Prezent do zamówienia

Mikołaj rozwozi prezenty nie tylko 24 grudnia - u nas już złożył wizytę i pozostawił po sobie duże zapasy książek dla naszych wyjątkowych klientów. Do każdego zamówienia powyżej 150 zł dołożymy książkę gratis jako świąteczny prezent.

Podczas składania zamówienia proszę wpisać do komentarza jaką tematycznie książkę Państwo sobie życzą - dla dziecka, kobiety, czy dla mężczyzny.

Jeśli nie możesz odczytać tego e-maila ZOBACZ TĄ WIADOMOŚĆ W SWOJEJ PRZEGLĄDARCE.

 

 

Propozycje prezentów dla Niej


A właśnie że tak - Szymańska Justyna

Historia czterech kobiet w różnym wieku, z których każda, w innym momencie swojego życia, staje przed decydującym wyborem: czy spełnić swoje marzenia, czy żyć jak wszyscy; realizować siebie, czy też postępować zgodnie z oczekiwaniami najbliższych.

ZOBACZ WSZYSTKIE PROPOZYCJE PREZENTÓW DLA NIEJ

 

 

 

Propozycje prezentów dla Niego


Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet - Larsson Stieg

Dziennikarz i wydawca magazynu "Millennium" Mikael Blomkvist ma przyjrzeć się starej sprawie kryminalnej sprzed czterdziestu lat, kiedy zniknęła bez śladu Harriet Vanger. Do pomocy dostaje Lisbeth Salander, młodą, intrygującą outsiderkę i genialną researcherkę. Blomkvist i Salander tworzą niezwykły team. Wspólnie szybko wpadają na trop mrocznej i krwawej historii rodzinnej.

ZOBACZ WSZYSTKIE PROPOZYCJE PREZENTÓW DLA NIEGO

 

 

 

Propozycje prezentów dla Dziecka


Nowe bajki dla superdziecka czyli mucha nie siada - Mordarski Michał Daniel

"Nowe bajki dla superdziecka, czyli mucha nie siada" to kolejny zbiór magicznych dobranocek, usypianek, przebudzanek, miłowanek, łaskotanek, chichotanek autorstwa Michała Mordarskiego. Wierszowane opowieści "Cielę i malowane wrota", "Pani gąska Niewiadomska", "Jak lis kozę zrobił w konia" zaczarują i oczarują rodziców i dzieci. Czytających i słuchaczy połączą poznane historie, śmiech, ciekawość. Więź pomiędzy rodzicami i dziećmi, powstała podczas czytania, przetrwa lata... Miłość do książek będzie towarzyszyć dzieciom przez całe życie.

ZOBACZ WSZYSTKIE PROPOZYCJE PREZENTÓW DLA DZIECKA

 

 

 

Polecamy również


Angielski DOMINO

Domino to znana i ceniona na całym świecie gra dla całej rodziny. Obrazkowe domino językowe to doskonała zabawa, a zarazem okazja do opanowania lub utrwalenia 7 czasowników angielskich: drink, eat, fly, jump, run, sleep i swim. Gra polega na dokładaniu do siebie elementów przedstawiających te same czynności. Do płynącego ludzika możemy dołożyć kartonik z rybą lub z rekinem, a co można dołożyć do skaczącej żabki?


Detektyw Szczebrzeszyn

Rozłóżcie na stole lub podłodze wszystkie plansze. Potasowane karty niech leżą w stosiku obok plansz. Pierwsza osoba wyciąga kartę i decyduje która lupa - z wierzchu, czy ze spodu karty będzie dla niej wyzwaniem. W oku lupy ukryty jest fragment przedmiotu, który trzeba odnaleźć na planszy. Szukamy tylko w czasie, kiedy piasek przesypuje się w klepsydrze...


Dzień i noc - układanka logiczna Smart Games

Gra, która została opracowana specjalnie dla dzieci, u których właśnie rozwija się koordynacja wzrokowo-ruchowa. Świetnie wpływa na rozwój drobnych sprawności motorycznych oraz percepcji wzrokowej kształtów i kolorów.


Kamelot - układanka logiczna Smart Games

Rycerz i królewna zostali uwięzieni w osobnych wieżach. Aby ich połączyć, musisz pomóc królewnie zbudować drogę ucieczki, albo rycerzowi - przerzucić most. Czy potrafisz tak ułożyć pięknie wykonane drewniane klocki, aby zbudować drogę, która połączy zakochaną parę? Niektóre zadania są tak proste, że poradzi sobie z nimi nawet niedoświadczony budowniczy, ale są też takie, które będą nie lada wyzwaniem nawet dla wytrawnego architekta!

 
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać