Promyk słońca

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 16
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2018
Ilość stron
320
Nasza cena: 27,31 zł 36,90 zł Taniej o: 26%

Poznaj losy bohaterów pełnej wzruszeń powieści obyczajowej "Promyk słońca". Sprawdź, czy uda im się odnaleźć szczęście, którego wciąż poszukują.

Czasem zdarza się, że ktoś nieustannie szuka szczęścia, nie zauważając nawet, że ma je tuż obok. Powieść obyczajowa, napisana przez bestsellerową pisarkę, Katarzynę Michalak opowiada o tym, co jest w życiu najważniejsze. Czytelnicy, którzy sięgną po tę pozycję, zyskają szansę na ponowne spotkanie z bohaterami książki "Gwiazdka z nieba", która jest pierwszym tomem serii Mazurskiej.

Niewielka, ale za to malownicza mazurska miejscowość to wymarzona, spokojna przystań dla Nataniela. Wioska stała się również miejscem, przeznaczonym Emilce oraz innym, którzy szukają ucieczki od wszelkich problemów i przeszłości. Wszystko zaczyna się zmieniać, kiedy Nataniel spotyka pod swoim domem Oliwię. Już wkrótce spada na niego wyzwanie, jakim jest opieka nad pięcioletnią dziewczynką. Tymczasem Marta chce odbudować relacje ze swoją córką. Wie, że nie będzie to łatwe zadanie, jednak nie zamierza rezygnować. W życiu Mateusza również nie układa się najlepiej. Mężczyzna jest zakochany w kobiecie, z którą nigdy nie będzie mógł być. Jak potoczą się losy bohaterów? Czy odnajdą w końcu swoje szczęście? Książka "Promyk słońca" opowiada o trudnych relacjach rodzinnych. Pokazuje również, co w życiu jest naprawdę ważne i daje do zrozumienia, że mimo niepowodzeń w końcu nadejdą lepsze dni.

Katarzyna Michalak, autorka książki "Promyk słońca", urodziła się w Warszawie w 1969 roku. Polska pisarka zajmuje się głównie tworzeniem książek o tematyce obyczajowej. Autorka jest z wykształcenia lekarzem weterynarii. Na swoim pisarskim koncie ma wiele książek, z których ponad trzydzieści pozycji zyskało miano bestsellerów. Wśród napisanych przez nią powieści można wymienić: "Leśną Polanę", "Czerwień jarzębin", "Błękitne sny", "Zacisze Gosi", "Nie oddam dzieci!" czy "W imię miłości". W 2015 roku autorka zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych polskich pisarzy.
Recenzje (16)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  7 z 10 osób uznało recenzję za przydatną

  Katarzyny Michalak nie trzeba specjalnie nikomu, kto obcuje z literaturą kobiecą, przedstawiać. Na swoim koncie ma już pokaźną liczbę powieści, w nich porusza bliskie swojemu sercu wątki, które równocześnie są istotne także dla każdej z nas, kobiet. Serie: Kwiatowa, Owocowa, Poczekajkowa jak i ta z Kokardką to opowieści z miłością na pierwszym miejscu lekkie, bezpieczne, przytulne. Z kolei: Z Czarnym Kotem, Leśna Trylogia, Mazurska oraz seria dla dorosłych to historie z niebezpieczeństwem na piedestale dopiero w tle króluje miłość i ciepło domowego ogniska. Która odsłona pisarki bardziej mi odpowiada? Jestem skłonna przyznać, że jednak ta pierwsza, chociaż....

  „Promyk słońca” to druga odsłona serii Mazurskiej. Swoją premierę będzie miała 28 lutego, jednak ja już jestem po lekturze i spieszę donieść, że jest to książka, na którą warto zwrócić uwagę. Jeśli po „Gwiazdce z nieba” macie nadzieję na, dla odmiany powieść o lekkim charakterze, rozczarujecie się. Katarzyna Michalak nie zmienia drastycznie swoich pomysłów i w dalszym ciągu kreuje nasyconą strachem, niepewnością fabułę. Czytając, wyczuwamy szybko, że coś wisi w powietrzu i nie jest to bynajmniej nic przyjemnego.

  Nataniel, Marta, Mateusz. To trójka przyjaciół, którzy są gotowi uczynić naprawdę wiele dla drugiego, potrzebującego pomocy, człowieka. Teraz do tej grupki dołącza Oliwia, marnotrawna córka Marty. Dziewczyna szybko owija sobie Nataniela wokół palca a spragniony miłości chłopak swobodnie jej na to pozwala. Co z tego wyniknie? Mała Emilka staje się oczkiem w głowie Marty, jednak to przywiązanie wcale nie jest dobre, gdyż w pewnym momencie dziewczynka powróci do matki. Czas więc nieco odseparować Kraszewską od Emilii co staje się możliwe kiedy Marta decyduje się na podjęcie zatrudnienia w szpitalu. Nataniel nawet nie podejrzewał, że tak bardzo pokocha Emilkę. Z pomocą życzliwych ludzi stawia coraz to pewniejsze kroki w opiece nad dziewczynką. Czasami wydaje się, że tylko temu dziecku można zaufać, że tylko ono potrafi bezinteresownie otoczyć serce drugiego miłością. Chłopak będzie miał wiele okazji ku temu, by się o tym przekonać. Mateusz wciąż skrycie darzy pięknym uczuciem swoją przyjaciółkę, której serce jest skierowane ku innemu. Czy znajdą jeszcze do siebie drogę? A może poczciwy pełen dobra człowiek w tej materii jest skazany na pogodzenie się z faktem, że kobieta nie jest dla niego?

  Senna jest miejscem, do którego chce się wracać. To w tym miejscu ludzie odnajdują szczęście, próbują ułożyć na nowo swoje życie...

  Lubię dreszcz, jaki serwuje Michalak. Przyspieszona akcja. Coś się dzieje. I to zakończenie, które nie pozwala odzyskać spokoju serca. Jak tutaj żyć do maja? „Promyk słońca” jest pełen różnych emocji, od strachu, złości, samych negatywnych uczuć, do tych pozytywnych, które majaczą czasami bliżej czytelnika, czasami dalej. Mogę więc śmiało rzec, że Katarzyna Michalak w każdej odsłonie intryguje ale w odpowiednich ilościach ;) . W jej książkach, może nie jest podana na tacy ale jednak, znajdziemy dużą porcję mądrości. Te powieści, teraz szczególnie mowa o serii Mazurskiej a centralnie o „Promyku...” pomimo tego, że chwilami drastyczne, zatrważające skłaniają do rozmyślań nad swoim postępowaniem. Myślę, że każdy z bohaterów będzie dla czytelnika albo nauką albo przestrogą. Teraz z niecierpliwością wypatruję trzeciej części...

  Za przedpremierową możliwość zapoznania się z treścią niniejszej książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Znak.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  „Promyk słońca” to kolejna powieść Katarzyny Michalak, autorki wielu bestsellerów.

  Z pewnością wiele czytelniczek (i czytelników) czekało na nią z niecierpliwością :)

  „Promyk słońca” to historia trójki przyjaciół, która dostaje szansę na szczęście.

  Czy wszyscy ją wykorzystają, czy uda im się spełnić marzenia? Nie powiem, bo odbiorę Wam radość czytania. Zachęcam do lektury, przenieście się w niesamowity świat „Promyka słońca”, przeżyjcie przygodę!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  „Promyk Słońca” Katarzyny Michalak to druga część „Gwiazdki z Niebia”. Premiera książki planowana jest na 28 lutego, czyli nastąpi niebawem, na co z pewnością wiele osób czeka z ogromną niecierpliwością. Ja miałam to szczęście zapoznać się z nią odrobinę wcześniej dzięki uprzejmości Wydawnictwa.

  Zagubiona wśród mazurskich lasów wioska stała się dla Nataniela spokojną przystanią.

  I nie tylko dla niego. To tutaj swój nowy dom znalazła mała Emilka,

  tutaj walczą o swoje szczęście inni życiowi rozbitkowie.

  Czy Senna stanie się miejscem, gdzie spełniają się marzenia?

  Nataniel nie może przestać myśleć o tajemniczej dziewczynie, którą uratował w wigilijną noc. Marta pragnie odbudować relacje z córką, a Mateusz kocha kobietę, która niestety nie jest mu przeznaczona. Wszyscy spalają się w pogoni za tym, czego pragną ich serca, nie wiedząc, że marzenia często spełniają się nie w porę i nie tak, jak to sobie wyobrażamy.

  Okazuje się, że szczęście to droga do celu, a nie sam cel.

  „Promyk Słońca” Kasi Michalak zwala z nóg, dlatego jeśli spodziewacie się spokojnej i wyważonej powieści, gdzie wszystko ma swój „happy end” to od razu Wam powiem, że tego nie dostaniecie.

  Niech Was nie zwiedzie delikatny i ciepły tytuł oraz sielankowy charakter okładkowej grafiki.

  W powieści bardzo dużo się dzieje, akcja pędzi do przodu, los zapętla swoje obręcze wokół bohaterów i nie daje im wytchnienia.

  Na drodze do spokoju i szczęścia stają bowiem nienawiść i zazdrość. A zawiść z jaką przyjdzie zmierzyć się bohaterom sprawi, że Wasze emocje będą sięgać zenitu.

  Katarzyna Michalak wiedzie swoich bohaterów na manowce życia, nie przebiera w środkach, nie rozwiązuje ich problemów za nich. Wyposaża ich jedynie w dobre serca i wiarę oraz uczciwość wobec innych.

  Czy starczy im sił, do walki z kryzysami?

  Czy będą mieć dość siły, by pokonać niesprawiedliwość losu?

  O tym przekonacie się sięgając po powieść. Gwarantuję Wam, że nie oderwiecie się od niej ani na moment.

  Akcja powieści prowadzi się praktycznie sama i jak to w życiu bywa, gna do przodu nie robiąc przerw na złapanie oddechu. A to co planujemy, co zamierzamy, do czego dążymy nie zawsze przynosi zamierzone efekty.

  W powieści nie zabrakło jednak ciepła i radości, pomimo wszystkiego co się dzieje. Odrobina czułości i szacunku, mnóstwo przyjaźni i niezawodnego wsparcia. Wiara i nadzieja to wciąż są przewodnie myśli, którymi autorka kreśli ścieżki swoich bohaterów.

  Katarzyna Michalak porusza w powieści kwestię problemów w komunikacji rodzinnej pomiędzy rodzicami a dziećmi. Niezrozumienie i konflikty w tej sferze niejednokrotnie przyćmiewają to, co w życiu powinno być najważniejsze. Autorka zauważa, słusznie zresztą, że dziecko wychowane w miłości i otoczone czułą opieką nie zawsze wyrasta na dobrego człowieka. Czasami dzieje się tak, że egoizm bierze górę w człowieku i panoszy się w jego sercu tak długo, że zaczyna psuć go od środka, niszcząc przy okazji wszystko wokół. Autorka pomiędzy linijkami swej powieści ukryła wyjaśnienie, które jest niejako przestrogą dla rodziców, żeby w miłości i czułości do dziecka nie przechylić szali na drugą stronę. Nie ma bowiem nic gorszego niż nadopiekuńczość, która może obrócić się przeciwko dawcy miłości i zbudować podwalinę do egoizmu i roszczeniowej postawy dziecka. Wniosek nasuwa się sam – kochać całym sercem, ale również wymagać i stawiać konsekwentne warunki wspólnego życia.

  Jedna z bohaterek powieści nie potrafiła znaleźć tego złotego środka i w efekcie przyniosło jej to mnóstwo cierpienia.

  W powieści „Promyk Słońca” znalazłam również źródło ludzkiej zawiści i niegodziwości. Faktycznie jest tak, że w wielu przypadkach biorą się one z tego, iż człowiek który nie osiągnął w swoim życiu żadnego konkretnego celu, nie zmierzył się problemami, przeżył cząstkę życia bazując na innych, przenosi swoje żale i złość na innych i cały świat. Przecież ktoś musi być winny. Tacy ludzie zawsze znajdą sobie kogoś, by obarczyć innych własnymi porażkami i niepowodzeniami, własnym lenistwem i niespełnieniem. Zwykle bywa tak, że Ci co mają za uszami najwięcej, krzyczą najgłośniej. Ze smutkiem muszę stwierdzić, że niestety takich ludzi jest coraz więcej, w sobie nie widzą niczego złego, nie czują się winni, wręcz uważają się za idealnych. A niszczącą pożogę emocjonalną jaką roztaczają wokół siebie można z pewnością przyrównać do płonącego lasu. Pożar nienawiści nie zna granic i wypala na swej drodze całe dobro.

  Autorka podsumowuje to zjawisko w bardzo subtelny acz konkretny sposób.

  „Promyk Słońca” to również powieść niosąca zgoła inne przesłanie. O czym mówią ostatnie stronice.

  Autorka z całą pewnością zaskoczy swych czytelników, co osobiście potwierdzam.

  Sama Kasia powiedziała ostatnio, że czytelnicy będą na nią źli. (Filmik dostępny jest na fanapagu Katarzyny Michalak → Filmik z Kasią :) )

  Czy ja byłam zła? Nie.

  Moja osobista reakcja, wynikała jednak z mojego doświadczenia.

  Mimo to, wiele z Was, faktycznie może poczuć złość i rozczarowanie przebiegiem fabuły.

  Niezmiennie wszystko to, co się dzieje w powieści, powiedzie czytelników do wyciągania kolejnych istotnych i mądrych wniosków.

  Czas to pojęcie względne i niezmierzone. Nie mamy wpływu na jego ilość w naszym życiu.

  Dlatego warto jest wziąć sobie do serca to ostatnie przesłanie zawarte w „Promyku Słońca” i zdać sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy w stanie niczego przewidzieć.

  „Promyk Słońca” Katarzyny Michalak to powieść, którą koniecznie trzeba przeczytać, ponieważ pod zgrabną, dobrze skonstruowaną fabułą oraz pod postaciami, które znane są nam od pierwszej części, autorka ukryła mądrości i prawdy, o których zbyt często zapominamy. Warto jest sobie je przypomnieć i przemyśleć przy okazji tej lektury.

  Ja tymczasem niecierpliwie czekam na maj – kiedy to ukaże się trzecia część mazurskiego cyklu pt. "Kropla nadziei" :)

  Recenzja na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Katarzyna Michalak ma w swoim dorobku naprawdę ciekawe książki, ale trafiają się też takie, które z trudem można doczytać do końca. ,,Gwiazdka z nieba" czyli jej pierwszy tom nowej serii należał do drugiej kategorii. Na szczęście ,,Promyk słońca" okazał się ciekawszy.

  Marta wróciła, na chwilę obecną była Wigilia, na której spotkali się z Mateuszem, małą Emilką i Oliwią, która okazała się być córką pani doktor. Nat nadal miał bóle nogi, jednak najważniejsza kwestia została wyjaśniona - ratownik, który uratował Oliwię i jej chłopaka przed laty wcale nie umarł. Przynajmniej w tej jednej kwestii mogli odetchnąć z ulgą, bowiem życie szykowało dla bohaterów inne niespodzianki.

  Po skończeniu ,,Gwiazdki z nieba" byłam przekonana, że po dalsze tomy na pewno już nie sięgnę. Książka okazała się dla mnie bardzo naiwna. Korzystając jednak z okazji, że powieść pojawiła się w bibliotece i w każdej chwili bez żadnych kosztów mogłam ją zwrócić, postanowiłam skusić się na najnowszą powieść Katarzyny Michalak. Nie ukrywam, że nie jest to arcydzieło, ale w moim odczuciu jest o wiele lepsza niż jej poprzedniczka.

  Bohaterów też spotyka dość sporo tragedii, jednak nie wszystkie, jakie można spotkać na świecie. Autorka nadal wyprzedza wydarzenia, co niezmiernie mnie irytuje. Wolałabym o wszystkim dowiadywać się w odpowiednim czasie. Zakończenie okazało się smutne, ale zaskakujące. Z racji tego, że przeczytałam już dwa tomy, pewnie skuszę się też na zwieńczenie trylogii.

  ,,Promyk słońca" to pozycja, którą trzeba koniecznie czytać po zapoznaniu się wcześniej z ,,Gwiazdką z nieba". Krążą różne opinie, więc może wy będziecie pierwszym tomem tej serii zachwyceni.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka warta uwagi i godna polecenia, historia wciąga i niech Was nie zwiedzie sielankowy tytuł oraz okładka. Książa pełna emocji tych pozytywnych, ale również negatywnych. Polecamy ją bardzo serdecznie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 11 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Kroniki Archeo. Tom 7. Przepowiednia Synów Słońca 4/5 Nasza cena:
27,29 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kroniki Archeo. Tom 7. Przepowiednia Synów Słońca

Tym razem akcja powieści skupiać się będzie w Ameryce Południowej. Niezwykłe wakacje w posiadłości lady Ginevry Carnarvon przerywa dramatyczne wezwanie o pomoc. Młodzi Ostrowscy oraz ich przyjaciele Gardnerowie wyruszają do serca peruwiańskiej dżungli, aby zmierzyć się z Przepowiednią Synów Słońca....
Dom pełen słońca. Stacja Jagodno. Tom 6 5/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen słońca. Stacja Jagodno. Tom 6

Stacja Jagodno to bestsellerowy cykl, który pokochały tysiące Polek, bo każda z nich może odnaleźć w bohaterkach Jagodna cząstkę siebie. W urokliwym Jagodnie pojawi się Sylwia, która potrafi przedmiotom dawać drugie życie. Związek Sylwii i jej partnera przechodzi kryzys. Niestety, rodziny ich...
Każdy wschód słońca. Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej. Tom 3 2/5 Nasza cena:
29,89 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Każdy wschód słońca. Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej. Tom 3

Pełna ciepła i optymizmu saga rodzinna Robert i Róża już jakiś czas temu wypuścili swoje dzieci w świat, które teraz już na własny rachunek tworzą karty tej opowieści. Czytelnika zapewne najbardziej frapują losy niezwykle pomysłowego i niejednokrotnie zaskakującego otoczenie i bliskich, potomka,...
Pakiet: Wędrowne ptaki, Zamarznięte serca, Dotyk słońca 0/5 Nasza cena:
68,80 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Wędrowne ptaki, Zamarznięte serca, Dotyk słońca

Pory roku przy ulicy Kwiatowej zmieniają się bardzo szybko. A to za sprawą czterech przyjaciółek: Malwiny, Liliany, Roży i Wioletty. Choć często stają w obliczu wyzwań, które stawia przed nimi życie, to razem są w stanie przezwyciężyć wszystko! Rok na Kwiatowej. Tom 1. "Wędrowne ptaki" Wszyscy...
Rok na Kwiatowej. Tom 3. Dotyk słońca 4/5 Nasza cena:
23,99 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rok na Kwiatowej. Tom 3. Dotyk słońca

Pierwsze wiosenne i ciepłe promienie słońca to znak, że wszystko wokół budzi się do życia. Tak jak rozkwitają pąki kwiatów, tak rodzą się nowe uczucia i emocje... Róża przeżywa euforię ponownego zakochania. Gdy mężczyzna jej życia zjawia się po latach w progu mieszkania, Róża zupełnie traci głowę....
Kolor słońca 0/5 Nasza cena:
20,01 zł 23,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kolor słońca

Kolejna powieść Camilleriego w oprawie historycznej. Sensacyjna intryga biegnie dwoma nurtami. W narrację ramową, rozgrywającą się współcześnie, zostają wpisane fragmenty domniemanego dziennika Caravaggia. Narrator, Andrea Camilleri, jedzie do Syrakuz, żeby obejrzeć inscenizację greckiej tragedii i...
W królestwie zachodzącego słońca 0/5 Nasza cena:
30,60 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W królestwie zachodzącego słońca

Jeśli chcesz: poznać emocje towarzyszące chirurgowi w czasie operacji i w jego nieraz dramatycznych działaniach przy ratowaniu życia ludzi... poddać się urokowi Alhambry i Alpuhary...zachwycić smakiem andaluzyjskich potraw... poczuć grozę sztormowego Atlantyku płynąc na jedenastometrowej łódce......
Sto dni bez słońca 5/5 Nasza cena:
29,85 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sto dni bez słońca

To miała być zwyczajna wymiana uniwersytecka. Lesław Srebroń trafia na Finnegany, by spędzić semestr jako wykładowca na tamtejszej uczelni. Wyspy, skryte za horyzontem, nie figurują nawet na mapach, ale dla tak ambitnego badacza to tylko kolejna inspiracja. Nie ma wątpliwości, że uda mu się wcielić...
Słońca i smutki 0/5 Nasza cena:
25,76 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słońca i smutki

Smutki i słońca Rozwiesiłam na chmurach wszystkie swoje smutki całą melancholię przyczyny też i skutki Rozszumiałam wierzbami wszystkie swe tęsknoty jeszcze mi pozostało sporo do roboty Rozpalam jeszcze gwiazdy księżyc wszystkie słońca oraz te serca na ziemi... więc... nie wiem kiedy skończę...
Pozycja słońca 0/5 Nasza cena:
35,72 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pozycja słońca

Autorka powieści "Pozycja słońca" jest córką Finki i Egipcjanina. Jako dziecko mieszkała z rodzicami w Indiach, Libii, Arabii Saudyjskiej i Egipcie. W 1987 roku, mając 13 lat, przeniosła się z matką do Finlandii. Ukończyła studia na uniwersytecie w Helsinkach; przygotowuje doktorat z historii nauk...
W kierunku zachodzącego słońca 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W kierunku zachodzącego słońca

Wielka namiętność z nutką erotyzmu i nieoczekiwane zwroty wydarzeń. Podróże ukazujące ciekawe miejsca.Autorka przenosi czytelnika do pełnego nieoczekiwanych wydarzeń afrykańskiego kraju, ukazuje również piękno niektórych europejskich stolic. Historia pełna różnorodnych wątków, rodzące się uczucie,...
Talizman Słońca tom 1 - Piotr Trąbski 0/5 Nasza cena:
19,65 zł 20,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Talizman Słońca tom 1 - Piotr Trąbski

Poznaj niezwykle odważne dzieciaki: Klarę, Cezarego i Janusa oraz ich oddanego przyjaciela - gnoma Sprzeczka i wraz z nimi wyrusz w niezwykle fascynującą i barwną podróż w najodleglejsze zakątki czarodziejskiego świata. Poznaj smak wspaniałej przygody, najprawdziwszej przyjaźni i niesamowitego...
Wybrane bestsellery
Efekt pandy 5/5 Nasza cena:
29,39 zł 41,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Efekt pandy

SPA i smog, romanse i mordobicie, bździągwa w futrze oraz zaginiony trup, czyli druga część świetnie przyjętej komedii kryminalnej "Dywan z wkładką". Za namową męża Tereska Trawna raz jeszcze daje się skusić wizją świętego spokoju z widoczkami. Tym sposobem cztery kobiety i psica wyruszają na...
Mikołajek. Psze pani, ON ściąga 5/5 Nasza cena:
31,18 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Psze pani, ON ściąga

Kiedy w domu wydało się, że wypadłem najgorzej na klasówce z matematyki, zrobiła się straszna afera! Jakby to była moja wina, że Kleofas jest chory i nie było go na klasówce! No bo co w końcu, kurczę blade, ktoś musi być najgorszy, kiedy go nie ma! Wielka kolekcja najlepszych przygód Mikołajka...
Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie 0/5 Nasza cena:
67,92 zł 79,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie

Pakiet 3 książek: Powrót do Jedwabnego, Powrót do Jedwabnego 2, Powrót do Jedwabnego 3 - To tylko Polin. Zapis wielkiej gry i manipulacji, dla których fundamentem stały się kłamstwa o zbrodni w Jedwabnem, a paliwem Justice for Uncompensated Survivors Today - Ustawa 447. Kulminacyjna praca...
Złamane więzi 5/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane więzi

Czwarty tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Kiara i Nino ze Złamanych emocji powracają! Kiara zawsze marzyła o kochającej się rodzinie. Nigdy nie sądziła, że stworzy ją z jednym z braci Falcone. Teraz ma coś, o co warto walczyć. Nino i Kiara zostali naznaczeni przez traumatyczne...
Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1

„Nie do naprawienia” to kolejna ekscytująca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Czas na pierwszą część nowej serii od Tijan, specjalistki od gorących powieści new adult. „Nie do naprawienia” to kolejna historia, która rozpali czytelniczki! Pokochają ją wszystkie...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
44,56 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

"Odkryć fizykę" dla klasy 2. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
Pakiet Stulecie Winnych. Wydanie serialowe. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli 5/5 Nasza cena:
57,76 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Stulecie Winnych. Wydanie serialowe. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli

Stulecie Winnych - saga, na podstawie której powstał popularny serial o tym samym tytule, pochłania bez reszty. Jest w niej bestsellerowej powieści ponadczasowość i prawda uniwersalna. Jest wspaniała opowieść o rodzinie, której losy wpisują się w dramatyczne wydarzenia XX wieku. I trzy pary...
Nie powinniśmy 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie powinniśmy

„Nie powinniśmy” to najnowsza gorąca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez polskie miłośniczki romansów Vi Keeland! Upalne lato to idealna pora roku na poczytanie gorącego romansu. Według wielu osób nikt nie umie tak doskonale podgrzać atmosfery w książce jak właśnie Vi Keeland.  Autorka...
Dom stu szeptów 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom stu szeptów

Najnowsza powieść grozy brytyjskiego mistrza horroru, Grahama Mastertona. Autorska interpretacja opowieści o nawiedzonym domu. Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów… Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych...
Panie Czarowne 4/5 Nasza cena:
31,04 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panie Czarowne

Przyszedł na nie czas Zawsze są przynajmniej trzy. Może być więcej, ale nigdy mniej. Psotna dziewka, chutliwa matka i groźna, samotna starucha. Obdarzona pierwotną mocą Trójnia. Głuchołazy, małe miasteczko na polsko-czeskim pograniczu, mają w herbie kozi łeb. To miejsce, gdzie w XVII wieku wieszano...
Sztuka wyrazu 1. Część 1. Starożytność, średniowiecze. Język polski. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
32,13 zł 37,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka wyrazu 1. Część 1. Starożytność, średniowiecze. Język polski. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

Podręcznik przygotowany do podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku. Sztuka wyrazu to seria podręczników do nauki języka polskiego w liceum i technikum. Składa się z siedmiu tomów obejmujących oba zakresy nauczania – podstawowy i rozszerzony. Podręczniki z serii "Sztuka wyrazu"...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula