15 fantastycznych książek dla przedszkolaków

Przedszkole jest czasami trochę straszne, czasami trochę zabawne, ale jest przede wszystkim miejscem, w którym wiele rzeczy dzieje się po raz pierwszy. Pierwsze przyjaźnie, pierwsze stanie w kącie, pierwsze prawdziwe czekanie, aż “mama w końcu po mnie przyjdzie”. To niezwykle ważne, aby w tym czasie czytać dzieciom. Dzięki książeczkom nie tylko lepiej poradzą sobie z nowymi zdarzeniami i uczuciami, ale także zakiełkuje w ich małych serduszkach pierwsza, prawdziwa miłość do książek.

15 fantastycznych książek dla przedszkolaków, które tu znajdziesz, to światowe bestsellery literatury dziecięcej. Każda z tych książek jest wyjątkowa, każda zawiera w sobie niezwykle wartościową wiedzę o świecie i o ważnych uczuciach. A wiele z nich wyjawi Twoim dzieciom niezwykle cenny sekret: jak śmiać się do łez.

 

Sprawdź prezenty w innych kategoriach:

 • -34%
  Rok w lesie

  Rok w lesie

  Dziki, wilki, bażanty, niedźwiadek, mrówki, dzięcioł, lisy, borsuk, zaskrońce, żaby, łoś i wiele innych zwierzaków zamieszkuje pewien las. Jak się bawią, a jak odpoczywają? Kto śpi w dzień, a kto w nocy? Kto się z kim lubi? Kto jakie ma przysmaki? Poszukajcie odpowiedzi na kartach tej niezwykłej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 29,84 zł 44,90 zł
  w magazynie