...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,00 zł 39,09 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 39,78 zł
 • Małe zoo. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne

  „Wycinam, naklejam, rysuję. Małe zoo. Wycinanki edukacyjne” to aktywizująca książka dla przedszkolaków. Jak z niej korzystać? Dziecko wycina proste elementy i przykleja w odpowiedniej kolejności tak, by powstał obrazek, a całość kompozycji dopełnia, rysując po linii przerywanej. Perforacja w...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 17,00 zł 10,83 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 10,24 zł
 • Więcej czadu. Dziennik cwaniaczka. Tom 17

  Greg zostaje pracownikiem technicznym (to znaczy tragarzem) w kapeli Bródna Pieluha. I od razu odkrywa cienie rockandrollowego życia: zarwane nocki, żebranie o lajki, niezdrowe używki (czyli kawę i pączki), notoryczny brak kasy, kłopoty z repertuarem, a przede wszystkim grożące rozłamem kłótnie...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 36,99 zł 23,30 zł
  wysyłka w 4 dni
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 23,58 zł
 • Nowy długi marsz

  Napięcia w stosunkach między największymi światowymi graczami, polityka "zero COVID", paląca kwestia Tajwanu, filary władzy, programowe wizje i cele Xi Jinpinga. Jakie są Chiny w 2022 roku? Czy jest możliwe, że w XXI wieku mocarstwa znów podzielą świat, tym razem na euroatlantycki oraz azjatycki?...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 94,00 zł 91,18 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 79,90 zł
 • Kroniki dziwnych bestii

  W Yong'anie bestie żyją obok ludzi. Fizycznie bywają niemal nie do odróżnienia: pociągające, melancholijne, czasem tragiczne, nierzadko bardziej ludzkie niż ludzie. Na własnej skórze przekonuje się o tym pewna pisarka - dawniej studentka zoologii u najwybitniejszego badacza bestii. Jej kroniki...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,00 zł 47,53 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 41,65 zł
 • Biologia - pięćdziesiątka przed maturą T.3

  To już trzecia część zbiorów z serii ?Biologia ? pięćdziesiątka przed maturą!?, a w niej nowe elementy niektórych zadań,takie jak:? rozstrzygnij oraz udowodnij ? jako nowe czasowniki operacyjne,? kolorowe rysunki i schematy na kształt nowej matury,? podstawy analizy statystycznej.Ostatni punkt jest...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,00 zł 33,48 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,74 zł
 • Świnka Peppa. Książeczki z półeczki. Szpital dla..

  Poznaj nowe przygody swoich ulubionych bohaterów!
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 10,25 zł 9,23 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 8,07 zł
 • Przygody Kapitana Majtasa

  George i Harold założyli wydawnictwo ?Domek na Drzewie?, gdzie stworzyli niezwykły komiks, w którym występuje Kapitan Majtas. Ten superbohater był szybszy niż strzelająca gumka od majtek, silniejszy od bokserek i przeskakiwał wieżowce, nie rozdzierając sobie gaci w kroku.Na George?a i Harolda...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 24,90 zł 21,17 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 16,13 zł
 • Powrót bodyguarda

  Romans z Theo zmienił uporządkowany świat Mikaeli Brown w niebezpieczną grę o życie. Kobieta musi wybrać pomiędzy dobrze prosperującym biznesem modowym i towarzystwem ludzi pławiących się w luksusie a nieokiełznanym mężczyzną ściganym przez demony przeszłości. Kochankowie uciekają przed...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 45,00 zł 36,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 28,69 zł
 • Psi Patrol. Bardzo Ważne Sprawy. Chcę być...

  Seria książeczek z ukochanym przez dzieci Psim Patrolem.W każdym tomie znajdziemy wesołe przygody głównych bohaterów i ich przyjaciół. Mali czytelnicy dowiedzą się z nich o ważnych codziennych sprawach, manierach i poprawnych nawykach.
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 8,49 zł 6,79 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 6,83 zł
Wybrane bestsellery
Once upon a time 5/5 Cena detaliczna 44,90 zł 25,33 zł Do koszyka dodaj do schowka

Once upon a time

Prawdziwa miłość istnieje tylko w książkach. I tylko tam można spotkać zakończenie "i żyli długo i szczęśliwie". Maja jest bibliotekarką, pasjonatką książek, która na własnej skórze przekonała się, że pierwsza miłość nie ma nic wspólnego ze słodkim zauroczeniem. Uciekając w świat fikcji, ignoruje...
najniższa cena z 30 dni: 20,08 zł
Fragile Heart. Scarlet Luck. Tom 2 5/5 Cena detaliczna 59,90 zł 31,99 zł Do koszyka dodaj do schowka

Fragile Heart. Scarlet Luck. Tom 2

Wyczekiwana kontynuacja miłosnej historii Rosie –  młodej i ambitnej dziennikarki muzycznej oraz fascynującego perkusisty Adama, który mierzy się z ograniczeniami, utrudniającymi mu ułożenie życia osobistego. Minęły trzy miesiące, odkąd Adam zerwał kontakt z Rosie. Słowa jego listu pożegnalnego...
najniższa cena z 30 dni: 35,80 zł
Ja, Inkwizytor. Dziennik czasu zarazy. Cykl o Mordimerze Madderdinie 3/5 Cena detaliczna 69,90 zł 50,33 zł Do koszyka dodaj do schowka

Ja, Inkwizytor. Dziennik czasu zarazy. Cykl o Mordimerze Madderdinie

Oto zwrócę swe oblicze przeciw wam na wasze nieszczęście, by wyniszczyć wszystkich ludzi Miasto Weilburg zatrzasnęło bramy i ogłosiło kwarantannę. W obrębie pilnie strzeżonych murów zamknięto ludzi chorujących i umierających na zarazę. Ale nawet po tych, którzy wymknęli się epidemii, śmierć gotowa...
najniższa cena z 30 dni: 49,49 zł
Upadek króla Artura 0/5 Cena detaliczna 45,00 zł 30,40 zł Do koszyka dodaj do schowka

Upadek króla Artura

„Upadek króla Artura”, jedyną wyprawę J.R.R. Tolkiena do świata legend arturiańskich, można śmiało uznać za jego najlepsze osiągnięcie w posługiwaniu się staroangielskim metrum. Przekształcił on dawne opowieści, nadając im atmosferę powagi i nieuchronności wydarzeń: zamorską wyprawę Artura, króla...
najniższa cena z 30 dni: 28,28 zł
Księga zaginionych opowieści. Historia Śródziemia. Tom 2 0/5 Cena detaliczna 79,91 zł 55,16 zł Do koszyka dodaj do schowka

Księga zaginionych opowieści. Historia Śródziemia. Tom 2

Historia Śródziemia to najbardziej oczekiwany przez fanów na całym świecie (w całości ukazała się tylko po angielsku, wybrane tomy natomiast opublikowano po polsku, francusku, niemiecku, szwedzku, hiszpańsku, węgiersku i rosyjsku) dwunastotomowy cykl książek wydanych przez Christophera Tolkiena na...
najniższa cena z 30 dni: 54,01 zł
Następca tronu. Opowieść z Elfhame. Tom 1 0/5 Cena detaliczna 52,90 zł 33,13 zł Do koszyka dodaj do schowka

Następca tronu. Opowieść z Elfhame. Tom 1

Zbiegła królowa. Niechętny książę. I zadanie, które może zniszczyć ich oboje. Pierwszy tom nowej, mrocznej i urzekającej dylogii od Holly Black. Od wydarzeń opisanych przez Holly Black w bestsellerowej trylogii Okrutny książę – Zły król – Królowa niczego upłynęło osiem lat. W Elfhame miłościwie...
najniższa cena z 30 dni: 43,70 zł
Worek kości 0/5 Cena detaliczna 52,90 zł 38,17 zł Do koszyka dodaj do schowka

Worek kości

Jedna z najbardziej poruszających książek Stephena Kinga, zainspirowana słynną Rebeką Daphne du Maurier. Doskonała powieść obyczajowa, która strona po stronie przeistacza się w jeden z najbardziej przerażających horrorów Króla Grozy. Najwięksi fani Mistrza wracają do tej lektury po wielekroć i za...
najniższa cena z 30 dni: 37,46 zł
Z jednym wyjątkiem. Lipowo. Tom 4 0/5 Cena detaliczna 49,99 zł 31,86 zł Do koszyka dodaj do schowka

Z jednym wyjątkiem. Lipowo. Tom 4

Czwarty tom serii o policjantach z małej wsi Lipowo. Po zimie w Lipowie nie zostało już śladu. Wiosna przejmuje świat w swoje władanie. Kwitną kasztanowce, a na polach szumi zielone jeszcze zboże. Przy tej sprzyjającej aurze młodszy aspirant Daniel Podgórski zamierza nareszcie zmienić swoje życie i...
najniższa cena z 30 dni: 33,21 zł
Menu kryzysowe 0/5 Cena detaliczna 69,90 zł 53,26 zł Do koszyka dodaj do schowka

Menu kryzysowe

Czy kiedykolwiek, zaglądając do swojej lodówki, zastanawialiście się, co zrobić z produktami, które pozostały wam po przygotowaniu posiłków? Resztkami, z których pozornie nic nie da się już zrobić? Czy chodząc po sklepach i obserwując coraz wyższe ceny, pomyśleliście: "Przydałoby się wprowadzić...
najniższa cena z 30 dni: 51,00 zł
Bezkres magii 0/5 Cena detaliczna 59,00 zł 42,06 zł Do koszyka dodaj do schowka

Bezkres magii

„Tancerka Krawędzi“,, zupełnie nowa mikropowieść ze świata Archiwum Burzowego Światła jest ukoronowaniem Bezkresu magii, pierwszego zbioru opowiadań Brandona Sandersona. Obowiązkowa lektura dla fanów. Zbiór zawiera ponadto osiem innych tekstów: „Nadzieja Elantris“, (Elantris) „Jedenasty metal“, (Z...
najniższa cena z 30 dni: 41,77 zł
Do trzech razy Natalie. Natalii 5. Tom 3 0/5 Cena detaliczna 43,00 zł 28,49 zł Do koszyka dodaj do schowka

Do trzech razy Natalie. Natalii 5. Tom 3

Natalie powracają, by uciec w wielkim stylu... W Międzyzdrojach, uroczej nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej, gdzie zazwyczaj najgorszą plagą są kieszonkowcy, zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Nikt nie wie, kim była ofiara morderstwa. W tym samym czasie ktoś włamuje się do pustego pokoju...
najniższa cena z 30 dni: 28,83 zł
Gdyby ocean nosił twoje imię 0/5 Cena detaliczna 49,90 zł 30,54 zł Do koszyka dodaj do schowka

Gdyby ocean nosił twoje imię

Bestsellerowa autorka serii „Dotknij Mnie” powraca z poruszającą i wyjątkową powieścią o sile miłości w świecie pełnym nienawiści. Bycie inną nie musi oznaczać bycia gorszą. Ale świat nie jest idealny i Shirin naprawdę nie ma łatwego życia. Minęło kilkanaście miesięcy od głośnego zamachu z 11...
najniższa cena z 30 dni: 30,03 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula