Poświąteczna wyprzedaż do -80%

Poświąteczna wyprzedaż. Sprawdź >>

Już za nami czas świątecznego szaleństwa. Dobrego szaleństwa nigdy za wiele, zatem to najlepsza pora, żeby zacząć poświąteczne szaleństwo wyprzedaży. Już teraz możesz złapać zabawki, gry, gadżety i książki do nawet 80% taniej!

To świetna okazja do tego, żeby w nowym roku wzbogacić biblioteczkę o nowe książki i już na starcie dać sobie fory w spełnianiu najważniejszego noworocznego postanowienia. Jakiego?  - "W 2020 roku będę czytać jeszcze więcej!".

Poświąteczna wyprzedaż do 80% taniej. Sprawdź >>

Wszystkie produkty w ramach świątecznej wyprzedaży możesz złapać do 12 stycznia, ale pośpiesz się, bo liczba poszczególnych książek i nie tylko książek objętych promocją jest ograniczona. Zatem kto pierwszy, ten lepszy ;)Tylko spójrz, co możesz złapać na wyprzedaży:

⇩⇩⇩

Wszystko, czego pragnę w te święta. Sprawdź >>Wszystko, czego pragnę w te święta Anna Langner

Ewa uznawana jest przez innych za prawdziwą kobietę sukcesu. Nie ukończyła jeszcze 30 roku życia, a już realizuje się zawodowo w pracy, którą lubi, posiada godny podziwu samochód oraz mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Poznania, które kupiła bez potrzeby zaciągania kredytu. Wydawać by się mogło, że wszystkie ważne kwestie ma już ułożone i zaplanowane, osiągnięcie tego, na co ciężko sobie zapracowała, kosztowało ją rezygnację z życia towarzyskiego. Co za tym idzie, nie ma partnera ani bliskich przyjaciół z powodu chronicznego braku czasu, a swoje życie uważa za nudne.

Sprawdź książkę >>Na ratunek. Sprawdź >> Na ratunek. Rozmowy o zwierzętach, naturze i przyszłości naszej planety Marcin Dorociński

Marcin Dorociński - jeden z najlepszych polskich aktorów, gwiazda Pitbulla, Paktu i Jacka Stronga - od lat pomaga zwierzętom i broni natury, której zagrażają ludzki egoizm i bezmyślność. W tej książce rozmawia z ludźmi, którzy poświęcili życie badaniu i ratowaniu zagrożonej przyrody. Słucha opowieści prawdziwych bohaterów, którym nie jest wszystko jedno: badaczki zwyczajów wilków i eksperta od zmian klimatu, opiekunów z ośrodka, gdzie leczy się ranne jeże, specjalistów od żubrów i nietoperzy, szefów schronisk i azylów.

Sprawdź książkę >>
Odbiorę Ci wszystko. Sprawdź >> Odbiorę Ci wszystko Ruth Lillegraven

Clara to utalentowana i ambitna urzędniczka, pracująca w Ministerstwie Sprawiedliwości. Jej specjalizacją jest lepsza ochrona dzieci, które stały się ofiarami przemocy domowej. Kobieta zajmuje się opracowywaniem kontrowersyjnej ustawy, która ma jej pomóc w osiągnięciu tego celu. Clara wraz z mężem Haavardem ma dwójkę synów. Choć małżonkowie od kilku lat nie dogadują się ze sobą najlepiej, to nadal starają się zapewniać pociechom wszystko to, co dla nich najlepsze.

Sprawdź książkę >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać