Podręczniki do gimnazjum - informatyka

Komputery towarzyszą nam już w prawie każdej dziedzinie życia i często zdarza się, że dzieci, od najmłodszych lat przygotowywane do obecności komputerów oraz nieograniczonego dostępu do Internetu, sprawniej poruszają się w ich świecie. Nie znaczy to jednak, że podręczniki do informatyki są zbędne! Dzięki wiedzy w nich zawartej, gimnazjalista uczy się, jak radzić sobie w przypadku wystąpienia problemów, poznaje komputerowe sztuczki, uczy się obsługi programów, które przydadzą mu się w dorosłym życiu.

Informatyczne umiejętności zdobyte w gimnazjum przydadzą się uczniowi w kolejnych latach, dając gimnazjaliście solidne podstawy do nauki programowania.

Młodzi ludzie na tym poziomie kształcenia uczą się między innymi obsługi systemów operacyjnych (tj. Windows Vista, Linux, Ubuntu) oraz poznają podstawowe funkcje programów biurowych typu MS Office 2003, OpenOffice.

W naszej księgarni znajdziesz podręczniki, które są najczęściej wybierane przez nauczycieli, jak na przykład “Informatyka Europejczyka” czy “Informatyka dla Ciebie”

Wybierz inny przedmiot:

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej