Powietrze, którym oddycha

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 22
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Seria
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Ilość stron
400
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,21 zł
Nasza cena: 33,16 zł 39,90 zł Taniej o: 17%

Produkt niedostępny

Kolejna wzruszająca powieść autorstwa Cherry C. Brittainy. Nauka miłości od nowa to trudna sztuka, jednak przy odrobinie silnej woli można osiągnąć sukces.

Elizabeth posypało się całe życie. Kiedy wraca do domu, wciąż myśli o mężu, który już nigdy nie stanie w drzwiach z uśmiechem, nie przytuli jej ani nie usiądzie przy jej boku. Wraz z nim kobieta straciła cząstkę samej siebie i gdyby nie to, że musi zapewnić opiekę oraz miłość swojej córeczce, pewnie dalej tkwiłaby w rozpaczy, odcinając się od całego świata. Kobieta żyje w przeświadczeniu, że szczęście opuściło ją bezpowrotnie i już nigdy nic jej nie ucieszy. Każdy dzień jest podobny do kolejnego, a potworna pustka, której nie wypełnia nawet miłość do dziecka, pogłębia się wraz z upływającym czasem. Niespodziewanie jednak w tej ponurej rzeczywistości coś się zmienia. Człowiek, którego wszyscy każą Elizabeth unikać, Tristan, zdecydowanie wbrew sobie, pojawia się na jej drodze. Mężczyzna jest zimny, niedostępny i zgorzkniały, bo skrywa w sobie potworną tajemnicę. Nie mogąc uciec od dręczącej przeszłości, stara się bronić, przywdziewając maskę bezczelności i pogardy. Wobec Elizabeth nie potrafi być jednak tak arogancki i nieczuły, jak wobec innych. Czy tych dwoje może zbudować coś trwałego? Czy los postanowi dać im wreszcie drugą szansę, na którą oboje zasługują?

Cherry C. Brittainy to amerykańska pisarka tworząca przede wszystkim poczytne romanse. Aktualnie mieszka w Milwaukee w stanie Wisconsin. Od dziecka lubiła pisać, na Carroll University Degree Bachelor's odbyła między innymi kurs kreatywnego pisania. Kocha też zwierzęta, kawę i taniec.
Recenzje (22)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  7 z 8 osób uznało recenzję za przydatną

  Elizabeth powraca do domu, o ile można tak nazwać miejsce, w którym brakuje najważniejszej osoby. Nosząc w sercu żałobę wie, że dla córeczki powinna zejść do świata żywych. Tragedia, która pozostawiła po sobie pustkę, cierpienie i ból wydaje się nie mieć końca, chociaż czas pozwolił się jej przyzwyczaić już do myśli, że bezpowrotnie utraciła szczęście. Elizabeth nie ma jednak pojęcia, że wkrótce przyjdzie jej spotkać bratnią duszę, bo tuż niedaleko zamieszkał Tristan Colem, odrzucony przez społeczeństwo mężczyzna, przed którym wszyscy będą ją ostrzegać.

  Zdziwaczały, zamknięty w sobie, nieprzystępny. Ukrywający się pod płaszczem arogancji staje się osobą, na temat której w miasteczku krążą różne, mniej czy też i bardziej mroczne historie. Nie próbując ich podważać pozostaje samotny, pogrążając się w cierpieniu, bo cień bolesnej przeszłości nie odstępuje go na krok. I nagle w jego świat wkrada się Elizabeth, trzęsąc mu poukładaną, zgorzkniałą codziennością. Lecz chociaż ON próbuje ją odpychać, gdzieś tam w głębi czuje topniejący serca lód.

  Czy dwie zbolałe dusze są w stanie podarować sobie wybawienie? A może pójdą na dno, ciągnięte przez demony, które okażą się silniejsze?

  Brittainy C. Cherry tym razem zaproponowała czytelnikowi podróż u boku bohaterów ciężko doświadczonych przez niesprawiedliwy los. Daleko im do szalonych, oczekujących od życia zabawy podlotków. Chociaż bieg wydarzeń postawił ich w niepewnym miejscu, wystawiając na podmuchy wiatru, które dezorientują i zacierają właściwy kierunek, nieświadomi własnych oczekiwań pragną miłości. Bo powstałą pustkę można zapełnić tylko prawdziwym uczuciem.

  Tristan nie jest schematycznym bohaterem, którego uroda i renoma od razu ciskają na usta czytelniczek marzycielskie „ach…”. Budzący skrajne uczucia, trochę przypomina Archera z powieści „Bez słów”. A przecież takie postaci okazują się najciekawsze, ponieważ owiane nutą tajemnicy i nieprzystępności stają się zagadką, którą z przyjemnością rozwiązujemy. Nie brak mu męskości, nie brak mroku i majestatu. Do każdego z jego oblicz dociera się jednak z czasem, bo Brittainy C. Cherry wszystkie przyjemności postanowiła zaserwować etapowo, tym sposobem nagradzając tych wytrwałych.

  Relacja tworzona pomiędzy głównymi bohaterami rozkwita powoli, dojrzewając i badając każdy kolejny krok na chwiejnym gruncie. Bowiem w przypadku takich osób nie ma miejsca na kolejne porażki, które z pewnością by ich zabiły. Autorka w genialny sposób wczuła się w rolę wykreowanych postaci dając ich wiarygodny obraz, wliczając w to logiczne i konsekwentne zachowanie oraz sposób wysławiania się.

  Akcja powieści, chociaż nie galopuje, przez cały czas trzyma czytelnika w kajdanach czujności i pragnienia poznania dalszego rozwoju sytuacji. Nie można się oderwać, bo to, co tutaj się dzieje, po prostu ubezwłasnowolnia.

  Bezczelność i subtelność, odrzucenie i namiętność, nieśmiałość i odwaga. Tutaj dojrzałość ściera się z młodością, ból ze szczęściem, a przepuszczone szanse gonią za tymi, które ktoś postanowił złapać w garść. Z dala od infantylności, bez banału czy blichtru. Cudowna opowieść o uczuciu, które tak samo jak powietrze potrzebne jest by żyć.

  Zabrała mnie w inny świat, gdzie zapomniałam o własnych problemach. I chociaż przeżyłam tajfun emocji, każde jedno było tego warte. Już teraz mogę otwarcie przyznać, że ta historia pozostanie ze mną przez długi czas, że zapytana o nią za rok będę w stanie odtworzyć w pamięci jej fabułę. Niewiele powieści zasługuje na stałe miejsce w umyśle czytelnika. Musimy selekcjonować, bo inaczej w naszych głowach powstałby wielki śmietnik. „Powietrze, którym oddycha” to jedna z tych książek, które nie tak łatwo usunąć ze swojej pamięci i dobrze, bo takie historie powinny towarzyszyć nam wiecznie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Dla mnie to hit 2016 do czytania ! Godne polecenia i lepsze cała reszta przeczytanych przeze mnie , dla tych co lubią ciekawe zakończenia i szybką akcję>:)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  [Adres usunięty]

  ____________________________________________________________________________________________________________________

  Długo
  zwlekałam z przeczytaniem jakiejkolwiek książki Brittainy C. Chery. W końcu się zebrałam i e-book trafił w moje ręce. Jak podobała mi się lektura? Przede wszystkim nie czuję się rozczarowana. W moje ręce często trafiają "smutne" książki. Jednak rzadko się zdarza, że książka jest tak pełna bólu i tęsknoty jak „Powietrze, którym oddycha”.

  W książce poznajemy dwóch życiowych rozbitków - Elizabeth i Tristana. Los ich nie szczędził, ich życie nie było usłane różami. Obydwoje stracili kogoś bliskiego. Elizabeth straciła męża, a Tristan żonę i syna. Poznajemy ich jako osoby, którym brakuje miłości i ciepła, brakuje im po prostu ukochanych osób, które były dla nich wszystkim. W książce czytamy, jak obydwoje radzą sobie ze śmiercią swoich ukochanych, pomagając sobie nawzajem, wspierając i dając to, co dała by stracona osoba. Nawet nie wiedzą kiedy wplątują się w niebezpieczny układ, który zaczyna ich krzywdzić.

  Książka jest pełna emocji. Autorka przedstawia nam, jak ludzie radzą sobie z żałobą. Tristan zmienił się w potwora. Był chamski, bezczelny, agresywny, z nikim nie chciał rozmawiał. Elizabeth lepiej radziła sobie ze śmiercią męża, ale tylko dlatego, że miała przy sobie córkę, dla której musiała żyć. Miała powód, aby wstać rano z łóżka, aby po prostu żyć. Matka Elizabeth również straciła męża. Lecz ona nie radziła sobie z tym tak dobrze jak jej córkę - zaczęła spotykać z mężczyznami, szczególnie z tymi bogatymi, wiadomo w jakim celu.

  Drugoplanowi bohaterowie również są bardzo dobrze wykreowani. Mam na myśli przyjaciółkę Elizabeth - Fay. Jest to młoda kobieta "lekkich obyczajów". Seks nie jest dla niej tematem tabu, mówi o nim otwarcie nie szczędząc wulgarnych słów. I właśnie z tego powodu nie zyskała mojej sympatii. Czasami miała dość jej niesmacznych tekstów, wręcz odrażających. Pomimo tego podoba mi się to, że autorka stworzyła taką postać.

  Najbardziej w książce podobało mi się to, że autorka nie zaczęła "lukrować historii". Powieść jest niezwykle realistyczna, do bólu prawdziwa. Brittainy Chery przedstawiła życie, takim jest. W książce jest pełno bólu, cierpienia i tęsknoty. Tej książki się nie czyta - tę książkę się przeżywa. Na ogromny plus zasługuje również język, jakim posługuje się autorka. jest ON niezwykle lekki i barwy, przyjemny w odbiorze i naładowany ogromną ilości emocji. To wszystko sprawia, że chwile spędzone z tą książką są niezapomniane, pełne smutku i rozpaczy.

  Podsumowując, „Powietrze, którym oddycha” to książka pełna emocji. Autorka pokazuje w niej, jak różnie ludzie radzą sobie z żałobą, ze śmiercią najbliższych. Jest to powieść, która Was poruszy aż do szpiku kości. Zdecydowanie skłania do refleksji nad własnym życiem. To książka, o której się nie zapomina. Nie zwlekajcie - przeczytajcie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie chcę sobie nawet wyobrażać jak musi boleć strata ukochanej osoby. Gdyby ktoś zapytał mnie czego w życiu boje się najbardziej, to byłaby moja odpowiedź - śmierci najbliższych. I myślę, że wiele osób odpowie tak samo. Wydaje mi się, że właśnie dlatego powieść Brittainy C. Cherry jest tak dobrze odbierana. Bazuje na najsilniejszych ludzkich uczuciach i sprawia, że Powietrze, którym oddycha odbiera się bardzo osobiście.

  Przed rokiem Elizabeth spotkała ogromna tragedia - w wypadku samochodowym zginał jej mąż, a ona została sama z kilkuletnią córeczką. Po dłuższym czasie spędzonym w domu rodziców postanawia wrócić do dawnego życia, znaleźć pracę i wreszcie stanąć na nogi, bo przecież ciągle ma dla kogo żyć. W przeciwieństwie do Tristana - swojego nowego sąsiada, który również przeżył bolesną stratę. Od tamtej pory chowa się pod maską potwora i tak też postrzegają go mieszkańcy - niebezpieczny, tajemniczy, mroczny. Nikt jednak nie zadał sobie trudu by poznać jego historię. A to właśnie Tristan jako jedyny w pełni rozumie ból Elizabeth i odwrotnie. Czy te tragiczne doświadczenia staną się bardziej znośne, gdy podzieli się je z drugą osobą?

  Brittainy C. Cherry stworzyła piękną i poruszającą powieść o bólu po stracie najbliższych, ale i o nadziei na to, że po takiej tragedii można się pozbierać i odnaleźć na nowo sens życia. Ta słodko-gorzka historia naprawdę skradła moje serce. Nie mogłam się od niej oderwać i całkiem sporo sobie popłakałam, ale też gorąco kibicowałam bohaterom, by udało im się odnaleźć w życiu drogę do ponownego szczęścia, na które z pewnością zasługiwali. Emocje aż kipią, a historia wypada na tyle realistycznie, że z łatwością można wczuć się w sytuację Liz i Tristana, co zresztą niejednokrotnie robiłam i przez to płakałam jeszcze bardziej. Cherry pod tym względem przejrzała mnie na wylot i zagrała dokładnie na tych emocjach, które najsilniej do mnie przemawiają. Co ciekawe, pod koniec pojawia się lekki wątek kryminalny, który może nie był najlepiej skonstruowany, ale autorce udało się mnie zaskoczyć takim przebiegiem wydarzeń.

  To jedna z tych książek, które się pochłania na raz, czując przy tym cały wachlarz emocji. Zgadzam się, że Brittainy C. Cherry stworzyła piękną, choć niezwykle bolesną historię, którą warto poznać, ale nie do końca podoba mi się sposób w jaki kreuje swoich bohaterów oraz śmieszność niektórych dialogów. Tristan co prawda skradł moje serce od pierwszych stron - społeczny wyrzutek, który trzyma ludzi na dystans, choć w gruncie rzeczy potrzebuje kogoś, kto na nowo poskłada go w całość, ale nie żywię już tak ciepłych uczuć do Elizabeth. Wydaje mi się zupełnie bezbarwna na tle męskiego bohatera, jakby autorka cały swój talent przelała tylko na tę jedną postać. Fatalna była też najlepsza przyjaciółka Lizzie - schematyczna i płaska do bólu, typowa postać drugoplanowa, która ma być tą zabawną i wyluzowaną stroną. Miała chyba wprowadzać humor na karty tej wyjątkowo smutnej książki, ale dla mnie jej teksty były słabo rozpisane - poczucie humoru mam najwyraźniej zupełnie inne niż autorka.

  Jeszcze jedna rzecz w tej książce mi zgrzytała. Cherry napchała w tę historię mnóstwo popkultury, to znaczy wcisnęła w nią odniesienia do chyba wszystkich popularnych obecnie książek i filmów. Na początku wydawało mi się to fajne - w końcu motyw książki w książce nie może się miłośnikowi literatury nie spodobać, ale w pewnym momencie stało się wymuszone. Miałam wrażenie, że dany tytuł jest wspomniany tylko po to, żeby zostać wspomniany, nie miał żadnego znaczenia dla całej historii czy dla konkretnego momentu. Szybko zaczęło mnie to drażnić, jednak nie jest to wada, na którą nie można przymknąć oka.

  Powietrze, którym oddycha ma lepsze i gorsze momenty, ale jest to pozycja, w której można się zatracić i mocno ją przeżywać. Na pewno będzie to dobra propozycja dla kobiet, które lubią wzruszyć się nad lekturą i nie zraża ich przewidywalność niektórych wątków.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Z Britainy C. Cherry miałam już styczność, a to za sprawą jej poprzedniej powieści „Kochając pana Danielsa”. Książka była dość ciekawa, ale nie zachwyciła mnie, więc szybko o niej zapomniałam.

  „Powietrze, którym oddycha” kupiłam jako lek na smutek, kompletnie nie łącząc nazwiska pani Cherry z tą powieścią.

  Gdy doczytałam już, że to kolejna książka pisarki, odłożyłam ją na półkę na czas niekreślony.

  Aż nadszedł ten weekend, a ja nie mogąc się zdecydować, co chcę czytać, dałam tej powieści szansę.

  Akcja powieści rozpoczyna się, gdy Elizabeth wraz córką Emmą, wraca po prawie rocznym pobycie u matki do swojego domu. Domu, z którego uciekła po śmierci męża.

  Gdy jest już prawie na miejscu, pod koła jej auta wbiega pies. Zaraz za psem pojawia się jego właściciel, który prócz tego, że jest okropnym gburem, to kocha swojego zwierzaka.

  Elizabeth zawozi oboje do weterynarza, mimo że mężczyzna potraktował ją bardzo nieuprzejmie.

  Gdy zmęczona dociera wreszcie do domu, okazuje się, że gburowaty nieznajomy, to jej nowy sąsiad.

  Bliższa znajomość wyjaśni, że tak samo jak ona, Tristan stracił najbliższych i nie potrafi sobie z tą stratą poradzić.

  Powiem szczerze, że spodziewałam się kolejnej ckliwej powieści, przesłodzonej i odrobinę za bardzo skierowanej do młodzieży.

  Jakie było moje zdziwienie, gdy zaczęłam czytać.

  Bowiem książka ta, to świetne połączenie trudnego tematu radzenia sobie ze śmiercią najbliższych, wyrzutami sumienia, utratą wiary w sens istnienia z poczuciem humoru, optymizmem i wątkiem kryminalnym.

  Oczywiście jest to powieść o miłości, więc gra ona główne skrzypce, ale autorka dołączyła również wątek szalonej i zwariowanej przyjaciółki Elizabeth, dzięki której nie raz śmiałam się głośno podczas lektury, tajemniczego właściciela sklepu z magicznym asortymentem oraz nierzadko niełatwymi relacjami z rodziną.

  Prócz motywu radzenia sobie z bólem, pisarka dość obrazowo pokazała również realia życia w małym miasteczku.

  Akcja powieść jest dynamiczna i nie zwalnia ani na chwilę.

  Autorka ma lekkie pióro i łatwo przyswajalny styl, który pasuje do tego typu powieści. Co ważne, nie ma w książce dłużyzn i rozwleczonych wewnętrznych monologów bohaterów.

  Dzięki temu oraz sporej dawce humoru, książkę czyta się bardzo dobrze.

  Bohaterowie, których B.C. Cherry powołała do życia, są dobrze nakreśleni. Nie sposób ich nie polubić. Zwłaszcza Elizabeth, która ma niewyparzony język, zdrowe podejście do siebie i swoich potknięć.

  Mimo, że od początku wiadomo jakie będzie zakończenie, to wcale nie umniejsza to przyjemności z lektury.

  „Powietrze, którym oddycha” to książka, która ma uprzyjemnić wieczór ciekawą historią, fajnymi bohaterami i zapewnić strawę romantycznej części kobiecych dusz.

  Jeśli o to chodzi – powieść ta spisała się idealnie.

  Mój jedyny zarzut wobec tej powieści, to momentami zbytnia ckliwość. Rozumiem nasycenie książki emocjami, zwłaszcza, że opowiada historię dwójki naznaczonych tragedią ludzi.

  Ludzi, którzy z lękiem próbują od nowa nauczyć się żyć i kochać.

  Niemniej jednak były takie momenty, że przewracałam oczami z irytacją.

  Może gdybym czytała dużo książek z tego gatunku, to niżej oceniłabym tą powieść. Tak jednak nie jest, więc uczciwie mogę polecić „Powietrze, którym oddycha” wielbicielom gatunku i osobą, które chcą spędzić przyjemny wieczór na lekkiej i wciągającej lekturze.

  mój blog: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 17 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
eBook Powietrze, którym oddycha mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,21 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Powietrze, którym oddycha mobi epub

Ostrzegano mnie przed Tristanem Colem. „Trzymaj się od niego z daleka", mówili. „Jest okrutny”. „Jest zimny”. „Życie go nie oszczędzało”. Łatwo skreślić człowieka na podstawie jego przeszłości. Właśnie dlatego łatwo dostrzec w Tristanie potwora. Ale ja nie potrafiłam tego zrobić. Zaakceptowałam...
Promyczek 5/5 Nasza cena:
33,16 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Promyczek

Tajemnice. Każdy jakieś ma. Czasem większe, czasem mniejsze. Kiedy zostaną ujawnione, mogą uzdrowić. Mogą również zniszczyć. Życie Kate Sedgwick nigdy nie było bezbarwne. Dziewczyna pomimo problemów i tragedii zachowała pogodę ducha - nie bez powodu jej przyjaciel Gus nazywa ją Promyczek. Kate jest...
Zaufaj mi, Anno 4/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaufaj mi, Anno

DRUGA CZĘŚĆ SERII Z DZIENNIKARKĄ ŚLEDCZĄ, ANNĄ ROGOZIŃSKĄPełna napięcia i zwrotów akcji opowieść o kobiecie, która wie czego chce i konsekwentnie dąży do celu. To historia o szukaniu prawdy i o tym, że czasem trzeba komuś zaufać.Anna Rogozińska, ambitna dziennikarka TV...
Tatarka 4/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tatarka

Malowniczy dworek w podlaskich Bujanach, noc świętojańska i siła tradycji, która jest dobrym duchem, ale czasem także przekleństwem pokoleń. Piękna historia o  mocy przyjaźni i różnych odcieniach miłości. Czas letniego przesilenia to święto zjednoczenia największych przeciwstawnych sobie sił –...
Jesteś moim zawsze 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś moim zawsze

– Dobranoc, księżycu. Gwiazdki, dobranoc – mamroczę, dotykając palcami niewielkiego okienka. – Dobranoc, świetliki, przylećcie znów rano. Ta książka nie jest baśniowym romansem. To podróż pełna cierpienia i straty, nadziei i szczęścia. Jest zarówno boleśnie tragiczna jak i niesłychanie piękna. To...
Drogie życie 5/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drogie życie

Cztery odważne dusze, które potrzebują wsparcia, stając w obliczu wielkich wyzwań. Program Drogie Życie został stworzony, aby pomóc ludziom takim jak oni wyjść ze strefy komfortu, stawić czoła największym przeszkodom, pokonać demony i... dowieść samym sobie, że są czegoś warci. Stojąc na rozdrożu...
Awaria małżeńska 5/5 Nasza cena:
31,03 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Awaria małżeńska

Komedia o dwóch słomianych wdowcach. A może jednak tragedia? Czasem wystarczy potrącić kota, by życie małżeńskie stanęło na głowie. Jak wygląda dom bez żon? Pewnego dnia Mateusz i Sebastian, dwaj obcy faceci, stają się sobie bliscy niczym syjamskie bliźnięta, złączone wspólnym losem samotnych...
Małe cuda 5/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Małe cuda

Ellen Morre jest pracownikiem społecznym. Widziała już straszne rzeczy. Najgorsze krzywdy jakie jeden człowiek może uczynić drugiemu człowiekowi. Na co dzień Ellen jest obrońcą nękanych i krzywdzonych dzieci. W życiu prywatnym to szczęśliwa i spełniona żona i matka trójki dzieci. Ale pewnego...
Zwodnicza miłość 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zwodnicza miłość

Ostatnimi czasy Felicity nie może pozbyć się wątpliwości. Jej mąż, Quinn - najżyczliwszy człowiek, jakiego zna - kocha jej małe dziwactwa bardziej niż Felicity czuje, że na to zasługuje. Jednak nagle dziewczyna nabiera przekonania, że coś jest nie tak. Wtem doświadcza czegoś niesamowitego: czuje w...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula