10 najgorętszych romansów New Adult (młodych dorosłych)

10 najgorętszych romansów New Adult (młodych dorosłych), które tutaj znajdziesz, uważam za ideały w obrębie gatunku. Każda z tych książek przyspieszyła bicie mojego serca i wpędziła mnie w stan radosnego oczekiwania. Bohaterowie książek New Adult mają od 18 do 25 lat i właśnie rozpoczynają swoje dorosłe życie- jeśli więc jesteś w podobnym wieku, to z pewnością znajdziesz w tych pozycjach tematy, rozterki, pasje i namiętności, które korespondują z Twoimi własnymi. Autorki takie jak Collen Hoover czy Tammara Weber zawsze dbają o wysoki poziom emocji.

W historiach New Adult często nie ma cenzury, występują wulgaryzmy, seks oraz przemoc, dlatego są to tytuły zdecydowanie dla pełnoletniej młodzieży i osób dorosłych. Jeżeli szukasz idealnej książki dla młodej, wchodzącej w dorosłe życie kobiety, te tytuły będą strzałem w 10!
 

Sprawdź prezenty w innych kategoriach:

Najlepsze prezenty na święta dla niej
 
Najlepsze prezenty na święta dla faceta
 
Najlepsze prezenty dla dzieci
 
Najciekawsze prezenty na święta dla młodzieży
 
Najlepsze prezenty na Święta Bożego Narodzenia
 
  • Lila i Ethan. Nie kuś mnie

    Nigdy nie przypuszczała, że pojawi się ktoś taki jak on... Pozory mylą. Lila Summers wydaje się nieskazitelna: jest piękna, nosi drogie stroje i uśmiecha się szeroko. Ale jej perfekcyjną fasadę może zrujnować mroczna przeszłość i skrywane tajemnice. Lila zrobi wszystko, by ukryć pustkę, którą czuje...
    Książka, op. miękka
    29,47 zł
    wysyłka w 48 godzin

Inne pomysły na prezent