Poradnik dla smoków. Co zrobić, by twój człowiek z

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
4 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2017
Ilość stron
400
Nasza cena: 22,43 zł 29,90 zł Taniej o: 25%

Najwyższa pora, by fani „Jak wytresować smoka” dowiedzieli się, jak smok może wychować swojego człowieka!

Jeśli nie jesteś gotowy zapewnić pupilowi bezpieczeństwa i odpowiedniej edukacji, lepiej zajmij się zbieraniem znaczków.

Dzięki pannie Drake jej ukochana pupilka Winnie idzie do Akademii Spriggs, niezwykłej szkoły dla naturalnych i… magicznych. Winnie jest szczególnie podekscytowana perspektywą lekcji czarów oraz zajęciami z przyrody z sir Isaakiem Newtonem. Nawiązuje nowe przyjaźnie, ale nie wszyscy stoją po jej stronie ? przeciwnicy okazują się dużo groźniejsi niż Nessie, potwór z Loch Ness.

Kiedy panna Drake dowiaduje się o planach porwania Winnie, jest gotowa użyć całego swego sprytu i magii, by je udaremnić. Zadziorna Winnie pewnie sama potrafiłaby się obronić, ale działającemu ramię w ramię dzielnemu duetowi, który poznaliście w książce „Poradnik dla smoków. Żywienie” i wychowanie ludzi, naprawdę lepiej nie wchodzić w drogę!
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wybór książki zawsze stanowi pewne wyzwanie. Czy ta lektura mnie nie zanudzi? Czy jest dobra dla mnie? Czy nie jest zbyt młodzieżowa? A może zbyt dojrzała? Dorosły czytelnik zmaga się z różnymi problemami podczas wyboru lektury, ale co ma powiedzieć młodsza publiczność, której nie ułatwiają sprawy liczne publikacje, w dodatku połączone z ilustracjami?

  "Poradnik dla smoków" doczekał się swojej kontynuacji. Miałam przyjemność czytać pierwszy tom i dostrzegłam w nim sporo pozytywów - książka kierowana do młodzieży w pomysłowy sposób przekręciła perypetie bohaterów z bajki Jak wytresować smoka i to smoka właśnie postawiła na pierwszym planie. Bo kto właściwie powiedział, że to te istoty trzeba wychowywać? Jak się okazało smoki mają własną teorię na temat wychowania człowieka a ja uważam, że to bardzo dobry pomysł, bo poszerza wyobraźnię młodego czytelnika.

  Autorzy w duecie stworzyli przyjemną w odbiorze historię z mądrym przesłaniem - zwierzęta też mają swój rozum i nie można ich traktować z góry. Każdy zasługuje na własne zdanie i prawo głosu, co w tej historii może na wyrost zostało pokazane na przykładzie smoków. Ale czy nie są one dosadnym przykładem? Smoki towarzyszą nam od najmłodszych lat, gdzieś w tle powinny być też księżniczki, ale tym razem nie jest to historia dla nich. Tutaj Winnie z Akademi Spriggs pokaże jak żyje się z panną Srake - mądrą smoczycą, uważającą dziewczynkę za swoją pupilkę.

  Role się odwróciły a smoki przemówiły ludzkim głosem. Już w pierwszym tomie historii panna Drake pokazała smoczy pazur i jako postać głównodowodząca narzuciła młodej Winnie szybkie tempo szkolenia. Tylko pech chciał, że dziewczynka wcale nie przejmuje się mądrą smoczycą i doskonale się bawi. Kto zatem jest pupilem a kto właścicielem? I czy na pewno jest tu jakiś podział na role?

  Seria "Poradnik dla smoków" stawia przyjaźń w pozytywnym świetle. Nie od dziś wiadomo, że zwierzęta dają nam największą lekcję życia - uczą pokory, miłości, przyjaźni i życia w duecie. Dlatego cieszę się, że powyższa seria znalazła swoje miejsce wśród grona powieści dla młodzieży. Czyta się ją szybko i z przyjemnością, a ten kto zacznie czytać między wierszami dostrzeże, że mimo wyraźnej różnicy w wyglądzie - nie ma większych podziałów. To ciepła historia z radosnym zabarwieniem, idealna dla młodych adeptów smoczych akademii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  NIEDZIELA, 10 WRZEŚNIA 2017

  #166 PORADNIK DLA SMOKÓW. CO ZROBIĆ, BY TWÓJ CZŁOWIEK ZMĄDRZAŁ - LAURENCE YEP, JOANNE RYDER ~NIEKTÓRYCH ISTOT NIE DA SIĘ OSWOIĆ!~

  Czy naprawdę jesteśmy w stanie kogoś oswoić? Sprawić, aby lgnął do nas każdego dnia i nie baczył na nasze czyny. Czy to w ogóle możliwe? Wyobraźcie sobie, że znajdujecie osamotnionego szczeniaczka, przy którym nie ma żadnego opiekuna. Widzicie jego ból i strach. Pragniecie mu pomóc. Nie potraficie zostawić go samego. Zabieracie go do domu, otulacie cieplutkim kocem i karmicie mlekiem, które ma pomóc mu zachować siły, aby mierzyć się z kolejnymi dniami. Zbliżacie się do niego, a ON do was. Mogłoby się wydawać, że go oswoiliście. Sprawiliście, że powierzył wam swoje życie i nigdy nie odwróci się przeciwko wam, ale czasami możecie nie przewidzieć jego zachowania. Być może was ugryzie, postanowi przez parę godzin unikać waszego towarzystwa, aby pobyć samemu. Czy więc można powiedzieć, że go oswoiliście? Nie. W moim życiu nie istnieje takie słowo jak oswojenie. Ten mały szczeniaczek może wam zaufać, bronić was przed każdym zagrożeniem, pocieszać w smutne dni i rozbawiać do łez, ale i tak zachowa swoją indywidualność. Zapomnijmy o tym, aby próbować oswoić jakąkolwiek inną istotę, ofiarujmy jej po prostu naszą miłość i sprawmy, aby czuła się przy nas zawsze bezpieczna i szczęśliwa. Kochani, zapraszam was do zapoznania się z recenzją książki, która jest kontynuacją jednej z najlepszych serii dla młodszych czytelników. Ukazująca piękno przyjaźni, ucząca sprawiedliwości oraz pokazująca sposoby na rozwiązanie wszelkich problemów. Laurence Yep i Joanne Ryder powracają na rynek wydawniczy z kolejnymi przygodami Winny i panny Drake w ,,Poradniku dla smoków. Co zrobić, by twój człowiek zmądrzał", które są jeszcze bardziej magiczne i zachwycające niż kiedykolwiek. Zapraszam do zapoznania się z całą recenzją!

  ,,Magiczni czy naturalni, eteryczni, mineralni, stanowimy jedną brać, co na wieki będzie trwać."

  Najwyższa pora, by fani „Jak wytresować smoka” dowiedzieli się, jak smok może wychować swojego człowieka!

  Jeśli nie jesteś gotowy zapewnić pupilowi bezpieczeństwa i odpowiedniej edukacji, lepiej zajmij się zbieraniem znaczków.

  Dzięki pannie Drake jej ukochana pupilka Winnie idzie do Akademii Spriggs, niezwykłej szkoły dla naturalnych i… magicznych. Winnie jest szczególnie podekscytowana perspektywą lekcji czarów oraz zajęciami z przyrody z sir Isaakiem Newtonem. Nawiązuje nowe przyjaźnie, ale nie wszyscy stoją po jej stronie – przeciwnicy okazują się dużo groźniejsi niż Nessie, potwór z Loch Ness.

  Kiedy panna Drake dowiaduje się o planach porwania Winnie, jest gotowa użyć całego swego sprytu i magii, by je udaremnić. Zadziorna Winnie pewnie sama potrafiłaby się obronić, ale działającemu ramię w ramię dzielnemu duetowi, który poznaliście w książce „Poradnik dla smoków. Żywienie” i wychowanie ludzi, naprawdę lepiej nie wchodzić w drogę!

  ,,Naucz swojego pupila, żeby nie odtrącał przyjaciół, lecz stronił od wrogów... Chyba, że oni nie chcą stronić od niego."

  Winny i panna Drake powracają w kolejnej odsłonie magicznych przygód, których nie da się zapomnieć!

  Naturalni i magiczni nie różnią się wcale tak bardzo, jak można by myśleć. Winny po odkryciu smoka mieszkającego pod swoim nowym domem, który odziedziczyła w spadku po cioci, zdobyła zaufanie panny Drake. Wakacje się skończyły, a dziewczynka musi wrócić do szkoły i w końcu zacząć normalnie układać swoje życie bez ciągłych wyprowadzek. Jakie miejsce może być najlepsze dla upartej, małej istotki, która ciągle poznaje magiczny świat? Oczywiście, że idealną szkołą dla Winny będzie Akademia Spriggs, gdzie naturalni i magiczni uczą się razem. Każdy smok wie, że należy nauczyć swoją podopieczną czarów i zaklęć, które pomogą jej w przyszłości. Panna Drake pragnie zadbać o swoją dziewczynkę, ale Winny również ma swoje plany. Która z nich okaże się bardziej uparta? Czy przyjaźń między smokiem a człowiekiem jest możliwa? Z czym tym razem będą musiały się zmierzyć panna Drake i Winny?

  ,,Uczennica Akademii Spriggs ma zawsze otwarty umysł. Spróbuj, przykładem Alicji, rozważyć sześć niemożliwości jeszcze przed śniadaniem - a przynajmniej przed lunchem."

  ,,Przewodnik dla smoków. Co zrobić, by twój człowiek zmądrzał" to kontynuacja przygód najbardziej szalony, upartych istot na świecie, a mianowicie pięknej, opanowanej smoczycy panny Drake oraz małej, powściągliwej dziewczynki o imieniu Winny, które połączyła przyjaźń. Nie wyobrażam sobie lepsze serii dla młodszych czytelników będących w wieku, którym należy pomóc rozbudzić wyobraźnie i zaszczepić w nich miłość do literatury. Spokojnie drodzy rodzice, gwarantuję, że będziecie bawili się równie dobrze, co wasze pociechy przy poznawaniu przygód naszej smoczycy oraz jej podopiecznej, które zabiorą was do świata pełnego magii, nadprzyrodzonych istot, legend przekazywanych z pokolenia na pokolenia. Pokażą wam, na czym polega prawdziwa przyjaźń oraz jak naprawdę powinna zachowywać się rodzina. Powieść o bezgranicznej lojalności, sprycie i inteligencji, które pokazują, że wszystko jest możliwe i nigdy, ale to przenigdy nie należy zapominać o marzeniach, ponieważ to one sprawiają, że jesteśmy tymi, kim jesteśmy. Panna Drake oraz Winny zabiorą was do Akademii, w której nikt nie jest samotny i pokażą wam, co może zdziałać prawdziwa miłość. Cudowne ilustracje pomogą wam bardziej wczuć się w niesamowity klimat tej powieści i sprawią, że zapragniecie więcej!

  ,,Wady miewają cudzy podopieczni. Dziwactwa twojego pupila to oznaka charakteru."

  Panna Drake to wiekowa smoczyca, która niedawno straciła swoją pupilkę i aby poradzić sobie z tak bolesną rozłąką, zamknęła się w swoim gnieździe. Nie spodziewała się tego, że jej zmarła podopieczna przepisała dom oraz JĄ swojej bratanicy i jej córce. Winny wgryzła się w serce panny Drake i nikt ani nic, nie mogło temu zapobiec. Uparta i zdeterminowana dziewczynka zburzyła mur, którym otoczyła się smoczyca i pomogła jej wrócić do realnego świata. Panna Drake za cel postawiła sobie opiekę nad Winny, ale jej podopieczna ma identyczne plany. Czy jesteście gotowi zapoznać się z przygodami tej dwójki pięknych, silnych dziewcząt? ,,Przewodnik dla smoków. Co zrobić, by twój człowiek zmądrzał" ukaże wam prawdziwą magię kryjącą się w ludzkich sercach, rozbudzi wyobraźnię i zachęci do przemierzania własnych granic. Nic ani nikt nie może zagrozić prawdziwej miłości, a właśnie taką obdarzyły się panna Drake i Winny, które zrobią wszystko, aby ta druga była szczęśliwa i bezpieczna. Nie zastanawiajcie się długo i zagłębcie się w niesamowity świat magicznych, który ukaże wam to, co ukryte. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Siedem miesięcy temu miałam niewątpliwą przyjemność przeczytać i zrecenzować książkę o intrygującym tytule Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowanie ludzi. Poradnik dla smoków okazał się wspaniałą rozrywką nie tylko dla dzieci. Teraz w moje ręce trafił drugi dom cyklu małżeńskiego duetu.

  Jeśli nie jesteś gotowy zapewnić pupilowi bezpieczeństwa i odpowiedniej edukacji, lepiej zajmij się zbieraniem znaczków.

  Dzięki pannie Drake jej ukochana pupilka Winnie idzie do Akademii Spriggs, niezwykłej szkoły dla naturalnych i … magicznych. Winnie jest szczególnie podekscytowana perspektywą lekcji czarów oraz zajęciami z przyrody z sir Izaakiem Newtonem. Nawiązuje nowe przyjaźnie, ale nie wszyscy stoją po jej stronie – przeciwnicy okazują się dużo groźniejsi niż Nessie, potwór z Loch Ness.

  Druga część o bardzo intrygującej parze bohaterów, zrzędliwym smoku pannie Drake i jej pupilce (choć ta kwestia nie jest do końca jasna, bo i smoczyca i dziewczynka widzą w drugiej swoją pupilkę), błyskotliwej, pewnej siebie Winnie.

  Jak na dobrego opiekuna przystało panna Drake przykłada swoją łapę do tego, aby Winnie zaczęła pobierać stosowne dla niej wykształcenie. W szkole, jak to w szkole, Winnie zawiera nowe znajomości, czeka ją wiele niespodzianek, ale i nowe niebezpieczeństwa. Kochana panna Drake ma baczne oko na swoją ulubioną pupilkę. Nie da skrzywdzić swojego człowieka, więc rozciąga nad nią opiekę.

  Obcowanie ze smokiem to niezmierna frajda, ale i największe kłopoty, jakie można sobie wyobrazić, szczególnie jeśli ma się do czynienia z tak gderliwą gadziną jak panna Drake. Należała do naszej rodziny już od pięciu pokoleń i jak dotąd udawało nam się powstrzymać ja od odgryzienia komuś głowy – przynajmniej tak nam się wydaje.

  Poradnik dla smoków. Co zrobić, by twój człowiek zmądrzał to lekko i z humorem napisana powieść dla dzieci w przedziale wiekowym od 8 do 12 lat, ale uważam, że w tym przypadku powinno się ten przedział rozszerzyć do 108. Każdy, bez względu na wiek, płeć i kolor skóry będzie się świetnie bawił poznając perypetie tej niesłychanie dziwnej pary. Ja spędziłam z tą książką bardzo przyjemnie czas, a pragnę przypomnieć, że dzieckiem nie jestem.

  Tak jak w pierwszej części, tak i tym razem ilustracje do książki wykonała Mary GrandPré autorka innych rysunków, które znają chyba wszyscy czytelnicy a znajdujących się w książkach z serii o Harrym Potterze.

  Stanowczo jestem zdania, że przy pupilach nie powinno się przesadzać – żadnych słodkich przebieranek, „ochów” i „achów” nad sztuczkami i w żadnym razie kagańców dla moich podopiecznych. Z drugiej strony Winnie wystawiała świadectwo mnie.

  Ta część Poradnika dla smoków rozrosła się w porównaniu ze swoją poprzedniczką, ale mimo większej liczby stron czyta się bardzo szybko i płynnie, a jest to zdecydowanie zasługą dużej czcionki i wciągającej fabuły. Autorzy oddali głos naprzemiennie głównym bohaterkom: pannie Drake i Winnie, dzięki temu mamy pełny wgląd w to, co się dzieje, a dzieje się naprawdę wiele.

  Książka stanowi doskonałą formę zabawy, rozrywki i przygody, którą dziecko może przeżyć samo, ale również razem ze swoim starszym rodzeństwem lub rodzicami. Uważam, że Poradnik dla smoków nada się świetnie na początek swojej wędrówki po fantastycznych i magicznych krainach. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Poradnik dla smoków. Co zrobić, by twój człowiek zmądrzał” Laurence Yep i Joanne Ryder to kontynuacja książki „Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowanie ludzi” i przygód małej Winnie i smoczycy panny Drake.

  Dziewczyna trafia do Akademii Spriggs, gdzie uczą naturalne, jak i magiczne dzieci. Winnie czeka wiele niespodzianek, nowych przyjaźni, ciekawych przedmiotów i nauczycieli, ale i nowych niebezpieczeństw... Na szczęście nad wszystkim czuwa roztropna i rozważna panna Drake, która na pewno nie da skrzywdzić swojej pupilki.

  Książka skierowana raczej do dziewczynek w wieku 9- 14 lat. Choć sporej obojętności to myślę, że akcja sprawnie wciągnie młodego czytelnika, że jej nie zauważy. Sporo tu magii, dziwnych stworzeń.

  Przygody Winnie wzbogacają ilustracje autorstwa Mary GrandPre, która ilustrowała m.in. książki o Harrym Potterze. No właśnie na pewno możemy tu zauważyć podobne elementy co w serii o małym czarodzieju, więc książka spodoba się fanom książek tego typu.

  Inka, lat 17

  źródło: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ponowne spotkanie

  Pannę
  Drake i Winnie poznaliśmy w pierwszej części Poradnika dla smoków. Była to krótka przygoda, która obfitowała w mądrości, śmiech i silne osobowości, które mocno wpisały się w świadomość czytelnika.

  Autorki specjalnie dla dzieci i tych dorosłych, którzy wciąż posiadają dziecięcą wyobraźnię, szarą rzeczywistość wyposażyły w pstrokaty, magiczny płaszcz, szczelnie ją okrywający.

  Zasugerowały, że bez naszej wiedzy, tuż pod naszymi nosami, być może kryją się niewielkie, ogrodowe duszki i silne, majestatyczne smoki.

  Druga część cyklu zaskakuje objętością. Autorki rozwinęły skrzydła.

  Krok w krok

  Winnie dzięki znajomości z Panną Drake sukcesywnie poznaje magiczny świat. Rozpoczyna naukę w nowej szkole, gdzie pozwala sobie na swobodę przyjaźni. Jednak, jak to z Winnie bywa, jej koleżanki nie wpisują się w ogólnie przyjęte standardy. Wszystkie wyróżnia oryginalność, która wpisana jest w ich kod DNA.

  Magię mają we krwi.

  "Ludzie o wiele szybciej zawierają znajomości, kiedy zamiast skupiać się na wzajemnym krytykowaniu strojów, przystępują do krytykowania charakterów."

  Łączą naszą małą bohaterkę z placówką wychowawczą, jednocześnie nie odbierając korony najlepszej przyjaciółki Pannie Drake. Tak samo niezmienne jak ich przyjaźń są kłopoty, które wydają się podążać za dziewczynką krok w krok.

  Autorki zdecydowały się obdarzyć czytelników czymś więcej niż kolejną cienką, bardzo pouczającą książeczką. Postać Winnie okazała się nie tylko użyteczna w przekazywaniu prostych prawd, ale również niezwykle charyzmatyczna. Jej historia rozwija się ze strony na stronę, a kolejne przygody odbierają dech w piersiach.

  Nie porzucono także głównego zamysłu cyklu, którym była nauka najmłodszych i przypomnienie starszym, co jest w życiu najważniejsze. Jak ważna jest empatia i jak powinno się postępować w uniwersalnych sytuacjach. Cele dalej są realizowane, nadal w tak samo przystępnej formie.

  Dziecięcy śmiech

  Trudno oderwać się od "Poradnika dla smoków. Co zrobić, by twój człowiek zmądrzał". To fantastyczna zabawa połączona z ciekawymi, żywiołowymi postaciami i mnóstwem oryginalnych pomysłów.

  Książka rozwija nie tylko świadomość świata, ale pielęgnuje także wyobraźnię. Młodemu człowiekowi zapewnia przeżycia pełne śmiechu, a osobom dorosłym przypomina, jak to było być dzieckiem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowanie ludzi 5/5 Nasza cena:
17,18 zł 22,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowanie ludzi

"By wytresować swojego pupila, potrzebujesz trzech rzeczy: cierpliwości, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości".Panna Drake, uparty i zrzędliwy smok czy tego chce, czy nie ma nowego pupila: nad wiek wygadaną Winnie.Dziwna sprawa: dziesięciolatka myśl, że to panna Drake jest jej zwierzątkiem! Co...
Iskari. Tom 1. Ostatni namsara 5/5 Nasza cena:
26,18 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Iskari. Tom 1. Ostatni namsara

Na początku był Namsara zrodzony z nieba i ducha który wszędzie, gdzie się pojawił, przynosił miłość i śmiech. Lecz gdzie jest światło, tam musi być ciemność. Dlatego była też Iskari zrodzona z krwi i blasku księżyca. Niszczycielka. Przynosząca śmierć. Oto legendy, na których wychowała się Asha,...
Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 4. Zakon Rozbitej Soczewki 5/5 Nasza cena:
26,31 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 4. Zakon Rozbitej Soczewki

Czy Alcatraz zdoła uratować oblężone miasto? Jeśli Mokia upadnie, jej los mogą podzielić pozostałe Wolne Królestwa, a wtedy cały świat znalazłby się we władaniu złowrogich Bibliotekarzy. Choć jego jedyna broń to kilka par soczewek, zapas wybuchowych pluszowych misiów i niewiarygodny talent do...
Pierworodna T.2 5/5 Nasza cena:
23,03 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierworodna T.2

Miłość, tajemnice i nagłe zwroty akcji w fascynującej kontynuacji "Potomków"!Nagle, w jednej chwili, powraca cała przeszłość. Audra odzyskuje wymazane na jej własne życzenie wspomnienia. Wreszcie wie, dlaczego pozbyła się przeszłości by uratować córeczkę. Wie też, że Dziedzice nie pozwolą jej...
Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 1. Piasek Raszida 5/5 Nasza cena:
23,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 1. Piasek Raszida

Co to w ogóle za pomysł na książkę? Bohater z wyjątkowym talentem do bycia wyjątkową ofiarą losu? Misja na śmierć i życie, by uratować woreczek piasku? Śmiertelne zagrożenie ze strony Bibliotekarzy? Tak, to jest świetny pomysł na książkę! Alcatraz Smedry, wychowywany przez rodziców zastępczych, nie...
Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 2. Kości skryby 5/5 Nasza cena:
26,31 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 2. Kości skryby

Mroczni Bibliotekarze znowu atakują i pokazują swoje najgroźniejsze oblicze!Alcatraz powraca w wielkim stylu. Infiltruje Bibliotekę Aleksandryjską, która bynajmniej nie została zniszczona i jest jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi, szuka swojego ojca, który prawdopodobnie wcale nie...
Chowańce T.4. Pałac Snów 5/5 Nasza cena:
26,31 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chowańce T.4. Pałac Snów

Bohaterowie Bezkresji znów w akcji!W Bezkresji wreszcie zapanował pokój. Trojgu przyjaciołom – Aldwynowi, Skylar i Gilbertowi – udało się pokonać nikczemną Paksaharę. Teraz Rada organizuje przyjęcie urodzinowe dla królowej Loranelli. Monarchini pada jednak ofiarą okrutnej klątwy, a chowańce stają...
Gregor i Przepowiednia Zagłady T. 2 4/5 Nasza cena:
30,71 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gregor i Przepowiednia Zagłady T. 2

Od chwili gdy Gregor przypadkiem trafił do niezwykłej krainy pod Nowym Jorkiem, minęło kilka miesięcy. Chłopiec poprzysiągł sobie, że nigdy tam nie wróci. Kiedy Podziemni potrzebują pomocy w związku z kolejną przepowiednią, tym razem o złowieszczym białym szczurze imieniem Mortifer zdają sobie...
Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 3. Rycerze Krystalii 5/5 Nasza cena:
26,31 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 3. Rycerze Krystalii

Czy podstęp i zdrada okażą się najlepszą bibliotekarską bronią?Alcatraz dociera wreszcie do Nalhalli. Chłopak jest wstrząśnięty, gdy przekonuje się, że jest tam naprawdę legendą. Niestety w Wolnych Królestwach są już także niecni Bibliotekarze, włącznie z jego matką Shastą!Teraz Alcatraz wraz z...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula