Proces diabła

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
326
Rok wydania
2018
Inne wersje (3)
Książka, op. miękka
za 26,98 zł
eBook, mobi, epub
od 23,80 zł
Nasza cena: 28,05 zł 33,00 zł Taniej o: 15%


Jestem diabłem w ludzkiej skórze.

Jestem seryjnym mordercą broniącym innego mordercy...

Kilka lat temu na ulicach Krakowa siał terror Rzeźnik Niewiniątek. Został ujęty przez policję i skazany na dożywocie, jednak piekło młodych dziewczyn wcale się nie skończyło. Dzieło kontynuował bowiem człowiek dokonujący rytualnych morderstw na prostytutkach. Przestępca, ochrzczony przez prasę mianem Rozpruwacza z Krakowa, wpada w końcu w ręce policji, a jego adwokatem zostaje młody, spragniony sukcesów zawodowych prawnik, Kuba Sobański, który postanawia zrobić wszystko, by wygrać proces. I wygląda na to, że może mu się to udać – przecież nikt nie zrozumie mordercy lepiej niż inny morderca...

Tymczasem w życiu Sobańskiego pojawia się tajemnicza kobieta, która sprawia, że wszystkie jego bolesne wspomnienia powracają, a schowane pod przykrywką modnych ubrań pragnienia znów dają o sobie znać. Ile będzie w stanie zaryzykować, by po raz kolejny spróbować uciszyć swoje demony i dać sobie szansę na normalne życie?

„Zastanawialiście się kiedyś, co się stanie, kiedy jeden seryjny morderca będzie bronił przed sądem swojego kolegę po fachu? Takiej dawki zła, intryg i kłamstw nie znajdziecie w żadnej innej książce”.

– Agata Kot, naczytane.blogspot.com

„Proces Diabła to najprawdziwsze i wstrząsające studium zła. Oto kontynuacja Pamiętnika Diabła, która udowadnia, że Adrian Bednarek przeciera dla siebie nowe szlaki thrillera psychologicznego!”

– Klaudia Pankowska-Bianek, porozmawiajmy-o-ksiazkach.blogspot.com

Adrian Bednarek – urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Zapalony fan sportu żużlowego. Uwielbia tworzyć historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor docenionych przez czytelników thrillerów o Kubie Sobańskim, prawniku i seryjnym mordercy z Krakowa. Pisanie uważa za swój największy nałóg – w kolejce do publikacji czeka już dziesięć jego kolejnych powieści.
Recenzje (7)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W dobrych książkach oczywiście lubię to, że same w sobie są dobre ale jeszcze to, że mają następne części... dzięki temu przynajmniej przez jakiś czas nie nam swojej wyrwy / pustki czytelniczej?

  Czy też tak macie jak trafi Wam się świetna książka?

  Ciąg dalszy historii...

  Jak można kogoś wplątać w swoje mroczne strony...

  Jak samemu można ponieść konsekwencje za kogoś...

  Jak poznanie niewłaściwej osoby może wpłynąć na nasz los... i zostajemy z przerażającą bezsilnością.

  Trudny temat, bardzo trudny...

  Demony, które potrafią zawładnąć człowiekiem tak bardzo.

  Czy można polubić mordercę?

  Czytając łapałam się na tym, że życzę żeby mu się udało. Czy właściwym jest kibicować komuś takiemu? Nie raz zagryzłam zęby i nerwowo przebierałam nogami, chcąc krzyczeć „uciekaj” „uważaj”...

  Łapałam się na tym parokrotnie stukając się potem po głowie. Przecież to morderca! Co ty myślisz kobieto!

  Tak napisana jest ta książka. Potrafi wywrócić w głowie wszystko do góry nogami...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Połknęłam tą cześć w dwa dni!! Jest zdecydowanie „lżejsza” od pierwszej części, co nie znaczy ze pierwsza była ciężka 😉Nie będziemy tutaj czytać o kilku zbrodniach Rzeźnika Niewiniątek jak w „Pamiętniku Diabła”. Kuba zdecydowanie zajął się swoją karierą, jest młodym prawnikiem, pracuje w jednej z najlepszych kancelarii. Zajmuje się sprawą lekarza oskarżonego o morderstwa. Ale to nie ów lekarz będzie jego głównym obiektem zainteresowań 😱 Sobański jak zwykle zmaga się ze swoimi demonami, dopuszcza się kolejnego grzechu w raju...z tym że grzech który popełnił bardzo odbije się na jego psychice a we mnie wzbudzi żal. To intrygujące jak bardzo można się przejmować losem bohatera z książki, gdy ją odkładałam wciąż myślałam co mnie czeka gdy znów po nią sięgnę. Więcej pisać nie trzeba! Książka genialna- spokojniejsza od początków losów Kuby ale nadal wciągająca! Autor zdecydowanie potrafi namieszać w głowie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  "Czułem, jak demony osiągają delirium.."

  Miałam tak po odstawieniu pierwszej części serii, zanim sięgnęłam po kolejną. Póki sięgam pamięcią, to jedyne lektury do których powróciłam raz jeszcze. I jak smakowicie wchłonęłam! Druga część kolejnych mrocznych przygód Jakuba Sobańskiego, ponownie mnie zauroczyła.

  Od zawsze mam słabość do prawników, w szczególności tych "książkowych". Tyle, że raczej znałam ich z dobrej strony oraz w miarę z ich poprawnego zachowania. No, czasem miewali swoje za uszami. To, co ma krakowski prawnik za uszami i plecami, przechodzi moje najśmielsze oczekiwania.

  Jakub, obecnie 27-letni, rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej.

  Nasz Rzeźnik Niewiniątek. Choć mija kolejna rocznica od skazania domniemanego Rzeźnika, wszyscy

  "nie mają pojęcia, że Rzeźnik nadal żyje, ma się dobrze".

  Pewnego dnia otrzymuje telefon od prezesa. Szymon Werwiński przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia. Ma bronić Wojciecha Remiszewskiego. Oskarżony to 52-letni światowej sławy transplantolog. Postawiono mu zarzut kilku zabójstw. Ofiary to prostytutki, pochodzące z domu dziecka.

  "Ciekawy z ciebie typ, Sobański".

  Już ON dobrze wie, co Kuba ma za uszami :)

  "Po raz pierwszy poczułem prawdziwą tęsknotę za tym, co przynosiło mi ulgę".

  Doktor przebywa w areszcie śledczym. Krakowski prawnik zdobył zaufanie Remiszewskiego przez wcześniejszą wygraną sprawę Romana Wachowskiego, oskarżonego o wykorzystywanie nieletniej.

  Na scenie pojawia się Ada Remiszewska, córka oskarżonego. Jej poznanie powoduje zaburzenie dotychczasowego spokoju demona. Ada, bardzo zżyta z ojcem, stara się dosłownie zrobić wszystko, aby nie został ON skazany.

  Wśród dawnych starych znajomych została z nim tylko Sandra, również już prawniczka. Jego konkurentka, mająca obsesję na punkcie seryjnych morderców. Wspólnie ale nieoficjalnie pomaga mu w przygotowaniu się do rozprawy.

  Zaczyna się jeden z najgłośniejszych procesów w Krakowie. Słynny Rzeźnik zostaje zastąpiony Rozpruwaczem. Przy rozwiązywaniu sprawy towarzyszą nam ohydne morderstwa, tortury, seks, wzbogacone o jeszcze większy fetysz.

  Co za tajemnice skrywają Ramiszewscy? I co z tym wszystkim wspólnego ma siostra Kuby? Jak potoczy się wielki prawniczy debiut Sobańskiego? Dla mnie ten proces to wisienka na torcie. Toga, przysięgi, obrońca i prokurator, to dla mnie rarytas. Uwielbiam takie pobojowisko!

  Dla Kuby nie tylko proces się liczy, zaspokojenie własnych potrzeb staje się coraz bardziej silniejsze. Wcześniej zakazany owoc jest na wyciągnięcie ręki.

  "Czy dokona kolejnego aktu zemsty, czy poczuje się wyleczony"?

  Niesamowite, jak autor przeskakuje z przeszłości w przeszłość i na odwrót. Nie daje nam zapomnieć co było.

  Pióro Adriana Bednarka od pierwszej części spowodowało niedosyt. Dosłownie połknęłam serię. Jeśli tak miałabym sobie wyobrażać mordercę, to czy tak miałby wyglądać? Chyba nie, bo wszyscy kochalibyśmy morderców.

  Szczęśliwie dwie części jeszcze przede mną.

  Adrian Bednarek, to urodzony w 1984 r. w Częstochowie, absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Autor od wielu lat fascynuje się tematyką kryminalną, w tym postaciami seryjnych morderców i II wojną światową.

  Ps. Od 18 kwietnia 2018 zostanie wznowione wydanie z nową, inną okładką.

  Dziś, tj. trzeciego kwietnia, obchodzi imieniny Jakub :)

  Doczytałam, że Astrolodzy przypisują Jakubom osobisty urok, odwagę i zdolności przywódcze. Przyznaję, coś w tym jest!!!.

  A jak podaje Nonsensopedia (:)) - "Jakubowie....Wyłapują swoje ofiary dosłownie wszędzie: w sklepie, bibliotece, szkole, na ławce w parku, siłowni, boisku czy nawet na cmentarzu". Hmmmm.

  KTO NIE ZNA KONIECZNIE MUSI PRZECZYTAĆ!!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Wiele zachęcających opinii skusiło mnie do przeczytania książki "Proces diabła". Czy dostałam to, czego oczekiwałam? Zaskoczyła mnie czy rozczarowała? Zapraszam na recenzję.

  Wielki powrót Rzeźnika Niewiniątek, bezdusznego mordercy wielu kobiet. Cieszy się spokojnym życiem, bo nigdy nie został złapany i jest pewny, że nigdy do tego nie dojdzie, a za jego winy odpowiedział inny człowiek.

  Kuba początkujący adwokat jest przystojnym mężczyzną w młodym wieku. Ma wszystko, czego może zapragnąć, ale ma także swoje demony, które nie pozwalają mu żyć normalnie. Pewnego dnia dostaję swoją życiową szansę, aby jego kariera nabrała szybkiego tempa. Ma za zadanie uchronić przed więzieniem mężczyznę, który jest podejrzewany o potworne morderstwa. Kuba zgadza się, ponieważ ma zamiar osiągnąć sukces, jednak kieruje nim też czysta ciekawość. Chce poznać dokładnie człowieka, który prawdopodobnie dopuścił się tych zbrodni. Zaczyna się wyścig z czasem. Przed młodym adwokatem ciężkie zadanie, ale ma wsparcie przyjaciółki. Jednak jego demony nie śpią i coraz częściej dają o sobie znać.

  Po przeczytaniu długo się zastanawiałam co napisać. Jestem szczerze zachwycona książką i samym pomysłem autora na nią. Wciąga, zaskakuję i skłania do myślenia. Myślimy, że jeżeli znamy kogoś 5 czy 10 lat to już wiemy o tej osobie wszystko. Jak wielce możemy się pomylić pokazuję właśnie "Proces diabła". Żyjemy z kimś i nie wiemy, jaką ma prawdziwą naturę. To właśnie najbardziej mi się podobało podczas czytania. Opisy miejsc, osób czy sytuacji są bardzo rzeczywiste, przez co widzimy, jak barwną wyobraźnię ma autor. Oczywiście samo zakończenie pozostawia nas w nadziei, że powstanie kolejna część, na którą ja czekam już z niecierpliwością. Gorąco polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Proces diabła – w głąb umysłu bestii

  Czy zastanawialiście się kiedyś jak to jest stanąć oko w oko z diabłem w ludzkiej skórze? Seryjnym mordercą, któremu odbieranie życia innym sprawia przyjemność? Czy jesteście w stanie wzbudzić w sobie inne uczucia niż niechęć czy odrazę na myśl o kimś takim? Jeżeli myślicie, że znacie odpowiedź na te pytania zapraszam do lektury „Procesu diabła”. Będziecie nie tylko wstrząśnięci, ale również zaskoczeni, ponieważ nawet do diabła można się przywiązać.

  Kto lepiej nadaje się do podjęcia obrony seryjnego mordercy, niż inny seryjny morderca? Po zakończeniu terroru jaki panował w Krakowie za sprawą Rzeźnika Niewiniątek miastem wstrząsa kolejna fala zbrodni. Tym razem mordercę okrzyknięto Rozpruwaczem z Krakowa. Jego obrońcą zostaje Kuba Sobański. Bohater debiutanckiej książki Adriana Bednarka „Pamiętnik diabła”. Po przechytrzeniu policji, która za popełniane przez niego zbrodnie skazała niewinnego człowieka, zabitego przez współwięźnia, Kuba cieszy się wolnością i skupia się na rozwijaniu kariery adwokackiej. I niespodziewanie otrzymuje od losu niezwykłą szansę. Dostaje zlecenie podjęcia się obrony szanownego lekarza, oskarżonego o bycie Rozpruwaczem z Krakowa. Rozpoczyna się niezwykła walka, nie tylko o wolność klienta, ale i z demonami przeszłości, które opanowują bohatera po spotkaniu z córką klienta, budząc w nim żądną krwi bestię.

  Na wstępie muszę zaznaczyć, że nie miałam przyjemności czytać „Pamiętnika diabła”, a mimo tego bez trudu mogłam zorientować się w opisywanych wydarzeniach i wczuć w sytuację głównego bohatera. Jest to duży plus, bowiem często nieznajomość poprzedniej części potrafi wprowadzić ogromny zamęt i popsuć przyjemność z lektury. Powieść cechuje narracja pierwszoosobowa, co pozwala wczuć się w emocje targające bohaterem i poniekąd zagłębić się do jego umysłu. Jest to wyprawa niezwykła, intrygująca, ale i przerażająca. Autor w swojej książce przedstawia niezwykły portret psychologiczny mordercy idealnego, ale także człowieka rozdartego między targającymi nim mrocznymi żądzami , jak również zdrowym rozsądkiem podpowiadającym iż powinien je okiełznać, by nie zburzyć swojego ułożonego, idealnego świata. Myślę, że niewielu autorom udało się wykreować postać przesiąkniętą złem, której nie chcielibyśmy spotkać w rzeczywistości, ale która wzbudza w czytelniku sympatię, do tego stopnia, że z zapałem śledzimy jej losy i wręcz kibicujemy.

  Nie tylko główny bohater zaskakuje. Fabuła stanowi równie ciekawy i trzymający w ciągłym napięciu element. Zestawienie postaci dwóch seryjnych morderców naprzeciw siebie, lecz po różnych stronach barykady: oskarżonego i broniącego do adwokata stanowi naprawdę ciekawy zabieg i czytelnik zagłębia się w każdą kolejną stronę ciekawy rozwiązania tej nietypowej sprawy. Nieświadomość otaczających Kubę Sobińskiego osób, jego manipulacje otoczeniem dodatkowo dodają lekturze smaczku.

  Skoro już o pobocznych postaciach mowa, pod tym względem również nie można narzekać. Czytelnik otrzymuje całą gamę barwnych postaci, żyjących swoim życiem, dążących do własnych celów i realizujących je niezależnie od działań głównego bohatera. Tak jak w prawdziwym życiu nie znajdziemy tutaj dwóch takich samych osób, a każda z przedstawionych postaci na swój sposób próbuje sobie radzić w mrocznej rzeczywistości ogarniętego lękiem przed mordercą Krakowa.

  Książka stanowi nie tylko niezwykły portret psychologiczny, ale także pokazuje, że nawet osoby, które z pozoru dobrze znamy mogą kryć w sobie tytułowego diabła. Stanowi również historię i analizę pokazującą jak wydarzenia przeszłości potrafią zmienić człowieka w żądną krwi bestię, a traumatyczne przeżycia z dzieciństwa rzutują na całe dorosłe życie.

  Adrian Bednarek stworzył postać, która ma szansę jeszcze przez długi czas pobudzać wyobraźnię czytelników, niezwykły portret mordercy wdziera się w umysł i pozostaje z nami na długo po lekturze, tak samo jak opisywane w książce wydarzenia. Zakończenie zaś daje nadzieję, że jeszcze przyjdzie nam spotkać Kubę Sobińskiego. Przyznam, że nie miałabym nic przeciwko temu, a tymczasem pozostaje mi nadrobić zaległości i sięgnąć po „Pamiętnik diabła”. Jestem pewna, że okaże się równie pasjonującą, co wstrząsającą lekturą.

  Ocena: 9/10

  Po więcej recenzji zapraszamy na blog KZTK:

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Obrączka diabła 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obrączka diabła

Mroczny thriller ze Skandynawii. W noc letniego przesilenia 1985 roku w norweskiej wiosce Eidsborg przepada bez wieści młoda badaczka folkloru. Trzydzieści lat później w tej samej okolicy ginie studentka Cecilie Wiborg. Główni bohaterowie, prywatny detektyw Max Fjellanger i bibliotekarka...
Pamiętnik diabła 5/5 Nasza cena:
32,30 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pamiętnik diabła

Mam dwadzieścia dwa lata i wszystko, czego mógłbyśzapragnąć. Idealną dziewczynę jak z okładki,popularnych znajomych, samochód swoich marzeń,penthouse na ostatnim piętrze i perspektywę jeszczelepszej przyszłości przed sobą. Jestem z tych, którymżycia zazdroszczą inni. Tak opisze mnie każdy,kto choć...
Spowiedź diabła 5/5 Nasza cena:
31,45 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spowiedź diabła

Jestem diabłem. Sam tak stwierdzisz, gdy dowiesz się, co zrobiłem. Siedemnastoletnia Sonia, dziewczyna z dobrego i bogatego domu, zostaje oskarżona o zabójstwo brata bliźniaka. Odurzony alkoholem i narkotykami chłopak zastaje ją podczas erotycznej randki on-line, a następnie wypada z balkonu,...
Zapach diabła 5/5 Nasza cena:
34,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapach diabła

Nie da się uciec przed złem, szczególnie przed tym, które nosisz w sobie. W Bangkoku znaleziono zwłoki brutalnie zamordowanej Szwedki. Na miejsce zbrodni wezwana zostaje Malin Fors. Opuściła Linköping, uciekając przed samą sobą i swoimi demonami. Otrzymała ostatnią szansę i obecnie pracuje jako...
Sigma Force. Tom 7. Kolonia diabła 4/5 Nasza cena:
35,55 zł 39,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sigma Force. Tom 7. Kolonia diabła

Uwolniona po wiekach, potężna siła zagraża globalnemu bezpieczeństwu. Klucz do rozwiązania zagadki kryje się w nieznanym liście Benjamina Franklina. Ale to tylko jeden z sekretów Białego Domu...Jaskinia w Górach Skalistych. Setki zmumifikowanych zwłok. Prawo do nich rości sobie indiańska...
Biblia diabła 5/5 Nasza cena:
28,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biblia diabła

Według legendy Kordula była dwórką brytyjskiej księżniczki zamordowanej wraz z dziesięcioma tysiącami dziewic przez Hunów. Jej szczątki uznano za święte relikwie. Czaszka trafiła do niewielkiego księstwa nad Bałtykiem. W skarbcu katedry w Kamieniu Pomorskim dotrwała do końca drugiej wojny...
Wyrok diabła 5/5 Nasza cena:
28,90 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyrok diabła

"Nigdy nie możesz być pewien, czy sprawujesz władzę nad swoim demonem, czy może to on kontroluje ciebie. Wyrok diabła to czwarta część bestsellerowego cyklu powieści o Kubie Sobańskim, wziętym krakowskim adwokacie, jednocześnie seryjnym mordercy, który właśnie dochował się następczyni. Czy Sonia...
Proces diabła 5/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Proces diabła

Wstrząsający thriller ukazujący mroczną stronę ludzkiego umysłu.Morderca zwany Rzeźnikiem Niewiniątek kilka lat temu siał terror na ulicach Krakowa. Sprawił, że ulice opustoszały, a dziewczyny bały się zostawać same w domach. Rozpętał chaos, który uczynił go sławnym na całą Polskę. Ujęty przez...
eBook Spowiedź diabła mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,77 zł 31,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Spowiedź diabła mobi epub

Jestem diabłem. Sam tak stwierdzisz, gdy dowiesz się, co zrobiłem. Siedemnastoletnia Sonia, dziewczyna z dobrego i bogatego domu, zostaje oskarżona o zabójstwo brata bliźniaka. Odurzony alkoholem i narkotykami chłopak zastaje ją podczas erotycznej randki on-line, a następnie wypada z balkonu,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula