Prawictwo utracone. Biorę cię za żonę

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
450
Rok wydania
2019
Nasza cena: 36,31 zł 39,90 zł Taniej o: 9%

Jeśli lubisz literaturę odważną i zabawną, trafiłeś w dziesiątkę! Debiutancka powieść Alicji Skirgajłło i Łukasza Juszki "Prawictwo utracone. Biorę Cię za żonę" to świeży powiew w świecie polskich lektur dla dorosłych!

Książka "Prawictwo utracone. Biorę Cię za żonę" w doskonały sposób łączy pikanterię scen erotycznych z lekkim humorem towarzyszącym perypetiom głównych bohaterów: kuzynów Macieja i Alana, którzy - mimo kilku lat bez bliskiego kontaktu - teraz skoczyliby za sobą w ogień. Teraz, czyli w momencie, gdy Maciej potrzebuje pomocy bardziej doświadczonego kuzyna. Jest prawiczkiem, choć ma 34 lata. Paradoks całej tej sytuacji polega na tym, że na pozór powinno być odwrotnie - Maciej ukończył studia, które w temacie seksu dały mu niesamowitą wiedzę potwierdzoną dyplomem - jest seksuologiem. Ta wiedza ma jednak charakter jedynie teoretyczny. O co chodzi?

Maciej ma problem z kobietami. Nie potrafi nawiązywać z nimi bliskich relacji, czuje strach i swego rodzaju niechęć. Za to Alan nadrabia za nich dwóch - jest typem donżuana, a kobiece ciało i dusza nie mają przed nim tajemnic. Standardowy sposób kreacji bohaterów na zasadzie kontrastu tutaj sprawdza się doskonale, podkreśla różnice między mężczyznami, uwypukla całkiem inne zachowania i cechy charakteru, a także wprowadza sporą dawkę humoru. Maciej jest statecznym, ułożonym, dobrze wychowanym lekarzem; wymarzona partia dla niejednej kobiety.

Alan jest z kolei lekkoduchem, uwielbiającym zabawy, wolne związki albo seks bez zobowiązań. Ani jednemu, ani drugiemu nie można odmówić wdzięku i uroku, także fizycznego. Tworzą niewątpliwie kolorowy i nietuzinkowy duet, który - tam, gdzie się pojawi - wnosi nie tylko zapach luksusowych perfum... W jaki sposób Alan spróbuje pomóc wycofanemu kuzynowi? Jakie perypetie spotkają dwójkę przystojnych bohaterów? Czy uda im się poznać kobiety, które zdobędą ich serca? Czy chociaż jeden z nich wypowie słowa "biorę Cię za żonę"?

Dla obojga autorów "Prawictwo utracone" to pierwsza książka. W przygotowaniu jest już druga część perypetii spokojnego Macieja i szalonego Alana: "Ojcostwo spełnione. Życie wywrócone", która z pewnością będzie cieszyła się również wielkim powodzeniem.
Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Maciej – trzydziestoczteroletni seksuolog, pisze poważne artykuły do czasopism, ale jest też autorem wielu znanych i poczytnych książek, które wydaje pod dziwnym pseudonimem Małgorzata Love. Nieziemsko przystojny, dobrze wychowany i niesamowicie inteligentny mężczyzna, przyciąga kobiety jak magnes. Jego największym problemem z jakim musi się codziennie mierzyć, są właśnie kobiety. Każdego dnia udziela porad innym, a sam nie może rozwiązać swojego największego i wstydliwego problemu. Otóż Maciej jest prawiczkiem i boi się kobiet. Czy to nie paradoks? Jak sobie poradzi w dalszym życiu i czy przełamie strach i niechęć do kobiet?… Rówieśnikiem Macieja jest Alan – casanova i łamacz wszystkich kobiecych serc. Ma ON bardzo swobodny sposób bycia i korzysta z życia, biorąc z niego pełnymi garściami. Alan jest kuzynem Macieja i dawniej był jego najlepszym przyjacielem. Na studiach ich drogi się rozeszły, ale po latach znowu się spotkali. Czy przystojny i pewny siebie donżuan, pomoże swojemu kuzynowi stać się mężczyzną i nauczy go pewności siebie?

  "Prawictwo utracone. Biorę cię za żonę" jest debiutem Alicji Skirgajłło. Wiecie jak to bywa z debiutami, raz są udane, innym razem wiele im brakuje, aby móc nazwać je dobrą książką. Sama miałam pewne obawy, ale intuicja mnie nie zawiodła i mogę powiedzieć, że powieść okazała się zachwycająca. Mało tego! Ta lektura skutecznie poprawiła mi nastrój.

  "On i jego durnowate pomysły. Kiedyś wyląduje zamknięty w klatce zoo, razem z napalonym gorylem, który przetrzepied mu tę jego wytatuowaną dupę."

  Obok wszędobylskiego humoru, najmocniejszym punktem powieści są jej bohaterowie. Są wyraziści, różni, każdy z nich zmaga się z własnymi problemami. I co najważniejsze: znacznie odbiegają od typowych postaci. Przyjemnością było obcowanie w ich towarzystwie. Muszę też przyznać, że zanim przystąpiłam do lektury, spodziewałam się, że spotkam na jej kartach faceta, który będzie wzbudzał u mnie tylko żenadę, politowanie... no coś w ten deseń. Jednak na szczęście tak się nie stało. Zostałam pozytywnie zaskoczona jego kreacją. 34-letni prawiczek seksuolog, który doradza innym. Znacie powiedzenie, że "szewc bez butów chodzi"? Tu idealnie zostało to pokazane w kontekście Macieja. Facet jest seksuologiem, w pracy jest pewny siebie i profesjonalny, ale co ciekawe, w zasadzie nic nie wie o współżyciu czy byciu w związku z kobietą. Daje porady swoim pacjentom, a nie potrafi przełożyć tego do siebie. Przyznajcie, że to dość dziwne? Nie da się ukryć, iż to oryginalny wątek, który wzbudza w czytającym mnóstwo emocji. Będzie się działo... Maciek, Róża, Alan, Lea - polubiłam całą czwórkę i z uśmiechem od ucha do ucha obserwowałam ich relacje damsko-męskie.

  "Jestem już na to wszystko za stary. To nie dla mnie, już zawsze będę prawiczkiem i fajansiarzem, pochowają mnie, a na moim grobie napiszą: "Tu leży największa niedorajda życiowa, cep i ciamajda. I do tego PRAWICZEK..." Chyba muszę się z tym pogodzić i zająć się pomocą innym, tak jak robiłem to do tej pory."

  Humor jest dominujący, ale autorka umiejętnie wkomponowała w całość ważne i poważne problemy, z którymi borykają się bohaterowie. Czytelnik przygląda się ich rozterkom, obawom, niepewnościom. Niskie poczucie wartości, zawód miłosny czy skomplikowane relacje międzyludzkie - te ostatnie zwłaszcza pokazują, że w tej materii nigdy nie można być pewnym czegoś na sto procent. Stworzenie trwałego związku wymaga od nas nie lada wysiłku, stałego zabiegania o drugą osobę. To wszystko razem czyni książkę interesującą i wartą poznania.

  "Jestem walnięty, wiem o tym, ale nie potrafię być inny, normalny, poukładany i poważny. Taki już jestem i dobrze mi z tym."

  Autorkę i jej powieść wyróżnia na tle innych brak powielania schematów. Dlatego momentami aż trudno było mi uwierzyć, że mam do czynienia z debiutem. A do tego z komedią erotyczną! Czytaliście coś takiego? Książka zawiera sporo gorących scen miłosnych/erotycznych, które rozgrywają się w sposób naturalny. Podobały mi się także komiczne dialogi i sposób ich prowadzenia przez autorkę. To lekka, nieskomplikowana fabuła, której głównym zadaniem jest bawić czytelnika. I to bawić przez wielkie B. Słownictwo jak przystało na erotyk, miejscami jest mocne, wulgarne. I jak tak się zastanowić, to przecież w prawdziwym życiu także zdarza się nam rzucać "mięsem", więc nie powinno to nikogo razić. Uważam że tytuł to strzał w dziesiątkę! Chwytliwy, zwracający uwagę, intrygujący.

  "Prawictwo utracone. Biorę cię za żonę" to zwariowana, erotyczna komedia, przy której bawiłam się wyśmienicie. To pełna zabawnych perypetii książka traktująca również o traumach z przeszłości, problemach natury emocjonalno-seksualneh, pokonywaniu własnych słabości, otwieraniu serca nowe uczucie. Jeśli szukacie powiewu świeżości w literaturze - sięgajcie śmiało! Musicie koniecznie poznać Maciusia!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Powiem tak - trzeba mieć duży dystans do świata, otwarty umysł i trochę cierpliwości, a ta powieść okaże się fajną odskocznią od tych "poważniejszych" książek. Dlaczego zaznaczam to już teraz? Nie ukrywam, że początek nie spodobał mi się. Nie tego się spodziewałam, nie takie miałam oczekiwania.

  Maciek to przystojny, obrotny lekarz, konkretnie seksuolog, i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nigdy nie miał okazji zbliżyć się, powiedzmy, bardziej do kobiety. Jego przeciwieństwem jest Alan, kuzyn i najlepszy przyjaciel Maćka. Facet to podręcznikowy przykład casanovy i lowelasa. Czy ta dwójka "naprostuje" się wzajemnie? Bo Maciek chętnie odda swój wianek...

  Opis daje nam nadzieję na świetną komedię, taką odprężającą i niewymagającą. Perypetie Maćka, który bezskutecznie próbuje poradzić sobie z traumą, jaką zafundowała mu licealna dziewczyna mieszają się z opisami podboji miłosnych Alana. Kuzyn głównego bohatera to taki facet, przed którym ostrzegają nas mamy - bezpośredni, wulgarny, seksistowski. I ta postać trochę mnie na początku bulwersowała, zabierała uwagę w momencie gdzie chciałam więcej dowiedzieć się o Maćku. Mam nadzieję, że autorzy z premedytacją stworzyli tak grubiańską postać, by lepiej podkreślić przemianę jaką przeszedł. Dlatego też im bardziej się wczytywałam, wchodziłam w świat bohaterów, tym bardziej mi się podobało. Było momentami zabawnie, czasem poważnie, a nawet dramatycznie, były seksy i wyznania miłości, czyli wszystko czego powinniśmy oczekiwać w romansie. Oczywiście, nie możemy oczekiwać "ambitnej" lektury, ale jako lekkie czytadło nada się idealnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mieć osobę, na której się polega. Być szczęśliwym człowiekiem. I nie narzekać na sprawy związane z łóżkiem. Chcielibyśmy, prawda? Ale co wtedy, gdy pełnoletność już dawno za nami a nasz sprzęt zdążył przez ten czas powlec się taką warstwą kurzu i taką ilością pajęczyny, że nie sposób się przez to wszystko przebić? A tak myśląc z drugiej strony: czy zbytnia łatwość w nawiązywaniu kontaktów seksualnych nie stanie się kulą u nogi? Chcieć a móc to dwa różne problemy. I choć oba mają związek z seksem, tak niosą całkiem różne skutki.

  Maciek i Alan. Dwaj kuzyni różni niczym dzień i noc. Choć nie wstydzą się rozmów o seksie, tak każdy z nich ma różne doświadczenie.

  Maciej to seksuolog. Pomaga innym, choć sobie nie jest w stanie. Traumatyczne przeżycia okresu dorastania tak mocno się w nim zakorzeniły, że w wieku trzydziestu czterech lat jest nadal...prawiczkiem. Wysoki, przystojny, umięśniony, sprzęt jak drąg a ON nawet pierwszej bazy od tamtego czasu nie zaliczył. Maciek najzwyczajniej w świecie się boi powtórki. A Alan? To rozpustnik i babiarz. Bierze wszystko to, co chętnie rozkłada przed nim swe nogi. Uwielbia wszelkiego rodzaju dopalacze, które niejednokrotnie wpędzają go w kłopoty. I ten nasz kobieciarz postanawia pomóc naszemu niewinnemu stać się pełnowartościowym mężczyzną. A pomysły i sposoby będą genialne. Sam w chwili zapomnienia będzie musiał zmienić się. Zmienić się sam i swój sposób bycia.

  Żeby życie miało smaczek do gry wkroczą trzy kobiety: Amanda, Róża i Lea. Kim one są? Dlaczego się pojawiły i jaki mają cel?

  Powiem Wam, że byłam nastawiona na to, że to będzie komedia. Że pomysły rozdziewiczenia naszego głównego bohatera będą zabawne. A dostałam taki kabaret na żywo, że płakałam ze śmiechu.

  Skrupulatny opis wyglądu naszego niewiniątka z tym jak się zachowywał, i jak się zabierał do rzeczy był genialny. Wątek z rodzicami i ich akcją rozłożył mnie na łopatki. Tak samo jak z Zosią. Podczas czytania lektury miałam takie napady śmiechu, że mój mąż w końcu przegonił mnie do innego pokoju, bo nie mógł w spokoju oglądać telewizji. Do tej pory boli mnie szczeka od ciągłego rozciągania ust w uśmiechu. Maciej dwoił się i troił, aby w końcu zaliczyć ostatnią bazę a jak już do niej dotarł to klękajcie narody...

  Alan? Alan ma za to zupełnie inny problem. To chodząca maszynka do seksu. Ciągle tylko myśli dołem. Ale jak mu za to przyjdzie myśleć właściwym organem do tego przeznaczonym przez naturę, to okaże się, że jednak nie jest z nim tak źle jak mogłoby się wydawać. Jeszcze nie jest stracony. Jest dla niego szansa. Czai się w ukryciu niczym tygrys czekający na dogodny moment, by wyskoczyć i obezwładnić swoją ofiarę.

  Równowagi dodaje fakt, że mimo komedii mamy także wątki smutniejsze, drastyczne i napawające grozą. Stopują akcję, gaszą szalejący pożar i mrożą czytelnika do szpiku kości.

  Kochani, powiem Wam, że dawno tak genialnej książki nie czytałam. A na dodatek jest to debiut. Tym bardziej gorące brawa dla autorów za pomysł na historię, którzy okazał się być złotym strzałem. Za pomysł i za taką odwagę w opisach. Za to, że odważyli się pisać sercem. Można było napisać tę historie spokojniejszym nurtem, uwięzić hormony w klatce i patrzeć na płynącą leniwie rzekę. Ale po co, skoro można popatrzeć na wodospad?

  "Prawictwo utracone. Biorę cie za żonę" to nietuzinkowa opowieść o kłopotach łóżkowych, które mogą spędzać sen z powiek. To walka serca z umysłem. A żeby znaleźć równowagę i nie pogubić się w uczuciach trzeba się jednak natrudzić. Należy zajrzeć w głąb siebie i odpowiedzieć sobie na pytanie: Czego ja tak na prawdę od życia oczekuję? I dopiero wtedy może myśleć o jakiejkolwiek przyszłości z ukochaną osobą.

  Jeśli się zastanawiacie czy czytać, to nie wahajcie się. Nie bez powodu po raz pierwszy książka zyskała u mnie tak wysoką u mnie notę.

  POLECAM! 10/10

  Za możliwość przeczytania dziękuję ślicznie autorce. I już zaznaczam, że czekam z niecierpliwością na cześć drugą.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  -Nie zakochałeś się jeszcze we właściwiej osobie?

  -Niestety, moją jedyną miłością pozostaję ja sam.

  -Przynajmniej nie martwisz się odrzuceniem, chłopcze.

  -Niekoniecznie. Od czasu do czasu się odtrącam, żeby było ciekawiej.

  Cassandra Clare – Miasto Kości

  Czemu ten cytat? Właściwie to nie wiem, może dlatego że uważam go za takie motto, iż nie ma sensu odbarzać uczuciem kogokolwiek lecz czekać na prawdziwą miłość nawet jeśli wiąże się to z byciem trzydziestoczteroletnim prawiczkiem, bo dzisiaj na tapecie książka właśnie o nim, o Macieju będącym seksuologiem i autorem wielu znanych książek. Cóż się stało, że nieziemsko przystojny, dobrze wychowany i niesamowicie inteligentny mężczyzna przyciągający kobiety jak magnes jest sam tyle czasu. Maćka blokuje strach przed kobietami. Może się to wydawać zabawne, możemy to uznać za paradoks, może nasze ciasteczko powinno skorzystać z rad jakich udziela innym?

  Całkowitym przeciwieństwem jest Alan, jego kuzyn. Mężczyzna korzysta z życia, łamie niewieście serca jak lodołamacz, jest istnym casanovą i obiera sobie za cel "naprawienie" Maćka. Jak często bywa w życiu los lubi robić niespodzianki i na niego też taka czeka i nie jest nią ciężki przypadek naszego prawiczka.

  Książka to istna komedia zabarwiona dramatem. Śmiech i łzy gwarantowane więc zaopatrzenie w chusteczki będzie jak najbardziej na miejscu. Szczerze nie spodziewałam się tak dobrej historii, rzadko się zdarza, że pochłaniam książkę w jeden dzień, a tutaj oderwać się nie mogłam, mogę Wam obiecać dobrą zabawę z ułożonym Maciusiem i Alanem którego cięty język jest ukoronowaniem tej powieści. Autorom gratuluję świetnej książki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka opowiada historię dwóch kuzynów, statecznego Maćka i szalonego Alana. Maciej to seksuolog z tajną misją pozbycia się swojego małego, maleńkiego problemu.... mianowicie jego prawictwa, ma spory problem w kontaktach z kobietami, pomimo zawodu, jaki wykonuje. Alan to lekkoduch z lekkim i przyjemnym podejściem do życia i jeszcze łatwiejszym do kobiet, czy pomoże Maćkowi przezwyciężyć jego strach do kobiet? Czy raczej doprowadzi do większych kompleksów? Obaj kuzyni są jak woda i ogień, ale jedno trzeba przyznać w razie potrzeby jeden za drugiego skoczą w ogień, służą dobrą radą i pomocą, czasami niestety te rady powodują dość śmieszne i wesołe sytuacje. Jest to przezabawna książka, z dużą dawką humoru, wielu śmiesznych sytuacji i jeszcze bardziej śmiesznych tekstów. Idealna na jesienny spadek nastroju albo po prostu, żeby się pośmiać. Polecam z całego serca. Ten duet autorów stworzył książkowe dziecko doskonałe i z niecierpliwością czekam na drugą część.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Alicja Skirgajłło
 • Wydawnictwo WasPos
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 450
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366425019
 • Język: polski
 • ISBN: 9788366425019
 • EAN: 9788366425019
 • Wymiary: 14.3x20.5x3.3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Biorę sobie ciebie 5/5 Nasza cena:
31,85 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biorę sobie ciebie

Błyskotliwie napisany, niewiarygodnie dowcipny debiut, od którego nie można się oderwać, z jedną z najbardziej przekonujących i żywiołowych narratorek od czasu Bridget Jones! Poznajcie Lily Widler – mieszkankę Nowego Jorku, prawniczkę i przyszłą pannę młodą. Ma wymarzoną pracę, wspaniałych...
Za rok o tej porze 0/5 Nasza cena:
25,33 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Za rok o tej porze

Książki Moniki Sawickiej są jak spotkania z dobrą przyjaciółką, która wysłucha, pocieszy, przyniesie otuchę i pomoże ponieść największe nawet ciężary. Za rok o tej porze to ponowne spotkanie z Kornelią z Dobrze, że jesteś. Jeśli myśleliście, że jej problemy się skończyły, że już nic złego nie może...
Uwikłani Tom 1 5/5 Nasza cena:
31,76 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani Tom 1

Agata jest młodą kobietą, którą los od samego początku nie traktował dobrze. Nieudany związek z Michałem, przy którym doświadczyła ogromnego cierpienia pozostawił w jej sercu i pamięci wiele nieprzyjemnych wspomnień i uczuć. Niestety los ponownie chce z niej zadrwić, podstawiając na jej drodze...
Glow and shadow 5/5 Nasza cena:
36,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Glow and shadow

"Była jak światełko w tunelu, Wyrywające mnie z ciemności". Ava przyjeżdża do LA z zamiarem spełnienia swoich marzeń. Dostaje się do drużyny cheerleaderskiej LA GALAXY, gdzie może rozwinąć swoją pasję. Tam właśnie - poznaje JEGO. Chłopaka, na widok którego miękną jej kolana, a serce przyspiesza,...
Gaming house 4/5 Nasza cena:
33,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gaming house

Jeden dom. Ośmioro przyjaciół, którzy są geekami komputerowymi. Przygody, które potrafią rozbawić do łez. Kiedy grupa znajomych zdecydowała się zamieszkać razem, nie zdawała sobie nawet sprawy z tego, jak wiele rzeczy może nie wyjść po ich myśli i jak wiele dramatów może zawitać do ich życia. Jak...
Wroga miłość 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wroga miłość

Co byś zrobiła, gdyby całe Twoje życie było skupione na ukrywaniu się? Gdy nie możesz żyć pełnią życia, bo ciągle zagraża Ci śmiertelne niebezpieczeństwo?Adeline nigdy nie mogła czuć się bezpiecznie. Jej rodzina od lat ukrywała ją i jej siostrę przed wrogami ich ojca. Polowali na nie najlepsi łowcy...
Nie obrażaj się na Boga 0/5 Nasza cena:
27,21 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie obrażaj się na Boga

Losy trzech sióstr, problemy, smutki i radości, przeplatające się z Obecnością Boga w ich życiu. Mimo tego, że mają odmienne osobowości, style życia i całkiem się od siebie różnią, to wciąż potrzebują swojej obecności. Pistis zostaje wysłana do szkoły sportowej, wbrew swojej woli. Później...
Zniszczona 4/5 Nasza cena:
32,75 zł 35,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zniszczona

Zostałam sprzedana przez własną matkę za narkotyki. W wieku siedemnastu lat stałam się dziwką. Przez kilka lat byłam sponiewierana, moje ciało było własnością facetów, którzy codziennie odwiedzali mój pokój. Mogłabym z tym żyć, gdyby nie moja młodsza siostra. Chciałam dla niej innego życia, dlatego...
Rubinowy książę 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rubinowy książę

W chwili, gdy mgielny wilk porwał duszę Mili, życie Sephory wywróciło się do góry nogami. Jak na potomka bogini przystało, postanowiła wyruszyć siostrze na ratunek. Do pomocy miała owianą legendami dziewczynę z tatuażem na szyi (której wszyscy życzą śmierci), przestraszonego dowódcę straży (z...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula